5,0



Na podstawie 1 opinii
Waga:
1000 g- 200 g
- 400 gPokaż dostępne warianty
- 1000 g
Zawartość:
- 500 mlPokaż dostępne warianty
ZIEMIA OKRZEMKOWA AMORFICZNA (DIATOMIT VITA) 1 kg - PERMA-GUARD
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
79,00 zł
79,00 zł / 1kg
+ 14,88 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Suplementy diety i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Formoline L112 Extra tabletki na nadwagę i otyłość, 192 tabletki2 272,93 zł/1kg
504,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Magnesium Diasporal 400 extra kapsułki, 100 kapsułek1 279,60 zł/1kg
161,23 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
MyBIOTIK Praelasan proszek na prawidłowe trawienie, 420 g proszku276,61 zł/1kg
135,26 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
VERLA Magnesium 400 Complex kapsułki, 90 szt. kapsułek700,32 zł/1kg
108,55 zł
Sprzedawca: apohealth

ZIEMIA OKRZEMKOWA AMORFICZNA (DIATOMIT FOOD) 200 g - PERMA-GUARD
150,00 zł/1kg
30,00 zł
Sprzedawca: Silica

Ziemia okrzemkowa 1000g NATVITA
45,39 zł/1l
45,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Proszek z ziemi kremeńskiej i biotyny, 250 g
194,40 zł/1kg
59,68 zł
Sprzedawca: apohealth

CANEA Pharma Ziemia krzemowa plus kapsułki, 60 kapsułek
672,41 zł/1kg
39,00 zł
Sprzedawca: apohealth

Pure Encapsulations Calcium Complex kapsułki, 90 szt. kapsułek
1 129,14 zł/1kg
144,53 zł
Sprzedawca: apohealth

Suplement Diety Spirulina Platensis W Proszku 240G Od Bioalgi - suplement diety
149 949,99 zł/1l
149,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: supersuplement

Mobiforte z hydrolizatem i witaminą C w proszku 3X300 g
254,89 zł/1l
229,40 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Kijimea Regularis Plus proszek, 225 g proszku
113 299,99 zł/1l
113,30 zł
Sprzedawca: apohealth

allcura lecytyna granulowana, 250 g proszek
160,80 zł/1kg
50,49 zł
Sprzedawca: apohealth

UrbitterN granulat, 40 g proszku
441,51 zł/1kg
67,11 zł
Sprzedawca: apohealth

Arthro Complex Capsules 120 kapsułek
913,03 zł/1kg
68,66 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Chlorella Extra– 300 g, 1200 tabletek
209,78 zł/1kg
77,62 zł
Sprzedawca: BioCare

Labophyto - Arginina Tribulus Suplement Diety 60 Kaps
2 972,58 zł/1l
92,15 zł
Sprzedawca: FITADIUM

Magnez + B-Complex 150g (Magnez + B-Complex)
226,93 zł/1kg
34,04 zł
Sprzedawca: Nutrisslim

Vita Solution 2.0, 60 tbl
1 572,20 zł/1kg
157,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

SuperSmart Hemo Comfort Dietary Supplement - 120 Gél. Vég.
317,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SuperSmart
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Diatomit ziemia okrzemkowa wiaderko 1 kg
Diatomit VITA (amorficzna ziemia okrzemkowa) - to suplement diety będący bogatym źródłem naturalnego krzemu. Składnik ten odgrywa ważną rolę w utrzymaniu zdrowej skóry, włosów i paznokci.
Utrzymanie młodego wyglądu: Naturalny krzem jest niezbędny do produkcji kolagenu, który wpływa na elastyczność skóry.
Dzięki temu suplementowi diety można zapobiec powstawaniu zmarszczek i zachować młodszy wygląd.Wzmocnienie włosów: Regularne stosowanie "Diatomite VITA" może poprawić kondycję włosów i nadać im zdrowy wygląd, połysk i siłę.
Mocne paznokcie: Naturalny krzem może również wspierać zdrowie paznokci, czyniąc je mocniejszymi i mniej podatnymi na łamliwość.Poprawia witalność: Krzem jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania układu kostnego, stawów i układu krążenia, co oznacza, że "Diatomit VITA" może wspierać ogólną witalność organizmu. Suplementy diety
Diatomit VITA Perma-Guard Europe to silikon spełniający najwyższe standardy jakości Dowolność wyboru
Diatomit VITA jest w opakowaniach o różnej wielkości, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania wszystkich użytkowników. Duża popularność
ZALECANY DLA KOBIET, SENIORÓW, KAŻDEGO Dawkowanie i sposób użycia:
Zalecana dzienna porcja produktu: 3 b. Dorośli:
Jedną miarkę (3g) wsypać do szklanki i zalać wodą lub innym napojem.
Okrzemki, podobnie jak krzemionka, są nierozpuszczalne, ale tworzą zawiesinę, którą należy wypić. Dzieci w wieku 12 lat i starsze:
Wsyp jedną miarkę (1,5 g) do szklanki i zalej wodą lub innym napojem.
Okrzemki są nierozpuszczalne jako krzemionka, ale tworzą zawiesinę, którą należy wypić. MECHANICZNE OCZYSZCZANIEDiatomit VITA, czyli krzem w postaci ziemi okrzemkowej, mechanicznie oczyszcza układ pokarmowy. Cylindry okrzemek są bardzo twarde i mają ostre krawędzie. Przechodząc przez jelita, delikatnie ocierają się o ich ściany, usuwając zanieczyszczenia z organizmu bez uszkadzania błon śluzowych i ścian jelit. PURE DIatomes Diatomite VITADiatomite VITA to okrzemki, które żyją w środowisku słodkowodnym. Okrzemki w naszych suplementach diety pochodzą z najczystszych złóż amorficznej ziemi okrzemkowej. 60 LAT DOŚWIADCZENIA Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku możemy zaoferować produkty najwyższej jakości. Okrzemki zawarte w suplemencie diety poddawane są bardzo delikatnemu procesowi oczyszczania polegającemu na płukaniu gorącą wodą i suszeniu gorącym powietrzem w celu wyodrębnienia poszczególnych frakcji okrzemek i tym samym zapobiegnięciu uszkodzeniom skorupek.
Proces ten trwa od 3 do 5 tygodni. Należy unikać długotrwałego wdychania wysokich stężeń rozpylonego produktu, gdyż może to powodować podrażnienia dróg oddechowych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Nie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży i karmiących piersią.
Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia są ważne dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób nie dla małych dzieci. Zawartość: 1 kg
Kraj pochodzenia: Indie
Dystrybutor Perma-Guard Europe Sollaris Sp. z o.o. z o. o., ul.
Górna 22, 05-400 Otwock.
Suplement diety. Produkt pochodzenia naturalnego. Diatomit, to ciesząca się ogromną popularnością naturalna amorficzna ziemia okrzemkowa najwyższej jakości. Oferowana przez nas ziemia okrzemkowa pochodzi ze złóż skamieniałych pancerzyków okrzemek Melosira Preicelanica. Są to okrzemki żyjące w środowisku bardzo czystej słodkiej wody. Jest to najlepiej przyswajalna forma krzemu organicznego wyróżniająca się bardzo wysoką zawartością krzemionki (92% SiO2).
