4,4



Na podstawie 9 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Balmain Extension Brush Owalna szczotka do włosów przedłużanych Biała
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
217,73 zł
+ 19,49 zł za wysyłkę
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Szczotki do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
The Brush szczotka do włosów2 506,41 zł/1kg
363,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
relaxdays 10027962_52 relaxdays Haarbürsten-Set 4 St.84,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Więcej informacji o reklamie
Babyliss BABBCLNE202 Dysza6x90mm. do BAB6200E BAB6250IE... Suszarka do włosów8,58 zł
Sprzedawca: PG-Service

Szczotka pneumatyczna Comair szczecina dzika/szpilki wąskie
28,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Szczotka łopatkowa duża, 11-rzędowa, nr 9047
136,36 zł
Sprzedawca: TR8

Szczotka do włosów Termix Big Size do przedłużania włosów
92,83 zł
Sprzedawca: somnia24

Szczotka do skóry głowy Herculess Sägemann, kolor jeżynowy 8204, „magiczna szczotka”, kolor jeżynowy
196,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Szczotka do tupowania Comair Volume Master, 3-rzędowa, z włosiem dzika
30,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Balmain Detangling Spa Brush Szczotka do rozczesywania włosów z nylonowym włosiem
264,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG

PARSA Beauty – Linia kosmetyków "Essential Trend": Owalna szczotka, delikatna pielęgnacja i naturalny blask
203,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Revlon RVDR5222E, Czarny, Różowy, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
152,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Balmain Hair Backcomb Szczotka do tapirowania włosów Black
217,73 zł
Sprzedawca: Katomix

Balmain Professionnel, Ceramic, Round, Hair Brush, Black, 43 mm
174,68 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Wet Brush Pro Extension Szczotka Do Włosów Przedłużanych
72,50 zł
Sprzedawca: somnia24

Szczotka do włosów ELINA z drewnianym elementem masującym, 22 cm, zestaw 3 sztuk
31,31 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Inter Vion Untangle Brush Szczotka do włosów
18,66 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Szczotka do włosów - owalna
233,34 zł
Sprzedawca: taleoo

Donegal, szczotko-lokówka
34,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Szczotka fryzjerska ,owalna , do fadeingu , BRUSH ARTERO
72,00 zł
Sprzedawca: Hairshop

Okrągła szczotka do włosów
85,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: eBrandsGlobal
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Extension Brush White od marki Balmain to owalna szczotka do włosów przedłużanych.
Balmain Brush: Szczotka zaprojektowana specjalnie do przedłużania włosów Balmain.
Ta profesjonalna szczotka została opracowana specjalnie z myślą o przedłużeniach Balmain Fill-in Extensions i Balmain DoubleHair. Miękkie, elastyczne włosie zapobiega sklejaniu się włosów przedłużanych i utrzymuje je w optymalnej kondycji.
Mała szczotka: długość 10 cm x szerokość 4 cm
Profesjonalna szczotka przeznaczona do rozczesywania włosów przedłużanych i zagęszczanych. Delikatnie rozczesuje włosy bez uszkadzania wiązań. Nylonowe włosie o różnej długości zapewnia delikatne rozczesywanie i zapobiega plątaniu się końcówek.
Sposób użycia
Użyj szczotki do rozczesania włosów.
Szczotka BALMAIN HAIR EXTENSION BRUSH to najlepszy wybór do wyrafinowanej stylizacji włosów. Specjalnie zaprojektowana do delikatnego rozczesywania i odżywiania włosów przedłużanych, szczotka ta zapewnia gładkie i lśniące wykończenie. Wysokiej jakości włosie bez wysiłku przesuwa się po włosach, nie uszkadzając ich i zapewniając naturalny wygląd. Niezależnie od tego, czy chcesz nosić przedłużone włosy kręcone, proste czy wystylizowane, możesz to zrobić bez wysiłku za pomocą tej szczotki. Zapewnij swoim włosom luksusową stylizację, na jaką zasługują Odpowiednia do wszystkich rodzajów przedłużanych włosów. Zaleca się regularne czyszczenie i pielęgnację szczotki w celu uzyskania optymalnych rezultatów
0
Szczotka przedłużająca biała
BALMAIN_Extension Brush White biała owalna szczotka do włosów przedłużanych
Pędzel do przedłużania Balmain biały
- Kolor
- Biały
- Waga
- 0.1 kg
- Składniki
- Balmain Extension Brush Owalna szczotka do włosów przedłużanych Biała
- Producent
- EAN
- 8717056087153
- Numer producenta
- BALMAIN HAIR EXTENSION
- Kolor
- Biały
- Waga
- 0.1 kg
- Składniki
- Balmain Extension Brush Owalna szczotka do włosów przedłużanych Biała
- Producent
- EAN
- 8717056087153
- Numer producenta
- BALMAIN HAIR EXTENSION
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Uniwersalna mini drukarka termiczna Wielofunkcyjna drukarka fotograficzna Bluetooth do telefonu komórkowego Bezprzewodowa natychmiastowa drukarka termiczna do zdjęć z 10 samoprzylepnymi rolkami papieru 1 rolka papieru termicznego Kompatybilna z iOS Android
142,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: anlund

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Sferyczny, Niebieski, Niemiecki, Angielski, Hiszpański, Francuska, Włoski, Android, Fire OS, 4,4 cm
243,00 zł
-20,95 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
222,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

EASYmaxx 05206, Ręczna słuchawka prysznicowa, Srebrny, Przezroczysty, Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Stal nierdzewna, Sufit, Pudełko, 220 g
65,40 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Philips Sonicare C3 Premium Plaque Control HX9044/17 Końcówki Usuwanie Płytki Nazębnej, 4 szt., Biały, Miękki, flexible rubber sides, 2 Series plaque control 2 Series plaque defense 3 Series gum health DiamondClean DiamondClean...
104,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

SONGMICS Wieszak na ubrania 2 półki metalowa rama oszczędność miejsca
253,49 zł
-35,72 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
217,77 zł
Sprzedawca: Lumarko

Zestaw lokówkoków 5 w 1 z 3 wymiennymi końcówkami, idealny do tworzenia dużych loków. Lokówki z regulacją temperatury, w zestawie również prostownica. Posiadają powłokę ceramiczną i służą do kręcenia włosów
187,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BorlinGmbH

Cyfrowa waga osobista z technologią Step-On Precyzyjne czujniki Szklana waga osobista LCD do 180kg 100gr Waga kg lbs St Black Retoo
18,89 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,59 zł
Sprzedawca: Retoo

AVANA – szkło hartowane do iPhone'a XR / iPhone'a 11, folia chroniąca przed podglądaniem, szkło ochronne do wyświetlacza 9H, folia anty-szpiegowska, 2 sztuki
41,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Połączenia/muzyka, 46 g, Zestaw słuchawkowy, Biały
Odnowiony
629,22 zł
Sprzedawca: JANADO

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

Szczotka pneumatyczna Comair szczecina dzika/szpilki wąskie
28,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Balmain Leave-in Mgiełka odżywcza ułatwiająca rozczesywanie włosów, 200ml
143,99 zł/100ml
347,00 zł
-59,03 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
287,97 zł
Sprzedawca: Katomix

Fontanna dla kota Bezprzewodowa fontanna dla kota z czujnikiem
215,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Rozpuszczalnik do przedłużeń włosów wraz z pęsetą
87,21 zł
Sprzedawca: hair2heart

Apple MU2G3ZM/A, 2 m, USB C, USB C, USB 2.0, 0,48 Gbit/s, Biały
41,50 zł/1m
82,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Balmain Odświeżający suchy szampon do włosów, 300ml
525,47 zł/1l
157,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Balmain Golden Styling Comb Profesjonalny złoty grzebień do stylizacji
462,00 zł
-47,24 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
414,76 zł
Sprzedawca: Katomix

ORTHEX Aufbewahrungsbox "SmartStore Classic" 14 l, (LxBxH): 40x30x18 cm transparent – 10er Vorteilset
31,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bosch 4242001235159, Tabletki do czyszczenia, 6 szt.
740,92 zł/1kg
96,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Topchances Inteligentny zegarek dla dzieci z odtwarzaczem muzyki, grami SOS, aparatem, kalkulatorem, budzikiem i czatem głosowym dla chłopców i dziewczynek, niebieski
161,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 174,20 zł/1l
417,42 zł
Sprzedawca: Sykz

Smartwatch z funkcją połączeń Bluetooth, wodoodporny zegarek fitness o stopniu ochrony IP68, z trybami sportowymi, monitorem tętna, monitorem snu dla systemów iOS i Android, czarny
180,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Zestaw kieliszków do wina 300 ml w opakowaniu 6 sztuk Kieliszki do czarnego czerwonego wina Kieliszki do białego wina Kieliszek do wina
114,77 zł
Sprzedawca: Sendez_GmbH

Szczotka do przedłużeń
209,96 zł/1m
47,87 zł
Sprzedawca: hair2heart

Intex 68579NP, Szary, PCW, 110 mm, 1140 mm, 710 mm, 2,63 kg
142,31 zł
Sprzedawca: Sotel

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor: czarny
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

HelloBath® - Wiaderko do kąpieli XL (Comfort) - czarne - 125 cm, wanna sitz dla dorosłych, wanna lodowa + wąż odpływowy 3 m, deska do kąpieli, kran, pokrywa ochronna
699,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HelloBath
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 78% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
78%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 11% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
11%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 11% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
11%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 grudnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
super
Kolor Biały
najlepsza szczotka w historii, po prostu świetna, jestem bardzo zadowolony
Oceniono dnia 3 kwietnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Kolor Biały
Bardzo dobry
Oceniono dnia 12 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Sprawny proces
Kolor Biały
Wszystko idealnie
Oceniono dnia 1 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Kolor Biały
Oceniono dnia 29 marca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Kolor Biały
Oceniono dnia 2 grudnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Kolor Biały
Oceniono dnia 4 listopada 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Kolor Biały
Oceniono dnia 14 lipca 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Kolor Biały
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Babyliss 11809600 Bust 50mmØ do stylizatora na gorące powietrze AS960E Beliss Big Hair 1000



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
81,96 zł
Sprzedawca: PG-Service

BaByliss BAB2676TTE, Szczotka z gorącym powietrzem, Ciepły, Suwak, Do wszystkich włosów, 80 °C, 100 °C



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(34)Liczba wystawionych ocen: 34
159,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Olivia Garden Expert Blowout Shine Okrągła szczotka do włosów z falistym włosiem Gold & Brown 65 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
118,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Olivia Garden Expert Blowout Speed Wavy Bristles Szczotka do suszenia i modelowania włosów White/Grey, 65mm
118,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Expert Blowout Speed faliste włosie złoty brąz 55 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Olivia Garden FingerBrush Combo Medium Szczotka do włosów Mint



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
54,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Szczotka do włosów, szczotka susząca z ciepłym powietrzem, idealna do stylizacji włosów na różne sposoby - POSHAIR



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(46)Liczba wystawionych ocen: 46
89,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
84,55 zł
Sprzedawca: Mormark

OLIVIA GARDEN Finger Brush Dolce Vita Orange Spritz



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
73,20 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Szczotka Olivia Garden Blowout Shine Brush White&Grey Ø45mm
71,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Olivia Garden Expert Blowout Speed Wavy Bristles Szczotka do suszenia i modelowania włosów White/Grey, 35mm
69,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Olivia Garden FingerBrush Combo Medium Szczotka do włosów Hot Pink



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
67,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

elektryczna szczotka do włosów Elle o mocy 800 W z nadmuchem gorącego powietrza Bez funkcji obracania



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
95,41 zł
Sprzedawca: A_und_G

OLIVIA GARDEN Szczotka do czyszczenia palców Dolce Vita Green Pistachio



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
63,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Szczotka Olivia Garden Szczotka Olivia Garden Fingerbrush Care Iconic Boar&Nylon Red Confidence
64,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Olivia Garden Expert Blowout Shine Round Brush White & Grey 20 mm szczotka do włosów
61,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Szczotka do włosów Olivia Garden Finger Brush Combo Full Black Medium



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Olivia Garden On The Go Detangle & Style Kompaktowa szczotka do włosów z lusterkiem
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Olivia Garden FingerBrush Combo Medium Szczotka do włosów Lavender



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
54,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

FingerBrush Combo Medium szczotka do rozczesywania włosów Soft Pink
59,99 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR