1,0



Na podstawie 1 opinii
VT Cosmetics Reedle Shot Lifting Mask, 23g - liftingująca maska do twarzy
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
13,19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,51 zł-5%
543,91 zł / 1l
+ 11,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Nasze najlepszeoferty
Maseczki do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Maska do twarzy KEDMA z 24-karatowym złotem, 120 g2 956,40 zł/1l
147,82 zł
Sprzedawca: JERICHO

Więcej informacji o reklamie
Kolagenowa peptydowa maska ujędrniająca (Vital Mask) 30 szt1 305,83 zł/1l
78,35 zł
Sprzedawca: BYSARAH

Więcej informacji o reklamie
Medicube Collagen Night Wrapping Mask1 168,75 zł/1l
93,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Dr. Grandel Puricode Oczyszczający peeling i maska1 531,07 zł/1l
114,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

VT COSMETICS COLLAGEN REEDLE SHOT 100 2STEP MASK 34.5 g - 2-etapowa maska do twarzy
579,42 zł/1l
19,99 zł
Sprzedawca: ISEI

VT Cosmetics Cica Collagen Mask
145,82 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

VT Cosmetics CICA Reti-A Mask 350 g
131,35 zł/1kg
74,87 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
72,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

VT COSMETICS - REEDLE SHOT ALL IN ONE 3STEP MASK - 3-etapowy zestaw pielęgnacyjny
785,36 zł/1l
21,99 zł
Sprzedawca: ISEI

VT Cosmetics Hydrop Reedle Shot 100ʰˡ Hydrożelowa maseczka 2-etapowa
218,42 zł/1kg
8,30 zł
Sprzedawca: ISEI

Medicube Collagen Lifting Mask 27 g
275,00 zł/1kg
9,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

VT Cosmetics Cica Collagen All in One 3-Step Mask - Kolagenowa maska
587,00 zł/1kg
17,61 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

VT Cosmetics Reedle Shot 100 2 Step Mask 26,5 g
0,10 zł/1kg
9,99 zł
Sprzedawca: ISEI

Medicube – maseczka liftingująca z kolagenem 27 g
249,11 zł/1kg
11,21 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Somebymi Retinol Intense Reactivating Mask, 22Gr
341,38 zł/1kg
9,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

VT COSMETICS Reedle Shot 300 2-Step Mask, 1 szt dwuetapowa kuracja do twarzy
10 000,00 zł/1kg
15,00 zł
Sprzedawca: KCBeautyShop

PILATEN Collagen Lip Mask, 7g - kolagenowa maseczka na usta
71,29 zł/100ml
4,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

BARONESS Vitamin C Mask Sheet,21g - Rozświetlająca maska w płachcie z witaminą C 21
190,00 zł/1l
3,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Murad Retinol Youth Renewal Maseczki pod oczy
42 062,00 zł/1kg
210,31 zł
Sprzedawca: somnia24

SunewMed+ Rozświetlająca maseczka w płachcie, 6x25g
771,15 zł/1kg
154,23 zł
Sprzedawca: Tersorte

