100% naturalny marokański olejek arganowy odżywia, nawilża, odbudowuje włosy i rewitalizuje skórę głowy. Kolagen nasyca włosy wilgocią na całej długości, nadając im sprężystość, elastyczność i połysk.
Odpowiedni dla wegan 97% składników pochodzenia naturalnego
Sposób użycia: /nanieść odpowiednią ilość szamponu na wilgotne włosy, delikatnie wmasować, aż do uzyskania piany. Następnie spłukać wodą. W razie potrzeby czynność powtórzyć.
Bio Naturell Szampon z marokańskim olejem arganowym i kolagenem do każdego rodzaju włosów, 946 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
50,00 zł
52,85 zł / 1l
+ 21,44 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
czw. 8 – pt. 9 października
Łap promocję, póki trwa!
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller
Więcej informacji o reklamie
Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-10%
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
Więcej informacji o reklamie
Odżywcza odżywka do włosów VIRGIN COCONUT
890,80 zł/1l
89,08 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
Więcej informacji o reklamie
Szampon nabłyszczający Nuxe Hair Prodigieux
121 709,99 zł/1l
121,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej informacji o reklamie
Bioblas Botanic Oils Argan Oil Szampon przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn i kobiet 360 ml
138,69 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
Klorane Szampon do włosów przetłuszczających się z organiczną pokrzywą, 200 ml
392,20 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
78,44 zł
Sprzedawca: somnia24
M:C Szampon Lemon 10 L do każdego rodzaju włosów
10 879,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
543,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Gamarde, Bio, Aloes, Szampon do włosów, nawilżający, dla wszystkich rodzajów włosów, 500 ml
104,34 zł/1l
52,17 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Berani Femme Shampoo szampon do wszystkich rodzajów włosów 300 ml
453,63 zł/1l
136,09 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup
Szampon z kofeiną i biotyną 250 ml
143,80 zł/1kg
48,46 zł
Sprzedawca: apohealth
Dr.Organic Marokański szampon z olejkiem arganowym 265ml
257,58 zł/1l
68,26 zł
Sprzedawca: somnia24
Jantar Szampon do włosów przetłuszczających się 300 ml
27,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Schauma szampon z marokańskim olejkiem arganowym i olejkiem makadamia 400ml
28,95 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
11,58 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Glynt Nutri Shampoo szampon odżywczy do wszystkich rodzajów włosów 1000 ml
652,99 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
652,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Szampon z oliwą z oliwek i witaminą E, 250 ml SHA
92,88 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,22 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
100% naturalny marokański olejek arganowy odżywia, nawilża, odbudowuje włosy i rewitalizuje skórę głowy. Kolagen nasyca włosy wilgocią na całej długości, nadając im sprężystość, elastyczność i połysk.
Odpowiedni dla wegan 97% składników pochodzenia naturalnego
Sposób użycia: /nanieść odpowiednią ilość szamponu na wilgotne włosy, delikatnie wmasować, aż do uzyskania piany. Następnie spłukać wodą. W razie potrzeby czynność powtórzyć.
Waga
1000 g
Zawartość
946 ml
Składniki
Bio Naturell Szampon z marokańskim olejem arganowym i kolagenem do każdego rodzaju włosów, 946 ml
Producent
Bio Naturell
EAN
4820168433894
Waga
1000 g
Zawartość
946 ml
Składniki
Bio Naturell Szampon z marokańskim olejem arganowym i kolagenem do każdego rodzaju włosów, 946 ml
COMHOMA rozkładana sofa z funkcją spania, rozkładana sofa futon, rozkładana sofa, narożnik, sofa dla gości, sofa 3-osobowa, z regulowanym oparciem z tkaniny, szara
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(75)Liczba wystawionych ocen: 75
899,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-220,00 zł
679,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GTPLAYER
Bioblas Botanic Oils Argan Oil Szampon przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn i kobiet 360 ml
138,69 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
49,93 zł
Sprzedawca: mk-tronic
Łóżko rozkładane Fortuna Lai 90x200cm/180x200cm, rozkładana sofa ze stelażem z listew i podłokietnikami, łóżko tapicerowane aksamitem, sofa dla dzieci, szara
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(31)Liczba wystawionych ocen: 31
1 669,70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-275,10 zł
1 394,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Remzetta
Duży narożnik w kształcie litery U z funkcją spania, dwustronne poduszki, czarny
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
267,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(50)Liczba wystawionych ocen: 50
4 145,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime
Szampon z olejkiem arganowym 300 ml
38,87 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
11,66 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
ProfiCook PC-FR 1287 H, Frytkownica na gorące powietrze, 8 l, 50 °C, 200 °C, Podwójny, Czarny, Stal nierdzewna
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(205)Liczba wystawionych ocen: 205
430,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL
Odkurzacz piorący do dywanów Olvy 17 000 PA - Wydajny odkurzacz na mokro do sof, samochodów i dywanów z akcesoriami i środkiem czyszczącym
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(386)Liczba wystawionych ocen: 386
269,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy
Dywany z krótkim włosiem Unicolor – jednokolorowe dywany w nowoczesnym stylu Dywan do salonu Kolor: Krem Rozmiar: 160 cm x 230 cm
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
249,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SIMPEX24
7dreams® Nakładka na materac z mikrofibry - 140 x 200 x 3,5 cm
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
343,59 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
Z-LINE TT-EV35, 35 l, Czarny, Wolnostojący, obrotowy, 100 - 230 °C, Stal nierdzewna
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(261)Liczba wystawionych ocen: 261
412,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RetroStore24
Łóżko tapicerowane ProximaX 160x200 cm z funkcją ładowania, LED i regulacją wysokości zagłówka, łóżko podwójne ze stelażem listwowym i 4 szufladami, łóżko do przechowywania pościeli, szare
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(169)Liczba wystawionych ocen: 169
1 305,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UnboxGermany
Mielle Rosemary Mint 2 oz 59 ml
1 394,41 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(208)Liczba wystawionych ocen: 208
82,27 zł
Sprzedawca: somnia24
zestaw 6 elastycznych pokrowców na krzesła do jadalni elastyczny pokrowiec na krzesło zmywalny elastyczny pokrowiec na krzesła do jadalni pokrowiec na wesele biuro bankiety imprezy dekoracja, szary
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(59)Liczba wystawionych ocen: 59
145,97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl