4,8



Na podstawie 10 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Balsam do ciała Vaseline Expert Care Dark Spot Rescue 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
110,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
105,40 zł-5,10zł
1 054,00 zł / 1l
+ 32,67 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Balsamy do ciała i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml164,15 zł/1kg
87,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Więcej informacji o reklamie
Linola skin milk light, balsam 200 ml397,05 zł/1l
79,41 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Balsam do ciała PHYSIOGEL Daily Moisture Therapy, 200 ml488,70 zł/1l
97,74 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Regenerujący balsam do ciała Bepanthol Derma, 400 ml314,10 zł/1kg
125,64 zł
Sprzedawca: apohealth

Coryt Care Lotion 250 ml
199,47 zł/1kg
56,85 zł
Sprzedawca: apohealth

Eubos Sensitive Care Lotion Dermo Protectiv NFB 400 ml
244,32 zł/1l
97,73 zł
Sprzedawca: apohealth

Balsam do ciała EXTRA NOURISHING 330 ml
175,82 zł/1l
58,02 zł
Sprzedawca: somnia24

Balsam do ciała Vaseline Instant Dry Skin Rescue w tubce 75 ml
159,13 zł/100ml
153,51 zł
-34,16 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Sebamed™ balsam do ciała 400 ml
467,00 zł/1l
186,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Eubos Sensitive Lotion Dermo Protectiv 200 ml
378,90 zł/1l
75,78 zł
Sprzedawca: apohealth

Balsam do ciała Bodylotion M.Brown
490,07 zł/1l
142,12 zł
Sprzedawca: VISO

Balsam do ciała BODY CARE (Body Lotion) 200 ml
566,55 zł/1l
113,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Balsam do ciała Hyaluron Hydro, 250 ml
242,62 zł/1kg
78,61 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Jurlique, Refreshing , Hydrating, Body Lotion, 300 ml
297,13 zł/1l
89,14 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Sanex Balsam do ciała 250 ml Atopiderm
2 472,40 zł/1l
162,05 zł
-38,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
123,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Rugard Vitamin Body Lotion, 200 ml CRE
238,49 zł/1kg
58,43 zł
Sprzedawca: apohealth

Eubos Urea Intensive Care 10% Hydro Repair Lotion 150 ml
597,33 zł/1kg
89,60 zł
Sprzedawca: apohealth

SVR Xérial 10 Mleczko do ciała, 400 ml
181,62 zł/1l
72,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

D'ORODERM UREA 5%, 100 ml CRE
384,30 zł/1l
38,43 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

EXTRA NAWILŻAJĄCY balsam do ciała 330 ml
180,39 zł/1l
59,53 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Marka: Vaseline
Rodzaj: Balsam do ciała
Opis: Balsam do ciała Vaseline Expert Care Dark Spot Rescue 100 ml
Nr art.: 8720181158353
Skład:
Woda, salicylan etyloheksylu, gliceryna, kwas stearynowy, kwas fenylobenzimidazolosulfonowy, stearynian glikolu, stearynian PEG-100, butylometoksydibenzoilometan, dimetykon, oktokrylen, stearynian glicerolu, glikol kaprylowy, wodorotlenek potasu, fenoksyetanol, karbomer, alkohol cetylowy, guma ksantanowa, substancja zapachowa, wodorotlenek sodu, niacynamid, disodowy EDTA, BHT, stearamid AMP, węglan potasu, wazelina, fosforan askorbylu sodu, octan tokoferylu, alkohol benzylowy, salicylan benzylu, cytronelol, geraniol, heksyl cynamal, hydroksycytronellal, limonen, linalol
Balsam Vaseline Dark Spot Rescue (100 g)
- Wymiary
- 100 ML
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Nie podano informacji
- Producent
- EAN
- 8720181158353
- Numer producenta
- 965873
- Wymiary
- 100 ML
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Nie podano informacji
- Producent
- EAN
- 8720181158353
- Numer producenta
- 965873
Pasuje również do tego

Clarins - Moisture Rich Body Lotion ( Dry Skin ) 400ml
40,25 zł/100ml
161,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

L'Occitane Shea Butter Ultra Rich, Kremowy, Unisex, Nawilżający, Odżywiający, Zmiękczający, Skóra sucha, 200 ml, Masło shea
100,50 zł/100ml
201,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 400 ml
344,33 zł/1kg
154,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Hugo Boss Alive mleczko do ciała dla kobiet 200 ml
359,80 zł/1l
77,28 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
71,96 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Dr. Hauschka Renewing Night Conditioner Kuracja na noc w ampułkach, 50x1ml
2 777,30 zł/1kg
277,73 zł
Sprzedawca: taleoo

Biała wazelina 5 kg – czysta, do pielęgnacji skóry, ochrona tatuaży, baza kosmetyczna, do ciała – GiDeli
33,65 zł/1kg
168,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Clinique Aromatics Elixir, Balsam, Kobiety, 200 ml, Tubka, Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Peg-4, Cocos..., 1 szt.
0,59 zł/1kg
117,19 zł
Sprzedawca: Tersorte

ISDIN Isdinceutics Regenerating Cream Auriderm Post-Intervention Care 50 ml
3 040,00 zł/1l
152,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

ARTYZINT Żel na stawy i mięśnie (50 ml)
3 691,56 zł/1kg
166,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPremiumShop

Eucerin Urea Repair Plus Lotion 10 Urea 1l
15,70 zł/100ml
157,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rochas Eau De Rochas Woman balsam do ciała 500ml
199,07 zł/1kg
117,45 zł
Sprzedawca: Sykz

Acqua di Parma Crema mani alla Colonia, Kremowy, Unisex, Ochrona, Zmiękczający, 300 ml, Buteleczka z pompką, Wetiwer, Paczula, Drzewo sandałowe
676,23 zł/1l
202,87 zł
Sprzedawca: somnia24

Gloria Vanderbilt Vanderbilt BL 100 ml W
225,90 zł/1l
22,59 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Sisley Soir de Lune krem do ciała dla kobiet 150 ml
2 784,67 zł/1l
417,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Estée Lauder Youth-Dew, Kremowy, Kobiety, Nawilżający, Wygładzający, Zmiękczający, Uniwersalne, 200 ml, Słoiczek
1 081,95 zł/1l
216,39 zł
Sprzedawca: somnia24

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
123,52 zł/1l
30,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dior J’adore Les Adorables Body Milk, Mleko, Kobiety, Nawilżający, Skóra uniwersalna, 200 ml, Buteleczka z pompką
1 511,75 zł/1l
302,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Kremowy, Kobiety, Uspokajający, Nawilżający, Skóra sucha, 500 ml, 480 g
0,14 zł/1kg
68,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nuxe, Nuxuriance Ultra, Firming, Body Milk, 400 ml
390,42 zł/1l
156,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Vaseline | Balsam do ciała - 600ml Maxi Size - Z witaminą B3 - Ochrona przed promieniowaniem UV - Szybko się wchłania i nie jest tłusty
172,22 zł/1l
103,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Żel do ciała Hondroten o działaniu rozgrzewającym | 50 ml
2 400,00 zł/1l
165,00 zł
-45,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
120,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IMPERIUM-HERBALS

EMULSJA DO CIAŁA ECO 200 ml - WELEDA
315,95 zł/1l
63,19 zł
Sprzedawca: taleoo

La Mer The Reparative Body Lotion, Balsam, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 160 ml, Butelka
4 325,81 zł/1l
692,13 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Rabanne Olympéa, Balsam, Kobiety, Wygładzający, Uniwersalne, 200 ml, Butelka
563,00 zł/1l
112,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Medicube Hypochlorous Acid Body Peel Shot 280 ml
301,29 zł/1l
84,36 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Bioderma Atoderm Creme Ultra, Krem Ultranawilzajacy i wzmacniajacy, 500 ml
122,00 zł/1l
61,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Thierry Mugler Angel Balsam do ciała, 200 ml
1 268,90 zł/1l
253,78 zł
Sprzedawca: somnia24

