Pomidory Pelati Rosso Gargano 2,5kg - Autentyczny Włoski Smak i Aromat z Apulii

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

26,79 zł

10,72 zł / 1l

+ 9,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Złóż zamówienie w ciągu
8h 50m 52s
Nasze najlepszeoferty
Przetwory owocowe i warzywne i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Pomidory pelati San Marzano 2,5 kg - La Regina
Pomidory pelati San Marzano 2,5 kg - La Regina
18,00 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Konfitura z czerwonej cebuli 590g Delizie Calabria
Konfitura z czerwonej cebuli 590g Delizie Calabria
84,73 zł/1l
49,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Peperoncino di Calabria 135g - Delizie di Calabria
Peperoncino di Calabria 135g - Delizie di Calabria
185,11 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Cebule w zalewie octowej Cipolle Rosse 530g - Delizie Di Calabria
Cebule w zalewie octowej Cipolle Rosse 530g - Delizie Di Calabria
46,02 zł/1l
24,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pomidory daktylowe Datterini z Puglii 400g - Rosso Gargano
Pomidory daktylowe Datterini z Puglii 400g - Rosso Gargano
14,92 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
5,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Rosso Gargano 8033837720034, Pomidor, 400 g, Puszka
Rosso Gargano 8033837720034, Pomidor, 400 g, Puszka
11,90 zł/1l
4,76 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla La Carmela Pomidory Pelati 400g - Włoskie Obrane Do Sosów i Zup
La Carmela Pomidory Pelati 400g - Włoskie Obrane Do Sosów i Zup
13,37 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
5,35 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pomidory San Marzano DOP Strianese 400 g
Pomidory San Marzano DOP Strianese 400 g
19,72 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pikantny Sos pomidorowy Sugo all'Arrabbiata 290g - Rosso Gargano
Pikantny Sos pomidorowy Sugo all'Arrabbiata 290g - Rosso Gargano
35,14 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pudliszki Tomato Frito Zioła I Smak Prażonego Czosnku 495 G
Pudliszki Tomato Frito Zioła I Smak Prażonego Czosnku 495 G
22,04 zł/1kg
11,02 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Pomidory pokrojone w kostkę z Apulii 400g - Rosso Gargano
Pomidory pokrojone w kostkę z Apulii 400g - Rosso Gargano
10,22 zł/1l
4,09 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Divella Pomodori Pelati, Pomidor, 400 g, Włochy, 19 kcal, 82 kJ, 0,1 g
Divella Pomodori Pelati, Pomidor, 400 g, Włochy, 19 kcal, 82 kJ, 0,1 g
12,42 zł/1l
4,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pomidory bez skórki Mutti Pelati 800 g
Pomidory bez skórki Mutti Pelati 800 g
108,74 zł/1kg
86,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Pomidory Pelati Strianese 400 g
Pomidory Pelati Strianese 400 g
16,22 zł/1l
6,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pomidory pelati z bazylią 400 g La Fiammante
Pomidory pelati z bazylią 400 g La Fiammante
0,02 zł/1l
6,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pomidory Datterini Interni 220g Mutti
Pomidory Datterini Interni 220g Mutti
26,14 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
5,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Podravka Ajvar Łagodny 350 G
Podravka Ajvar Łagodny 350 G
41,43 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
15,75 zł
-7%
14,50 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Pomidory suszone Pomodori secchi 280g - Iposea
Pomidory suszone Pomodori secchi 280g - Iposea
69,25 zł/1l
19,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pomidory Datterini w całości 400 g La Torrente
Pomidory Datterini w całości 400 g La Torrente
16,22 zł/1l
6,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pomidory koktajlowe obrane Pelati 220g - Mutti
Pomidory koktajlowe obrane Pelati 220g - Mutti
30,41 zł/1l
6,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

[SO] Pomidory włoskie Pelati di Puglia 2,5kg - Rosso Gargano

Odkryj prawdziwy smak Italii z Pomidory Pelati 2,5kg - Rosso Gargano, które przeniosą Cię wprost do słonecznej Apulii. Nasze pelati, czyli obrane pomidory bez skórek, to idealny wybór dla wszystkich miłośników włoskiej kuchni. Uprawiane na żyznych glebach regionu Gargano, pomidory Rosso Gargano odznaczają się intensywnym smakiem oraz wyjątkowym aromatem, który wzbogaci każde danie.

