Nioxin Night Density Rescue Serum 70 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
171,63 zł
2 451,86 zł / 1l
+ 15,90 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Sera do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Oway Silk'N Glow Serum Aksamitne serum do włosów, 50 ml4 560,00 zł/1l
228,00 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Loreal Super Dust 2x7g8 570,71 zł/1l
119,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Goldwell Dualsenses Nawilżające serum w sprayu, 150ml326,60 zł/1l
48,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
BLONDME BOND REPAIR Intensiveö l 50 ml1 019,80 zł/1l
50,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Nioxin Night Density Rescue Serum 70ml
3 418,71 zł/1l
239,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Restrukturyzujące serum do włosów 125 ml
572,08 zł/1l
71,51 zł
Sprzedawca: somnia24

Sachajuan Hair Shine Serum 30 ml
2 810,00 zł/1l
84,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Pantene Miracle Night Treatment Serum 70ml
1 137,29 zł/1l
79,61 zł
Sprzedawca: somnia24

REF Leave-In Serum 125 ml
552,96 zł/1l
69,12 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Nuxe, Prodigieux, Hair Leave-In Cream Treatment, Intensive Nourishing, 100 ml
172,30 zł/1kg
86,15 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Redken Acidic Bonding Concentrate 24/7 Night & Day Serum 100 ml
1 401,50 zł/1l
140,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Matarrania - Matarrania Anti-Frizz Nourishing Hair Serum, 30ml
3 783,00 zł/1l
113,49 zł
Sprzedawca: somnia24

Wella Ultimate Repair Night Serum 95 ml
1 312,63 zł/1l
124,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nioxin System 1 Scalp + Hair Thickening Treatment 100 ml
529,90 zł/1l
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Nuxe Hair Prodigieux Serum 50 ml
3 640,40 zł/1l
207,65 zł
-25,63 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
182,02 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

KERASILK Specialists Anti-Dandruff Scalp Serum 100 ml
474,95 zł/1kg
145,84 zł
-3,83 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
142,01 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Wella Professionals Nioxin Hair Booster 100 ml Density De
2 025,99 zł/1kg
277,56 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Nioxin Scalp Recovery Soothing Serum 100 ml
1 118,10 zł/1l
111,81 zł
Sprzedawca: somnia24

Joico Scalp Vitality – esencja regenerująca 100 ml
531,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Moroccanoil Repair Mending Infusion (20 ml)
1 073,00 zł/1l
21,46 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Vlasové sérum
- Rodzaj:
- Kuracja do pielęgnacji włosów
- Serum
- Właściwości:
- Urządzenie dozujące
- Nie wymaga spłukiwania
- Płeć: Unisex
- Zalecane użycie:
- Wszystkie rodzaje włosów
- Włosy bez objętości
- Składniki:
- Polisorbat 20
- Sorbinian potasu
- Glikol propylenowy
- Benzoesan sodu
- Kwas sorbowy
- Octan tokoferylu
- Woda (Aqua)
- Glikol butylenowy
- Kofeina
- Cytronellol
- Farnezol
- Substancja zapachowa (parfum)
- Cynamal heksylowy
- Kwas laurynowy
- Limonen
- Linalol
- Mentol
- Pantenol
- Uwodorniony olej rycynowy Peg-40
- Cytral
- Geraniol
- Alkohol denat (alkohol etylowy)
- Ekstrakt z owoców Passiflora edulis
- Peg-35 olej rycynowy
- Pojemność: 70 ml
- Typ:
- Kuracja do włosów
- Serum
- Właściwości:
- Dozownik
- Nie trzeba spłukiwać
- Płeć: Unisex
- Zalecane użycie:
- Wszystkie rodzaje włosów
- Włosy bez objętości
- Składniki:
- Polisorbat 20
- Sorbinian potasu
- Glikol propylenowy
- Benzoesan sodu
- Kwas sorbowy
- Octan tokoferylu
- Woda (Aqua)
- Glikol butylenowy
- Kofeina
- Cytronellol
- Farnesol
- Substancja zapachowa (parfum)
- Cynamal heksylowy
- Kwas laurynowy
- Limonen
- Linalool
- Mentol
- Pantenol
- Uwodorniony olej rycynowy Peg-40
- Cytral
- Geraniol
- Alkohol denat (alkohol etylowy)
- Ekstrakt z owoców Passiflora edulis
- Peg-35 olej rycynowy
- Pojemność: 70 ml
NIGHT DENSITY - Kuracja bez spłukiwania przeciw wypadaniu włosów na noc 70 ml
- Skład materiału
- Nie są wymagane żadne informacje
- Model
- Night Density
- Waga
- 131 g
- Zawartość
- 70 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 4064666842608
- Numer producenta
- NIGHT DENSITY
- Skład materiału
- Nie są wymagane żadne informacje
- Model
- Night Density
- Waga
- 131 g
- Zawartość
- 70 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 4064666842608
- Numer producenta
- NIGHT DENSITY
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Aphro Celina serum do rzęs 3 ml produkt na porost rzęs
59 816,67 zł/1l
179,45 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Nioxin 3D Intensive Diaboost Treatment 100 ml
152,99 zł/100ml
207,99 zł
-55,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
152,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
5 996,20 zł/1l
299,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Nioxin Serum 3D Intensive Care Night Density Rescue
2 542,71 zł/1l
207,99 zł
-30,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Seasonic FOCUS-SPX-750, 750 W, 100 - 240 V, 50 - 60 Hz, 10 - 5 A, 130 W, 744 W
629,94 zł
Sprzedawca: VISO

Detexpol Bawełniana poszewka na poduszkę 40x40 Żyrafy lew biały zielony odwracalna PSBA 20 B Mayamoo 26
11,15 zł
Sprzedawca: 7snow-PL

ART PUZZLE Puzzle z ramką i klejem 3w1 Girl Tower 1000 elementów
189,64 zł
Sprzedawca: VISO

RAVENSBURGER Puzzle Disney: Vaiana 1000 elementów
71,98 zł
Sprzedawca: VISO

Lenovo 4X21L38724, PC, Wewnętrzna, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 20 V, 2.5 A
272,17 zł
Sprzedawca: VISO

Wybielająca pasta do zębów Max White One 3 x 75 ml
298,18 zł/1l
67,09 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Ubiquiti UACC-UTS, Router, Uchwyt pasywny, Biurko, Biały
140,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Black-Dragon-Distribution

Dermacol Men Agent sprchový gel Icing 3in1 żel pod prysznic 250 ml
100,28 zł/1l
25,07 zł
Sprzedawca: VISO

Lenovo ThinkSystem SR650 V3 2.5* Chassis Front BP1
1 244,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: E-System

Acer Predator Gaming Mousepad - XXL size PMP470, Wielobarwny, Obraz, Poliester, Guma, Podkładka antypoślizgowa, Podkładka dla graczy
121,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Detexpol Pościel bawełniana 100x135 4789 B Piłka zwierzęca zielona Mayamoo 70
86,12 zł
Sprzedawca: VISO

Chłodnica wodna Zalman ALPHA2 A24 White / 2 x 120 mm / PWM / ARGB / biały
296,97 zł
Sprzedawca: VISO

ART PUZZLE Puzzle z ramką i klejem 3w1 Kolorowy paw 1000 elementów
219,19 zł
-7,45 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
211,74 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

ART PUZZLE Puzzle z ramką i klejem 3w1 Turtle Trainer 1000 elementów
189,64 zł
Sprzedawca: VISO

ART PUZZLE Puzzle z ramką i klejem 3w1 Piękny zachód słońca 1000 elementów
189,64 zł
Sprzedawca: VISO

Damski zegarek na rękę LEE COOPER LC08000.130 w kolorze złotym - modny prezent.
333,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

