Oliehoorn Sos curry, butelka 900 ml (sos curry)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
39,84 zł
44,27 zł / 1l
+ 64,10 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Sosy do potraw z grilla i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kühne sos currywurst z cebulą i owocowym curry 250ml39,20 zł/1l
9,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Sos Heinz Smokey Baconnaise o smaku wędzonego boczku, 1000 ml49,98 zł/1l
49,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Heinz Sauce Cocktail, 225 g, Plastikowa butelka64,84 zł/1kg
14,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Sos chilli sriracha 730ml - Flying Goose39,58 zł/1l
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Oliehoorn Sos czosnkowy, butelka 900 ml (sos czosnkowy)
48,86 zł/1l
43,97 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Maggi Currywurst Sauce owocowo-pikantny z subtelną nutą ciepła 500ml
35,08 zł/1l
17,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

BBQUE Barbecue Sauce Bacon Kirsch owocowy i dymny do grillowania 400ml
75,12 zł/1l
30,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos curry Lukull z delikatnymi przyprawami idealny do ryżu i mięsa 1000ml
49,02 zł/1l
49,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Luvat – Delikatess Remoulade – 12 x 875 ml
50,19 zł/1kg
526,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Kühne Spice it up Chili czosnkowy sos przyprawowy butelka 90 ml
150,56 zł/1l
13,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Sos Curry Mango 220ml
52,90 zł/1kg
13,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SOS WEGAŃSKI WORCESTERSHIRE BEZGLUTENOWY140 ml - SANCHON
19,73 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Develey 185069, Sos z kwaśnej śmietany, 250 ml
42,96 zł/1l
10,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos Worcestershire Delicpol 290 ml
73,55 zł/1l
21,33 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

GULASZ WEGAŃSKI BEZGLUTENOWY330 ml - SANCHON
19,27 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Sos ananasowy curry 250ml
71,60 zł/1l
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Remia Zigeunersaus Pittig 500 ml – Pikantny, pikantny sos do mięs i grilla
42,94 zł/1kg
21,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

SOS KOKTAJLOWY BEZGLUTENOWY210 ml - SANCHON
18,45 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

SOS DUŃSKI DO BURGERÓW BEZGLUTENOWY210 ml - SANCHON
86,33 zł/1l
18,13 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Sos Worcestershire, 140 ml, zestaw 2 sztuk
124,36 zł/1l
34,82 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ten sos curry marki Oliehoorn ma delikatnie słodki, a jednocześnie pikantny smak. Dzięki gęstej konsystencji doskonale nadaje się do stosowania jako sos specjalny. Sos curry Oliehoorn ma jasnoczerwono-brązowy kolor. W tubce znajduje się 900 ml sosu.
- Zawartość
- 0.9 l
- Lista składników
- woda, cukier, modyfikowana skrobia kukurydziana, koncentrat pomidorowy, ocet, sól, przyprawy (zawiera GORCICZ), barwnik (karmel), środek konserwujący (sorbinian potasu), naturalny aromat.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze Wartość Na 100 g Wartość energetyczna 154,00 Tłuszcz ogółem 0,10 W tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,00 Węglowodany ogółem 37,70 W tym cukry 32,70 Białko ogółem 0,30 Sól 1,40
- Firma spożywcza
- Oliehoorn B.V. De Compagnie 21, 1689 AG Zwaag (Hoorn)
- Nazwa handlowa
- Przyprawy
- Producent
- Oliehoorn
- EAN
- 8713277642102
- Zawartość
- 0.9 l
- Lista składników
- woda, cukier, modyfikowana skrobia kukurydziana, koncentrat pomidorowy, ocet, sól, przyprawy (zawiera GORCICZ), barwnik (karmel), środek konserwujący (sorbinian potasu), naturalny aromat.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze Wartość Na 100 g Wartość energetyczna 154,00 Tłuszcz ogółem 0,10 W tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,00 Węglowodany ogółem 37,70 W tym cukry 32,70 Białko ogółem 0,30 Sól 1,40
- Firma spożywcza
- Oliehoorn B.V. De Compagnie 21, 1689 AG Zwaag (Hoorn)
- Nazwa handlowa
- Przyprawy
- Producent
- Oliehoorn
- EAN
- 8713277642102
Pasuje również do tego

Oliehoorn Sos czosnkowy, butelka 900 ml (sos czosnkowy)
48,86 zł/1l
43,97 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Oliehoorn – Zeedijk – Majonez – 900 ml
48,26 zł/1kg
45,85 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Ketchup pomidorowy Homann 875ml
28,05 zł/1l
24,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Currywurst Sauce owocowo-pikantny z subtelną nutą ciepła 500ml
35,08 zł/1l
17,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela Currywurst Sauce lekko pikantny sos przyprawowy do currywurst 300ml
44,00 zł/1l
13,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Sos do sznycli idealny do każdego sznycla 2er za 2x 250ml
146,00 zł/1kg
8,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Oliehoorn Hamburgersaus 900 ml - Pikantny, kremowy sos do hamburgerów i dań z grilla
48,86 zł/1l
43,97 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Majonez Nadler – kremowy, pełny w smaku, klasyczny, delikatny, pyszny, 875 ml
36,15 zł/1l
31,63 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

ZEISNER Sos do szaszłyków 800ml
70,20 zł/1l
56,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Heinz Curry Mango, Curry, 220 ml, Seler, Mleko, Musztarda, 1372 kJ, 331 kcal, 1,5 g
66,82 zł/1l
14,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Flying Goose Sriracha Blackout extra scharfe Chilisauce 455ml
187,21 zł/1l
85,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

BBQUE Barbecue Sauce Bacon Kirsch owocowy i dymny do grillowania 400ml
75,12 zł/1l
30,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mississippi Original Barbecue Sauce Marynata do grillowania 1814ml
33,64 zł/1l
61,03 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Homann Majonez sałatkowy delikatny kremowy i łagodny 500ml
25,28 zł/1l
12,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Whole Curry G.Ketchup D.800ml
18,57 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Remia Burger & Grill – amerykański czosnek, bezglutenowy, 80 cl
58,49 zł/1l
46,79 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Homann Bałkański sos paprykowy z pomidorami i papryką 400ml
26,32 zł/1l
10,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pinata Sos serowy z serem cheddar – kremowy, pikantny, klasyczny – 3000 g
48,69 zł/1kg
146,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos BBQ Old Texas Ghost Pepper Chilli o smaku dymu wędzarniczego 455ml
93,08 zł/1l
42,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz Hot Chili, Sos chili, 220 ml, 459 kJ, 108 kcal, 2,3 g, 25 g
66,95 zł/1l
14,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos Callowfit
192,37 zł/1l
57,71 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Sanchon Sos Saté (340 g) - Produkt ekologiczny
53,16 zł/1l
17,01 zł
Sprzedawca: taleoo

Sos Callowfit
192,37 zł/1l
57,71 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

BBQUE Barbecue Sauce Honey Mustard słodko-pikantny idealny do grillowania 400ml
74,37 zł/1l
29,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Develey BBQUE Chilli & Horseradish Sauce 400 ml
74,95 zł/1l
29,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Heinz majonez truflowy z kawałkami trufli wyciskany butelka 875ml
76,87 zł/1kg
65,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hela Currywurst Sauce lekko pikantny sos przyprawowy do currywurst 10000ml
20,58 zł/1l
205,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Klasyczna duńska remoulada Original Danish Remoulade 900 g
18,12 zł/1kg
16,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Develey paprykowy sos relish z drobnymi kawałkami warzyw 875ml
40,42 zł/1l
35,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

BBQUE Barbecue Oryginalny klasyczny dymny sos barbecue w czystej postaci 400ml
74,37 zł/1l
29,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Block House Sos do steków z pomidorami i papryką 240 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
20,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,67 zł/1l

REMIA Sweet Dalton Smokey Honey Sauce 6er Pack (6x450ml Flasche) + usy Block + usy Block
219,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
81,11 zł/1l

Kuehne Made for Meat Sos grillowy z wędzonej papryki rauchig pikant 235ml
12,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,51 zł/1l

Musztarda żółta Mississippi Barbecue do grillowania i maczania 266 ml
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
46,88 zł/1l

Kühne sos currywurst z cebulą i owocowym curry 250ml
9,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,20 zł/1l

Sos chilli sriracha 730ml - Flying Goose



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,58 zł/1l

Sos Sriracha Mayo Chili - Majonezowy 455G



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
23,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,41 zł/1l

Salomon White BBQ Sauce Wegański kremowy sos barbecue nieschłodzony 2000ml
79,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,60 zł/1l

Develey French Fries Sauce kremowy łagodny delikatnie pikantny do maczania 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
10,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
42,80 zł/1l

Sos ogórkowy z chrupiącymi kawałkami warzyw Develey 875ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
35,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,42 zł/1l

Develey paprykowy sos relish z drobnymi kawałkami warzyw 875ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
35,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,42 zł/1l

Sos miętowy Le Clou Delikatnie zbalansowany sos miętowy o kremowej konsystencji 200 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
39,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
198,70 zł/1kg

Fuchs Foodservice BBQ Chicken mieszanka przypraw opakowanie 1300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
82,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
63,55 zł/1kg

Develey Sour Cream Sauce kremowy, łagodny sos do maczania 875ml



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
31,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
35,68 zł/1l

Sos chilli sriracha 455ml - Flying Goose



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,63 zł/1l

Develey BBQUE Chilli & Horseradish Sauce 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
74,95 zł/1l

BBQUE Barbecue Smoker Sauce z drewna bukowego o delikatnym aromacie dymu wędzarniczego 400ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
74,37 zł/1l

BBQUE Barbecue Oryginalny klasyczny dymny sos barbecue w czystej postaci 400ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
74,37 zł/1l

Develey FoodTrip Sos sezamowy z dodatkiem sosu sojowego, delikatnie doprawiony, 300 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,82 zł/1kg

Develey FoodTrip Sos Sweet Chili Owocowa słodycz Opakowanie 300 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
6,02 zł/1kg