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.
- Lista składników
- 100 % amorficznej ziemi okrzemkowej (dwutlenek krzemu 92 %).
- Informacja o wartościach odżywczych
- b/d
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 1000 g
- Wymiary
- Wiadro o pojemności 1 kg
- Firma spożywcza
- PERMA-GUARD EUROPE SOLLARIS SP. Z.O.O., GÓRNA 22, 05-400 OTWOCK
- Nazwa handlowa
- ZIEMIA OKRZEMKOWA AMORFICZNA (DIATOMIT VITA) 1 kg - PERMA-GUARD
- Producent
- PERMA-GUARD
- Zakres dostawy
- Wiadro z ziemią okrzemkową, 1 kg
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- 1 kg
- Liczba sztuk
- 1
- Zalecany sposób podawania
- I INNE UWAGI - Dorośli: 1 miarka dziennie rozpuszczona w szklance wody lub innego napoju. Obserwuj reakcję swojego organizmu. Jeśli czujesz, że porcja jest zbyt duża zmniejsz porcję do 0,5 miarki (1,5 g) i stopniowo zwiększaj dzienną porcję do 1 miarki (3 g). Stosuj produkt do 6 miesięcy. Pij 2 litry wody dziennie. Miarka dołączona do opakowania. Maksymalna dzienna porcja do spożycia 3 g. - Dzieci (od 12 roku życia): Dzienna porcja dla dzieci jest mniejsza o połowę, tj. 0,5 miarki (1,5 g) - jeżeli obawiasz się, że porcja jest zbyt duża możesz zacząć stosowanie od 1/4 miarki. Można stosować produkt do 6 miesięcy. Należy pić 2 litry wody dziennie. Miarka dołączona do opakowania. Maksymalna dzienna porcja do spożycia 1,5 g. Ziemia okrzemkowa, jest minerałem pylnym, z uwagi na właściwości wysuszające, może powodować suchość. Unikaj długotrwałego wdychania dużych stężeń rozpylonego produktu, gdyż może doprowadzić do podrażnień układu oddechowego. Nie dopuszczaj do przedostania się produktu do oczu. W razie zaprósz
- EAN
- 5906395603183
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.
- Lista składników
- 100 % amorficznej ziemi okrzemkowej (dwutlenek krzemu 92 %).
- Informacja o wartościach odżywczych
- b/d
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 1000 g
- Wymiary
- Wiadro o pojemności 1 kg
- Firma spożywcza
- PERMA-GUARD EUROPE SOLLARIS SP. Z.O.O., GÓRNA 22, 05-400 OTWOCK
- Nazwa handlowa
- ZIEMIA OKRZEMKOWA AMORFICZNA (DIATOMIT VITA) 1 kg - PERMA-GUARD
- Producent
- PERMA-GUARD
- Zakres dostawy
- Wiadro z ziemią okrzemkową, 1 kg
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- 1 kg
- Liczba sztuk
- 1
- Zalecany sposób podawania
- I INNE UWAGI - Dorośli: 1 miarka dziennie rozpuszczona w szklance wody lub innego napoju. Obserwuj reakcję swojego organizmu. Jeśli czujesz, że porcja jest zbyt duża zmniejsz porcję do 0,5 miarki (1,5 g) i stopniowo zwiększaj dzienną porcję do 1 miarki (3 g). Stosuj produkt do 6 miesięcy. Pij 2 litry wody dziennie. Miarka dołączona do opakowania. Maksymalna dzienna porcja do spożycia 3 g. - Dzieci (od 12 roku życia): Dzienna porcja dla dzieci jest mniejsza o połowę, tj. 0,5 miarki (1,5 g) - jeżeli obawiasz się, że porcja jest zbyt duża możesz zacząć stosowanie od 1/4 miarki. Można stosować produkt do 6 miesięcy. Należy pić 2 litry wody dziennie. Miarka dołączona do opakowania. Maksymalna dzienna porcja do spożycia 1,5 g. Ziemia okrzemkowa, jest minerałem pylnym, z uwagi na właściwości wysuszające, może powodować suchość. Unikaj długotrwałego wdychania dużych stężeń rozpylonego produktu, gdyż może doprowadzić do podrażnień układu oddechowego. Nie dopuszczaj do przedostania się produktu do oczu. W razie zaprósz
- EAN
- 5906395603183
Pasuje również do tego

