4,9



Na podstawie 55 opinii
Dolce&Gabbana Devotion Intense, Kobiety, 100 ml, Perfumy w płynie, Orzech laskowy, Kwiat pomarańczy, Wanilia
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
317,08 zł
3 170,80 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
10h 10m 25s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Thierry Mugler Alien Hypersense Woda perfumowana z możliwością uzupełnienia, 60 ml4 698,33 zł/1l
281,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Dolce&Gabbana Light Blue Eau Intense, Kobiety, 25 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Jabłko, Cytryna, Nagietek, Jaśmin4 866,00 zł/1l
121,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Thierry Mugler - Alien Hypersense EDP náplň 100ml412,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray2 541,50 zł/1l
254,15 zł
Sprzedawca: motivoo

Dolce&Gabbana Devotion, Kobiety, 100 ml, Cytrus, Kwiat pomarańczy, Wanilia, Spray
2 176,80 zł/1l
217,68 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dolce&Gabbana Devotion Intense, Kobiety, 50 ml, Butelka wielokrotnego użytku, Perfumy w płynie, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
5 006,00 zł/1l
250,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dolce&Gabbana Devotion Intense, Kobiety, 30 ml, Butelka wielokrotnego użytku, Perfumy w płynie, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
6 666,67 zł/1l
200,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
3 815,89 zł/1l
343,43 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
![Zdjęcie produktu dla Dolce&Gabbana The One, Kobiety, 50 ml, Perfumy w płynie, ALCOHOL DENAT., PARFUM [FRAGRANCE], AQUA [WATER], DIPROPYLENE GLYCOL, LIMONENE, LINALOOL, BUTYL..., 1 szt.](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/b7c352704dd94d33748dc7ab889bc0fd.webp)
Dolce&Gabbana The One, Kobiety, 50 ml, Perfumy w płynie, ALCOHOL DENAT., PARFUM [FRAGRANCE], AQUA [WATER], DIPROPYLENE GLYCOL, LIMONENE, LINALOOL, BUTYL..., 1 szt.
4 332,00 zł/1l
216,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dolce & Gabbana, Q, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
2 299,00 zł/1l
229,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

DOLCE&GABBANA Light Blue Eau Intense EDP 100ml
4 277,80 zł/1l
427,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Dolce & Gabbana The One 75 ml EDP spray
3 929,33 zł/1l
294,70 zł
Sprzedawca: Glampact

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte

Prada - Prada Paradox Intense EDP 90ml
5 777,67 zł/1l
519,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Dolce&Gabbana Devotion For Men, Mężczyźni, 50 ml, Cytryna, Kawa, Paczula, Spray
3 630,00 zł/1l
181,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Dolce&Gabbana Blue Jasmine, Kobiety, 75 ml, Perfumy w płynie, ALCOHOL DENAT.* PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL..., 1 szt.
3 418,53 zł/1l
256,39 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 396,00 zł/1l
139,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