Zalety wyboru naszych Pomidorów Pelati to nie tylko smak, ale także wygoda ich używania w kuchni. Bez trudu przygotujesz z nich:

  • Sosy i pasty do makaronów, które zachwycą swoją głębokością smaku,
  • Zapiekanki, które staną się ulubionym daniem całej rodziny,
  • oraz zupy z włoskim akcentem, idealne na każdą porę roku.

Nasze pomidory są już obrane, co oszczędza Twój czas i pozwala w pełni cieszyć się gotowaniem.

Zamów Pomidory Pelati 2,5kg i ciesz się szybką wysyłką prosto do Twojego domu. Dzięki naszej ofercie możesz bez przeszkód planować swoje kulinarne eksperymenty. Nie czekaj, zamów już teraz i odkryj różnicę, którą może przynieść prawdziwie włoski produkt!

Skład: Pomidor, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy Masa netto: 2550g Wartości odżywcze w 100g: Energia 95kj/ 23kcal Tłuszcz 0g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0g Węglowodany3.6 g w tym cukry 3.5g Błonnik 1.3g Białko 1.4g Sól 0.09g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Zawartość
2.5 l
Lista składników
Skład: Pomidor, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy Masa netto: 2550g Wartości odżywcze w 100g: Energia 95kj/ 23kcal Tłuszcz 0g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0g Węglowodany3.6 g w tym cukry 3.5g Błonnik 1.3g Białko 1.4g Sól 0.09g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
2550 g
Wymiary
15 cm x 15.5 cm x 15.5 cm
Firma spożywcza
Rosso Gargano
Nazwa handlowa
Pomidory włoskie Pelati di Puglia 2,5kg - Rosso Gargano
Producent
Rosso Gargano
EAN
8033837720041

Zawartość
2.5 l
Lista składników
Skład: Pomidor, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy Masa netto: 2550g Wartości odżywcze w 100g: Energia 95kj/ 23kcal Tłuszcz 0g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0g Węglowodany3.6 g w tym cukry 3.5g Błonnik 1.3g Białko 1.4g Sól 0.09g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
2550 g
Wymiary
15 cm x 15.5 cm x 15.5 cm
Firma spożywcza
Rosso Gargano
Nazwa handlowa
Pomidory włoskie Pelati di Puglia 2,5kg - Rosso Gargano
Producent
Rosso Gargano
EAN
8033837720041
Pasuje również do tego
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Rosso Gargano 8033837720027, Pomidor, 400 g, Puszka
Rosso Gargano 8033837720027, Pomidor, 400 g, Puszka
11,90 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
4,76 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pomidory daktylowe Datterini z Puglii 400g - Rosso Gargano
Pomidory daktylowe Datterini z Puglii 400g - Rosso Gargano
14,92 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
5,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka na pizzę 00 Pizza Napoletana Rossa 1kg - 5 Stagioni
Mąka na pizzę 00 Pizza Napoletana Rossa 1kg - 5 Stagioni
7,79 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
7,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mutti Pelati obrane pomidory obrane pomidory do gotowania 2500g
Mutti Pelati obrane pomidory obrane pomidory do gotowania 2500g
28,77 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
71,93 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Pulpa pomidorowa Polpa di Puglia 400g - Rosso Gargano
Pulpa pomidorowa Polpa di Puglia 400g - Rosso Gargano
13,17 zł/1l
5,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mutti Peeled Tomatoes, Pomidor, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
Mutti Peeled Tomatoes, Pomidor, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
14,11 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
6,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Rosso Gargano 8033837720034, Pomidor, 400 g, Puszka
Rosso Gargano 8033837720034, Pomidor, 400 g, Puszka
11,90 zł/1l
4,76 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla La Carmela Pomidory Pelati 400g - Włoskie Obrane Do Sosów i Zup
La Carmela Pomidory Pelati 400g - Włoskie Obrane Do Sosów i Zup
13,37 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
5,35 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pomidory San Marzano DOP Strianese 400 g
Pomidory San Marzano DOP Strianese 400 g
19,72 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Rosso Gargano 8033837720034, Pasta pomidorowa, 690 g, Słoik
Rosso Gargano 8033837720034, Pasta pomidorowa, 690 g, Słoik
11,23 zł/1l
7,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka do pizzy Manitoba Oro 5kg - Caputo
Mąka do pizzy Manitoba Oro 5kg - Caputo
7,09 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 68
35,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pomidory San Marzano D.O.P. 2,55 kg Strianese
Pomidory San Marzano D.O.P. 2,55 kg Strianese
15,19 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
37,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla waipu.tv 4K Stick z pilotem WP-ATV-001 WLAN HDMI 4K HDR czarny
waipu.tv 4K Stick z pilotem WP-ATV-001 WLAN HDMI 4K HDR czarny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 128
505,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Clatronic DVG 3686, 1400 W, Gril, Prąd elektryczny, Czarny, Okrągły, 220 - 240 V
Clatronic DVG 3686, 1400 W, Gril, Prąd elektryczny, Czarny, Okrągły, 220 - 240 V
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 63
226,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Caputo Mąka Cuoco Typ 00 Mehl 1kg
Caputo Mąka Cuoco Typ 00 Mehl 1kg
7,51 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kreatyna (monohydrat kreatyny) - 500g I proszek I budowa mięśni I budowa masy I przyrost siły I wysoka biodostępność
Kreatyna (monohydrat kreatyny) - 500g I proszek I budowa mięśni I budowa masy I przyrost siły I wysoka biodostępność
326,88 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
163,44 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de
Zdjęcie produktu dla La Fiammante 8001737101062, Sos sugo, 800 g
La Fiammante 8001737101062, Sos sugo, 800 g
19,72 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mąka do pizzy Farina Tipo 1 1kg - Caputo
Mąka do pizzy Farina Tipo 1 1kg - Caputo
9,28 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
9,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Caputo Nuvola Super 5kg włoska mąka pszenna na pizzę typ 0
Caputo Nuvola Super 5kg włoska mąka pszenna na pizzę typ 0
9,96 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 38
49,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla CAPUTO Nuvola, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
CAPUTO Nuvola, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
10,63 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 54
11,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla BETTSO Wieszak do przedpokoju Szafy z lustrem i listwami I Panel do szafy Wieszak ścienny z półką MOLO Czarny+Wotan
BETTSO Wieszak do przedpokoju Szafy z lustrem i listwami I Panel do szafy Wieszak ścienny z półką MOLO Czarny+Wotan
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
1 384,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Bettso
Zdjęcie produktu dla Pomidory w kawałkach MUTTI 2,5 kg
Pomidory w kawałkach MUTTI 2,5 kg
17,47 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
47,87 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
24,99 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 70
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Relaxdays ławka ze schowkiem schowek siedzisko poduszka przedpokój bambusowa skrzynia naturalna elegancja
Relaxdays ławka ze schowkiem schowek siedzisko poduszka przedpokój bambusowa skrzynia naturalna elegancja
