4,8



Na podstawie 5 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Hela przyprawa ketchup curry extra hot fine flavour butelka 300ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
12,07 zł
40,23 zł / 1l
+ 19,49 zł za wysyłkę
Nasze najlepszeoferty
Keczupy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Hela Curry Spice Ketchup Delikatny z oryginalną przyprawą 10000ml14,29 zł/1l
142,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Hela ketchup przyprawowy do szaszłyków oryginalny o pikantnym smaku 10000ml17,22 zł/1l
172,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
HEINZ 709329008 HEINZ TOMATO KETCHUP 10,0 l, 1 St.19,07 zł/1l
190,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Hela ketchup przyprawowy curry lekko ostry z oryginalną przyprawą Hela 800ml20,63 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ketchup z przyprawą curry Hela ekstra ostry dla wszystkich miłośników przypraw 800ml
20,63 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Whole Curry G.Ketchup D.800ml
18,57 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela Gewürz Ketchup Curry delikatny oryginalny z mniejszą ilością cukru 800ml
18,75 zł/1kg
18,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela Gewürz Ketchup Curry delikatny oryginalny z mniejszą ilością cukru 300ml
35,40 zł/1l
10,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela ketchup przyprawowy szaszłyk pikantny butelka 300ml
40,23 zł/1l
12,63 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,07 zł
Sprzedawca: Katomix

Hela Kruiden Ketchup Curry Extra Hot, 300g – Pikantny, ostry sos ketchupowy curry
92,17 zł/1kg
27,65 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Develey Original Curry Ketchup fruchtig wuerzig mild 500ml
31,46 zł/1l
15,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Curry Ketchup finely tuned curry flavour top bottle 500ml
36,05 zł/1kg
21,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela Oryginalny Ketchup Pomidorowy bez dodatku cukru Butelka 300ml
50,77 zł/1l
15,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela - Ketchup z przyprawami curry - Sos - 800 ml
36,91 zł/1l
29,53 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Heinz Tomato Ketchup 281394 500ml
43,60 zł/1l
21,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela ketchup przyprawowy curry lekko ostry i pikantny 300ml
34,93 zł/1l
10,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HELA 5998215003 HELA Gewürz Ketchup DELIKAT 300,0 ml
212,17 zł/1l
86,73 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Hela Ketchup Mayo Mix Czosnkowy z wegańskim majonezem 300ml
37,86 zł/1kg
13,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ketchup - Curry 500ml | ZWERGENWIESE
27,28 zł/1l
13,64 zł
Sprzedawca: taleoo