DOLCE&GABBANA Intenso Pour Homme EDP 200ml
1 618,55 zł/1l
323,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana The Only One Intense, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Jabłko, Mandarynka, Neroli, Kokos, Jaśmin, Kwiat pomarańczy
3 293,80 zł/1l
329,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Pojemność:
- 100 ml
- Model:
- Perfumy w płynie
- Nuty zapachowe główne:
- Orzech laskowy
- Główne nuty zapachowe serca:
- Kwiat pomarańczy
- Główne bazowe nuty zapachowe:
- Wanilia
- Typ dozownika:
- Spray
- Skład:
- ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, VANILLIN,HEXAMETHYLINDANOPYRAN, AQUA (WATER), DIPROPYLENE GLYCOL, LIMONENE, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, CITRUSLIMON PEEL OIL (CITRUS LIMON (LEMON) PEEL OIL), ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE,LINALOOL, CITRAL, LINALYL ACETATE, COUMARIN, PINENE, GERANIOL, BENZYL ALCOHOL, GERANYL ACETATE, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, TERPINEOL, CITRONELLOL, BENZALDEHYDE, CITRUSAURANTIUM FLOWER OIL, ALCOHOL, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, CITRUS AURANTIUM BERGAMIAPEEL OIL (CITRUS AURANTIUM BERGAMIA (BERGAMOT) PEEL OIL) , CARVONE, TERPINOLENE, CANANGA ODORATA OIL/EXTRACT, ROSE KETONES, BENZYL BENZOATE, FARNESOL, CI 14700 (RED 4) , CI 60730 (EXT. VIOLET 2) , CI 19140 (YELLOW 5)
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
png DOLCE&GABBANA Devotion Intense EDP 100ml Dolce & Gabbana 8057971188291
Producent: DOLCE&GABBANA
Rodzaj: woda perfumowana
Pojemność: 100ml
Premiera zapachu : 2024
Devotion by Dolce & Gabbana Intense to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Cresp.
Nuty zapachowe:
- nuty głowy: Orzech laskowy;
- nuty serca: Kwiat pomarańczy;
- nuty podstawy: Wanilia.
Dolce Gabbana - Devotion Intense EDP 100ml Standard package. For women.
Dolce & Gabbana Devotion Intense to woda perfumowana, która emanuje wyjątkową elegancją i zmysłowością, idealna dla kobiet pragnących wyrazić swoją osobowość. Już od pierwszych chwil zapach otwiera się nutą orzeźwiającego orzecha laskowego, który wprowadza nutę ciepła i słodyczy, pobudzając zmysły i przyciągając uwagę. W sercu Devotion Intense rozkwita kwiat pomarańczy, który dodaje kompozycji świeżości i delikatności, a jego subtelny, kwiatowy aromat łączy się z przyjemnym nutami orzechowymi, tworząc harmonijną równowagę. Baza zapachu to słodka wanilia, która nadaje całości zmysłowego, kremowego wykończenia, pozostawiając na skórze uwodzicielski i długotrwały ślad. Devotion Intense to doskonały wybór na wieczorne wyjścia i specjalne okazje, idealnie podkreślający indywidualność i kobiecość. Ta perfumowana kompozycja to zaproszenie do odkrywania pasji i miłości w każdej chwili.
Dolce & Gabbana Devotion Intense Eau de Parfum to oszałamiający dodatek do kolekcji Devotion, zaprojektowany dla kobiet poszukujących zapachu, który jest zarówno jak i uwodzicielski. Ten promienny, gourmandowy zapach urzeka zmysły wyjątkową mieszanką nut, tworząc bogate i niezapomniane doznania węchowe. Zapach otwiera się ciepłym, orzechowym aromatem orzecha laskowego, który natychmiast otula. W miarę rozwoju zapachu, serce ujawnia czarującą świeżość kwiatu pomarańczy. Ta kwiatowa nuta nadaje pięknej jasności, która pięknie równoważy początkowe ciepło, tworząc harmonijną mieszankę, która tańczy na skórze. Cytrusowe nuty kwiatu pomarańczy wzmacniają całą kompozycję, nadając jej żywy i orzeźwiający charakter, idealny na każdą okazję. Bazę zapachu spaja kremowe bogactwo wanilii, które zapewnia zmysłowe i wyrafinowane wykończenie.
Dolce & Gabbana Devotion Intense Edp Spray
- Model
- Devotion Intense
- Waga
- 0.457 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 8057971188291
- Numer producenta
- P1DV1C00
- Model
- Devotion Intense
- Waga
- 0.457 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 8057971188291
- Numer producenta
- P1DV1C00
Pasuje również do tego

Dolce&Gabbana Devotion, Kobiety, 100 ml, Cytrus, Kwiat pomarańczy, Wanilia, Spray
2 176,80 zł/1l
217,68 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Dior Hypnotic Poison, Woda perfumowana, 100ml
2 180,00 zł/1l
470,00 zł
-252,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
218,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
3 815,89 zł/1l
343,43 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 541,50 zł/1l
254,15 zł
Sprzedawca: motivoo

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
781,80 zł/1l
78,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 440,00 zł/1l
171,97 zł
-27,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
144,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
3 333,33 zł/1l
300,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
7 708,50 zł/1l
770,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Lattafa Victoria, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Neroli, Wanilia
862,90 zł/1l
86,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Selsey Veldio – wisząca półka pod telewizor, czarna z karbowanymi frontami, 140 cm
993,18 zł
-54,16 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
939,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Matiere Premiere Vanilla Powder Woda perfumowana 100 ml (unisex)
7 896,00 zł/1l
839,63 zł
-50,03 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
789,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Samsung GU55CU7179U, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
9 573,68 zł
-7 105,69 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
2 467,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Dealsupply