ART PUZZLE Puzzle z ramką i klejem 3w1 Zachód słońca nad Koloseum 1000 elementów
219,19 zł
-7,45 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
211,74 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

Cyprys nadmorski i koper morski Duftkerze 600 g
205,19 zł/1kg
366,27 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
354,77 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo

ART PUZZLE Puzzle z ramką i klejem 3w1 Nocne piękności 1000 elementów
189,64 zł
Sprzedawca: VISO

Chodzący Kot Z Efektami 16cm - Opakowanie Czeskie
42,51 zł
Sprzedawca: VISO

Poszewka na poduszkę, poszewka dziecięca 100% bawełna 40x40cm zwierzęta 0016a
25,91 zł
Sprzedawca: VISO

ART PUZZLE Puzzle z ramką i klejem 3w1 99 imion Allaha 1000 elementów
189,64 zł
Sprzedawca: VISO

Torba do przewijania Simply Swirl
345,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

4M 00-03228, Szkielet, Archeologia, Beżowy
65,01 zł
Sprzedawca: VISO

Travalo - Classic HD Black Set 5ml
80,27 zł/1kg
80,27 zł
Sprzedawca: VISO
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Nioxin | Serum przeciw wypadaniu włosów 70ml - Wzmacnia cebulki włosów - Zmniejsza wypadanie włosów
208,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
298,56 zł/100ml

Alfaparf SDL Essential Oil 12x13ml
474,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
3 044,81 zł/1l

OWAY Nocturnal Nocturnal Hair Remedy serum przeciw wypadaniu włosów 100 ml
334,00 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
3 340,00 zł/1l

Goldwell DS RR Intensive Care Serum 18ml
16,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
943,89 zł/1l

Nanoplastia Felps Resistance Omega Zero 1000ml
540,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
540,99 zł/1l

Oway Silk'N Glow Serum Aksamitne serum do włosów, 50 ml
228,00 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
4 560,00 zł/1l

Olaplex Hair Perfector No.3 100ml + Revlon Uniq One All in One 10 w 1 150ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(216)Liczba wystawionych ocen: 216
123,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
495,96 zł/1l

L'Oréal SteamPod Ochronne serum wygładzające 50 ml



2,6Średnia ocena: 2,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
122,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
2 459,80 zł/1l

Sérum Protein Chonps 300 Ml - Natureza Cosmeticos
155,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
519,97 zł/1l

Biolage Professional Hair Spa Full Rescue Serum 50ml - Serum przeciw wypadaniu włosów
106,94 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
2 138,80 zł/1l

Loreal Super Dust 2x7g
119,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
8 570,71 zł/1l

KWAS SALICYLOWY 2 & CENTELLA ASIATIC 3% serum do skóry trądzikowej 30 ml



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
73,00 zł
Sprzedawca: skinChemists_London
2 433,33 zł/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Serum, For Repairing, 250 ml



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
102,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
411,96 zł/1l

I.C.O.N. ELIXIR Serum zapobiegające wypadaniu włosów 100ml
185,46 zł
Sprzedawca: mk-tronic
1 854,60 zł/1l

Nioxin Scalp Recovery - Serum do skóry głowy swędzącej i łuszczącej się 100ml
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
869,90 zł/1l

NEOGEN DERMALOGY Real Niacinamide 15% Serum - wielofunkcyjne serum z niacynamidem (30ml)
156,71 zł
Sprzedawca: BYSARAH
5 223,67 zł/1l

Sebastian Professional Taming Elixir 140 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
78,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
564,14 zł/1l

HaloGrow, serum do wzrostu włosów, 20 ml – serum do pielęgnacji włosów zawierające biotynę, kofeinę i peptydy
134,07 zł
-12,14 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
121,93 zł
Sprzedawca: WR-Products
6 096,50 zł/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Liss Unlimited, Hair Oil Treatment, Anti-Frizz, 125 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
76,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
615,92 zł/1l