VEG LISS Brazylijskie wygładzanie z keratyną roślinną i kokosem 2 u
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
70,60 zł
35 300,00 zł / 1l
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Maski do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml653,27 zł/1l
97,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Inebrya Keratin Restrukturierung Maske 1000ml37,99 zł/1l
37,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
DR. SANTE Maska keratynowa do włosów matowych i łamliwych 1000 ml142,99 zł/1l
142,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Więcej informacji o reklamie
Maska Do Włosów Prosalon Kokos Control Odżywcza 1 L108,13 zł/1l
108,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Maska do włosów z rozmarynem Aliver - 60 g
445,00 zł/1kg
48,95 zł
Sprzedawca: Aliver

ARGANICARE Maska do włosów z olejkiem arganowym i kokosowym, 500 ml
192,08 zł/1l
96,04 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Aromatica Rosemary Kuracja 3 w 1
451,25 zł/1l
72,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

INOAR Brazylijska maska do włosów Proteiny i Makadamia 500 g
258,48 zł/1l
129,24 zł
Sprzedawca: BRAZILIANHAIRPRODUCTS

INTENSE CURLS – Maska do włosów, 400 ml
132,75 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kallos KJMN Maska z wyciągiem z FIG, 1000ml
15,52 zł/1l
15,52 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Aliver maska do włosów z olejem batana - 60 g
833,33 zł/1l
50,00 zł
Sprzedawca: Aliver

Kativa – intensywna kuracja odżywcza z keratyną Kativa 300 ml
207,03 zł/1l
62,11 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

MULAC COSMETICS CREME'BERRY 10 - NÄHRENDE HAARMASKE 200 ml
574,85 zł/1l
114,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Odżywcza maska do włosów Schwarzkopf GLISS 400 ml
135,65 zł/1l
54,26 zł
Sprzedawca: somnia24

Lakme Kuracja ochronna dla zestresowanych włosów, 250ml
252,28 zł/1l
63,07 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Bingospa Maska do włosów z keratyną i elastyną 500
23,56 zł/1kg
13,31 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Postquam Maska Odżywcza 500 Ml.
181,36 zł/1l
90,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Postquam

MORFOSE Maska do włosów z biotyną - 250 ml
134,44 zł/1l
33,61 zł
Sprzedawca: GlossyShopDE

Anwen Kokos i Glinka Maska do włosów niskoporowatych, 200 ml
280,91 zł/1kg
61,80 zł
Sprzedawca: MANADA

Kallos - Keratin Hair Mask 500ml
22,60 zł/1l
11,30 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Cechy:
- Wegańskie
- Nie testowane na zwierzętach
- Naturalne składniki
- Płeć:
- Kobiety
- Unisex
- Składniki:
- Polyglyceryl-10 laurate
- Polyquaternium-22
- Woda (Aqua)
- Kwas asparaginowy
- Masło z nasion Astrocaryum murumuru
- Bht
- Glikol kaprylowy
- Ceteareth-20
- Chlorofenezyna
- Cocos nucifera (olej kokosowy)
- Glikol decylenowy
- Edta
- Linoleinian etylu
- Kwas glutaminowy
- Kwas glikolowy
- Krzemian magnezowo-glinowy
- Ekstrakt z korzenia żeń-szenia Panax
- Fenoksyetanol
- Alkohol benzylowy
- Glicerol
- Kwas mlekowy
- Alkohol cetearylowy
- Acetamid mea
- Chlorek behentrimonium
- Polyquaternium-47
- Perfumy
- Właściwości:
- Wegańskie
- Nie testowane na zwierzętach
- Naturalne składniki
- Płeć:
- Kobieta
- Unisex
- Składniki:
- Polyglyceryl-10 laurate
- Polyquaternium-22
- Woda (Aqua)
- Kwas asparaginowy
- Masło z nasion Astrocaryum murumuru
- Bht
- Glikol kaprylowy
- Ceteareth-20
- Chlorphenesin
- Cocos nucifera (olej kokosowy)
- Glikol decylenowy
- Edta
- Linoleinian etylu
- Kwas glutaminowy
- Kwas glikolowy
- Krzemian magnezowo-glinowy
- Ekstrakt z korzenia żeń-szenia Panax
- Fenoksyetanol
- Alkohol benzylowy
- Gliceryna
- Kwas mlekowy
- Alkohol cetearylowy
- Acetamid mea
- Chlorek behentrimonium
- Polyquaternium-47
- Parfum
Inhaltsstoffe: aqua,(Wasser), cetearyl alcohol, behentrimonium chloride, astrocaryum murumuru seed butter, bht,ceteareth-20, acetamide mea,behenamidopropyl dimethylamine lactate, glutamic acid, aspartic acid, polyquaternium-47, polyquaternium-22, corylus avellana leaf extract, panax ginseng root extract, benzyl alcohol, Chlorphenesin, Glycerin, Rizinusöl-Propandiol-Ester, Milchsäure, Ethyl-Linoleat, Ethyl-Oleat-Trehalose, Polyglyceryl-10-Laurat, Glykolsäure, Magnesium-Aluminium-Silikat, Cocos Nucifera (Kokosnuss)-Öl, Natrium-Lignosulfonat, Phenoxyethanol, Decylen-Glykol, Caprylyl-Glykol, Parfum, Edta, Säureviolett 43.
- Zawartość
- 2 ml
- Składniki
- woda, alkohol cetearylowy, chlorek behentrimonium, masło z nasion murumuru (Astrocaryum murumuru), BHT, ceteareth-20, acetamid mea, behenamidopropyldimetylaminolakton, kwas glutaminowy, kwas asparaginowy, polyquaternium-47, polyquaternium-22, ekstrakt z liści orzecha włoskiego (Corylus avellana), ekstrakt z korzenia żeń-szenia (Panax ginseng), alkohol benzylowy, chlorfenesyna, gliceryna, estry propanodolu oleju rycynowego, kwas mlekowy, etylowy linoleinian, etylowy oleinian, trehaloza, poligliceryl-10 laurat, kwas glikolowy, krzemian magnezu i glinu, olej kokosowy (Cocos nucifera), lignosulfonian sodu, fenoksietanol, glikol decylowy, glikol kaprylowy, zapach, EDTA, fiolet 43.
- Producent
- Big Buy Cooking
- Zakres dostawy
- Multiwitaminy Veg Liss VEG LISS
- EAN
- 8436620380031
- Zawartość
- 2 ml
- Składniki
- woda, alkohol cetearylowy, chlorek behentrimonium, masło z nasion murumuru (Astrocaryum murumuru), BHT, ceteareth-20, acetamid mea, behenamidopropyldimetylaminolakton, kwas glutaminowy, kwas asparaginowy, polyquaternium-47, polyquaternium-22, ekstrakt z liści orzecha włoskiego (Corylus avellana), ekstrakt z korzenia żeń-szenia (Panax ginseng), alkohol benzylowy, chlorfenesyna, gliceryna, estry propanodolu oleju rycynowego, kwas mlekowy, etylowy linoleinian, etylowy oleinian, trehaloza, poligliceryl-10 laurat, kwas glikolowy, krzemian magnezu i glinu, olej kokosowy (Cocos nucifera), lignosulfonian sodu, fenoksietanol, glikol decylowy, glikol kaprylowy, zapach, EDTA, fiolet 43.
- Producent
- Big Buy Cooking
- Zakres dostawy
- Multiwitaminy Veg Liss VEG LISS
- EAN
- 8436620380031
Pasuje również do tego

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Kativa Keratin Post Smoothing Xpress Set 2 Artikel
200,04 zł/1l
90,02 zł
Sprzedawca: somnia24

ENCANTO Brazylijskie Keratynowe Prostowanie Włosów, Zestaw 3 x 100ml
161,37 zł/1l
48,41 zł
Sprzedawca: Tersorte

Olaplex Nº.7 Bonding Oil, Olejek do włosów, 30 ml, Kobiety, Włosy suche, Naprawa, Wzmacniający, Butelka
2 955,67 zł/1l
88,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Kativa Keratin Anti-Frizz Wygładzanie bez prasowania Xtrem Care 30-dniowy zestaw 3 sztuk
3 224,33 zł/1l
96,73 zł
Sprzedawca: somnia24

Kativa Anti-Frizz Straightening Without Iron zestaw z keratyną do prostowania włosów bez użycia prostownicy Xpert Repair 30 ml + 30 ml + 150 ml
471,10 zł/1l
98,93 zł
Sprzedawca: somnia24

Alfaparf Yellow Liss Keratin Smoothing Treatment (BOX)
172,47 zł/1kg
68,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Amica KGCL 384 155-1 W, 157 l, ST, 39 dB, 2,2 kg/24h, E, Biały
1 661,47 zł
-60,68 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 600,79 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Katomix

