4,2



Na podstawie 5 opinii
Adidas UEFA Champions League Goal EDT 100 ml M
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
37,02 zł
370,20 zł / 1l
+ 24,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Korres Kyma EDT 50 ml UNISEX1 950,00 zł/1l
97,50 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Więcej informacji o reklamie
Armani Stronger With You Pour Homme Edt Spray2 896,27 zł/1l
434,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX2 625,00 zł/1l
131,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Hermès H24 EDT plnitelný 175 ml M2 758,11 zł/1l
482,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Adidas UEFA Champions League Goal woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml
944,20 zł/1l
47,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Adidas Uefa Champions League Star Edition Woda toaletowa, 50ml
1 932,80 zł/1l
96,64 zł
Sprzedawca: TR8

Adidas - Pure Game EDT 100ml
336,90 zł/1l
33,69 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Adidas Born Original for Him edt 50ml
2 173,00 zł/1l
119,52 zł
-10,87 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
108,65 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Adidas Pure Lightness 50ml edt
880,00 zł/1l
44,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Adidas UEFA Champions League Pro Player Woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml
464,40 zł/1l
23,22 zł
Sprzedawca: Tersorte

Annayake Dojou For Him EDT 100 ml M
2 561,70 zł/1l
256,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Annayake Kogaï For Him EDT 100 ml M
2 733,30 zł/1l
273,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Adidas Get Ready! for Him Woda toaletowa, 100ml
532,60 zł/1l
53,26 zł
Sprzedawca: Katomix

Adidas, Dynamic Pulse, Eau De Toilette, For Men, 50 ml
615,20 zł/1l
30,76 zł
Sprzedawca: Katomix

Banderas Power of Seduction EDT 100 ml M
774,00 zł/1l
77,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Annayake Kiji for Him EDT 100 ml M
2 974,30 zł/1l
297,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Cristiano Ronaldo CR7 Origins EDT 50 ml M
1 822,00 zł/1l
91,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Victory League woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml - Adidas
603,60 zł/1l
30,18 zł
Sprzedawca: Tersorte

Naseem Lamsa EDT W 50 ml
1 494,20 zł/1l
74,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Adidas Team Force Woda toaletowa, 50ml
960,00 zł/1l
48,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Wychodzisz na boisko, podnosisz puchar i nie posiadasz się z radości. Woda toaletowa dla mężczyzn adidas UEFA Champions League Goal to mistrzowskie odzwierciedlenie siły, wyjątkowości i miłości do piłki nożnej. Ten niezwykle świeży, długotrwały męski zapach fougére został wzbogacony o naturalne olejki eteryczne z szałwii i paczuli, które urzekają roślinnymi nutami.
Woda toaletowa ma wegańską formułę, a także zapewnia całodniowe uczucie świeżości. Flakon został wyprodukowany w 25% ze szkła pochodzącego z recyklingu, a nakrętka – w 98% z plastiku pochodzącego z recyklingu.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: pomarańcza, ananas, kardamon
Nuta serca: lawandyna, geranium, szałwia
Nuta bazy: szałwia, paczula, mech, wetyweria
Pánská toaletní voda
Woda toaletowa marki Adidas została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
- Model
- UEFA Champions League Goal
- Waga
- 0.14 kg
- Rodzaj zapachu
- fougere
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Adidas Uefa Champions League Goal Woda toaletowa, 100 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3616305265784
- Model
- UEFA Champions League Goal
- Waga
- 0.14 kg
- Rodzaj zapachu
- fougere
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Adidas Uefa Champions League Goal Woda toaletowa, 100 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3616305265784
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Adidas UEFA Champions League Goal woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml
944,20 zł/1l
47,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Adidas Uefa Champions League Star Edition Woda toaletowa, 50ml
1 932,80 zł/1l
96,64 zł
Sprzedawca: TR8

Adidas Uefa Champions League Champions Intense Woda perfumowana, 50ml
1 559,20 zł/1l
77,96 zł
Sprzedawca: TR8

ADIDAS Vibes Spark Up EDP 100ml
727,30 zł/1l
72,73 zł
Sprzedawca: Katomix

Karl Lagerfeld Jeans Urban Pink EDP 100 ml W
900,00 zł/1l
92,55 zł
-2,55 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
90,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