Duftwelt Creme of Clouds woda perfumowana 100 ml
1 509,90 zł/1l
150,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Giorgio Armani Si 100ml edp
3 799,90 zł/1l
379,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Moncler Sunrise Pour Femme, Kobiety, 100 ml, Perfumy w płynie, Gruszka, Kwiatowy, Drzewo sandałowe
2 665,50 zł/1l
266,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Eclaire Banoffi, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.
835,20 zł/1l
83,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Prada Paradoxe woda perfumowana dla kobiet 90 ml
4 795,11 zł/1l
431,56 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Dior Poison Girl, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Pomarańczowy, Różowy, Tonkowiec wonny
2 900,00 zł/1l
371,58 zł
-81,58 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
290,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Estilo

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Rave - Now Women EDP 100ml
700,50 zł/1l
70,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Afnan - Mystique Bouquet EDP 80ml
2 456,88 zł/1l
196,55 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Dolce&Gabbana The Only One Intense, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Jabłko, Mandarynka, Neroli, Kokos, Jaśmin, Kwiat pomarańczy
3 293,80 zł/1l
329,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Ajmal Raindrops Woda perfumowana, 50 ml
997,60 zł/1l
49,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Dolce&Gabbana Devotion, Kobiety, 30 ml, Cytrus, Kwiat pomarańczy, Wanilia, Spray
6 108,00 zł/1l
183,24 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Biurko, Białe, 90X45X76 Cm, Płyta Wiórowa Lumarko!
427,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
2 500,00 zł/1l
259,78 zł
-9,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
250,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 95% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
95%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
5%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko super, bardzo szybko i dokładnie
Wysyłka przebiegła bez zarzutu, przesyłka dotarła w przewidywanym terminie, a produkt był dobrze zapakowany. Wszystko w doskonałym stanie, jestem bardzo zadowolona!
Oceniono dnia 15 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
świetny zapach na lato
Zapach jest idealny na lato, pachnie słodko, ale nie przytłaczająco. Wspaniałą rzeczą jest to, że prawie nie blaknie, ludzie rozmawiają ze mną o nim wiele godzin po nałożeniu. Zapach jest zmysłowy i ekscytujący - uwielbiam go
Oceniono dnia 26 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super szybka dostawa
Jestem bardzo zadowolony, że dostawa była tak szybka i że otrzymałem produkt przed świętami! Bardzo, bardzo dziękuję! Uwielbiam ten zapach, a cena jest nie do pobicia!
Oceniono dnia 29 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonałe intensywne oddanie
Doskonały stosunek jakości do ceny dla tego zapachu ... kosztuje ponad 100 euro na innych stronach internetowych ... o wiele taniej w Kaufland... Polecam.
Oceniono dnia 21 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Po prostu wspaniały zapach
Jestem całkowicie zachwycona – to naprawdę piękny zapach pomarańczy i wanilii. Uwielbiam ten zapach.
Oceniono dnia 3 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Z przyjemnością ponownie! Najwyższa cena ;-)
Perfumy są mega, a cena po prostu nie do pobicia! Zamówienie i dostawa poszły naprawdę dobrze. Z przyjemnością ponownie i polecam!!!
Oceniono dnia 16 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super zapach
Bardzo przyjemny, nienachalny zapach
Oceniono dnia 23 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko działało bez zarzutu
Tak, podoba mi się
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 201,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 017,70 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
542,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 025,11 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
488,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 889,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
301,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 016,20 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 083,40 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
541,74 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 834,80 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
178,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 385,33 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
600,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 013,00 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(91)Liczba wystawionych ocen: 91
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 001,00 zł/1l

Comme Des Garcons Blackpepper, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Drzewo cedrowe, Pieprz, Agarwood, Paczula, Tonkowiec wonny, Piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
573,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 735,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,29 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 723,87 zł/1l

TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kardamon, Jaśmin, Skóra, Ambra, Moss, Paczula



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(74)Liczba wystawionych ocen: 74
642,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 421,70 zł/1l

VERSET Woda perfumowana dla kobiet Radiance 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
113,08 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 130,80 zł/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal edp 100ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(107)Liczba wystawionych ocen: 107
132,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE