5,0



Na podstawie 1 opinii
Ostmann Lets Do zioła dip przyprawa opakowanie 60g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
24,91 zł
415,17 zł / 1kg
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Mieszanki przypraw i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Fuchs Foodservice Przyprawa do warzyw sól aromatyczna opakowanie 1500g69,29 zł/1kg
103,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Fuchs Foodservice Przyprawa do steków z papryką opakowanie 1000g89,39 zł/1kg
89,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Ostmann Lets Do przyprawa do jajecznicy sól smakowa opakowanie 75g327,07 zł/1kg
24,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Ostmann Lets Do Pizza przyprawa do pizzy opakowanie smakowe 25g981,20 zł/1kg
24,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ostmann kaszka o smaku cukru z przyprawami opakowanie 60g
190,17 zł/1kg
11,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ostmann Lets Do Stullen przyprawa do kanapek 55g
446,00 zł/1kg
24,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ostmann curry dip mieszanka przypraw o intensywnym smaku Opakowanie 10g
906,00 zł/1kg
9,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ostmann Tajska przyprawa curry intensywna egzotyczna opakowanie 50g
231,60 zł/1kg
11,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ostmann Lets Do Spicy Fruits mieszanka przypraw na gorąco opakowanie 70g
371,43 zł/1kg
26,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ostmann Lets Do Fish preparat przyprawowy świeży mocne opakowanie 85g
288,59 zł/1kg
24,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ostmann przyprawa do tofu sól świeży pikantny smak opakowanie 50g
228,20 zł/1kg
11,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mieszanka przyprawowa Ostmann Bolognese o delikatnym smaku Opakowanie 50 g
233,40 zł/1kg
11,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ostmann Lets Do preparat przyprawowy do mięsa mielonego opakowanie smakowe 60g
415,17 zł/1kg
24,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ostmann zioła sałatkowe liofilizowane intensywne opakowanie 16g
1 382,50 zł/1kg
22,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ostmann Chef's Potato Salad Seasoning Opakowanie 10 g
603,00 zł/1kg
6,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ostmann Rozmaryn liofilizowany świeży smak opakowanie 10g
1 123,50 zł/1kg
22,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ostmann majeranek liofilizowany pikantny smak opakowanie 12g
1 865,83 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Przyprawa do guacamole, 60g | LEBENSBAUM
298,33 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Ostmann Lets Do Smoky Taste opakowanie soli przyprawowej 65g
377,38 zł/1kg
24,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ostmann mieszanka ziołowa do pomidorów o smaku świeżych ziół opakowanie 15g
1 498,00 zł/1kg
22,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ostmann Lets Do sól do ziemniaków pyszna głębia smaku 90g
Mieszanka do dipów ziołowych Ostmann Let'sDo w mgnieniu oka przekształca twaróg, crème fraîche lub serek śmietankowy w pyszny dip pełen ziołowego aromatu. Idealny do ziemniaków w mundurkach, bagietek, paluszków warzywnych lub grillowania - nieskomplikowany, świeży i pyszny.
Właściwości produktu
Naturalne składniki: Sól morska, 16,5% ziół (pietruszka, szczypiorek, liście selera, trybula, lubczyk, koper), czosnek, cebula, pasternak, gorczyca, chrzan, olej rzepakowy, cytryna, imbir, pieprz (1%), marchew, pomidor
Czysta etykieta: w 100% naturalna kuchnia - bez sztucznych aromatów, barwników i wzmacniaczy smaku
Praktyczna puszka 60 g: zamykana, nadająca się do recyklingu i idealnie porcjowana - stylowa dla każdej kuchni
Chwile przyjemności
Wystarczy wymieszać 2 płaskie łyżeczki (ok. 4 g) z 250 g twarogu lub crème fraîche - idealne do dipów do nachos, warzyw lub bagietek
Pyszny jako pikantny dodatek do grilla, pikników lub relaksujących przekąsek.
Popularny dodatek do bułeczek z cukinii, jako kremowa pasta do smarowania lub soczysty dip do sałatek
Korzyści
Wszechstronny - klasyczny lub kreatywny
Naturalna receptura - odpowiednia dla świadomych koneserów
Praktyczna puszka - czyste dozowanie i przyjazne dla środowiska opakowanie
Szybkie, 2-minutowe przygotowanie - gotowy do natychmiastowego maczania
O dipie ziołowym Let's Do firmy Ostmann
Gama Let' sDo firmy Ostmann, ulubionej niemieckiej marki przypraw, oznacza kreatywne, naturalne mieszanki bez zbędnych dodatków. Dip ziołowy łączy klasyczną świeżość ziół z prostym przygotowaniem - dla przyjemności tak łatwej jak uśmiech
Fuchs Foodservice GmbHIndustriestrasse 2549201 Dissen am Teutoburger Wald: [email protected]- Przechowywanie i użytkowanie
- chłodny i suchy
- Lista składników
- Sól morska, zioła 16,5% (natka pietruszki, szczypiorek, liście selera, trybula, lubczyk, koperek), czosnek, cebula, pasternak, gorczyca, chrzan, olej rzepakowy, cytryna, imbir, pieprz 1%, marchew, pomidor.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 173 kilokalorie (kcal) Wartość kaloryczna: 724 kilodżule (kJ) Węglowodany: 20,7 g Węglowodany, w tym cukier: 10 g Tłuszcz: 4,1 g Tłuszcz, w tym tłuszcze nasycone: 0,5 g Błonnik: 10 g Białko: 8 g Sól: 48,6 g
- Waga
- 60 g
- Firma spożywcza
- Fuchs Foodservice GmbHIndustriestraße 25 49201 Dissen Dissen am Teutoburger Wald
- Nazwa handlowa
- Sól do przyprawiania dipów
- Producent
- Ostmann
- Numer producenta
- 864199
- EAN
- 4002674184297
- Przechowywanie i użytkowanie
- chłodny i suchy
- Lista składników
- Sól morska, zioła 16,5% (natka pietruszki, szczypiorek, liście selera, trybula, lubczyk, koperek), czosnek, cebula, pasternak, gorczyca, chrzan, olej rzepakowy, cytryna, imbir, pieprz 1%, marchew, pomidor.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 173 kilokalorie (kcal) Wartość kaloryczna: 724 kilodżule (kJ) Węglowodany: 20,7 g Węglowodany, w tym cukier: 10 g Tłuszcz: 4,1 g Tłuszcz, w tym tłuszcze nasycone: 0,5 g Błonnik: 10 g Białko: 8 g Sól: 48,6 g
- Waga
- 60 g
- Firma spożywcza
- Fuchs Foodservice GmbHIndustriestraße 25 49201 Dissen Dissen am Teutoburger Wald
- Nazwa handlowa
- Sól do przyprawiania dipów
- Producent
- Ostmann
- Numer producenta
- 864199
- EAN
- 4002674184297
Pasuje również do tego

Kameya – Wasabi Furikake Original – 80 g
1 053,63 zł/1kg
84,29 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

tellofix Classic Klare Brühe 900g
107,68 zł/1kg
96,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

La Chinata La Vera Papryka Wędzona Ostra DOP 70g
588,00 zł/1kg
41,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Czarny kminek 1 kg – całe nasiona Nigella sativa – przyprawa do wypieków – naturalna – wegańska – GiDeli
43,11 zł/1kg
43,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Knorr® Rinder Kraftbouillon Brühe 1,0 kg
104,13 zł/1kg
104,13 zł
Sprzedawca: somnia24

CYNAMON CEJLOŃSKI MIELONY50 g - LEBENSBAUM
267,80 zł/1kg
13,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Maggi WM No.1 pieczone mięso
124,20 zł/1kg
12,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Pieprz różowy suszony w całości o łagodnym smaku opakowanie 160g
567,06 zł/1l
90,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KOZIERADKA ZIARNO 1Kg Swojska Piwniczka
10,45 zł/1kg
11,18 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,45 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Sonnentor 465028, Przyprawy w proszku, 35 g, Ziele angielskie, Kardamon, Cynamon, Goździki, Imbir, Wanilia, 226 kcal, 933 kJ, 1,74 g
588,57 zł/1kg
20,60 zł
Sprzedawca: taleoo

Szarena Sól Tradycyjna Bułgarska przyprawa z ziołami górskimi 40 g
158,25 zł/1kg
6,33 zł
Sprzedawca: BulgarianShop