Zeisner Curry Ketchup 800ml butelka
70,20 zł/1l
56,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ketchup curry Hela Gewürz, bardzo ostry, wyrafinowany smak, butelka 300ml
Opis produktu
Ketchup curry Hela Gewürz, bardzo ostry, wyrafinowany smak, butelka 300ml, łączy w sobie soczyste pomidory z charakterystycznym smakiem curry Hela i intensywną ostrością, idealny dla osób preferujących wyraziste sosy. Zrównoważona kompozycja delikatnej słodyczy, pikantnego curry i palącej ostrości zapewnia intensywne doznania smakowe, które doskonale komponują się z potrawami z grilla, burgerami lub klasycznymi przekąskami. Praktyczna butelka o pojemności 300ml sprawia, że ten ketchup curry jest idealny na co dzień, na wieczory grillowe i do wyjątkowych chwil smakowych w domu.
Najważniejsze cechy
Przepis łączy dojrzałe pomidory z typowym smakiem curry Hela i dodatkową nutą ostrości, co zapewnia intensywny, pikantny smak. Szczególnie dobrze komponuje się z wytrawnymi potrawami, tworząc pikantną nutę curry, która wzbogaca smak potraw, nie tracąc przy tym charakterystycznego smaku pomidorów.
Dzięki kremowej konsystencji, ketchup łatwo się rozprowadza i można go wykorzystać na wiele sposobów. Szczególnie dobrze sprawdza się z burgerami, parówkami lub frytkami, dodając potrawom dodatkowego smaku i przyjemnej ostrości.
Przepis jest wytwarzany bez konserwantów i reprezentuje sprawdzoną jakość Hela. Praktyczna butelka o pojemności 300ml umożliwia precyzyjne dozowanie i jest idealna do kuchni, na stół lub na wieczory grillowe.
Wskazówki dotyczące stosowania
Ketchup curry Hela Gewürz, bardzo ostry, wyrafinowany smak, butelka 300ml, najlepiej smakuje z frytkami, currywurst lub mięsem z grilla, gdzie intensywny smak curry jest szczególnie wyczuwalny. Intensywna ostrość doskonale komponuje się z potrawami BBQ i dodaje smaku podczas wieczorów grillowych lub imprez.
Ketchup curry idealnie pasuje do burgerów, nuggetów i kanapek, dodając przyjemny, pikantny smak. Szczególnie w przypadku wytrawnych przekąsek, poręczna butelka zapewnia szybką i prostą aplikację.
Oprócz klasycznych zastosowań, ketchup doskonale nadaje się jako dip lub do wzbogacania marynat i pikantnych sosów. Osoby, które lubią ostre potrawy, mogą również użyć go do intensyfikacji smaku dań mięsnych lub przepisów na grilla.
Często zadawane pytania
Jak ostry jest ketchup curry Hela oznaczony jako "extra scharf"?
Ketchup ma wyraźnie mocniejszy smak niż klasyczna, delikatna wersja.
Do jakich potraw ketchup jest szczególnie dobrze dopasowany?
Doskonale pasuje do frytek, burgerów, currywurst, grillowanego mięsa i przekąsek.
Czy ketchup curry zawiera konserwanty?
Produkcja odbywa się bez użycia konserwantów.
Czy ketchup można używać jako dip?
Kremowa konsystencja idealnie nadaje się jako dip do przekąsek i przystawek.
Czy butelka o pojemności 300 ml jest praktyczna do codziennego użytku?
Poręczna butelka umożliwia łatwe i czyste dozowanie przy każdym użyciu.
Hela Gewürzwerk Hermann Laue GmbHBeimoorweg 11
22926 Ahrensburg:[email protected]
Bardzo ostry ketchup curry na bazie pomidorów o intensywnym smaku, idealny do wzbogacania pikantnych potraw.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać z dala od światła i ciepła.
- Zawartość
- 0.3 l
- Lista składników
- Przetwór pomidorowy (woda pitna, przecier pomidorowy 3,8%, ocet spirytusowy), cukier, dekstroza, curry (zawiera MUSZTARDĘ), sól kuchenna, skrobia modyfikowana, substancja zagęszczająca (guma guar), wzmacniacz smaku (glutaminian monosodowy), syrop z cukru karmelizowanego, substancja zakwaszająca (kwas cytrynowy), aromaty, zioła. Może zawierać śladowe ilości selera.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 136 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 576 kilodżuli (kJ) Węglowodany: 31,5 g Węglowodany, w tym cukier: 29 g Tłuszcz: 0,3 g Tłuszcz, w tym tłuszcze nasycone: 0,1 g Błonnik: - g Białko: 0,8 g Sól: 2 g
- Alergeny
- Gorczyca i produkty pochodne
- Waga
- 300 g
- Firma spożywcza
- Hela Gewürzwerk Hermann Laue GmbHBeimoorweg 11 22926 Ahrensburg
- Nazwa handlowa
- Ketchup curry z przyprawami
- Producent
- Numer producenta
- 1,68483E+12
- EAN
- 4027400148473
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać z dala od światła i ciepła.
- Zawartość
- 0.3 l
- Lista składników
- Przetwór pomidorowy (woda pitna, przecier pomidorowy 3,8%, ocet spirytusowy), cukier, dekstroza, curry (zawiera MUSZTARDĘ), sól kuchenna, skrobia modyfikowana, substancja zagęszczająca (guma guar), wzmacniacz smaku (glutaminian monosodowy), syrop z cukru karmelizowanego, substancja zakwaszająca (kwas cytrynowy), aromaty, zioła. Może zawierać śladowe ilości selera.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna: 136 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 576 kilodżuli (kJ) Węglowodany: 31,5 g Węglowodany, w tym cukier: 29 g Tłuszcz: 0,3 g Tłuszcz, w tym tłuszcze nasycone: 0,1 g Błonnik: - g Białko: 0,8 g Sól: 2 g
- Alergeny
- Gorczyca i produkty pochodne
- Waga
- 300 g
- Firma spożywcza
- Hela Gewürzwerk Hermann Laue GmbHBeimoorweg 11 22926 Ahrensburg
- Nazwa handlowa
- Ketchup curry z przyprawami
- Producent
- Numer producenta
- 1,68483E+12
- EAN
- 4027400148473
Pasuje również do tego

Ketchup z przyprawą curry Hela ekstra ostry dla wszystkich miłośników przypraw 800ml
20,63 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Whole Curry G.Ketchup D.800ml
18,57 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela Gewürz Ketchup Curry delikatny oryginalny z mniejszą ilością cukru 800ml
18,75 zł/1kg
18,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela ketchup przyprawowy curry lekko ostry z oryginalną przyprawą Hela 800ml
20,63 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela Gewürz Ketchup Curry delikatny oryginalny z mniejszą ilością cukru 300ml
35,40 zł/1l
10,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela ketchup przyprawowy czosnkowo-pikantny butelka 300ml
34,93 zł/1l
10,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela ketchup przyprawowy curry lekko ostry oryginalna przyprawa 800ml 6-pak
23,49 zł/1l
112,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos chilli sriracha 455ml - Flying Goose
51,63 zł/1l
23,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Hela ketchup przyprawowy curry lekko ostry i pikantny 300ml
34,93 zł/1l
10,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HELA 5998215003 HELA Gewürz Ketchup DELIKAT 300,0 ml
212,17 zł/1l
86,73 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Hela Currywurst Sauce lekko pikantny sos przyprawowy do currywurst 300ml
44,00 zł/1l
13,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Wine Gums guma owocowa specjalna miękka konsystencja 175g
38,57 zł/1kg
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KRÜGER DAY by DAY Hot Drink 20233 Lemon 20sztJednorazowe
68,19 zł/1kg
10,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kinder 8000500391228, Ciastko, 250 g, 250 g
75,92 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Haribo Bunte Runde veggie Party Box klasyczna okrągła puszka 750 g
42,89 zł/1kg
32,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela – keczup z przyprawami i musztardą, delikatnie pikantny, o wszechstronnym zastosowaniu, 300 ml
34,19 zł/1kg
12,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Milka 13016, Ciasteczkowy, Czekolada, 37 g, 424 kcal, 1776 kJ, 5,9 g
620,54 zł/1kg
22,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