VASAGLE kosz na pranie 3 przegrody, z półką, wysuwany, zdejmowany, 3 x 38 L, czarny
276,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Lodówka stołowa Merax 128 l z zamrażalnikiem i szklanymi drzwiami, lodówki na butelki z oświetleniem LED i regulowaną półką, lodówka na napoje 110 cm z funkcją chłodzenia i zamrażania, wolnostojąca
1 368,99 zł
-31,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 337,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: MERAX

Stół rozkładany LARA 130(210)x80 dąb złoty craft
1 114,12 zł
Sprzedawca: MIRAT

Adidas Uefa Champions League Goal Woda po goleniu, 100 ml
160,71 zł/1kg
22,50 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Karl Lagerfeld Jeans Urban Pink EDP 60 ml W
1 075,00 zł/1l
65,85 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Adidas - UEFA Star After Shave 100ml
187,70 zł/1l
18,77 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Aphro Celina serum do rzęs 3 ml produkt na porost rzęs
59 816,67 zł/1l
179,45 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

LECHUZA Canto Stone 40 high, Sadzarka w skrzyni, Wolnostojący, Polipropylen (PP), Czarny, Grafitowy, Prostokąt, Wewnątrz/Na wolnym powietrzu
583,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Sekey moskitiera magnesowa drzwi balkonowe, moskitiera 80x200 cm, odporna na koty, trwała, bezwonna i nietoksyczna, czarna
30,33 zł/1m
60,66 zł
Sprzedawca: Sekeymall

Victory League woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml - Adidas
603,60 zł/1l
30,18 zł
Sprzedawca: Tersorte

Zestaw do budowy domku dla ptaków (duży), kolor: czerwony (jak ogon bobra)
214,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ManufakturMartinshof

HALMAR Kuchnia Margaret 3 260 - orzech włoski
2 815,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MebleTkaninyPL

Bateria kuchenna Homelody z 2 rodzajami strumienia, bateria kuchenna rozciągliwa, bateria zlewozmywakowa, bateria kuchenna ze stali nierdzewnej
238,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Homelody

Krzesło biurowe Adormii, ergonomiczne krzesło do biurka z regulowanymi podłokietnikami, miękkim podparciem lędźwiowym i zagłówkiem, obrotowe krzesło dla kadry zarządzającej, wytrzymałe do 200 kg
599,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Adidas Uefa Champions League Goal Dezodorant, 150 ml
64,60 zł/1l
20,44 zł
-52%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,69 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Szyby Z Szufladami 4Szt I Drzwi 2Szt Rose
2 119,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Remington H5600, Czarny, Różowy, Fioletowy, 20 szt., 600 s
235,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: pawroy

Bruno Banani - Sweet Fantasy Rose & Popcorn Tělový sprej 250ml
12,83 zł/100ml
32,07 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Oral-B Vitality Pro, Dorosły, Obrotowa szczoteczka do zębów, Codzienna pielęgnacja, Delikatny, Czarny, 2 min, Bateria
249,40 zł/1kg
112,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Samsung GQ32Q50AEU, 81,3 cm (32"), 1920 x 1080 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
7 595,56 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Technology-Germany

Zestaw piekarników GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, z pojedynczą prowadnicą teleskopową, czarny
3 021,88 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: _Haushaltsparadies_

Lonheo wysokociśnieniowa czarna bateria kuchenna Wyciągana bateria kuchenna z 2 rodzajami natrysku Obracana o 360° bateria zlewozmywakowa z natryskiem
4 521,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Granitan

parasol z oświetleniem LED parasol ogrodowy 350 cm parasol pawilon - kremowy
659,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 80% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
80%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
20%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 31 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pachnie dobrze i korzystnie Top
Bardzo dobry
Oceniono dnia 7 czerwca 2012 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny zapach, a w 100 ml brudny tani
Świetny zapach, a w 100 ml brudny tani
Oceniono dnia 19 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Produkt nie ma żadnego zapachu
Hm. Jestem rozczarowany tym produktem. Nie ma zapachu, który mógłby sprawić, że. zaczniesz się cieszyć Wcześniej miałem też perfumy Adidas, które pod względem intensywności zapachu były znacznie lepsze.
Oceniono dnia 19 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 25 lutego 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
141,02 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 820,40 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

Acqua di Parma Bergamotto di Calabria, Unisex, 180 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 024,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 691,61 zł/1l

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 059,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 648,20 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 625,00 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Bruno Banani Absolute Man 75 ml, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Lawenda, Anyż, lavender, basil, star anise, Goździk, Kawa, Heliotrop



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
235,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 145,73 zł/1l