5,0



Na podstawie 1 opinii
Calve pindakaas regular (12 x 350 g)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
278,95 zł
66,42 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Masło orzechowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Masło orzechowe Polleo, 1000 g - Crunchy52,43 zł/1kg
52,43 zł
Sprzedawca: PolleoSport

Więcej informacji o reklamie
Polleo Sport Masło migdałowe, 350 g124,83 zł/1kg
43,69 zł
Sprzedawca: PolleoSport

Więcej informacji o reklamie
Polleo Sport Masło z nerkowców, 350 g124,83 zł/1kg
43,69 zł
Sprzedawca: PolleoSport

Więcej informacji o reklamie
SUPERSONIC Krem Orzechowy 3×160 g – Zestaw 3 Smaków, Bez Dodatku Cukru103,96 zł/1kg
49,90 zł
Sprzedawca: SupersonicFood

Calvé Pindakaas Peanut Butter 650g - Kremowe, bogate w białko, bez cukru
67,06 zł/1kg
43,59 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

PCD – Masło orzechowe 100% – 1 x 10 kg
44,30 zł/1kg
462,95 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
442,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Calvé Pindakaas Masło orzechowe do smarowania pieczywa, orzechy ziemne, krem orzechowy, słoik, 350 g
93,49 zł/1kg
32,72 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

pasta z orzeszków ziemnych pcd jako baza do sosu orzechowego i sate 500g
60,30 zł/1kg
30,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Calvé Pindakaas, wiadro 10 kg (masło orzechowe)
95,00 zł/1l
949,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Kremowe masło orzechowe Skippy
132,09 zł/1kg
44,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

TAHINI (PASTA SEZAMOWA) BEZGLUTENOWE350 g - PRIMAVIKA
94,91 zł/1kg
33,22 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Masło orzechowe Jif Extra Crunchy 454 g
182,93 zł/1kg
83,05 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Calve – łagodny sos orzechowy – 350 g
95,09 zł/1kg
33,28 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Peanut Butter Cups 12x13g | BETT'R
258,59 zł/1kg
40,34 zł
Sprzedawca: taleoo

Lotus 2257974002 Lotus Brotaufstrich, 400,0 g
136,37 zł/1kg
54,55 zł
Sprzedawca: somnia24

Kremowe masło orzechowe Jif 454 g
207,22 zł/1kg
94,08 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

HELLMA 60114603 HELLMA Erdnussbutter 1,2 kg
109,70 zł/1kg
131,64 zł
Sprzedawca: somnia24

GymBeam – Tahini 300 g
83,87 zł/1kg
25,16 zł
Sprzedawca: LAVONIO

OstroVit | 100% maso orzechowe Crunchy
52,01 zł/1l
52,01 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Sprzedajemy masło orzechowe Calve regular (12 x 350 g) w opakowaniach po 12 sztuk.
- Lista składników
- ORZESZKI ZIEMNE 85%, olej roślinny (rzepakowy, sojowy, całkowicie utwardzony palmowy), sól.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze (kcal) Wartość Na 100 g Energia 664 Tłuszcze 58 W tym kwasy tłuszczowe nasycone 8,5 W tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone 40 W tym kwasy tłuszczowe wielonienasycone 9,1 Węglowodany 11 W tym cukry 6,4 Błonnik 6,6 Białka 21 Sól 0,55 Fosfor 250 Magnez 98 Cynk 2,1 Witamina E (tokoferol) 8,8 Niacyna (witamina B3) 3,1
- Waga
- 4200 g
- Firma spożywcza
- Unilever Nederland, Calve Postbus 160, 3000 AD Rotterdam
- Nazwa handlowa
- Calve pindakaas regular
- Producent
- Aarts Conserven B.V.
- EAN
- 8711200428960
- Lista składników
- ORZESZKI ZIEMNE 85%, olej roślinny (rzepakowy, sojowy, całkowicie utwardzony palmowy), sól.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze (kcal) Wartość Na 100 g Energia 664 Tłuszcze 58 W tym kwasy tłuszczowe nasycone 8,5 W tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone 40 W tym kwasy tłuszczowe wielonienasycone 9,1 Węglowodany 11 W tym cukry 6,4 Błonnik 6,6 Białka 21 Sól 0,55 Fosfor 250 Magnez 98 Cynk 2,1 Witamina E (tokoferol) 8,8 Niacyna (witamina B3) 3,1
- Waga
- 4200 g
- Firma spożywcza
- Unilever Nederland, Calve Postbus 160, 3000 AD Rotterdam
- Nazwa handlowa
- Calve pindakaas regular
- Producent
- Aarts Conserven B.V.
- EAN
- 8711200428960
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Calvé Pindakaas Peanut Butter 650g - Kremowe, bogate w białko, bez cukru
67,06 zł/1kg
43,59 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

PCD – Masło orzechowe 100% – 1 x 10 kg
44,30 zł/1kg
462,95 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
442,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Calvé Pindakaas Masło orzechowe do smarowania pieczywa, orzechy ziemne, krem orzechowy, słoik, 350 g
93,49 zł/1kg
32,72 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Kremowe masło orzechowe Skippy
132,09 zł/1kg
44,91 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

pasta z orzeszków ziemnych pcd jako baza do sosu orzechowego i sate 500g
60,30 zł/1kg
30,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Masło orzechowe Calve z kawałkami orzechów, 650 g, pojemnik, brązowe, orzechy ziemne
67,06 zł/1kg
43,59 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Calvé Pindakaas, wiadro 10 kg (masło orzechowe)
95,00 zł/1l
949,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

La Comtesse Masło orzechowe Creamy extra cremige Erdnusscreme 350g
72,91 zł/1kg
25,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MyProtein Maso orzechowe 1000 g crunchy / Masa orzechowe / Naturalne maso orzechowe bez dodatku cukru i soli
0,05 zł/1l
52,51 zł
Sprzedawca: FIT1EU

Calvé Pindakaas 350g – kremowy krem orzechowy z chrupiącymi kawałkami
93,49 zł/1kg
32,72 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
58,68 zł/1kg
58,68 zł
Sprzedawca: Katomix

De Ruijter – posypka z mlecznej czekolady – 120 x 20 g
36 559,00 zł/1kg
731,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pantry_Intl

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
552,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Calve – łagodny sos orzechowy – 350 g
95,09 zł/1kg
33,28 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

zoe Masło orzechowe z kakao, 250 g
87,28 zł/1kg
21,82 zł
Sprzedawca: PolleoSport

SoBuy OGS32-II-L-GR Łóżko kempingowe z namiotem 2 osoby Namiot 4w1 na palach ze zwijaną torbą Wodoodporne łóżko kempingowe bez materaca Namiot wędkarski Zielony do 180 kg
816,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sobuy

Sanct Bernhard Lactase Enzyme Capsules 14000 FCC - 150 kapsułek
7 381,09 zł/1kg
339,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

ALLNUTRITION 100% Peanut Butter 1000 g fine / Masła orzechowe / Pyszne 100% naturalne masło orzechowe bez dodatku cukru, soli i oleju palmowego
57,45 zł/1l
57,45 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

GymBeam Natural Peanut Butter - Wysoka zawartość białka, wegańskie źródło białka i tłuszczu, zdrowe białkowe masło orzechowe bez cukru i oleju palmowego (900 g, chrupiące)
45,89 zł/1l
41,30 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Lotus 2257974002 Lotus Brotaufstrich, 400,0 g
136,37 zł/1kg
54,55 zł
Sprzedawca: somnia24

GymBeam Natural Peanut Butter - Wysoka zawartość białka, wegańskie źródło białka i tłuszczu, zdrowe białkowe masło orzechowe bez cukru i oleju palmowego, doskonałe do słodyczy (340 g (opakowanie 6 sztuk), Crunchy)
52,25 zł/1l
106,60 zł
Sprzedawca: LAVONIO

KREM Z ORZESZKÓW ZIEMNYCH PRAŻONYCH 100 % CRUNCHY500 g - TERRASANA
62,94 zł/1kg
31,47 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

LEGO 60198 City Pociąg towarowy, Zabawka dla Dzieci, Klocki Konstrukcyjne do Budowy Kolejki z Pilotem Bluetooth, 3 Wagony i Tory Kolejowe, Pomysł na Prezent pod Choinkę dla Chłopca i Dziewczynki
925,72 zł
Sprzedawca: Brickcomplete_com

Whole EarthPeanut Butter Creamy Masło orzechowe Opakowanie 340 g
75,50 zł/1kg
25,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nutella orzech laskowy krem nugatowy orzechowo-czekoladowy 450g 5-pak
62,87 zł/1l
141,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Składany wózek ręczny ze stalową ramą, udźwig do 80 kg i wszechstronne zastosowanie
283,83 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

OstroVit | 100% maso orzechowe Crunchy
52,01 zł/1l
52,01 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

LEGO City Passenger Train & Tracks Set, Zestaw do budowania, 6 lat(a), 677 szt., 201 g
968,08 zł
Sprzedawca: BrickTakeoverShop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 27 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
orzeszkove love
uwielbiam
taki must have dla każdej kuchni :)
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

La Comtesse Masło orzechowe Creamy extra cremige Erdnusscreme 350g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
25,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
72,91 zł/1kg

Krem orzechowy z kawałkami orzeszków ziemnych



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
25,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,04 zł/1kg

SUPERSONIC Krem Orzechowy 3×160 g – Zestaw 3 Smaków, Bez Dodatku Cukru
49,90 zł
Sprzedawca: SupersonicFood
103,96 zł/1kg

5x Nishikawa Mexican Japońskie orzeszki ziemne w soi 80g
77,62 zł
Sprzedawca: LaProve
194,05 zł/1kg

KREM ORZECHOWY Z PISTACJAMI BEZ DODATKU CUKRÓW 250 g - SUPERSONIC
43,70 zł
Sprzedawca: SupersonicFood
174,80 zł/1kg

KREM ORZECHOWY O SMAKU BIAŁEJ CZEKOLADY Z CHRUPIĄCYMI KAWAŁKAMI ORZESZKÓW BEZ DODATKU CUKRÓW 250 g - SUPERSONIC
43,70 zł
Sprzedawca: SupersonicFood
174,80 zł/1kg

Supersonic Krem Orzechowy Czekoladowy 250 g – Bez Dodatku Cukru, Keto
43,70 zł
Sprzedawca: SupersonicFood
174,80 zł/1kg

MyProtein Maso orzechowe 1000 g crunchy / Masa orzechowe / Naturalne maso orzechowe bez dodatku cukru i soli
52,51 zł
Sprzedawca: FIT1EU
0,05 zł/1l

KREM ORZECHOWY KLASYCZNY 100 % BEZ DODATKU SOLI I CUKRÓW 340 g - NATURAVENA
13,43 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
39,50 zł/1kg

Polleo Sport Masło migdałowe, 350 g
43,69 zł
Sprzedawca: PolleoSport
124,83 zł/1kg

Masło orzechowe Polleo, 1000 g - Crunchy
52,43 zł
Sprzedawca: PolleoSport
52,43 zł/1kg

Polleo Sport Masło z nerkowców, 350 g
43,69 zł
Sprzedawca: PolleoSport
124,83 zł/1kg

Masło orzechowe 100% Crunchy 230g - Schronisko Bukowina
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
43,43 zł/1l

Masło orzechowe - 100% organiczne masło orzechowe - wegańskie i bez dodatków - Nature's Finest - 250 g
27,57 zł
Sprzedawca: Nutrisslim

Pasta orzechowa 500g
11,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
11 090,00 zł/1l

Crunch pasta orzechowa 500g
11,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
11 090,00 zł/1l

pasta z orzeszków ziemnych pcd jako baza do sosu orzechowego i sate 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
30,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
60,30 zł/1kg

Polleo Sport Masło orzechowe, 450 g - Gładkie
26,19 zł
Sprzedawca: PolleoSport
58,20 zł/1kg

Whole EarthPeanut Butter Creamy Masło orzechowe Opakowanie 340 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
25,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
75,50 zł/1kg