XOX popcorn sól morska klasyczny solony chrupiący lekki w smaku 100g
67,50 zł/1kg
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos ogórkowy z chrupiącymi kawałkami warzyw Develey 875ml
40,42 zł/1l
35,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Develey French Fries Sauce kremowy łagodny delikatnie pikantny do maczania 250ml
42,80 zł/1l
10,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ketchup classico deliziosamente intenso 300 g - Mutti Parma
37,90 zł/1l
11,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ketchup Pikantny Premium 465g ROLESKI
19,64 zł/1kg
9,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Żelki owocowe Haribo Vampis, 1,2 kg
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sos Callowfit
192,37 zł/1l
57,71 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Mestemacher tosty z białkiem jaja kurzego z dużą ilością białka 4 porcje 260g
55,54 zł/1kg
14,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz HP BBQ Sauce Classic Rich and Smokey the Original 400ml 4-pak
12,59 zł/1l
20,14 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Dr Oetker polewa do ciast czerwona o smaku truskawkowym 3er 36g
154,93 zł/1kg
5,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela ketchup do szaszłyków ze specjalnymi przyprawami 800ml opakowanie 4 szt
29,65 zł/1l
94,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Tomato Ketchup 281394 500ml
43,60 zł/1l
21,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Develey 185069, Sos z kwaśnej śmietany, 250 ml
42,96 zł/1l
10,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 80% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
80%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
20%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 12 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ostre
Jestem całkowicie zadowolony z dostawy, po zużyciu od razu zamówię ponownie
Oceniono dnia 12 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Smak
Trochę za mocny jak na mój gust
Oceniono dnia 21 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 20 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Roleski Sos z Trzema Paprykami 360 g
8,09 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,47 zł/1kg

Kraft Ketchup pomidorowy oryginalny bez wzmacniacza smaku 10000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
234,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
27,28 zł/1l

HEINZ 709329008 HEINZ TOMATO KETCHUP 10,0 l, 1 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
190,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
19,07 zł/1l

Hela ketchup z przyprawą curry ekstra ostry smak 800ml opakowanie 12 sztuk



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
222,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
23,20 zł/1l

Ketchup Pikantny Premium 465g ROLESKI



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
19,64 zł/1kg

Kraft ketchup przyprawowy w wiaderku bez wzmacniacza smaku 10000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
220,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
25,68 zł/1l

Kuehne ketchup pomidorowy owocowy luzem 10000g
175,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
17 509,00 zł/1kg

Develey Curry Ketchup pikantny idealny dla konsumentów hurtowych 10000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
157,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
15,73 zł/1l

Hela Currywurst Sauce lekko pikantny sos przyprawowy do currywurst 10000ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
205,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
20,58 zł/1l

Heinz Salsa pomidorowa w plastikowym dzbanku 2150ml opakowanie 2 szt
146,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
36,37 zł/1l

Hela ketchup przyprawowy do szaszłyków oryginalny o pikantnym smaku 10000ml
172,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
17,22 zł/1l

Develey 2672752009 Develey CURRYWURST Sauce 5,0 l, 1 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
116,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
22,22 zł/1kg

Hela Curry Spice Ketchup Delikatny z oryginalną przyprawą 10000ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
142,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
14,29 zł/1l

Ketchup pomidorowy DEVELEY, opakowanie 4 sztuki (4 x 875 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
96,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
27,70 zł/1l

Ketchup pomidorowy Hela o naturalnym owocowym smaku 800ml 6-pak



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
147,60 zł/1l

Sos Pomidorowy Ze Smażonych Pomidorów 560G Cidacos
10,21 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
18,23 zł/1kg

Sos Tabasco Red 60 Ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
86,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
347,96 zł/1kg

Ketchup classico deliziosamente intenso 300 g - Mutti Parma



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
11,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
37,90 zł/1l

Hellmann's Ketchup Łagodny 485g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
59,48 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
114,38 zł/1kg

KONCENTRAT POMIDOROWY 22 % - 24 %185 g - PRIMAVIKA
15,03 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
81,24 zł/1kg