5,0



Na podstawie 5 opinii
Guerlain Absolus Allegoria Santal Royal, Unisex, 125 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Jaśmin, Neroli, Cynamon, Brzoskwinia, Różowy
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
509,56 zł
4 076,48 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sisley Izia, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Aldehydy, Bergamotka, Różowy pieprz, Dzięgiel, Różowy, Bursztyn, Piżmo, Cedr8 927,80 zł/1l
446,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Chopard, Santal Odeyar, Eau De Parfum, Unisex, 100 ml9 889,50 zł/1l
988,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Guerlain Absolus Allegoria Oud Essentiel, Unisex, 125 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Geranium, Szafran, Agarwood, Drzewo cedrowe, Różowy513,34 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Guerlain Aqua Allegoria Oud Yuzu Forte, Kobiety, 125 ml, Butelka wielokrotnego użytku, Spray, • ALCOHOL • PARFUM (FRAGRANCE) • AQUA (WATER) • LIMONENE • LINALOOL • CITRONELLOL •..., 1 szt.3 816,24 zł/1l
477,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Guerlain Santal Royal, Kobiety, 125 ml, Butelka jednorazowa, Jaśmin, Neroli, Cynamon, Brzoskwinia, Różowy, Bursztyn, Skóra, Piżmo, Agar (oud), Drzewo sandałowe
4 701,92 zł/1l
587,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Guerlain Oud Essentiel, Kobiety, 125 ml, Butelka jednorazowa, Szafran, Agarwood, Cedr, Różowy, Drewno gwajakowe, Incense, Skóra
4 271,12 zł/1l
567,16 zł
-33,27 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
533,89 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Guerlain Cuir Intense, Unisex, 125 ml, Butelka jednorazowa, Spray, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Coumarin, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Evernia..., 1 szt.
4 549,04 zł/1l
568,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
7 701,80 zł/1l
770,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Guerlain Les Absolus d'Orient Musc Noble, Kobiety, 125 ml, Butelka jednorazowa, Geranium, Różowy pieprz, Szafran, Piżmo, Różowy, Bursztyn, Drzewo cedrowe, Cistus
17 751,92 zł/1l
2 218,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Guerlain - Epices Exquises EDP 125ml
2 411,52 zł/1l
301,44 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

GUERLAIN Absolus Allegoria Cuir Intense EDP 125ml
4 305,84 zł/1l
538,23 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Guerlain Absolus Allegoria Tabac Sahara, Unisex, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Malina, Cytrus, Tytoń, Red berry
7 076,27 zł/1l
530,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Guerlain - Guerlain Homme Eau de Parfum EDP 100ml
3 289,00 zł/1l
328,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 393,50 zł/1l
139,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Givenchy Irresistible Nectar, Kobiety, 80 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Neroli, Różowy
4 732,75 zł/1l
378,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Szafran, Bursztyn, Benzoina, Tonkowiec wonny
1 995,00 zł/1l
199,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Salvatore Ferragamo Signorina, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Różowy pieprz, Porzeczka, Jaśmin, Piwonia, Różowy
2 363,90 zł/1l
236,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

M.Micallef Royal Rose Aoud, Unisex, 100 ml, Czarna porzeczka, Szafran, Aoud, Różowy, Piżmo, Paczula, Drzewo sandałowe, Spray
4 753,00 zł/1l
475,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Guerlain Absolus Allegoria Epices Exquises, Kobiety, 125 ml, Perfumy w płynie
3 145,52 zł/1l
393,19 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,50 zł/1l
102,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Odpowiedni dla:
- Unisex
- Pojemność:
- 125 ml
- Rodzaj flakonu:
- Butelka jednorazowa
- Model:
- Perfumy w płynie
- Nuty zapachowe główne:
- Jaśmin, Neroli
- Główne nuty zapachowe serca:
- Cynamon, Brzoskwinia, Różowy
- Główne bazowe nuty zapachowe:
- Bursztyn, Skóra, Piżmo, Agar (oud), Drzewo sandałowe
- Typ dozownika:
- Spray
- Skład:
- ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CITRONELLOL, GERANIOL, LINALOOL, COUMARIN, LIMONENE, CINNAMAL, EUGENOL, FARNESOL, BENZYL BENZOATE, BENZYL SALICYLATE, CITRAL, ISOEUGENOL
jpg Guerlain Santal Royal EDP 125ml Guerlain 3346470148246
Thierry Wasser powołał do istnienia zapach zmysłowy i kuszący. Santal Royal to perfumy, w których centrum króluje drogocenne drzewo sandałowe.
Nuty zapachowe: róża, drzewo sandałowe, agar (oud), skóra, jaśmin
UNISEX woda perfumowana
neroli, jaśmin
brzoskwinia, róża, cynamon
drzewo sandałowe, skóra, bursztyn, drzewo agarowe (oud), piżmo
- Wersja
- Unisex
- Waga
- 0.15 kg
- Zawartość
- 125 ml
- Składniki
- Guerlain Santal Royal Woda perfumowana, 125 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 3346470148246
- Numer producenta
- G014824
- Wersja
- Unisex
- Waga
- 0.15 kg
- Zawartość
- 125 ml
- Składniki
- Guerlain Santal Royal Woda perfumowana, 125 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 3346470148246
- Numer producenta
- G014824
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Guerlain Santal Royal, Kobiety, 125 ml, Butelka jednorazowa, Jaśmin, Neroli, Cynamon, Brzoskwinia, Różowy, Bursztyn, Skóra, Piżmo, Agar (oud), Drzewo sandałowe
4 701,92 zł/1l
587,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo
4 699,90 zł/1l
469,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: LOGNOW

