5,0



Na podstawie 5 opinii
Już tylko 4 sztuki w tej cenie
Babor Hydration Hydro Żel regenerujący 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
397,00 zł
794,00 zł / 100ml
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Kremy do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Medicube Collagen Jelly Cream 50 ml737,84 zł/1kg
81,90 zł
Sprzedawca: BYSARAH

Więcej informacji o reklamie
Serum do twarzy Skin Chemists Kwas poliglutaminowy Witamina C 30 ml228,93 zł/100ml
68,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: skinChemists_London

Więcej informacji o reklamie
Seren Babor SeaCreation The Serum1 953,13 zł/100ml
585,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
ENDOCARE RADIANCE C FERULIC Serum 30 ml1 009,83 zł/100ml
302,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Babor Regeneration The Cure Gel Cream 50ml
1 070,00 zł/100ml
535,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Friseurtotal

BABOR Ampoule Concentrates Multi Vitamin, Matowa skóra, 14 ml
869,64 zł/100ml
121,75 zł
Sprzedawca: VISO

Krem łagodzący Babor Doctor Babor Sensitive (50 ml)
509,88 zł/100ml
254,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Seren Babor Resurface Odmładzające serum rozświetlające
963,63 zł/100ml
289,09 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

REGENERUM żel 40ml
262,32 zł/100ml
104,93 zł
Sprzedawca: somnia24

VINOHYDRA nawilżający krem-żel 60 ml
174,45 zł/100ml
104,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Sesderma Salises Krem-żel nawilżający, 50 ml
280,40 zł/100ml
140,20 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

COSRX The Hyaluronsä ure 3 20 ml
515,55 zł/100ml
103,11 zł
Sprzedawca: Tersorte

Guinot Hydra Sensitive Cream 50 ml
485,36 zł/100ml
242,68 zł
Sprzedawca: somnia24

CLEANANCE żel oczyszczający 400 ml
29,28 zł/100ml
117,11 zł
Sprzedawca: somnia24

Eucerin AtopiControl Balsam 400ml
11 277,00 zł/100ml
112,77 zł
Sprzedawca: apohealth

Uriage Hyséac Hydra krem kojący Soothing Cream 40 ml
532,50 zł/1kg
53,25 zł
Sprzedawca: VISO

Krem regenerujący SKIN EMULSION 50 ml
156,48 zł/100ml
78,24 zł
Sprzedawca: somnia24

Babor SeaCreation The Cream
2 140,28 zł/100ml
1 659,76 zł
-589,62 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 070,14 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Eisenberg Liftingujące serum regenerujące 30 ml
739,27 zł/100ml
221,78 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Endocare Renewal 0,2% serum z retinolem 30 ml
785,00 zł/100ml
235,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Krem do twarzy Babor HYDRATION 50 ml to wysokiej jakości produkt przeznaczony dla wymagających osób, które dbają o swój wygląd i poszukują najlepszych kosmetyków podkreślających ich urodę. Jeśli jesteś jedną z nich, w 100% oryginalne produkty Babor są stworzone dla Ciebie.
- Rodzaj: Krem do twarzy
- Właściwości:
- Nawilżające
- Bez parabenów
- Właściwości:
- Wegański
- Bez silikonu
- Płeć: Unisex
- Teksturowanie:
- Krem
- Żel
- W zestawie: Urządzenie dozujące
- Zalecane zastosowanie: skóra sucha
- Pojemność: 50 ml
- Waga
- 50 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- woda (aqua), gliceryna, alkohol denat., kokaprylinian/kaprylan, ksylitol, ksylitoglukozyd, skwalan, ekstrakt z rumianku (Agrimonia eupatoria), ekstrakt z wodorostów fucus vesiculosus, ekstrakt z fumarii officinalis, ekstrakt z rzeodobu (Nasturtium officinale), ekstrakt z korzenia żeń-szenia (Panax ginseng), ekstrakt z liści rozmarynu (Rosmarinus officinalis), ekstrakt ze scrophularia nodosa, ekstrakt z pokrzywy (Urtica dioica), anhydroksylitol, hialuronian sodu, poliglutaminian sodu, glukoza, tokoferol, laktozylo mentyl, biopolisacharyd-1, sorbitol, kapryloil glikol, ekstrakt z liści szczawicy (Rumex acetosa), tetradecyl aminobutyroylwalilaminobutyrat, trifluorooctan mocznika, kwas ketoglutaminowy, alkohol cetearylowy, zagęszczone oleje roślinne, guma ksantanowa, guma sclerotium, fosforan cetylu potasu, zagęszczone oleje palmowe, zapach (parfum), olej z nasion słonecznika (Helianthus annuus), chlorek magnezu, kwas cytrynowy, etyloheksylogliceryna, fenoksietanol, alkohol benzylowy, salicylan benzylu, limonene, linalol
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 4015165368908
- Numer producenta
- 402709
- Waga
- 50 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- woda (aqua), gliceryna, alkohol denat., kokaprylinian/kaprylan, ksylitol, ksylitoglukozyd, skwalan, ekstrakt z rumianku (Agrimonia eupatoria), ekstrakt z wodorostów fucus vesiculosus, ekstrakt z fumarii officinalis, ekstrakt z rzeodobu (Nasturtium officinale), ekstrakt z korzenia żeń-szenia (Panax ginseng), ekstrakt z liści rozmarynu (Rosmarinus officinalis), ekstrakt ze scrophularia nodosa, ekstrakt z pokrzywy (Urtica dioica), anhydroksylitol, hialuronian sodu, poliglutaminian sodu, glukoza, tokoferol, laktozylo mentyl, biopolisacharyd-1, sorbitol, kapryloil glikol, ekstrakt z liści szczawicy (Rumex acetosa), tetradecyl aminobutyroylwalilaminobutyrat, trifluorooctan mocznika, kwas ketoglutaminowy, alkohol cetearylowy, zagęszczone oleje roślinne, guma ksantanowa, guma sclerotium, fosforan cetylu potasu, zagęszczone oleje palmowe, zapach (parfum), olej z nasion słonecznika (Helianthus annuus), chlorek magnezu, kwas cytrynowy, etyloheksylogliceryna, fenoksietanol, alkohol benzylowy, salicylan benzylu, limonene, linalol
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 4015165368908
- Numer producenta
- 402709
Pasuje również do tego

