5,0



Na podstawie 2 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Esschert Design TG362, 1,64 l, Żelazo, Czarny
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
88,00 zł
53,66 zł / 1l
+ 16,50 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Konewki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Konewka Esschert Design Altzink 8,75 litra; OZ4616,44 zł/1l
143,87 zł
Sprzedawca: Cactula

Więcej informacji o reklamie
Konewka Eschert Design – niebieska – tworzywo sztuczne – styl vintage – 10 l13,11 zł/1l
131,14 zł
Sprzedawca: Cactula

Więcej informacji o reklamie
relaxdays 10031549_113 relaxdays Gießkanne rosa 1,3 l78,38 zł/1l
101,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Więcej informacji o reklamie
Relaxdays – zestaw 2 konewek do roślin domowych, 1 l, tworzywo sztuczne, stal nierdzewna, konewka do roślin domowych, szaro-zielona79,90 zł/1l
79,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Konewka Metalowa Czarna 1 L Elegancka Długi Dziubek Nalewak Do Podlewania
24,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,99 zł
Sprzedawca: JGS

Konewka 1,8l Meduza antracytowa
15,77 zł/1l
28,38 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Konewka Esschert Design z motywem kwiatów i pszczół 1,875 l - metalowa
47,47 zł/1l
89,00 zł
Sprzedawca: homerci

Esschert Design | Konewka - Stal nierdzewna - 1L - Złota - Wysokiej jakości - Dekoracyjna do pielęgnacji roślin
115,00 zł/1l
115,00 zł
Sprzedawca: homerci

Konewka ze stali nierdzewnej 1 L Polerowana konewka Konewka do kwiatów Podlewanie roślin Kwiaty
76,50 zł
Sprzedawca: Sendez_GmbH

Gieskanne - Metal - Szary - 700 ml - 25 x 12 x 10 cm
491,93 zł/1l
344,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Andriez

Konewka ze stali nierdzewnej 1500ml, metalowa konewka, konewka do podlewania kwiatów doniczkowych również z długą wylewką zraszacz wewnętrzny na zewnątrz
264,80 zł/1l
132,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24

Esschert Design RF63, Głowica zraszacza, Cynk, Biały
24,00 zł/1l
119,99 zł
Sprzedawca: homerci

Akcesoria LECHUZA Konewka YULA 1,7 l łupkowo-szara taupe jedwabiście matowa | konewka o pojemności 1,7 l | powierzchnia matowa | 13911
62,94 zł/1l
227,99 zł
-120,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
107,00 zł
Sprzedawca: TR8

Konewka Orion Plastikowa konewka do podlewania roślin biała 1,6 litra
21,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Puszka ociekowa - czerwona, metalowa
30,12 zł/1l
45,18 zł
Sprzedawca: VISO

Esschert Design W2023, 1,6 l, Cynk, Cynk
49,17 zł/1l
78,67 zł
Sprzedawca: Cactula

Konewka Esschert Design; W2024
33,06 zł/1l
152,83 zł
Sprzedawca: Cactula

Doniczka 1,8 l, szara
7,43 zł/1l
13,38 zł
Sprzedawca: Luis

Esschert Design Konewka Ślimak; TG157
50,35 zł/1l
94,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

elho 8711904335229, 1,7 l, Plastik, Czarny
39,61 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Esschert Design | Konewka - 1,65 L - Czarna z miedzianym uchwytem - Elegancki design - Wysokiej jakości stal
Elegancka i funkcjonalna konewka do domu i ogrodu.
Wysoka jakość wykonania i nowoczesny design
- Konewka Esschert Design łączy funkcjonalność i estetykę w jednym produkcie. Dzięki pojemności 1,65 litra zapewnia idealną ilość wody, aby zapewnić roślinom najlepszą możliwą pielęgnację. Wykonana z wysokiej jakości stali galwanizowanej konewka jest trwała i długowieczna. Prosty czarny kolor konewki tworzy atrakcyjny kontrast z eleganckim miedzianym uchwytem, który jest nie tylko atrakcyjny dla oka, ale także zapewnia wygodną obsługę. Czy to w ogrodzie, na balkonie, czy w domu - ta konewka stanowi stylowy akcent.
Precyzyjne nawadnianie roślin
- Inteligentna konstrukcja konewki umożliwia ukierunkowane i precyzyjne podlewanie roślin. Długi, wąski otwór do nalewania jest idealny do podlewania trudno ch roślin i minimalizuje ryzyko rozpryskiwania wody. Dzięki temu konewka jest szczególnie przydatna w przypadku roślin domowych i kwiatów balkonowych. Dzięki konewce Esschert Design podlewanie roślin jest dziecinnie proste, ponieważ zachowujesz kontrolę nad ilością i kierunkiem wody.
Wszechstronna i stylowa
- Konewka sprawdzi się nie tylko w ogrodzie, ale także jako stylowy element dekoracyjny w salonie. Jej nowoczesny kształt i atrakcyjna gra kolorów czarnego i miedzianego pasują do szerokiej gamy stylów wnętrz, od klasycznego po nowoczesny. Użyj konewki jako przyciągającego wzrok akcesorium na stole lub jako praktycznej pomocy w pielęgnacji roślin. Konewka szybko przyciągnie wzrok w każdym pomieszczeniu, jednocześnie spełniając swoją funkcję.
Zalety produktu:
- Precyzyjne podlewanie: długi, wąski otwór do nalewania umożliwia ukierunkowane podlewanie nawet w trudno ch miejscach i minimalizuje ryzyko rozpryskiwania wody.
- Elegancki wygląd: połączenie nowoczesnej czerni i miedzi nadaje konewce stylowy wygląd, który świetnie prezentuje się w każdym pomieszczeniu mieszkalnym lub na zewnątrz.
- Wysokiej jakości materiały: Zastosowanie ocynkowanej stali zapewnia długą żywotność i odporność na czynniki zewnętrzne.
- Ergonomiczny uchwyt: Okrągły, miedziany uchwyt zapewnia wygodną obsługę, dzięki czemu podlewanie roślin jest łatwe i przyjemne.
- Wszechstronne możliwości zastosowania: Czy to w pomieszczeniach, czy w ogrodzie, konewka jest zarówno praktycznym narzędziem, jak i elementem dekoracyjnym.
Największe zalety korzystania z produktu
- Konewka Esschert Design łączy funkcjonalność i estetykę w eleganckim designie. Zapewnia precyzyjne nawadnianie roślin, jest wykonana z wysokiej jakości materiałów i doskonale komponuje się z różnymi stylami wnętrz. Ciesz się zaletami tej stylowej konewki i zamień podlewanie roślin w przyjemne doświadczenie.
- Pojemność:
- 1,64 l
- Głowica zraszacza:
- Nie
- Kolor produktu:
- Czarny
- Materiały:
- Żelazo
- Szerokość produktu:
- 370 mm
- Głębokość produktu:
- 126 mm
- Wysokość produktu:
- 230 mm
- Waga produktu:
- 295 g
- Waga wraz z opakowaniem:
- 325 g
- Wymiary
- 37 x 23 x 12,6 cm W/H/D
- Waga
- 0.295 kg
- Zawartość
- 1.64 l
- Pojemność
- 1.65 l
- Materiał
- Żelazo
- Kolor
- Czarny
- EAN
- 8714982269806
- Numer producenta
- TG362
- Producent
- Esschert Design
- Wymiary
- 37 x 23 x 12,6 cm W/H/D
- Waga
- 0.295 kg
- Zawartość
- 1.64 l
- Pojemność
- 1.65 l
- Materiał
- Żelazo
- Kolor
- Czarny
- EAN
- 8714982269806
- Numer producenta
- TG362
- Producent
- Esschert Design
Pasuje również do tego

Evila Originals, SLK0008, konewka, czarna, stal nierdzewna, 13 x 13 x 10 cm
126,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Harry Potter - Gesamtausgabe (Harry Potter)
498,21 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Esschert Design | Konewka - Stal nierdzewna - 1L - Złota - Wysokiej jakości - Dekoracyjna do pielęgnacji roślin
115,00 zł/1l
115,00 zł
Sprzedawca: homerci

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
72,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Konewka 12x29x22cm metalowa z drewnianym uchwytem
35,75 zł/1l
53,63 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Konewka Metalowa Czarna 1 L Elegancka Długi Dziubek Nalewak Do Podlewania
24,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,99 zł
Sprzedawca: JGS

Konewka ze stali nierdzewnej 1500ml, metalowa konewka, konewka do podlewania kwiatów doniczkowych również z długą wylewką zraszacz wewnętrzny na zewnątrz
264,80 zł/1l
132,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24

Konewka ze stali nierdzewnej 1 L Polerowana konewka Konewka do kwiatów Podlewanie roślin Kwiaty
76,50 zł
Sprzedawca: Sendez_GmbH

relaxdays 10031549_113 relaxdays Gießkanne rosa 1,3 l
78,38 zł/1l
101,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Konewka 1,8l Meduza antracytowa
15,77 zł/1l
28,38 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Konewka Esschert Design z motywem kwiatów i pszczół 1,875 l - metalowa
47,47 zł/1l
89,00 zł
Sprzedawca: homerci

KOVOTVAR Gießkanne mit Messingbrause Deluxe 5 l grün
42,67 zł/1l
213,34 zł
Sprzedawca: Di-Life

Lampka do czytania LED z uchwytem zaciskowym - elastyczna gęsia szyja, ściemniana, ładowana przez USB, ochrona oczu, lampa stołowa idealna do czytania i pracy 3W Retoo
19,89 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Philips 3000 series Seria 3000 BHA301/00 Lokówko-suszarka, Zestaw do stylizacji włosów, Ciepły, Czarny, Kółko do wieszania, 1,8 m, 800 W
116,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Plastikowa konewka ANTIQUA
5,91 zł/1l
59,11 zł
Sprzedawca: Nordaqua

Skrzynia ogrodowa Prosperplast WOODEBOX antracyt 280L
135,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Esschert Design RF63, Głowica zraszacza, Cynk, Biały
24,00 zł/1l
119,99 zł
Sprzedawca: homerci

Relaxdays – zestaw 2 konewek do roślin domowych, 1 l, tworzywo sztuczne, stal nierdzewna, konewka do roślin domowych, szaro-zielona
79,90 zł/1l
79,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Akcesoria LECHUZA Konewka YULA 1,7 l łupkowo-szara taupe jedwabiście matowa | konewka o pojemności 1,7 l | powierzchnia matowa | 13911
62,94 zł/1l
227,99 zł
-120,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
107,00 zł
Sprzedawca: TR8

Latarka LED, akumulatorowa, COB 3w1. Ręczna latarka, ładowalna, z portem USB. Kieszonkowa latarka, idealna na kemping i do pracy. Retoo
17,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Konewka stalowa z długim dziobkiem 1,25l
110,23 zł/1l
139,99 zł
Sprzedawca: homerci

Konewka 10 litrów srebrna metalowa ocynkowana konewka do podlewania
9,03 zł/1l
94,07 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
90,28 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

Podkładki / Podkładki polarowe okrągłe 34 cm (50 sztuk) - eukaliptusowa zieleń
189,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zegar ścienny WISFOR 60 cm, okrągły zegar dekoracyjny, zegar kuchenny Atmosphera, zegar biurowy do salonu, ciche cyfry rzymskie, szkło, srebrny
649,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

Pokrowiec ochronny na parasol do prania
84,50 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
78,39 zł
Sprzedawca: Lumarko

Czajnik elektryczny bezprzewodowy LEHMANN 1,7 l z regulacją temperatury 45-100°C, z funkcją utrzymywania ciepła i panelem dotykowym, czarny matowy
99,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Maty schodowe zestaw 15 mat schodowych 65 x 24 cm prostokątny dywanik schodowy Dywanik schodowy samoprzylepny jasnoszary
207,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: premiumxl

Nagrywarka CD/DVD ZELURXX 4 w 1, wielofunkcyjna, zewnętrzny napęd DVD, gniazdo kart SD, z USB 3.0/Type-C, 15,5 x 14,3 x 2,3 cm, czarna
124,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zelurxx
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 17 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Konewka z miedzianą rączką
Wygląda stylowo
Oceniono dnia 1 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

KOTARBAU® Konewka Metalowa z Sitkiem 12 L Konewka Blaszana Ocynkowana Podlewanie Roślin Srebrna



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
134,56 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
11,21 zł/1l

KOTARBAU® Konewka Metalowa z Sitkiem 10 L Konewka Blaszana Ocynkowana Podlewanie Roślin Srebrna



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
130,19 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
13,02 zł/1l

KOTARBAU® Konewka Ogrodowa z Sitem Sitkiem Plastikowa Srebrna 10 l



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
106,58 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Stelton - Oryginalna konewka 1,7 litra



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
375,98 zł
Sprzedawca: Aspect-Shop

KOTARBAU® Konewka Metalowa z Sitkiem 8 L Konewka Blaszana Ocynkowana Podlewanie Roślin Srebrna



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
100,07 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
12,51 zł/1l

KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 15 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Zielona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
94,34 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
6,29 zł/1l

KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 4,5 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Pomarańczowa



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
87,34 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
19,41 zł/1l

KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 12 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Zielona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
85,16 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
7,10 zł/1l

Plastikowa konewka KOTARBAU® o pojemnosci 5 litrów z rozpylaczem do podlewania roslin



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
80,79 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Konewka Esschert Design Altzink 8,75 litra; OZ46



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
143,87 zł
Sprzedawca: Cactula
16,44 zł/1l

Konewka ze stali nierdzewnej do podlewania roślin domowych 0,9/1,5 litra złota konewka do kwiatów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
134,85 zł
Sprzedawca: Easybuy

KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 1,8 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Pomarańczowa



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
68,11 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
37,84 zł/1l

Vintage - Owalna emaliowana metalowa konewka - Retro konewka do roślin - 70 x 20 x 32 cm - Zielona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,11 zł
Sprzedawca: Benza-nl

Stylowa konewka Decoris o pojemności 8 litrów ze zdejmowaną głowicą natryskową
109,25 zł
Sprzedawca: Benza-nl
13,66 zł/1l

Lampka rowerowa Magene AT1600 przednia LED mocne oświetlenie do roweru
309,98 zł
Sprzedawca: ELECTRONICA_4U

KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 10 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Zielona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
50,66 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
5,07 zł/1l

KOTARBAU® Konewka Ogrodowa Plastikowa 1,8 L Konewka do Ogrodu z Sitkiem Podlewanie Roślin Zielona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
49,31 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
27,39 zł/1l

Lampka nocna lampa LED stojak na biżuterię organizer ekspozytor wieszak
229,95 zł
Sprzedawca: ELECTRONICA_4U

Esschert Design Konewka dekoracyjna do ogrodu 1.5L



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
95,76 zł
Sprzedawca: Cactula
27,36 zł/1l

Bezprzewodowy dzwonek do drzwi z kamerą i czujką ruchu PIR z PUSH 720p EDUP
239,95 zł
Sprzedawca: ELECTRONICA_4U