Łóżko tapicerowane ProximaX 140x190 cm z funkcją ładowania, LED i regulacją wysokości zagłówka, łóżko podwójne ze stelażem listwowym i 4 szufladami, łóżko do przechowywania pościeli, szare
1 052,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UnboxGermany

Arencia Vitamin C Booster Shot 30 ml
425,53 zł/100ml
127,66 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Yaheetech łóżko tapicerowane z regulowanym zagłówkiem łóżko podwójne 140×200 cm łóżko materiałowe łóżko młodzieżowe tapicerowana rama łóżka z listwami ciemnoszara
769,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech

Revlon RVDR5222E, Czarny, Różowy, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
148,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

TCB Creme Relaxer 15oz. Regularny
99,58 zł/1kg
42,32 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesjonalna permanentna farba do włosów 10/16 60 ml
516,50 zł/1l
30,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
144,99 zł
-14,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,63 zł
Sprzedawca: Lumarko

BaByliss ELIPSIS3000 STYLER, Prostownica, Ciepły, 150 °C, 230 °C, Czarny, Ceramika
360,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
256,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

pamięć USB-C 3 w 1 128 GB z szybkim transferem danych, pamięć micro USB do telefonu komórkowego, pamięć do telefonu komórkowego - DATAFLEX Pink
99,26 zł
-4,96 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
94,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Zestaw krzeseł do jadalni z plastikowym siedziskiem, 2 szt.,
745,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Łóżko tapicerowane Merax 180x200 cm ze stelażem z listew i schowkiem, hydrauliczne łóżko na sprężynach, aksamitne łóżko na sprężynach, łóżko podwójne w kształcie ucha, funkcjonalne łóżko, szare
1 431,99 zł
-60,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 371,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Maska do włosów Coccola dla loków, zawierająca keratynę i olej kokosowy, zapobiegająca puszeniu, 200 ml
123,22 zł
Sprzedawca: BasketGuru
616,10 zł/1l

Macadamia Deep Repair Masque 236ml, 236 ml, Kobiety, Kolorowe włosy, Włosy zniszczone, Włosy suche, Odżywiający, Naprawa, Olej makadamia, Słoiczek



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
208,75 zł
Sprzedawca: VogueVista
884,53 zł/1l

Wonder Mask Keratynowa maska do włosów puszących się i niesfornych 200 ml – Wygładzająca pielęgnacja przeciw puszeniu, nawilżająca i odżywcza
119,00 zł
Sprzedawca: BasketGuru
595,00 zł/1l

Numero Dwufazowa błyskawiczna odżywka z owsem, 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
42,62 zł
Sprzedawca: EDANTI
426,20 zł/1l

Maska Do Włosów Nadająca Objętość Cienkim I Delikatnym Włosom Numero Z Jagodami Acai 1000 Ml



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
53,24 zł
Sprzedawca: EDANTI
106,48 zł/1kg

Zabezpieczająca Maska Do Włosów Farbowanych Dla Kobiet Numero
58,61 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,06 zł
Sprzedawca: EDANTI
530,60 zł/1l

Numero Nourishing Mask With Shea Butter Odżywiająca maska z masłem shea, 300ml
39,79 zł
Sprzedawca: EDANTI
397,90 zł/1l

Maska Do Włosów Natureza Pink Gold 1Kg
145,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
145,99 zł/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Molecular Professional Leave-in Mask maseczka bez spłukiwania do włosów zniszczonych 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
114,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 149,90 zł/1l

La Mer Intensywna maseczka rewitalizująca



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
757,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 884,09 zł/1kg

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(57)Liczba wystawionych ocen: 57
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
197,98 zł/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
197,98 zł/1l

Schwarzkopf Blondme, 500 ml, Kobiety, Naprawa, Traitement capillaire, à rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium..., 1 szt.



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
102,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
205,98 zł/1l

Numero Wygładzająca maska z olejkiem z awokado, 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
67,98 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,24 zł
Sprzedawca: EDANTI
532,40 zł/1l

L’Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Proteinowa maska 500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
93,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
187,98 zł/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Pro Longer Lengths Renewing Mask odżywcza maska do włosów osłabionych 500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
183,98 zł/1l

Loreal Vitamino Color Spectrum Mask 500ml
116,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
233,98 zł/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
90,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
181,98 zł/1kg

Goldwell Dualsenses Just Smooth 60sec Wygładzająca kuracja, 500ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
87,95 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
85,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
171,98 zł/1l

L'Oreal Professionnel Serie Expert Absolut Regenerująca maska do włosów zniszczonych, 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
347,96 zł/1l