5,0



Na podstawie 2 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Kilian Woman in Gold woda perfumowana Refilll 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
995,63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
935,25 zł-60,38zł
9 352,50 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Annayake Kogai For Her woda perfumowana 100 ml2 930,10 zł/1l
293,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Woda perfumowana Tarteel Gold 75 ml - Arabian Oud8 450,00 zł/1l
845,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
By Kilian Musk Oud Woda perfumowana, 50 ml24 784,00 zł/1l
1 239,20 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Kilian Woman in Gold woda perfumowana dla kobiet 100 ml12 522,50 zł/1l
1 252,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Kilian Woman in Gold woda perfumowana dla kobiet 50 ml
16 161,00 zł/1l
808,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

By Kilian Intoxicated Woda perfumowana, 50 ml
17 580,60 zł/1l
879,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Kilian Princess Woda perfumowana 50 ml
12 496,20 zł/1l
624,81 zł
Sprzedawca: somnia24

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

By Kilian Woman In Gold Woda perfumowana, 50 ml
21 903,60 zł/1l
1 095,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MANADA

Khadlaj Zayaan Gold woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 027,30 zł/1l
102,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Amouage Gold Woman Woda perfumowana, 100 ml
17 008,30 zł/1l
1 700,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG

Amouage Gold for Women EDP 50 ml W
11 999,80 zł/1l
599,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Risala Touq Gold woda perfumowana dla kobiet 100 ml
854,80 zł/1l
85,48 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Kilian, Edp, spray. (lub: Woda perfumowana Kilian, spray.)
17 345,60 zł/1l
867,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Amouage Gold Woman woda perfumowana dla kobiet 100 ml
12 595,60 zł/1l
1 259,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Maharjan Gold Woda perfumowana, 100 ml
1 193,80 zł/1l
119,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Khadlaj Onyx Silver Woda perfumowana 100 ml
1 450,00 zł/1l
145,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Woda perfumowana Musk Gold 30ml - Perfumy Ayat - Unisex
1 825,67 zł/1l
54,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Khadlaj Zayaan, woda perfumowana unisex, pojemność 100 ml
1 673,10 zł/1l
167,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Hamidi Ilham Gold woda perfumowana unisex 100 ml
877,10 zł/1l
94,82 zł
-7,11 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
87,71 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Woman in Gold by Kilian woda perfumowana Refill 100 ml
- Waga
- 0.25 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (szczegółowy skład znajduje się na odwrocie opakowania)
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3700550236276
- Numer producenta
- N556010000
- Waga
- 0.25 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (szczegółowy skład znajduje się na odwrocie opakowania)
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3700550236276
- Numer producenta
- N556010000
Pasuje również do tego

Nishane - Hundred Silent Ways Extrait de Parfum 100ml
8 321,60 zł/1l
832,16 zł
Sprzedawca: somnia24

Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
104,02 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 499,90 zł/1l
149,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 179,50 zł/1l
417,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Kilian Woman in Gold woda perfumowana dla kobiet 50 ml
16 161,00 zł/1l
808,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kilian Woman in Gold woda perfumowana dla kobiet 100 ml
12 522,50 zł/1l
1 252,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

By Kilian Intoxicated Woda perfumowana, 50 ml
17 580,60 zł/1l
879,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

By Kilian Woman In Gold Woda perfumowana, 50 ml
21 903,60 zł/1l
1 095,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MANADA

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 546,50 zł/1l
154,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

By Kilian Love Don't Be Shy woda perfumowana dla kobiet 50 ml
18 534,00 zł/1l
926,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Glamperfeu

By Kilian Good Girl Gone Bad Woda perfumowana, 50 ml
19 045,80 zł/1l
952,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
7 373,50 zł/1l
737,35 zł
Sprzedawca: Sykz

Parfums de Marly Althair woda perfumowana dla mężczyzn 125 ml
11 703,92 zł/1l
1 462,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Kilian Angels' Share woda perfumowana unisex 50 ml
15 507,80 zł/1l
775,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

French Avenue Royal Blend EDP 100ml
1 164,40 zł/1l
116,44 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Xerjoff Erba Gold Woda perfumowana, 100 ml
8 218,30 zł/1l
821,83 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte

By Kilian, Good Girl Gone Bad Extreme, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
20 908,80 zł/1l
1 045,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 149,50 zł/1l
114,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Dynasty woda perfumowana unisex 100 ml
1 261,90 zł/1l
126,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Gritti Venetia Gossip Night, Unisex, 100 ml, Heliotrop, Liczi, Mango, Karmel, Brzoskwinia (kwiat), Kremowy, Kaszmeran, Piżmo, Wanilia
4 400,70 zł/1l
440,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG

Lattafa His Confession Woda perfumowana, 100 ml
1 466,80 zł/1l
146,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Kilian Good Girl Gone Bad woda perfumowana dla kobiet 100 ml
13 307,80 zł/1l
1 330,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Paris Corner - Rifaaqat EDP 85ml
1 423,53 zł/1l
121,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Nishane Hundred Silent Ways Extrait de Parfum 50 ml UNISEX
9 846,20 zł/1l
505,21 zł
-12,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
492,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
923,80 zł/1l
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 23 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny zapach, nie każdy go ma
Zawartość 0,1 l
Uwielbiam ten zapach, kupiłbym go ponownie i ponownie
Oceniono dnia 5 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,1 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 205,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 051,30 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
539,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 996,78 zł/1l

BDK Parfums Citrus Riviera EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
723,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dior Addict Woda perfumowana, 100ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(80)Liczba wystawionych ocen: 80
674,30 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 743,00 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
490,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 903,20 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
300,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 003,60 zł/1l

Courreges L`Empreinte woda perfumowana unisex 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
238,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,50 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
653,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
13 065,20 zł/1l

ETAT LIBRE D'ORANGE You Or Someone Like You EDP 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
256,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 122,00 zł/1l

Van Cleef&Arpels Orchid Leather Woda perfumowana, 75ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
584,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
7 795,33 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
358,60 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 172,00 zł/1l

Mamlakat Al Oud - Mayami New Boutique Woda perfumowana 100 ml
97,30 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
973,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(81)Liczba wystawionych ocen: 81
375,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 699,88 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
543,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 865,00 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(97)Liczba wystawionych ocen: 97
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Volare Vanilla Pods 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
145,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 450,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(141)Liczba wystawionych ocen: 141
113,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Cacharel Eden Woda perfumowana, 50ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(104)Liczba wystawionych ocen: 104
131,39 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 627,80 zł/1l

Guerlain Vol de Nuit, Kobiety, 30 ml, Butelka jednorazowa, Spray, #09810 Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Linalool, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 687,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
56 239,33 zł/1l