Raumduft Essential Sweet Paris, 100 ml

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

51,30 zł

513,00 zł / 1l

+ 24,58 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

sob. 10 – śr. 14 października
Nasze najlepszeoferty
Olejki zapachowe i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Naturalny dyfuzor zapachowy Blumiger NEROLI JASMINE
Naturalny dyfuzor zapachowy Blumiger NEROLI JASMINE
6 230,80 zł/1l
311,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Spa-Ceylon
Zdjęcie produktu dla Jasmine 4% 5ml
Jasmine 4% 5ml
12 874,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
64,37 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Dyfuzor zapachowy CARDAMOM ROSE
Dyfuzor zapachowy CARDAMOM ROSE
2 850,80 zł/1l
142,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
Zdjęcie produktu dla Olejek eteryczny NEROLI
Olejek eteryczny NEROLI
8 250,00 zł/1l
165,00 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
Zdjęcie produktu dla Dyfuzor zapachowy Millefiori Milano Lychee Rose Refill 250 ml
Dyfuzor zapachowy Millefiori Milano Lychee Rose Refill 250 ml
279,92 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
69,98 zł
Sprzedawca: LeMont
Zdjęcie produktu dla Dyfuzor zapachowy Millefiori Milano Lychee Rose Refill 500 ml
Dyfuzor zapachowy Millefiori Milano Lychee Rose Refill 500 ml
193,98 zł/1l
96,99 zł
Sprzedawca: Apollo_store
Zdjęcie produktu dla Ipuro ESSENTIALS Time for a Hug Raumduft - 50 ml
Ipuro ESSENTIALS Time for a Hug Raumduft - 50 ml
677,80 zł/1l
33,89 zł
Sprzedawca: LBD
Zdjęcie produktu dla Wkład zapachowy do dyfuzora Millefiori Milano Cold Water, 250 ml
Wkład zapachowy do dyfuzora Millefiori Milano Cold Water, 250 ml
373,28 zł/1l
93,32 zł
Sprzedawca: LBD
Zdjęcie produktu dla Farfalla xxkamirss, 5 ml, Rumiankowy, Dyfuzor aromatu
Farfalla xxkamirss, 5 ml, Rumiankowy, Dyfuzor aromatu
11 444,00 zł/1kg
114,44 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Aveda, Tulasara, Renew, Essential Oil, 30 ml
Aveda, Tulasara, Renew, Essential Oil, 30 ml
3 830,33 zł/1l
114,91 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla Ipuro Essentials In Happiness Dyfuzor aromatów 50 ml
Ipuro Essentials In Happiness Dyfuzor aromatów 50 ml
677,80 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
33,89 zł
Sprzedawca: LBD
Zdjęcie produktu dla Dyfuzor zapachowy Millefiori Milano Mediterranean Bergamot Refill 250 ml
Dyfuzor zapachowy Millefiori Milano Mediterranean Bergamot Refill 250 ml
251,96 zł/1l
62,99 zł
Sprzedawca: LeMont
Zdjęcie produktu dla Ipuro Classic Bergamote Refill 240 ml
Ipuro Classic Bergamote Refill 240 ml
338,92 zł/1l
81,34 zł
Sprzedawca: LBD
Zdjęcie produktu dla Organiczna bergamotka, 5 ml
Organiczna bergamotka, 5 ml
5 358,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
26,79 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Dyfuzor aromatów Ipuro Essentials Winter Berries 100 ml
Dyfuzor aromatów Ipuro Essentials Winter Berries 100 ml
456,10 zł/1l
45,61 zł
Sprzedawca: LBD
Zdjęcie produktu dla Champaca 10% Absolue 5ml
Champaca 10% Absolue 5ml
25 624,00 zł/1l
152,55 zł
-24,43 zł
128,12 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Patyczki zapachowe PINK GRAPEFRUIT
Patyczki zapachowe PINK GRAPEFRUIT
1 247,20 zł/1l
62,36 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
Zdjęcie produktu dla Aroma Vital 10 ml, olejek zapachowy
Aroma Vital 10 ml, olejek zapachowy
8 966,00 zł/1l
44,83 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Kompozycja zapachowa Baldini. Feelmeer Demeter 5ml
Kompozycja zapachowa Baldini. Feelmeer Demeter 5ml
6 112,00 zł/1l
30,56 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Neroli 1ml
Neroli 1ml
89 710,00 zł/1l
89,71 zł
Sprzedawca: taleoo

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Ipuro Raumduft Essential Sweet Paris, 100 ml:


Słodka paryska elegancja w Twoim domu

Poczuj w swoim domu nieodparty zapach Raumduft Essential Sweet Paris, 100 ml. Ten elegancki aromatyczny dyfuzor z serii ipuro Essentials zapewnia zmysłową i rozgrzewającą interpretację paryskiej atmosfery, pełnej słodyczy i wyrafinowania. Jest idealny dla tych, którzy kochają słodkie i kwiatowe zapachy z odrobiną luksusu.

Zapach, który opowiada historię

Sweet Paris to zapach, który przenosi do przytulnych paryskich kawiarni i butików pełnych słodyczy. Jego kompozycja to mistrzowskie połączenie słodkich, kwiatowych i subtelnie drzewnych nut, które razem tworzą harmonijne i długotrwałe doznanie.

  • Głowa (nuty głowy): Zapach otwiera się świeżymi i owocowymi nutami brzoskwini i pomarańczy, które dodają początkowego blasku i witalności.

  • Serce (nuty środkowe): Serce zapachu jest bogate i kwiatowe, zdominowane przez gardenię, jaśmin i różowy pieprz. Nuty te tworzą wrażenie elegancji i romantyzmu, jakbyś przechadzał się po kwiecistym ogrodzie.

  • Nuty bazy: nuty bazy karmelu, wanilii i piżma zamykają zapach słodkim, rozgrzewającym i nieodpartym wykończeniem, które dodaje głębi i pozostawia długotrwałe przyjemne uczucie.

Design i funkcjonalność ipuro Essentials

Dyfuzor Essential Sweet Paris jest częścią popularnej kolekcji ipuro Essentials, która charakteryzuje się minimalistycznym i czystym designem. Szklany flakon o pojemności 100 ml jest elegancko prosty i pasuje do każdego wnętrza - od nowoczesnego po klasyczne. Dołączone rattanowe patyczki skutecznie wchłaniają esencję zapachową i stopniowo uwalniają ją do przestrzeni, zapewniając równomierny i długotrwały zapach.

Dlaczego warto wybrać Raumduft Essential Sweet Paris?

  • Słodka i kwiatowa elegancja.

  • Długotrwały zapach.

  • Stylowy dodatek do wnętrza: Minimalistyczny design pasuje do każdego pomieszczenia.

  • Opracowany i wyprodukowany w Europie z naciskiem na najwyższej jakości składniki i wysokie standardyjakości.

Stwórz w swoim domu atmosferę słodkiego paryskiego uroku i zafunduj sobie poczucie luksusu i dobrego samopoczucia dzięki dyfuzorowi Essential Sweet Paris ipuro.

Model
IFC2634
Producent
Ipuro
Zawartość
0.1 l
Zakres dostawy
dyfuzor, pałeczki
EAN
4051281964860

Model
IFC2634
Producent
Ipuro
Zawartość
0.1 l
Zakres dostawy
dyfuzor, pałeczki
EAN
4051281964860
Pasuje również do tego
Bestseller
Zdjęcie produktu dla GLADE Aromatherapy Cool Mist Diffuser Moment of Zen náplň 17,4 ml
GLADE Aromatherapy Cool Mist Diffuser Moment of Zen náplň 17,4 ml
1 646,47 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
27,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
Zdjęcie produktu dla Zestaw olejków eterycznych Janolia - naturalne olejki zapachowe do dyfuzora i nawilżacza, zestaw upominkowy z czystymi olejkami aromatycznymi do domu, biura i spa, hotelowe popołudnie
Zestaw olejków eterycznych Janolia - naturalne olejki zapachowe do dyfuzora i nawilżacza, zestaw upominkowy z czystymi olejkami aromatycznymi do domu, biura i spa, hotelowe popołudnie
831,67 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
54,90 zł
-9%
49,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin
Zdjęcie produktu dla Organiczny zapach cytrusowej rozkoszy
Organiczny zapach cytrusowej rozkoszy
4 373,33 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
65,60 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla BRUBAKER Zestaw 6 olejków eterycznych do aromaterapii 6 x 10 ml - Lawenda Róża Rozmaryn Rumianek Cytryna Cedr - Olejek zapachowy do dyfuzora Nawilżacz Masaż Aromaterapia Pielęgnacja ciała
BRUBAKER Zestaw 6 olejków eterycznych do aromaterapii 6 x 10 ml - Lawenda Róża Rozmaryn Rumianek Cytryna Cedr - Olejek zapachowy do dyfuzora Nawilżacz Masaż Aromaterapia Pielęgnacja ciała
974,17 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
58,45 zł
Sprzedawca: BRUBAKER
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Konopne terpeny Botanicals | PROFIL TERPENOWY - Purple Punch | 1 ml
Konopne terpeny Botanicals | PROFIL TERPENOWY - Purple Punch | 1 ml
38 270,00 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
38,27 zł
Sprzedawca: CALIFARMS
Zdjęcie produktu dla Febreze 3Volution butelka uzupełniająca Lenor Aprilfrisch XL Pack, 4x 20 ml
Febreze 3Volution butelka uzupełniająca Lenor Aprilfrisch XL Pack, 4x 20 ml
1 377,00 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
110,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Pure Chemical | Olejek Eteryczny Z Bergamotki - 30 Ml - Zapach Bergamotki - Aromaterapia - Olejki Eteryczne
Pure Chemical | Olejek Eteryczny Z Bergamotki - 30 Ml - Zapach Bergamotki - Aromaterapia - Olejki Eteryczne
1 211,67 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
36,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
Zdjęcie produktu dla Becher 1307000 Becher Duftöl Limette Citrus 500,0 ml, 1 St.
Becher 1307000 Becher Duftöl Limette Citrus 500,0 ml, 1 St.
151,82 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
75,91 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Millefiori Milano Nero - Wkład zapachowy ARIA do dyfuzora elektrycznego, 20 ml
Millefiori Milano Nero - Wkład zapachowy ARIA do dyfuzora elektrycznego, 20 ml
1 887,00 zł/1l
37,74 zł
Sprzedawca: LBD
Zdjęcie produktu dla XPel - Tea Tree 100% czysty olejek z drzewa herbacianego - 10 ml
XPel - Tea Tree 100% czysty olejek z drzewa herbacianego - 10 ml
999,00 zł/1l
9,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
Zdjęcie produktu dla Olejek eteryczny Lawendowy 10ml NATURALNE AROMATY
Olejek eteryczny Lawendowy 10ml NATURALNE AROMATY
839,00 zł/1l
8,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Frezja Kwiatowy 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel
BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Frezja Kwiatowy 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel
1 541,43 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite
Zdjęcie produktu dla Soft Perfume Oil 6ml by Al Rehab Orientalne Arabskie Perfumy Bezalkoholowe
Soft Perfume Oil 6ml by Al Rehab Orientalne Arabskie Perfumy Bezalkoholowe
9 155,00 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
54,93 zł
Sprzedawca: Ramadan24_de
Zdjęcie produktu dla Yankee Candle Wkład elektryczny Clean Bawełna náplň 2x18,5 ml
Yankee Candle Wkład elektryczny Clean Bawełna náplň 2x18,5 ml
2 724,59 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
100,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Konopne Terpeny Botanicals | PROFIL TERPENOWY - Strawberry Cough | 1 ml
Konopne Terpeny Botanicals | PROFIL TERPENOWY - Strawberry Cough | 1 ml
38 260,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
38,26 zł
Sprzedawca: CALIFARMS
Zdjęcie produktu dla Etja Naturalny Olejek Eteryczny Lawendowy, 10 ml
Etja Naturalny Olejek Eteryczny Lawendowy, 10 ml
362,25 zł/1kg
14,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla 3x zapach samochodowy VIP-300, oczyszczacz powietrza do domu, odświeżacz powietrza do samochodu, odświeżacz powietrza do samochodu, drzewko zapachowe do samochodu, odświeżacz powietrza do domu, akcesoria samochodowe do wnętrza, zapach samochodowy, dozownik zapachów luksusowe perfumy, akcesoria samochodowe
3x zapach samochodowy VIP-300, oczyszczacz powietrza do domu, odświeżacz powietrza do samochodu, odświeżacz powietrza do samochodu, drzewko zapachowe do samochodu, odświeżacz powietrza do domu, akcesoria samochodowe do wnętrza, zapach samochodowy, dozownik zapachów luksusowe perfumy, akcesoria samochodowe
6 666,67 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
60,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LittleFarm
Zdjęcie produktu dla Zapach do Samochodu Refill Pink Pepper Max Benjamin
Zapach do Samochodu Refill Pink Pepper Max Benjamin
33,06 zł
Sprzedawca: GUGITA
Zdjęcie produktu dla Olejki eteryczne - zestaw 10 szt. 15ml Ruhhy'ego 21938
Olejki eteryczne - zestaw 10 szt. 15ml Ruhhy'ego 21938
70,47 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
55,67 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla com-four® 10x olejki zapachowe w zestawie - owocowy zapach do pomieszczeń - olejek zapachowy do dyfuzorów zapachowych, odświeżaczy powietrza, parowników wodnych, nawilżaczy powietrza
com-four® 10x olejki zapachowe w zestawie - owocowy zapach do pomieszczeń - olejek zapachowy do dyfuzorów zapachowych, odświeżaczy powietrza, parowników wodnych, nawilżaczy powietrza
6 516,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
65,16 zł
Sprzedawca: com-four
Zdjęcie produktu dla Olejek eteryczny ROSE REIN BIO BULg 2%, 10 ml
Olejek eteryczny ROSE REIN BIO BULg 2%, 10 ml
1 283,95 zł/1kg
55,21 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Olejek eteryczny Hinoki z Okayamy - 10 ml
Olejek eteryczny Hinoki z Okayamy - 10 ml
7 166,00 zł/1l
71,66 zł
Sprzedawca: SoZoLeRose
Zdjęcie produktu dla Organiczna cytryna 10 ml
Organiczna cytryna 10 ml
3 222,00 zł/1l
32,22 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Baldini, Lawendowy olejek bio, 5ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Baldini, Lawendowy olejek bio, 5ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
7 606,00 zł/1l
38,03 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Anti Stress 10ml
Anti Stress 10ml
1 871,00 zł/1l
18,71 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla BALDINI by TAOASIS Mięta pieprzowa Bio 100% naturalny olejek aromatyczny, 5 ml olejek eteryczny
BALDINI by TAOASIS Mięta pieprzowa Bio 100% naturalny olejek aromatyczny, 5 ml olejek eteryczny
4 818,00 zł/1l
24,09 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Leonardo Essenza Homefragrance Diffuser różne zapachy do pomieszczeń dla kamienia zapachowego do pomieszczeń Leonardo Essenza
Leonardo Essenza Homefragrance Diffuser różne zapachy do pomieszczeń dla kamienia zapachowego do pomieszczeń Leonardo Essenza
1 003,00 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
10,03 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5
Zdjęcie produktu dla Brait, Odswiezacz powietrza Pink Party, 300 ml
Brait, Odswiezacz powietrza Pink Party, 300 ml
48,40 zł/1l
14,52 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Jasmine 4% 5ml
Jasmine 4% 5ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
64,37 zł
Sprzedawca: apohealth
12 874,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mieszanka olejków eterycznych z kadzidła, kamfory, limonki, mandarynki i drzewa sandałowego - FRANKINCENSE KAFFIR LIME
Mieszanka olejków eterycznych z kadzidła, kamfory, limonki, mandarynki i drzewa sandałowego - FRANKINCENSE KAFFIR LIME
166,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
8 317,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mieszanka olejków eterycznych Ceylon Tea & Mint - CEYLON TEA & MINT
Mieszanka olejków eterycznych Ceylon Tea & Mint - CEYLON TEA & MINT
160,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
8 017,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mieszanka olejków eterycznych z jaśminu cejlońskiego - CEYLON JASMINE
Mieszanka olejków eterycznych z jaśminu cejlońskiego - CEYLON JASMINE
155,89 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
7 794,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mieszanka olejków eterycznych Ceylon Tea & Ylang Ylang - CEYLON TEA & YLANG
Mieszanka olejków eterycznych Ceylon Tea & Ylang Ylang - CEYLON TEA & YLANG
160,35 zł
-8,44 zł
151,91 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
7 595,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mieszanka olejków eterycznych z róży kardamonowej - CARDAMOM ROSE
Mieszanka olejków eterycznych z róży kardamonowej - CARDAMOM ROSE
155,89 zł
-8,20 zł
147,69 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
7 384,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mieszanka olejków eterycznych SLEEP promująca sen
Mieszanka olejków eterycznych SLEEP promująca sen
155,89 zł
-8,20 zł
147,69 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
7 384,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mieszanka olejków eterycznych FOREST TRAIL
Mieszanka olejków eterycznych FOREST TRAIL
138,08 zł
-7,27 zł
130,81 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
6 540,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Olejek eteryczny YLANG YLANG
Olejek eteryczny YLANG YLANG
124,72 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
6 236,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Igły świerku syberyjskiego, 5 ml
Igły świerku syberyjskiego, 5 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
31,03 zł
Sprzedawca: apohealth
6 206,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Olejek eteryczny EUCALYPTUS
Olejek eteryczny EUCALYPTUS
102,45 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
5 122,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pomarańczowy olejek eteryczny - ORANGE
Pomarańczowy olejek eteryczny - ORANGE
102,45 zł
-5,39 zł
97,06 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
4 853,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Olejek eteryczny z mięty pieprzowej - PEPPERMINT
Olejek eteryczny z mięty pieprzowej - PEPPERMINT
97,99 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
4 899,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Etja Naturalny olejek eteryczny Pomarańczowy, 10 ml
Etja Naturalny olejek eteryczny Pomarańczowy, 10 ml
10,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
171,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sztyft zapachowy FRANKINCENSE KAFFIR LIME
Sztyft zapachowy FRANKINCENSE KAFFIR LIME
74,36 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 487,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Piżmowy 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel
BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Piżmowy 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite
1 541,43 zł/1l
Zdjęcie produktu dla BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Konwalia 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel
BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Konwalia 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite
1 541,43 zł/1l
Zdjęcie produktu dla BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Zapach Bzu 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel
BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Zapach Bzu 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite
1 541,43 zł/1l
Zdjęcie produktu dla BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Grejpfrutowy 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel
BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Grejpfrutowy 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite
1 541,43 zł/1l
Zdjęcie produktu dla BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Opium 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel
BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Opium 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite
1 541,43 zł/1l