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
394,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Zdjęcie produktu dla Mąka pszenna typ 00 Pizzeria Caputo 5 kg
Mąka pszenna typ 00 Pizzeria Caputo 5 kg
6,70 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 38
33,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Adler AD 3071, 6 ciast., 750 W, Czarny, Nut cookie, Stal nierdzewna, 235 mm
Adler AD 3071, 6 ciast., 750 W, Czarny, Nut cookie, Stal nierdzewna, 235 mm
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 57
56,23 zł
Sprzedawca: avenido
Zdjęcie produktu dla Makita DEBMR 052 Radio akumulatorowe 12 V max. FM / AM / AUX Solo – bez akumulatora, bez ładowarki
Makita DEBMR 052 Radio akumulatorowe 12 V max. FM / AM / AUX Solo – bez akumulatora, bez ładowarki
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
261,77 zł
Sprzedawca: HammerArzt
Zdjęcie produktu dla Mozzarella di bufala Michelangelo w solance 125g
Mozzarella di bufala Michelangelo w solance 125g
13,93 zł/1kg
13,93 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Pomidory San Marzano 2500g - Rega
Pomidory San Marzano 2500g - Rega
17,20 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
42,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pomidory Pelati San Marzano 800g - La Regina
Pomidory Pelati San Marzano 800g - La Regina
19,96 zł/1l
15,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Policzki wieprzowe 400g - Schronisko Bukowina
Policzki wieprzowe 400g - Schronisko Bukowina
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
49,16 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Krab gotowany mrożony 600 g Metro Chef
Krab gotowany mrożony 600 g Metro Chef
74,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
97,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Frytki belgijskie Home Style 2,5kg - Farm Frites
Frytki belgijskie Home Style 2,5kg - Farm Frites
56,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wiśnie Amarena w syropie 600 g Fabbri
Wiśnie Amarena w syropie 600 g Fabbri
79,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
133,30 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mutti Peeled Tomatoes, Pomidor, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
Mutti Peeled Tomatoes, Pomidor, 400 g, 22 kcal, 92 kJ, 0,5 g, 2,9 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
6,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14,11 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Frytki Steakhouse Fries 2,5kg - Metro Chef
Frytki Steakhouse Fries 2,5kg - Metro Chef
49,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Frytki proste 9x9mm 2,5kg - Metro Chef
Frytki proste 9x9mm 2,5kg - Metro Chef
44,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,85 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Frytki belgijskie 12x12 2,5 kg - Lutosa
Frytki belgijskie 12x12 2,5 kg - Lutosa
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
48,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,44 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Oliwki zielone bez pestek Delicatessen Dittmann, opakowanie 10 sztuk (10 x 270 g)
Oliwki zielone bez pestek Delicatessen Dittmann, opakowanie 10 sztuk (10 x 270 g)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
134,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1 074,08 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Citres Krem pistacjowy słony Pistacchio 200 g
Citres Krem pistacjowy słony Pistacchio 200 g
34,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
174,45 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pasta z czarnego czosnku 100% 200 g
Pasta z czarnego czosnku 100% 200 g
34,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
174,95 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Van Holten's Jumbo Pickle Hot 333g (pikle na gorąco)
Van Holten's Jumbo Pickle Hot 333g (pikle na gorąco)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
37,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Heartforcards
113,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Oliven in Salzlake Bella Cerignola 540g - Citres
Oliven in Salzlake Bella Cerignola 540g - Citres
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
44,43 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oliwki Taggiasche bez pestek 180 g Sacla
Oliwki Taggiasche bez pestek 180 g Sacla
26,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
149,94 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Schiacc Piccanti zielone oliwki w pikantnej marynacie 520g - Citres
Schiacc Piccanti zielone oliwki w pikantnej marynacie 520g - Citres
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
28,72 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kühne Weinkraut Sauerkraut pikantny łagodny pasteryzowany 10200ml
Kühne Weinkraut Sauerkraut pikantny łagodny pasteryzowany 10200ml
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
138,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
13,83 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sos Sugo Scoglio Biffi 190 g
Sos Sugo Scoglio Biffi 190 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
105,16 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Czarne oliwki pikantne Nere Leccino 285g Citres
Czarne oliwki pikantne Nere Leccino 285g Citres
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
68,35 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oliwki zielone Giganti Citres 540g
Oliwki zielone Giganti Citres 540g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
20,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
38,83 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Oliwki Olive Dolci Maxi 000 di Sicilia 870g/500g - Miccio
Oliwki Olive Dolci Maxi 000 di Sicilia 870g/500g - Miccio
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
22,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
25,97 zł/1l