Dr. Hauschka - Firming Mask 30ml
7 852,00 zł/1l
235,56 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
VT Cosmetics Reedle Shot Lifting Mask, 23g to zaawansowana maseczka w płachcie zaprojektowana, aby zapewnić skórze efekt liftingu i ujędrnienia. Maska zawiera mikroskopijne igiełki (reedle), które delikatnie stymulują skórę, umożliwiając głębsze przenikanie składników aktywnych, takich jak peptydy i kolagen. Te składniki pomagają poprawić elastyczność skóry, redukując widoczność drobnych zmarszczek i linii mimicznych, jednocześnie nadając skórze jędrniejszy i bardziej napięty wygląd.
Korzyści dla skóry:
- Efekt liftingu: Maska pomaga unieść i ujędrnić skórę, przywracając jej młodszy wygląd.
- Redukcja zmarszczek: Zawartość peptydów i kolagenu działa na wygładzenie drobnych zmarszczek i linii mimicznych.
- Stymulacja skóry: Mikroskopijne igiełki wspomagają lepsze wchłanianie składników odżywczych, poprawiając efektywność maski.
- Poprawa elastyczności: Skóra staje się bardziej sprężysta, napięta i pełna energii.
- Natychmiastowy efekt: Już po pierwszym użyciu skóra wygląda na bardziej napiętą i wygładzoną.
Sposób użycia:
- Po oczyszczeniu twarzy, wyjmij maseczkę z opakowania.
- Delikatnie nałóż maseczkę na twarz, dopasowując ją do konturów.
- Pozostaw na skórze na 15-20 minut, aby składniki aktywne mogły zadziałać.
- Po zdjęciu maski, delikatnie wmasuj pozostałą esencję w skórę, aż do całkowitego wchłonięcia.
- Stosuj maskę regularnie, aby uzyskać trwałe efekty liftingujące i ujędrniające.
- Waga
- 23 g
- Zawartość
- 23 ml
- Składniki
- Water, glycerin, methylpropanediol, butyleneglycol, niacinamide, caprylic/capric triglyceride, polyglyceryl-3 distearate, dipropylene glycol, 1,2-hexanediol, Hydroxyacetophenone, allantoin, polyglyceryl-3methylglucose distearate, xanthan gum, hydroxyethyl acrylate/sodium acryloyl dimethyl taurate copolymer, adenosine, arginine, carbomer, dipotassium glycyrrhizin. Zate, glyceryl stearate citrate, disodium EDTA, sorbitan isostearate, biosaccharide gum-1, centella asiatica extract, sodium hyaluronate, oleracea acmella extract, hydrolyzed elastin, Hydrolyzed collagen extract, silica, human cord blood cell culture medium, hydroxypropyl trimonium hyaluronate, propolis extract, hydrolyzed hyaluronic acid, sodium acetylated hyaluronate, asiaticoside , Asiatic Acid, Madecassic Acid, Madecassoside, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Potassium Hyaluronate, Ethylhexylglycerin, Fragrance
- Producent
- EAN
- 8803463006587
- Waga
- 23 g
- Zawartość
- 23 ml
- Składniki
- Water, glycerin, methylpropanediol, butyleneglycol, niacinamide, caprylic/capric triglyceride, polyglyceryl-3 distearate, dipropylene glycol, 1,2-hexanediol, Hydroxyacetophenone, allantoin, polyglyceryl-3methylglucose distearate, xanthan gum, hydroxyethyl acrylate/sodium acryloyl dimethyl taurate copolymer, adenosine, arginine, carbomer, dipotassium glycyrrhizin. Zate, glyceryl stearate citrate, disodium EDTA, sorbitan isostearate, biosaccharide gum-1, centella asiatica extract, sodium hyaluronate, oleracea acmella extract, hydrolyzed elastin, Hydrolyzed collagen extract, silica, human cord blood cell culture medium, hydroxypropyl trimonium hyaluronate, propolis extract, hydrolyzed hyaluronic acid, sodium acetylated hyaluronate, asiaticoside , Asiatic Acid, Madecassic Acid, Madecassoside, Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Potassium Hyaluronate, Ethylhexylglycerin, Fragrance
- Producent
- EAN
- 8803463006587
Pasuje również do tego

VT Cosmetics Cica Collagen All in One 3-Step Mask - Kolagenowa maska
587,00 zł/1kg
17,61 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Medicube maseczka rozświetlająca Deep Vita C Daily Quick Mask 30 pcs
299,67 zł/1kg
89,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

celimax The Real Noni Energy Repair Cream, 50ml krem kojąco-regenerujący
156,00 zł/100ml
78,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

DOLCE&GABBANA Light Blue Woman Summer Vibes EDT 50ml
3 819,00 zł/1l
190,95 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

VT COSMETICS COLLAGEN REEDLE SHOT 100 2STEP MASK 34.5 g - 2-etapowa maska do twarzy
579,42 zł/1l
19,99 zł
Sprzedawca: ISEI

VT COSMETICS - REEDLE SHOT ALL IN ONE 3STEP MASK - 3-etapowy zestaw pielęgnacyjny
785,36 zł/1l
21,99 zł
Sprzedawca: ISEI

VT Cosmetics Reedle Shot 300, 50 ml
2 533,80 zł/1l
126,69 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

VT Cosmetics Reedle Shot Lifting Serum 30 ml
4 048,33 zł/1l
121,45 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

VT Cosmetics Pro Cica Reedle Shot 100 Wzmacniacz do twarzy 50 ml
2 581,00 zł/1l
129,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

VT Cosmetics Reedle Shot 100, 50 ml
195,58 zł/100ml
97,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BBCreamShopEU
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
100%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Skin Chemists Maska z zielonym kawiorem 50 ml
60,04 zł
Sprzedawca: skinChemists_London
1 200,80 zł/1l

Złuszczająca maseczka do twarzy z kurkumą - TRUE TURMERIC
200,44 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
2 004,40 zł/1l

Naturalna maseczka do twarzy BIAŁY JAŚMIN
187,07 zł
-9,84 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
177,23 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 772,30 zł/1l

Maska do twarzy Q10 Anti-Aging 50ml - Zawiera koenzym Q10 i kwas hialuronowy, działa liftingująco, jest maską peel-off, nawilża i wygładza
123,22 zł
Sprzedawca: BasketGuru
2 464,40 zł/1l

Felps Brazilian Nuts Keratin Nutritive Mask - 1Kg
240,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
240,99 zł/1l

Numero Odżywiająca maska z masłem shea, 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
63,63 zł
Sprzedawca: EDANTI
63,63 zł/1l

La Mer Maska liftingująco-ujędrniająca
1 026,56 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
20 531,20 zł/1l

Medicube Zero Pore Blackhead Mud Mask 100 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
81,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS
613,64 zł/1kg

Valmont Luminosity Lumimask
645,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 291,64 zł/100ml

Beauty of Joseon 8809738316986, Maska na pory, Unisex, Skóra uniwersalna, Orzeźwiający, Kremowy, 140 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
58,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
421,36 zł/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal DX Professional Mask maseczka oczyszczająca dla połysku i ochrony farbowanych włosów 500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
115,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
196,59 zł/1kg

Maska pomarańczowa z witaminą C
64,36 zł
Sprzedawca: skinChemists_London
1 287,20 zł/1l

Farmona | Maseczka rozjaśniająca – 70 g – z witaminą C – do skóry pozbawionej kolorytu – maseczka kolagenowa
63,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
914,14 zł/1l

Maska do twarzy z bio-kolagenem Hydra Lift – 4 sztuki – hydrożelowa maska na noc, zapewniająca nawilżenie i ujędrnienie skóry
90,99 zł
Sprzedawca: DR-Commerce
669,04 zł/1l

Maska do twarzy z bio-kolagenem "Glow Boost" – 4 sztuki – hydrożelowa maska na noc, dla promiennej skóry
90,99 zł
Sprzedawca: DR-Commerce
669,04 zł/1l

Gesichtsmaske Hemp Botanicals (60 ml)
60,04 zł
Sprzedawca: skinChemists_London
1 000,67 zł/1l

HY1 maska z kwasem hialuronowym i glukonolaktonem 60 ml
60,04 zł
Sprzedawca: skinChemists_London
1 000,67 zł/1l

Maska do twarzy KEDMA z 24-karatowym złotem, 120 g
147,82 zł
Sprzedawca: JERICHO
2 956,40 zł/1l

Maska kolagenowa, 50 ml
55,72 zł
Sprzedawca: skinChemists_London
1 114,40 zł/1l

Babor SeaCreation Odżywcza maseczka do twarzy 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
487,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 750,20 zł/1kg