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Kobiety, Letnie, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Cytryna, Mięta, Pomarańczowy, Różowy pieprz, Tonkowiec wonny, Drewniany, Spray
7 479,47 zł/1l
560,96 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 75ml
4 135,87 zł/1l
310,19 zł
Sprzedawca: FragrancesBg

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
7 701,80 zł/1l
770,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Estée Lauder Youth-Dew, Kobiety, 67 ml, Butelka jednorazowa, Lawenda, Różowy, Jaśmin, Konwalia, Przyprawy, Moss, Paczula, Wetiwer
2 184,63 zł/1l
146,37 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Prada - Prada Paradox Intense EDP 90ml
5 666,56 zł/1l
509,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Christian Dior, Miss Dior, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
6 149,00 zł/1l
614,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Dolce&Gabbana Devotion, Kobiety, 100 ml, Cytrus, Kwiat pomarańczy, Wanilia, Spray
2 176,80 zł/1l
217,68 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: MARS-VENUS

Valentino Donna Born In Roma Woda perfumowana, 100ml
4 785,00 zł/1l
478,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
12 004,40 zł/1l
1 200,44 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Guerlain Oud Essentiel, Kobiety, 125 ml, Butelka jednorazowa, Szafran, Agarwood, Cedr, Różowy, Drewno gwajakowe, Incense, Skóra
4 271,12 zł/1l
567,16 zł
-33,27 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
533,89 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Guerlain Absolus Allegoria Oud Essentiel, Unisex, 125 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Geranium, Szafran, Agarwood, Drzewo cedrowe, Różowy
513,34 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Givenchy Ange Ou Demon, Kobiety, 100 ml, Lilia, Lily, Dąb, Oak
2 718,90 zł/1l
271,89 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

TOM FORD Oud Wood, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kardamon, Palisander, Pieprz, Drzewo sandałowe, Wetiwer, Tonkowiec wonny, Wanilia
9 355,00 zł/1l
935,50 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
87,48 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: FragraDE

Dior Addict Woda perfumowana, 100ml
6 736,90 zł/1l
673,69 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Paloma Picasso Woda perfumowana, 100ml
1 294,40 zł/1l
129,44 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
3 622,11 zł/1l
325,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Ajmal Raindrops Woda perfumowana, 50 ml
997,60 zł/1l
49,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Guerlain - Epices Exquises EDP 125ml
2 411,52 zł/1l
301,44 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

TOM FORD Tobacco Vanille, Unisex, 100 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Linalool, Benzyl Benzoate, Geraniol, Limonene,...
12 726,50 zł/1l
1 272,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Juliette has a Gun Not a Perfume, Kobiety, 100 ml, Spray
2 486,60 zł/1l
261,96 zł
-13,30 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
248,66 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Guerlain Nahema, Woda perfumowana, 75ml
5 570,40 zł/1l
417,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
3 333,33 zł/1l
300,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo

Dolce&Gabbana Devotion Intense, Kobiety, 100 ml, Perfumy w płynie, Orzech laskowy, Kwiat pomarańczy, Wanilia
3 176,70 zł/1l
317,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 148,00 zł/1l
414,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Guerlain Mitsouko, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Jasmine,Peach (fruit),Rose, Spices, Wetiwer
4 532,13 zł/1l
339,91 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Guerlain rose amira
Uwielbiam te perfumy odkąd odkryłam je na Dzień Matki w domu mojej mamy. Co więcej, tutaj są dużo tańsze niż gdzie indziej.
Oceniono dnia 13 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wyjątkowy i złożony zapach.
Ciepły, pikantny i wyjątkowy. Guerlain Absolut Alegoría Santal Royal został zaprojektowany z myślą o wyjątkowych chwilach, w których ludzie wokół Ciebie będą Cię pamiętać.
Oceniono dnia 19 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 3 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 14 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 204,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 040,30 zł/1l

BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
722,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
539,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 991,33 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,70 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 098,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,90 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
542,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 855,20 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 035,60 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(93)Liczba wystawionych ocen: 93
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

The Different Company Sublime Balkiss woda perfumowana unisex 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
493,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 939,80 zł/1l

Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 019,80 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,68 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 729,07 zł/1l

Tiziana Terenzi Gumin Ekstrakt perfum, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 062,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 623,80 zł/1l