4,9



Na podstawie 12 opinii
Bautzen musztarda do smarowania z warzywami kremowa łagodna i delikatna 200ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
11,17 zł
55,85 zł / 1l
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe smarowidła na chleb i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Masło pistacjowe Pisti 200 g142,25 zł/1l
28,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Organiczny hummus do smarowania z chili111,84 zł/1kg
13,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Organiczny czosnek niedźwiedzi do smarowania103,08 zł/1kg
13,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Hummus z pestkami dyni i słonecznika 180g WAWRZYNIEC33,11 zł/1kg
11,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Muh Muhs Original Toffee Spread o smaku toffi 245g
41,18 zł/1kg
10,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mleczne smarowidło do kanapek Milky Way duet mleka i kremu czekoladowego 200g
469,95 zł/1kg
93,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

PASTA SŁONECZNIKOWA Z POMIDORAMI, PAPRYKĄ I CUKINIĄ BEZGLUTENOWA160 g - ZWERGENWIESE
67,56 zł/1kg
10,81 zł
Sprzedawca: taleoo

PASTA KREMOWA Z PAPRYKĄ I CHILI BEZGLUTENOWA140 g - ALLOS
108,00 zł/1kg
15,12 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Streichgenuss - Bruschetta, 175g | ALLOS
62,82 zł/1kg
10,68 zł
Sprzedawca: taleoo

PASTA SŁONECZNIKOWA Z CHRZANEM BEZGLUTENOWA180 g - ZWERGENWIESE
67,78 zł/1kg
12,20 zł
Sprzedawca: taleoo

Pasta warzywna Ajvar Podravka łagodny 690 g
39,94 zł/1kg
27,56 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Rimboe Aioli 500g – Kremowy majonez czosnkowy jako dip i smarowidło
57,94 zł/1kg
28,97 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Nabio pasta do smarowania papryka feta z oliwkami (135 g)
81,78 zł/1kg
11,04 zł
Sprzedawca: taleoo

Zonnatura Kremowy krem pomidorowy 175g – Delikatny, kremowy krem pomidorowy
176,29 zł/1kg
30,85 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Zwergenwiese - streich's drauf Mepfel - 160g
127,90 zł/1kg
12,79 zł
Sprzedawca: taleoo

PASTA WARZYWNA Z POMIDORAMI I POREM BEZGLUTENOWA135 g - ALLOS
78,74 zł/1kg
10,63 zł
Sprzedawca: taleoo

Zwergenwiese Zwergen Streich 180g
96,56 zł/1kg
17,38 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

KONCENTRAT POMIDOROWY 22 % BEZGLUTENOWY130 g - ZWERGENWIESE
36,00 zł/1kg
5,54 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,68 zł
Sprzedawca: taleoo

PASTA WARZYWNA Z POMIDORAMI I MARCHEWKĄ BEZGLUTENOWA140 g - ALLOS
75,29 zł/1kg
10,54 zł
Sprzedawca: taleoo

Pasta warzywna - ciecierzyca i olej sezamowy 125g
85,76 zł/1kg
10,72 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Musztarda Bautzner do smarowania pieczywa z warzywami – kremowa, łagodna i delikatna, 200 ml
Przegląd produktu
Pasty do smarowania chleba Bautzner z warzywami 200 ml łączą łagodny smak musztardy z delikatną nutą warzyw. Starannie dobrane składniki, takie jak papryka, marchewka i cebula, zapewniają harmonijny aromat i przyjemną, kremową konsystencję. Ten krem do smarowania idealnie nadaje się jako pikantny dodatek do chleba, bułek lub przekąsek i wnosi urozmaicenie na stół.
Najważniejsze cechy pasty do smarowania chleba „
” Pasta do smarowania chleba przekonuje łagodnym smakiem musztardy, dopełnionym delikatnymi składnikami warzywnymi. Kremowa konsystencja zapewnia wyjątkową łatwość smarowania i sprawia, że jest to wszechstronny wybór do codziennego spożycia. Wyprodukowana przez renomowanego producenta Bautzner, pasta ta jest synonimem jakości i zrównoważonego smaku. Połączenie musztardy i warzyw tworzy przyjemny, pikantny aromat, który przypadnie do gustu zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Ponadto podczas produkcji nie stosuje się sztucznych konserwantów, co szczególnie podkreśla naturalny smak składników.
Wskazówki dotyczące stosowania pasty do smarowania chleba z warzywami „
” Pasta do smarowania chleba z warzywami marki Bautzner doskonale nadaje się jako kremowy dodatek do chleba, bułek lub kanapek. Jako pikantny dodatek do wrapów, bagietek lub małych przekąsek wnosi przyjemną nutę smakową. W kuchni można go również wykorzystać do wzbogacenia smaku dań na zimno, takich jak surowe warzywa, ziemniaki lub obfite półmiski. Dzięki łagodnemu smakowi pasta idealnie pasuje do śniadań, przekąsek lub przytulnego brunchu.
Często zadawane pytania dotyczące pasty do smarowania chleba „
” Po otwarciu pastę należy przechowywać w lodówce, aby zachowała świeżość i smak. Przed spożyciem zaleca się dobrze wymieszać pastę, aby składniki równomiernie się rozłożyły. Dzięki łagodnej recepturze ma ona wszechstronne zastosowanie i nadaje się zarówno do codziennego spożycia, jak i do kreatywnych pomysłów na kanapki.
Opakowanie 1 szt.
Dystrybutor: Bautz'ner Senf & Feinkost GmbH D-02625 Bautzen
Składniki
38% MUSZTARDY (woda pitna, NASIONA MUSZTARDY, ocet spirytusowy, sól, cukier, przyprawy, naturalny aromat), olej rzepakowy, 7% słodkiej papryki, 7% cebuli, 7% marchwi, 5% korniszonów, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, sól, JAJKA, przyprawy, skrobia modyfikowana, naturalny aromat (z MUSZTARDĄ).
Informacje o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze (na 100g)
Wartość kaloryczna w KJ 1,095.00
Wartość kaloryczna w KCAL 264.00
Tłuszcz w gramach 22.10
Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 1.90
Węglowodany w gramach 11.30
Węglowodany, w tym cukier 9.20 Białka Cukier 9,20
Białko w gramach 3,00
Sól w gramach 2,70
Alergeny: musztarda i produkty zawierające musztardę, jaja i produkty zawierające jaja
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Zawartość
- 0.2 l
- Lista składników
- 38% musztarda Bautza średnio ostra (woda, NASIONA MUSZTARDY, ocet brandy, sól, cukier, przyprawy, naturalny aromat), 26% warzywa (marchew, cebula, papryka słodka, korniszony), olej rzepakowy, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, sól, JAJKO ŻÓŁTKO, przyprawy, modyfikowana skrobia kukurydziana, naturalny aromat.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj: 1095 kj Energia kcal: 264 kcal - Węglowodany: 11,3 GRM - Węglowodany, w tym cukier: 9,2 GRM - Białko: 3 GRM - Tłuszcz: 22,1 GRM - Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 1,9 GRM
- Waga
- 400 g
- Firma spożywcza
- Bautzner Senf & Feinkost GmbHGroßdubrauer Str. 36, 02625 Bautzen
- Nazwa handlowa
- Rozprzestrzenianie się
- Producent
- Bautzner
- Numer producenta
- 11524
- EAN
- 4012860004018
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Zawartość
- 0.2 l
- Lista składników
- 38% musztarda Bautza średnio ostra (woda, NASIONA MUSZTARDY, ocet brandy, sól, cukier, przyprawy, naturalny aromat), 26% warzywa (marchew, cebula, papryka słodka, korniszony), olej rzepakowy, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, sól, JAJKO ŻÓŁTKO, przyprawy, modyfikowana skrobia kukurydziana, naturalny aromat.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj: 1095 kj Energia kcal: 264 kcal - Węglowodany: 11,3 GRM - Węglowodany, w tym cukier: 9,2 GRM - Białko: 3 GRM - Tłuszcz: 22,1 GRM - Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 1,9 GRM
- Waga
- 400 g
- Firma spożywcza
- Bautzner Senf & Feinkost GmbHGroßdubrauer Str. 36, 02625 Bautzen
- Nazwa handlowa
- Rozprzestrzenianie się
- Producent
- Bautzner
- Numer producenta
- 11524
- EAN
- 4012860004018
Pasuje również do tego

Bautzen musztarda do smarowania z jajkiem, kremowa, łagodna i zrównoważona 200ml
55,15 zł/1l
11,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Musztarda Bautzen z drobno przyprawionymi ziołami ogrodowymi 200ml
55,15 zł/1l
11,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bautzen musztarda średnio ostra kremowa pikantna zrównoważona łagodna 1000ml
12,52 zł/1kg
14,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Muh Muhs Original Toffee Spread o smaku toffi 245g
41,18 zł/1kg
10,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bautzen Sandwich Sauce unikalna kreacja kulinarna 300 ml
38,38 zł/1kg
14,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bautzen musztarda średnio ostra klasyczna w niebieskim naczyniu 200ml
15,75 zł/1kg
3,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sos paprykowy Tabasco Chipotle z wędzonych papryczek jalapenos 60 ml
107,75 zł/1kg
17,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Homann sos musztardowy wegański pikantny wyciskany butelka 430ml
31,72 zł/1l
13,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

CreaTable, 21549, Nordic Fjord Blue, 30-częściowy serwis obiadowy, kamionka
624,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Schwartau Schoko Mac mleczna czekolada do smarowania 400g
60,55 zł/1kg
24,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

COSTWAY 10L mini lodówka z lustrem LED na kosmetyki, funkcja chłodzenia i ogrzewania 2w1, przenośna chłodziarko-zagrzewarka, 23x28x34cm
275,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: FDSGmbH

Projektor gwiaździstego nieba w planetarium, projektor Galaxy na sufit w sypialni, projektor LED gwiaździstego nieba dla dzieci, prezent dla dorosłych
152,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kauf-CR07

Lekki aluminiowy rollator AREBOS | Składany rollator podróżny z 6-stopniową regulacją wysokości | Z uchwytem na laskę i torbą na zakupy | Pomoc w chodzeniu czarny
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

SodaStream 1741260410, Butelka karbonizowana, Czarny, Przezroczysty, 1 l, 2 szt., 170 mm, 85 mm
79,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

ORTHEX Aufbewahrungsbox "SmartStore Classic" 14 l, (LxBxH): 40x30x18 cm transparent – 10er Vorteilset
31,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

myWall HL 15-2, 58,4 cm (23"), 106,7 cm (42"), 25 kg, 200 x 200 mm, -5 - 15°, Czarny
66,41 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Mieszanka przypraw Vegeta, torebka 200g
98,00 zł/1kg
19,60 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

HOME DELUXE - Szopa narzędziowa BOHIO - Rozmiar: XXS - Wymiary 147 x 86 x 134 cm, powierzchnia podłogi 1 m², wraz z fundamentem I Szopa ogrodowa Szafa ogrodowa
869,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

Darbo mix dżemów do smarowania owoców 100 sztuk 2500g
69,73 zł/1kg
174,32 zł
Sprzedawca: somnia24

Prasa do wycierania Leifheit Profi XL z kółkami i wycieraczką podłogową
208,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Xiaomi Robot Vacuum E5 White EU Xiaomi
1 037,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

nabbi Plastikowa donica balkonowa DRL500PW 49,2 cm - antracyt
30,31 zł
Sprzedawca: VISO

Koc 200x220 koc zimowy koc do spania koc na zimę koc jesienny koc dla alergików hipoalergiczny mikrofibra king size 200 x 220 biały
96,92 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Xiaomi XM220002 Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C
663,63 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

1x 100% zaciemniające zasłony termiczne Beżowa nieprzezroczysta zasłona zaciemniająca z oczkami Unicoloured, 132*160cm
80,42 zł/1m
128,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion

ZMH LED lampa sufitowa gwiaździste niebo lampa sufitowa mała okrągła 15W 3000K 21cm ciepła biel nowoczesna do sypialni klatka schodowa kuchnia salon biuro korytarz
113,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: ZMH

Z-LINE TT-EV35, 35 l, Czarny, Wolnostojący, obrotowy, 100 - 230 °C, Stal nierdzewna
412,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RetroStore24

Schwartau Extra Zero dżem truskawkowy bez dodatku cukru wegański 280g
63,93 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Narożnik Masseno KOS PIK z funkcją spania w kształcie litery L, sofa z pojemnikiem na pościel, sofa do salonu, kanapa, sofa rozkładana, zestaw wypoczynkowy - szary, PAROS 06
1 399,00 zł
Sprzedawca: masseno

Dr Oetker mieszanka do świątecznych wypieków z płatkami śniegu opakowanie 357g
24,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 92% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
92%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
8%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Musztarda do smarowania Bautzen to rozkosz!
Wspaniale, że pasta jest dostępna z warzywami, jajkami i ziołami! Uwielbiam ją odkąd ją odkryłam i uwielbiam ją na chlebie, jako dip i jako dressing!
Oceniono dnia 14 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetna pasta do smarowania pieczywa
Używam go zamiast masła
Oceniono dnia 25 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pyszny
Pyszny
Oceniono dnia 11 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 9 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 26 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Pasta pistacjowa 500g Brat.pl
77,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
155,38 zł/1l

Pasta migdałowa 900g Brat.pl
64,59 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
58,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,50 zł/1kg

Sycylijska Pasta Pistacjowa Włoskie Świeże Naturalne Pistacje 100% 200G
63,77 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 275,40 zł/1l

Pasta z nerkowców 900g
53,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
59,43 zł/1l

Krem Pistacjowy 300g
40,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
40 890,00 zł/1l

Pasta z orzechów laskowych 500g Brat.pl
52,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
69,77 zł/1kg

Pasta z pistacji ekstra gładka 200g
37,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
37 290,00 zł/1l

Miseczki waflowe Hellma do smarowania Dekoracyjne i pyszne
214,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
164,65 zł/1kg

Bautzen musztarda do smarowania z jajkiem, kremowa, łagodna i zrównoważona 200ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
11,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
55,15 zł/1l

Krem pistacjowy z czekoladą z pistacji sycylijskich Crema al pistacchio 190g - Gusto Etna



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
49,27 zł
Sprzedawca: Heartforcards
259,32 zł/1l

Pasta orzechowa zestaw 3 x 900g
51,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
51 490,00 zł/1l

Pasta waniliowa 50g
36,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
36 290,00 zł/1l

Rydze solone 720ml GórWit
42,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
59,01 zł/1l

Masło pistacjowe Pisti 200 g
28,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
142,25 zł/1l

Pasta Pistacjowa Pistacje Surowe 170G Targroch
35,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
211,12 zł/1l

Pasta migdałowa CRUNCH 500g
40,39 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
33,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
33 990,00 zł/1l

Pasta sezamowa tahini 900g Brat.pl



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
10,46 zł/1kg

Novi Crema, Masło orzechowe, Orzech laskowy, 200 g, Mleko, Orzechy, Gluten, Hazelnuts ( 45%), sugar, low-fat cocoa (9%), skimmed milk powder, cocoa butter
27,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
138,45 zł/1l

Durra Tahina Sesame 800g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
55,77 zł
-39%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,00 zł
Sprzedawca: Bazary_Swiata
42,50 zł/1kg

Chałwa pistacjowa bez cukru 300g TAR-GROCH
33,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
61,65 zł/1kg