5,0



Na podstawie 1 opinii
Pieniący się żel do golenia Elemis Ice-Cool
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
138,93 zł
694,65 zł / 1l
+ 17,22 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Żele do golenia i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Vichy, Homme, Pianka do golenia, 200 ml331,05 zł/1l
66,21 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Speick 390, Krem do golenia, Mężczyźni, Skóra normalna, 75 ml, Kojąca, Tubka24,77 zł
Sprzedawca: apohealth

Nivea Men Sensitive Cool Shaving Gel 200 ml
87,70 zł/1l
19,88 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,54 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Żel do golenia Gillette Fusion5 Sensitive 240 ml
52,13 zł/1l
12,51 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Ziaja Yego Żel do golenia, 65 ml
7,25 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

L3VEL3 - Gel Ice - Żel do golenia Ice 1000 ml
69,91 zł/1kg
76,90 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Nivea Men Sensitive Żel do golenia, 200 ml
120,13 zł/1kg
27,63 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Gillette Sensitive, Żel do golenia, Skóra wrażliwa, 200 ml
101,95 zł/1l
20,39 zł
Sprzedawca: LAVONIO

NISHMAN Żel do golenia 02 ENERGIZING 1000ml
38,72 zł/1l
38,72 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

Vichy Homme, Żel do golenia łagodzący podrażnienia, 150ml
451,67 zł/1l
67,75 zł
Sprzedawca: MANADA

Williams Rasiergel Ice Blue 200ml
257,80 zł/1l
51,56 zł
Sprzedawca: somnia24

Gillette 7702018622016 Gillette Fusion5 Rasiergel 200 ml
93,35 zł/1l
18,67 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Nivea - Sensitive Shaving Gel 200 ml 200ml
134,20 zł/1l
26,84 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Reuzel, Reuzel, Soft & Hydrated, Pre-Shaving Cream, 95 g
29,71 zł/1l
28,46 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Gillette - Sensitive Shave Gel sensitive skin 200ml
294,30 zł/1kg
58,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

FONEX żel do golenia 1000ml Bloom
143,32 zł/1l
143,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Gillette, Satin Care Sensitive, Żel do goleniai, 200ml
203,60 zł/1l
40,72 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

L3VEL3 - Gel AQUA - Żel do golenia Aqua 1000 ml
69,91 zł/1kg
76,90 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Nivea Men Sensitive pianka do golenia 200ml
92,40 zł/1l
18,48 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Pianka do golenia Elemis MEN 200 ml to ekskluzywny, najwyższej jakości produkt do pielęgnacji ciała. Jeśli szukasz najlepszych produktów do higieny osobistej, w 100% oryginalne produkty Elemis są właśnie tym, czego szukasz.
MEN Ice Cool Foaming Shave Gel od Elemis to idealny wybór dla mężczyzn poszukujących gładkiego i odświeżającego golenia. Ten żel o pojemności 200 ml oferuje lekką konsystencję, która w kontakcie ze skórą zamienia się w kremową piankę i zapewnia optymalny poślizg ostrza. Wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych produkt zawiera wyselekcjonowane składniki, takie jak ekstrakt z kory dębu, sól potasowa i benzoesan sodu, które pomagają łagodzić i chronić skórę podczas golenia. Jego innowacyjna formuła nie tylko minimalizuje podrażnienia, ale także pozostawia uczucie odświeżenia dzięki mentolowemu profilowi. Pianka została zaprojektowana tak, aby precyzyjnie kontrolować golenie, dzięki czemu ostrze przesuwa się bez wysiłku, unikając skaleczeń i otarć. Dzięki szybkiej i łatwej aplikacji jest idealna dla aktywnych mężczyzn, którzy chcą zadbać o swoją skórę, jednocześnie uzyskując czyste i wygodne golenie. Wybierz piankę do golenia MEN od Elemis i przenieś swoją codzienną rutynę na nowy poziom komfortu i skuteczności, aby zapewnić nieskazitelny i gładki efekt za każdym razem, gdy się golisz.
- Typ: Pianka do golenia
- Płeć: Mężczyźni
- Format: Urządzenie dozujące
- Tekstura: Pianka
- Właściwości: Ujędrniające
- Zalecane użycie: Wszystkie rodzaje skóry
- Składniki:
- Sorbinian potasu
- Wyciąg z kory dębu szypułkowego
- Benzoesan sodu
- Metabisiarczyn sodu
- Kwas sorbowy
- Kwas stearynowy
- Tokoferol
- Trietanoloamina
- Wersenian trisodowy
- Woda (Aqua)
- Ekstrakt z owoców Zizyphus jujuba
- Ekstrakt z Alchemilla vulgaris
- Glikol butylenowy
- Kwas cytrynowy
- Glycereth-26
- Ekstrakt z liści oczaru wirginijskiego
- Uwodorniony poliizobuten
- Hydroksyetyloceluloza
- Hydroksypropyloceluloza
- Izobutan
- Izopentan
- Kwas mirystynowy
- Oleth-20
- Kwas palmitynowy
- Peg-14m
- Gliceryna
- Benzoesan benzylu
- Sok z liści aloesu barbadensis
- Lecytyna
- Perfumy
- Pojemność: 200 ml
Żel do golenia, który zapewnia czyste, gładkie golenie, pozostawiając skórę odświeżoną i miękką. Żel łagodzi i chroni skórę przed podrażnieniami po goleniu, jednocześnie zmiękczając zarost i ułatwiając dokładne golenie.
Pieniący się żel do golenia Elemis Ice-Cool
- Waga
- 200 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Aqua, kwas palmitynowy, trietanolamina, oleth-20, izopentan, poliizobuten (wodorowany), gliceryneth-26, gliceryna, izobutan, kwas stearynowy, hydroksyetyloceluloza, zapach (parfum), glikol butylenowy, benzylobenzoesan, mentol, PEG-14M, kwas mirystynowy, lecytyna, ekstrakt z owoców Zizyphus Jujuba, ekstrakt z Alchemilla Vulgaris, ekstrakt z Thymus Serpyllum, hydroksypropyloceluloza, ekstrakt z liści Hamamelis Virginiana, ekstrakt z kory Quercus Robur, sorbinian potasu, sok z liści Aloe Barbadensis, kwas sorbinowy, metabisulfit sodu, benzoesan sodu, tokoferol, edta disodowa, kwas cytrynowy
- Producent
- EAN
- 6416286021480641628602148
- Waga
- 200 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Aqua, kwas palmitynowy, trietanolamina, oleth-20, izopentan, poliizobuten (wodorowany), gliceryneth-26, gliceryna, izobutan, kwas stearynowy, hydroksyetyloceluloza, zapach (parfum), glikol butylenowy, benzylobenzoesan, mentol, PEG-14M, kwas mirystynowy, lecytyna, ekstrakt z owoców Zizyphus Jujuba, ekstrakt z Alchemilla Vulgaris, ekstrakt z Thymus Serpyllum, hydroksypropyloceluloza, ekstrakt z liści Hamamelis Virginiana, ekstrakt z kory Quercus Robur, sorbinian potasu, sok z liści Aloe Barbadensis, kwas sorbinowy, metabisulfit sodu, benzoesan sodu, tokoferol, edta disodowa, kwas cytrynowy
- Producent
- EAN
- 6416286021480641628602148
Pasuje również do tego

Speick 195, Balsam po goleniu, Skóra normalna, 100 ml
450,10 zł/1l
45,01 zł
Sprzedawca: taleoo

Acqua Di Parma Odświeżający płyn do mycia twarzy 100ml
1 261,90 zł/1l
126,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Vichy Homme, Żel do golenia łagodzący podrażnienia, 150ml
451,67 zł/1l
67,75 zł
Sprzedawca: MANADA

Nishman - 04 Easy Shave, Shaving Gel - Żel do precyzyjnego golenia 1000ml
38,42 zł/1l
38,42 zł
Sprzedawca: GlossyShopDE

Gillette, Pianka do golenia, regular, 200 ml
77,00 zł/1kg
18,48 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Tüff No.1 sensitive bezzapachowy 100ml
1 505,30 zł/1l
150,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Nivea Men gel na holení Deep Clean Shave żel do golenia 200 ml
110,70 zł/1l
22,14 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

The Shave Factory - Golden Shaving Gel - Żel do precyzyjnego golenia 1250ml
32,72 zł/1l
40,90 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

Proraso - Refreshing, Linia Zielona - Mydło Do Golenia Do Skóry Normalnej 150 ml
130,53 zł/1l
19,58 zł
Sprzedawca: TR8

Depot żel do golenia No. 406 Transparent Shaving Gel 100 ml
354,40 zł/1l
40,16 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,44 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Acqua di Parma Barbiere, Żel do golenia, Mężczyźni, Uniwersalne, 150 ml, Nawilżający, Ochrona, Orzeźwiający, aqua (water), palmitic acid, triethanolamine, glyceryl stearate, isopentane, sorbitol, parfum...
1 724,67 zł/1l
258,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Żel do golenia Gillette Basic Original Gentle Shave Perfect Protection 200ml
265,50 zł/1kg
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Gillette, Venus Satin Care, Żel do golenia, awokado, 200ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
13,63 zł
Sprzedawca: Di-Life

Nishman - 01 Energizing Shaving Gel - Żel do precyzyjnego golenia 400ml
54,15 zł/1l
21,66 zł
Sprzedawca: secocosmetics-com

NISHMAN Żel do golenia 02 ENERGIZING 1000ml
38,72 zł/1l
38,72 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

Vichy, Homme, Pianka do golenia, 200 ml
331,05 zł/1l
66,21 zł
Sprzedawca: apohealth

Gillette 200Ml Pianka D/Gol. Sensitive /054 /K-T
72,30 zł/1kg
16,63 zł
Sprzedawca: MANADA

NIVEA 81772, Krem do golenia, Mężczyźni, Skóra sucha, 100 ml, Aloes zwyczajny, 1 szt.
90,60 zł/1l
50,19 zł
-81%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,06 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Nivea Men, Krem do golenia, 100 ml
263,00 zł/1l
26,30 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Gillette Pianka do golenia Regular 200ml Nawilajca pielgnacja dla mczyzn
112,00 zł/1kg
22,40 zł
Sprzedawca: MANADA
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wspaniały
Super produkt
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Acqua Di Parma Odświeżający płyn do mycia twarzy 100ml
126,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 261,90 zł/1l

LEA 3.643, Żel do golenia, Mężczyźni, Uniwersalne, 75 ml, Ochrona, Kojąca, 1 szt.
64,28 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
857,07 zł/1l

Speick 390, Krem do golenia, Mężczyźni, Skóra normalna, 75 ml, Kojąca, Tubka



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
24,77 zł
Sprzedawca: apohealth

Speick 170, Krem do golenia, Mężczyźni, Skóra normalna, 75 ml, Wygładzający, Tubka



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
19,52 zł
Sprzedawca: apohealth
260,27 zł/1l

NIVEA 81740, Żel do golenia, Mężczyźni, Skóra normalna, 200 ml, Ochrona, Wygładzający, Kojąca, 1 szt.
26,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
131,15 zł/1l