NIVEA 88417, Balsam, 200 ml
70,35 zł/1l
14,07 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 80% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
80%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
20%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Cudowny
Jako diabetyk mam suchą skórę, biorę prysznic tylko bez mydła, o neutralnym pH i potrzebuję balsamu do ciała. Wcieranie go jest irytujące. Ten produkt jest szybki w aplikacji, rozpylany, łatwy do rozprowadzenia na dużej powierzchni ręką, chłodzi i odświeża, szybko się wchłania, więc używam go nawet zamiast dodatkowego kremu do rąk. Skóra czuje się świetnie i znów wygląda świetnie. Mam 74 lata. Kupię go ponownie.
Oceniono dnia 29 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Balsam do ciała Vaseline - Daily Brightening 600 ml
Jestem bardzo zadowolona. Zapach jest lekki i przyjemny. Produkt szybko się wchłania i nie klei się. Dostawa była bez zarzutu. Kupię ten produkt ponownie.
Oceniono dnia 12 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko poszło naprawdę dobrze.
Produkt jest dokładnie taki, jak sobie wyobrażałem, tylko trochę za drogi. Następnie zamówiłem go ponownie gdzie indziej, gdzie przedmiot był o 1 € tańszy, a wysyłka była również tańsza.
Oceniono dnia 22 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Super
Oceniono dnia 17 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Do skóry bardzo suchej
Produkt jest bardzo dobry, moja skóra wygląda i czuje się lepiej. Musiałam się najpierw przyzwyczaić do zapachu. Kupiłabym go ponownie.
Oceniono dnia 30 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 9 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 20 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Avene XeraCalm A.D Balsam uzupełniający lipidy, 400 ml
117,38 zł
Sprzedawca: apohealth
293,45 zł/1l

Versace Yellow Diamond balsam do ciała 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
212,45 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 062,25 zł/1l

Artovitel 50 Ml/Bóle Stawów/Zapalenia Stawów



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
140,00 zł
Sprzedawca: UnicornGroup
139 999,99 zł/1l

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
223,60 zł
-18,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
205,59 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
205 589,99 zł/1l

Palmer's Krem do Rozciągniętych Niedbałych Skutków 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,49 zł
Sprzedawca: Lemonbite
153,96 zł/1l

Mary Kay TimeWise – tonik o ukierunkowanym działaniu, 236 ml
183,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
741,58 zł/1l

Victoria's Secret Temptation Body Lotion 236ml
237,35 zł
Sprzedawca: VogueVista
899,05 zł/1kg

Vaseline - Balsam do Ciała z Olejkiem Migdałowym 600ml - Intensive Care Almond



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
74,98 zł/1l

Sisley Soir D'Orient, Kremowy, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
344,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 297,60 zł/1l

VARITONE – krem do pielęgnacji nóg – 50 ml
166,12 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 322,40 zł/1kg

Krem Varikosette – wsparcie dla nóg, krążenia krwi i codziennej pielęgnacji skóry, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
154,08 zł
Sprzedawca: PremiumHealth24
3 081,60 zł/1kg

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
87,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep
164,15 zł/1kg

3 x Balea MED - Balsam do ciała Ultra Sensitive z Morza Martwego (3 x 300 ml)
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
165,56 zł/1l

Sisley Izia, Balsam, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka
288,92 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 926,13 zł/1l

Balsam do ciała Byredo Gypsy Water



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
296,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 316,67 zł/1l

Lloyd Alpenkrauter Balsam do masażu 200 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
34,52 zł
Sprzedawca: apohealth
172,60 zł/1l

5 x Balea MED - Mleczko do ciała błyskawiczna pielęgnacja 2w1 z 15% mocznikiem 5 x 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
128,47 zł
Sprzedawca: Kpictiah
102,78 zł/1l

Byredo Rose Of No Man's Land krem do ciała 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
271,30 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 356,50 zł/1l

Masło do ciała Declaré Caviar Perfection Luxury Anti-Wrinkle Body Butter (200 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
279,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 398,85 zł/1l

Arthrovia Cream – 50 ml – Orzeźwiający komfort dla stawów
153,01 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 060,20 zł/1kg