Przygotowanie przypraw Al Amier CousCous
287,00 zł/1kg
8,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kozieradka mielona 1kg
15,09 zł/1kg
15,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

WIBERG 2168255009 WIBERG Meersalz Flocken sonnengetrocknet Salz, 350,0 g
245,17 zł/1kg
85,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Bio kardamon, w całości zielony, 100g
877,40 zł/1kg
87,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Caber Solanka Bolońska Sól z Dodatkiem Ziół 1 kg
29,99 zł/1kg
29,99 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore

La Carmencita El único paellero Hiszpańska mieszanka przypraw 20g
690,00 zł/1kg
13,80 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Drogheria & Alimentari AGLIO MACINATO, Przyprawy w proszku, 35 g, Czosnek, Słoik, 1 szt.
72,60 zł/1kg
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Cape Herb and Spice Rub Portugalska sól przyprawowa Peri Peri 100g
78,20 zł/1kg
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Prymat przyprawa do masła czosnkowo - ziołowa 12g - Prymat
259,00 zł/1l
2,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Le Saunier de Camargue Fleur de Sel 1000g
123,00 zł/1kg
123,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs Professional przyprawa do przetworów monastery mix opakowanie zbiorcze 1000g
44,24 zł/1kg
44,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

DoraLife | Manisa Egyptian Paste 400g
127,92 zł/1l
51,17 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Przyprawa do potraw Kucharek 1000 g
15,18 zł/1kg
15,18 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Cenofix Uniwersalny płyn, 85 ml | CENOVIS
160,19 zł/1kg
17,14 zł
Sprzedawca: taleoo

Mieszanka przypraw do kapusty w słoiku z korkiem 75g
183,27 zł/1l
27,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Warzywa Suszone Włoszczna 100G Targroch
38,20 zł/1kg
3,82 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

LOBO Mieszanka przypraw do wieprzowiny 100 GR
1,17 zł/1kg
11,72 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 2 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Papryczka chilli Peperoncino Frantumato 70 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
278,43 zł/1l

Słoik na przyprawy Orion Słoik na przyprawy z naklejkami Naklejki z 4 przegródkami KEMP



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,99 zł
Sprzedawca: Vilde
188,78 zł/1kg

Prymat przyprawa do masła czosnkowo - ziołowa 12g - Prymat
2,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
259,00 zł/1l

Le Saunier de Camargue Fleur de Sel 1000g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
123,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
123,00 zł/1kg

Chrzan mielony 500g
33,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
33 290,00 zł/1l

Przyprawa do kiszenia ogórków konserwowych - 1kg
25,00 zł
Sprzedawca: WINOSZARNIA
8,33 zł/1l

Fuchs Foodservice Curry przyprawa prażona opakowanie 1200g
144,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
120,67 zł/1kg

Sól meksykańska z suszonymi robakami do mezcalu z Meksyku 2x4g
64,67 zł
Sprzedawca: LaProve

Mieszanka przypraw do mięsa mielonego Fuchs Professional, drobno zbilansowana 2000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
120,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
60,34 zł/1kg

Wiberg Grill Argentina Style mieszanka przypraw w pojemniku smakowym 550g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
100,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
182,84 zł/1kg

Fuchs Foodservice China sól przyprawowa autentyczna azjatycka opakowanie 1500g



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
114,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
76,38 zł/1kg

Pasta Harissa 135g - Le Phare Du



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
5,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
40,67 zł/1l

Magenrebell Rumtopf mieszanka do likierów ziołowych 420g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
33,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,08 zł/1l

Magenrebell chocolate chilli liqueur blend likier ziołowy 430g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
33,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,08 zł/1l

Likier ziołowy Magenrebell Strawberry Margarita 460g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
33,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,07 zł/1l

Aromax mieszanka przypraw do tajskiego czerwonego curry opakowanie 77g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
11,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,89 zł/1kg

Magenrebell Amaretto mieszanka do likierów ziołowych 460g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
33,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,07 zł/1l

Magenrebell Caipirinha mieszanka do likierów ziołowych 400g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
33,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,08 zł/1l

Drogheria & Alimentari AGLIO MACINATO, Przyprawy w proszku, 35 g, Czosnek, Słoik, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
72,60 zł/1kg

Przyprawa do steków Block House z czarnym pieprzem 50 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
24,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
495,80 zł/1kg