Babor Doctor Babor Lifting Collagen-Peptide Booster Cream 50ml
63,40 zł/100ml
317,02 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy
116,99 zł/100ml
584,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

BABOR Active Purifier, Skóra tłusta, 14 ml
593,79 zł/100ml
83,13 zł
Sprzedawca: VISO

Pianka głęboko oczyszczająca Babor
107,73 zł
Sprzedawca: VISO

Babor Lifting Instant Lift Effect Cream 50ml
743,72 zł/100ml
371,86 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

BABOR Collagen Booster, Skóra dojrzała, 14 ml
925,21 zł/100ml
129,53 zł
Sprzedawca: VISO

Babor Skinovage Balancing Cream 50 ml
385,38 zł/100ml
192,69 zł
Sprzedawca: VISO

PLAYMOBIL Wild Life 5557, Domek na drzewie, 4 lat(a), Wielobarwny, Plastik
398,58 zł
Sprzedawca: LaniusToys

Hyaluronic Acid Power Serum (ampułki z kwasem hialuronowym) 7 x 2 ml
1 180,00 zł/100ml
165,20 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Seren Babor Resurface Serum oczyszczające pory
71,47 zł/100ml
214,40 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Babor Moist + Lipid Cream Bogaty krem nawilżający do twarzy, 50ml
398,76 zł/100ml
199,38 zł
Sprzedawca: VISO

Babor Lifting Collagen-Peptide Booster Cream Rich 50ml
1 053,50 zł/100ml
526,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Krem pod oczy HSR Lifting (Eye Cream) 30ml
744,00 zł/100ml
223,20 zł
Sprzedawca: VISO

Odmładzający preparat oczyszczający z enzymami i witaminą C 40gr.
108,02 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Babor Doctor Babor Lifting Collagen-Peptide Derma Filler Serum (30 ml)
1 553,33 zł/100ml
466,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Friseurtotal

Haut krem do skóry dojrzałej i suchej Haut HSR Lifting (Cream Rich) 50ml
640,76 zł/100ml
320,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Babor Complex C 24H Cream
445,98 zł/100ml
222,99 zł
Sprzedawca: VISO

Babor Nawilżające serum do twarzy, 30ml
646,43 zł/100ml
193,93 zł
Sprzedawca: VISO

Babor Argan Cream - Nourishing,Hydrating,Smoothing
387,44 zł/100ml
193,72 zł
Sprzedawca: VISO

Babor De-Stress & Repair Lotion Emulsja po opalaniu, 150ml
98,46 zł/100ml
147,69 zł
Sprzedawca: VISO

Babor Nawilżająco-rozświetlające serum do twarzy, 30ml
535,07 zł/100ml
160,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Urządzenie do pielęgnacji twarzy Darsonval, generujące wysoką częstotliwość, służące do oczyszczania skóry, redukcji trądziku i masażu z elektrodą. Urządzenie do pielęgnacji skóry, imitujące zabiegi spa, wykorzystujące ultradźwięki. Marka: Retoo
45,49 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Babor Doctor Babor Hydration Cryo Plumping Mask - maseczka nawilżająco-ujędrniająca
1 348,98 zł/1kg
66,10 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Babor Nawilzajacy krem do cery suchej, 50ml
3 190,00 zł/1kg
319,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Friseurtotal

Babor Hyaluronic Cleansing Balm Balsam oczyszczający, 150 ml
157,33 zł/100ml
236,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Friseurtotal

BABOR Hydra Plus, Skóra sucha, 14 ml
645,79 zł/100ml
90,41 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Delikatny krem oczyszczający do skóry wrażliwej 100 ml
67,22 zł/100ml
67,22 zł
Sprzedawca: VISO

Stölzle Lausitz Power Weißweinkelch 402 ml 6er Set Weißweingläser spülmaschinenfest bleifreies Kristallglas hochwertige Qualität elegant und
268,00 zł
Sprzedawca: TR8

Roche-Posay Hyalu B5 Suractivated Serum 30 ml
177 349,99 zł/1l
177,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Babor - HY-ÖL Cleanser - Olejek oczyszczający do skóry suchej i wrażliwej 200ml
46,08 zł/100ml
92,15 zł
Sprzedawca: VISO
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsza cena
Dużo zaoszczędzonych pieniędzy
Oceniono dnia 15 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobrze jak zwykle!
Jak zwykle dobrze.
Oceniono dnia 30 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 22 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 16 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x75ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(55)Liczba wystawionych ocen: 55
191,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
85,33 zł/100ml

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
584,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
116,99 zł/100ml

Visadore – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
165,81 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 316,20 zł/1kg

LA MER krem morski 250ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
4 897,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 959,20 zł/100ml

Zestaw Mary Kay TimeWise® Ultimate „Cudowny zestaw” do skóry normalnej/suchej + serum C+E – prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
896,08 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
179,22 zł/100ml

Strivectin Anti-Wrinkle Wrinkle Recode Moisture Rich Barrier Cream 50 ml
316,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
632,64 zł/100ml

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Zestaw do pielęgnacji skóry mieszanej/tłustej z kremem pod oczy Nowość



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
2 808,43 zł/1kg

MK TimeWise Ultimate „Miracle Set” – skóra normalna/sucha, 5 sztuk
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
806,02 zł/100ml

La Roche-Posay Hydraphase HA BB krém BB Cream SPF15 Medium 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
101,51 zł
Sprzedawca: apohealth
253,77 zł/100ml

CHEPLAPHARM PC 30 krem pielęgnacyjny do skóry suchej i zestresowanej, 75 ml
58,79 zł
Sprzedawca: apohealth
699,88 zł/1kg

Zestaw matujący do pielęgnacji skóry Mary Kay
382,75 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 275,83 zł/1kg

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x30ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
121,99 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
169,98 zł/100ml

PRIME REGENERA II Super Restructuring Cell Cream 50 ml
822,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 645,70 zł/100ml

Krem BB VEZE, Podkład w płynie Cushion VEZE kolor 01 Natural
99,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ

Krem BB Podkład w płynie Cushion kolor Ivory 02 kosmetyk do makijażu twarzy
79,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ
159,98 zł/1kg

41S701 La Mer Tonik równoważący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
668,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
445,55 zł/100ml

Thalgo Flash-Nude BB Cream Illuminating Multi-Perfection - Naturalna emulsja tonująca i nawilżająca dla jednolitej i rozświetlonej cery 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
400,07 zł
Sprzedawca: VogueVista
1 000,17 zł/100ml

SKIN79 BB Cream Golden Snail Intensive Beblesh Balm Cream SPF50+ PA+++ 45g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
99,00 zł
Sprzedawca: Skin79
220,00 zł/100ml

Mary Kay Intensywnie nawilżający krem 51 g
193,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
386,34 zł/100ml

Limba Cosmetics INSTANT TRANSFORMATION Peptide Hair Mask 30 ml
99,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
333,30 zł/100ml