ZIEMIA OKRZEMKOWA AMORFICZNA (DIATOMIT VITA) 400 g - PERMA-GUARD
90,00 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Silica

ZIEMIA OKRZEMKOWA AMORFICZNA (DIATOMIT VITA) 200 g - PERMA-GUARD
195,00 zł/1kg
39,00 zł
Sprzedawca: Silica

ZIEMIA OKRZEMKOWA AMORFICZNA (DIATOMIT FOOD) 1 kg - PERMA-GUARD
74,00 zł/1kg
74,00 zł
Sprzedawca: Silica

ZIEMIA OKRZEMKOWA AMORFICZNA (DIATOMIT FOOD) 200 g - PERMA-GUARD
150,00 zł/1kg
30,00 zł
Sprzedawca: Silica

Ziemia Okrzemkowa – 100% Czysta – Ultra Drobny Proszek (worek 25 litrów – 10 kg) - Organifer
6,40 zł/1l
159,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer

GiDeli Ziemia okrzemkowa 500 g - Czysta ziemia okrzemkowa w proszku przeciw roztoczom ptasim
69,98 zł/1kg
34,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Ziemia Okrzemkowa – 100% Czysta – Ultra Drobny Proszek (worek 50 litrów – 20 kg) - Organifer
6,04 zł/1l
301,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
552,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

LARS360 Aluminiowa szklarnia 230x180x195cm, 4,14m² Szklarnia ogrodowa ze wzmocnionym fundamentem, świetlikiem, drzwiami, odporna na warunki atmosferyczne i temperaturę dla warzyw, roślin i pomidorów
1 444,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome

20 * 4,0 cala LCD Składany rower elektryczny E-Rower górski Rower elektryczny 13Ah 100km SHIMANO 7 25km/h E-Rower składany z koszykiem, rower elektryczny składany dla mężczyzn kobiet
3 899,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

KOTARBAU® Zbiornik na Wodę z Metalowym Kranem 30 L Kanister z Kranikiem Baniak na Wodę Plastikowy
139,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KOTARBAU

Łóżko tapicerowane 140x200cm z funkcją ładowania (USB&Typ-c), szuflady, łóżko młodzieżowe podwójne ze stelażem listwowym i schowkiem, łóżko do przechowywania z LED, PU
1 236,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UnboxGermany

Drzewo brzoskwiniowe 100–125 cm Prunus persica Brzoskwinia karłowata Brzoskwinia
90,93 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Łóżko tapicerowane Yaheetech Rama łóżka tapicerowanego Solidne łóżko dwuosobowe Łóżko rodzinne do sypialni Pokój gościnny, 140 x 200 cm, beżowy
629,92 zł
Sprzedawca: Yaheetech

beczka na deszczówkę 500l PH z kranem + pokrywa
330,07 zł
-25,42 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
304,65 zł
Sprzedawca: Eoshop

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 160 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
637,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

Szafa wnękowa 90 cm z lustrem TAAVI - kaszmir
1 767,04 zł
Sprzedawca: Eoshop

GiDeli Ziemia okrzemkowa 3 kg - Czysta ziemia okrzemkowa w proszku przeciw roztoczom ptasim
18,33 zł/1kg
54,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

nabbi Kuchnia Montella 260 - biała
2 953,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: nabbi

Krzesło biurowe – Ergonomiczne siedzisko – Krzesło z podłokietnikiem odchylanym pod kątem 90° – Podparcie lędźwiowe – Regulacja wysokości – Różowe
299,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Urbanico-Stav

PKM Range maska DSH60-BL 60cm szkło czarne Maska wyciągu recyrkulacja powietrza LED
609,03 zł
-173,06 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
435,97 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: Stuebinger-Online

Ekspres do kawy De'Longhi z Cappuccinatore Nespresso Lattissima One EN510.W 19 bar biały
811,92 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

MINIO szafa 100 cm VERONA 2 biały
1 828,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Minio

