PodoIntensive Specjalistyczna maska na stopy i dłonie
Wieloskładnikowy produkt w wygodnej formie maski, idealnie sprawdzi się jako kosmetyk do regeneracji mocno przesuszonej skóry całego ciała. Połączenie naturalnych maseł, olejów oraz wyselekcjonowanych przez specjalistów komponentów wzmacnia naturalną zdolność odnowy komórek, zwiększa retencję wilgotności i wspomaga redukcję nawet najgłębszych pęknięć naskórka. Dzięki unikatowej zawartości pudru z orzecha babassu zmniejsza potliwość stóp i zapewnia efekt matujący, bez pozostawiania nieprzyjemnego filmu na skórze.
- nawilża i przywraca elastyczność skóry - zapobiega powstawaniu zrogowaceń i pęknięć - regeneruje, nawilża i wspomaga odnowę naskórka - wzmacnia naturalną zdolność skóry do samoregeneracji - reguluje wytwarzanie sebum i potu
Składniki aktywne:
Olej Awokado - regeneruje pęknięcia, łagodzi i nawilża Kolagen - wspomaga odnowę komórek skóry Olej Macadamia - odżywia skórę i pielęgnuje Masło shea - poprawia elastyczność, wygładz...
Podoland preparat PodoIntensive specjalistyczna maska do stóp i dłoni 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
94,99 zł
94,99 zł / 100ml
+ wysyłka od 14,55 zł
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
pt. 2 – pon. 5 października
Nasze najlepszeoferty
Kremy do stóp i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Więcej informacji o reklamie
Allpresan Specjalna maść lipidowa do stóp nr 4 na zrogowacenia i pęknięcia skóry, 125 ml maści
339,59 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
50,26 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej informacji o reklamie
ARTODIP – Krem do intensywnej pielęgnacji stawów i mięśni – 50 ml
306,52 zł/100ml
153,26 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPremiumShop
Więcej informacji o reklamie
Farmona podologic therapy pasta barierowa do st??p z hiperkeratoz?? 300 ml
15,33 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
Więcej informacji o reklamie
Farmona Professional Zmiękczający krem-maska do stóp z kwasami, 150 ml
23,99 zł/100ml
36,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
Akileine Nutri-Repair Regenerujący krem do stóp 100 ml
439,69 zł/1kg
56,28 zł
Sprzedawca: apohealth
Akileine antyperspiracyjny krem do stóp 75 ml
3 752,00 zł/100ml
37,52 zł
Sprzedawca: apohealth
Kräutermax Krem do stóp "Schrunden", 100 ml
77,34 zł/100ml
77,34 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Balsam do usuwania modzeli Kruteralm 250ml
51,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7
GEHWOL Roztwór zmiękczający do paznokci, roztwór 15 ml
222,33 zł/100ml
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
33,35 zł
Sprzedawca: apohealth
Eudermin krem regenerujący do stóp 75ml
21,56 zł/100ml
21,56 zł
Sprzedawca: PolisElectro
Herbolive Anticallus – intensywny krem do stóp z 20% mocznikiem, 100 ml
42,12 zł/100ml
42,12 zł
Sprzedawca: DutchBeautyHouse
Farmona podologic therapy oczyszczający płyn do stóp 500 ml
7,00 zł/100ml
35,01 zł
Sprzedawca: AllYour
Balsam do stóp Tyrolean Stone Oil 100 ml
515,44 zł/1kg
70,10 zł
Sprzedawca: apohealth
Fungiran – spray do pielęgnacji skóry stóp i paznokci 30 ml
150,00 zł
Sprzedawca: NewGenMarketing
Noreva Kerapil Emulsja 75 ml
124,37 zł/100ml
93,28 zł
Sprzedawca: apohealth
Allpresan maść lipidowa 500 ml nr 4
43,77 zł/100ml
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
218,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
PodoIntensive Specjalistyczna maska na stopy i dłonie
Wieloskładnikowy produkt w wygodnej formie maski, idealnie sprawdzi się jako kosmetyk do regeneracji mocno przesuszonej skóry całego ciała. Połączenie naturalnych maseł, olejów oraz wyselekcjonowanych przez specjalistów komponentów wzmacnia naturalną zdolność odnowy komórek, zwiększa retencję wilgotności i wspomaga redukcję nawet najgłębszych pęknięć naskórka. Dzięki unikatowej zawartości pudru z orzecha babassu zmniejsza potliwość stóp i zapewnia efekt matujący, bez pozostawiania nieprzyjemnego filmu na skórze.
- nawilża i przywraca elastyczność skóry - zapobiega powstawaniu zrogowaceń i pęknięć - regeneruje, nawilża i wspomaga odnowę naskórka - wzmacnia naturalną zdolność skóry do samoregeneracji - reguluje wytwarzanie sebum i potu
Składniki aktywne:
Olej Awokado - regeneruje pęknięcia, łagodzi i nawilża Kolagen - wspomaga odnowę komórek skóry Olej Macadamia - odżywia skórę i pielęgnuje Masło shea - poprawia elastyczność, wygładza Sok z meksykańskiego aloesu - wspomaga ochronę naskórka i zdolność skóry do samoregeneracji Puder z orzecha babassu - kontroluje wydzielanie sebum, dzięki czemu zmniejsza potliwość stóp
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(47)Liczba wystawionych ocen: 47
1 485,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GoetzeBikes
Vileda mop parowy 3.0 trójkątny VILE000972
644,97 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(153)Liczba wystawionych ocen: 153
279,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-22,00 zł
257,99 zł
Sprzedawca: Metler
Philips 2200 series Automatyczne ekspresy do kawy z serii 2200 EP2224/10, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(377)Liczba wystawionych ocen: 377
1 192,38 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
parasol z oświetleniem LED parasol ogrodowy 350 cm parasol pawilon - antracyt
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(985)Liczba wystawionych ocen: 985
659,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH
Łóżko rozkładane Fortuna Lai 90x200cm/180x200cm, rozkładana sofa ze stelażem z listew i podłokietnikami, łóżko tapicerowane aksamitem, sofa dla dzieci, szara
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(42)Liczba wystawionych ocen: 42
1 669,70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-275,10 zł
1 394,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Remzetta
COSTWAY 10L mini lodówka z lustrem LED na kosmetyki, funkcja chłodzenia i ogrzewania 2w1, przenośna chłodziarko-zagrzewarka, 23x28x34cm
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
275,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: FDSGmbH
Nature's Finest Kolagen Skincare w Proszku – Z Naticol® i Witaminą C
665,00 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
79,80 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: Nutrisslim
Wodoodporny ochraniacz na materac 160 x 200 - bezpieczna ochrona materaca
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(959)Liczba wystawionych ocen: 959
189,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Odkurzacz na mokro/sucho JONR ED12, zbiornik 850 ml, 35 min, szczotka krawędziowa 6 mm, samoczyszczący, do podłóg twardych i sierści zwierząt domowych
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(335)Liczba wystawionych ocen: 335
739,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-94,99 zł
645,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder
Philips Series 2300 EP2334/10 W pełni automatyczny ekspres do kawy, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W, Szary
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(170)Liczba wystawionych ocen: 170
1 744,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Kołdra całoroczna 135 x 200 cm - poszwa na kołdrę kołdra kołdra kołdra kołdra pościel i kołdry z wypełnieniem z mikrofibry biała
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(116)Liczba wystawionych ocen: 116