Ziemia okrzemkowa 1000g NATVITA
45,39 zł/1l
45,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Philips Viva Collection HR1832/00 Sokowirówka, Czarny, LED, 1 l, 0,5 l, 5,5 cm, 0,8 m
373,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

vidaXL Szklarnia z ramą fundamentową aluminium antracyt 4,75 m³
1 940,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Okrągły stół jadalny czarny PERO, 100/150 cm, rozkładany, do jadalni, dąb Craft Golden – styl loft, skandynawski
1 169,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dekori_Interiors

Bio2 Biovita Perlit Ogrodniczy 10L Naturalny Spulchniacz Dodatek Do Podłoża
22,99 zł
Sprzedawca: Martom

Rozkładany stół jadalny, okrągły, czarny, PERO, 90/140 cm, blat z drewna dębowego w kolorze złoty, styl loft, skandynawski
1 129,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dekori_Interiors

5 sztuk 6-calowych łańcuchów, stalowe łańcuchy do 6-calowych mini elektrycznych pił łańcuchowych
65,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: anlund
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najdrobniejsza ziemia okrzemkowa w proszku
Waga 1 kg
Bardzo drobna ziemia okrzemkowa w proszku. Wysyłka była doskonała i dotarła szybciej niż oczekiwano. Bezpieczny i dobrze zapakowany, świetny niezawodny sprzedawca. Dziękuję bardzo, chętnie jeszcze raz!
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Fertilovit F 35 plus kapsułki dla kobiet po 35. roku życia pragnących mieć dzieci, 90 kapsułek
227,90 zł
Sprzedawca: apohealth
2 373,96 zł/1kg

Kapsułki Fertilovit M Plus na zaburzenia płodności u mężczyzn, 90 kapsułek
239,66 zł
Sprzedawca: apohealth
1 699,72 zł/1kg

Suplement diety wspomagający trawienie Kijimea Regularis, 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
115,24 zł
Sprzedawca: apohealth
115 239,99 zł/1l

Kapsułki Dr Wolz Colostrum Immune + Folic Acid, 125 kapsułek
82,17 zł
Sprzedawca: apohealth
632,08 zł/1kg

Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu Zestaw 3x 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
267,94 zł/1kg

Vita Elements Ashwagandha Zestaw 3x 180 Kapsułek Witanolidy Ekstrakt z Korzenia Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 459,65 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Magnezu Zestaw 3x 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
592,71 zł/1kg

Orthomol Immun pro - suplement diety z mikroelementami, inuliną i wyselekcjonowanymi mikroorganizmami - granulat/kapsułka, 30 porcji dziennych
292,49 zł
Sprzedawca: apohealth
479,49 zł/1kg

Orthomol junior C plus - z witaminą C jako wkład w prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego - smak malinowo-cytrynowy, 30 porcji dziennych
204,03 zł
Sprzedawca: apohealth
1 889,17 zł/1kg

Femarelle Recharge Capsules 56 kapsuek



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
110,93 zł
Sprzedawca: apohealth
2 263,88 zł/1kg

Kapsułki VitroCap N wybrane mikroelementy dla oczu, 90 kapsułek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
240,14 zł
Sprzedawca: apohealth
2 698,20 zł/1kg

BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
122,10 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
814,00 zł/1kg

Vita Elements Ekstrakt z Pestek Winogron OPC 240 Kapsułek Antyoksydanty Polifenole Suplement Diety



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
116,29 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
818,94 zł/1kg

Impact Whey Protein - 1000 g, czekolada
193,19 zł
Sprzedawca: FIT1EU
184,69 zł/1l

Vita Elements Kompleks Witamin B 240 Tabletek 8 Witamin z Grupy B Suplement Diety



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 866,33 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Magnezu 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
116,29 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
704,79 zł/1kg

Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
306,79 zł/1kg

KaRazym tabletki, 400 tabletek



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
516,92 zł
Sprzedawca: apohealth
1 936,03 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Biotyna Selen Cynk 365 Tabletek Skóra Włosy Paznokcie Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 781,90 zł/1kg