Zwergenwiese Bärlauch Streich 180g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

10,81 zł

60,06 zł / 1kg

+ 28,00 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

śr. 7 – pon. 12 października
Łap promocję, póki trwa!
Pozostałe smarowidła na chleb i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Masło pistacjowe Pisti 200 g
Masło pistacjowe Pisti 200 g
142,25 zł/1l
28,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ovomaltine Crunchy Cream 380g
Ovomaltine Crunchy Cream 380g
178,18 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
69,40 zł
-2%
67,71 zł
Sprzedawca: AllYouNeed
Zdjęcie produktu dla Hummus z pestkami dyni i słonecznika 180g WAWRZYNIEC
Hummus z pestkami dyni i słonecznika 180g WAWRZYNIEC
33,11 zł/1kg
11,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Pesto z czosnku niedźwiedziego 140g GórWit
Pesto z czosnku niedźwiedziego 140g GórWit
167,90 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Zwergenwiese Zwergen Streich 180g
Zwergenwiese Zwergen Streich 180g
96,56 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
17,38 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
PASTA SŁONECZNIKOWA Z ZIOŁAMI I POMIDORAMI BEZGLUTENOWA BIO 180 g - ZWERGENWIESE
Zwergenwiese Kräuter Tomate Streich 180g
59,06 zł/1kg
10,63 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Zwergenwiese Basilikum Streich 180g
Zwergenwiese Basilikum Streich 180g
96,56 zł/1kg
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,38 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
PASTA KREMOWA Z POMIDORAMI CHERRY I BAZYLIĄ BEZGLUTENOWA BIO 140 g - ALLOS
PASTA KREMOWA Z POMIDORAMI CHERRY I BAZYLIĄ BEZGLUTENOWA140 g - ALLOS
108,71 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
15,22 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Zwergenwiese Tomate-Olive Streich 180g
Zwergenwiese Tomate-Olive Streich 180g
67,67 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,18 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Organiczny czosnek niedźwiedzi do smarowania
Organiczny czosnek niedźwiedzi do smarowania
103,08 zł/1kg
13,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Zwergenwiese Aubergine Streich 180g
Zwergenwiese Aubergine Streich 180g
59,06 zł/1kg
10,63 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Zwergenwiese Brotzeit Streich 180g
Zwergenwiese Brotzeit Streich 180g
67,78 zł/1kg
12,20 zł
Sprzedawca: taleoo
PASTA SŁONECZNIKOWA Z POMIDORAMI, PAPRYKĄ I CUKINIĄ BEZGLUTENOWA BIO 160 g - ZWERGENWIESE
PASTA SŁONECZNIKOWA Z POMIDORAMI, PAPRYKĄ I CUKINIĄ BEZGLUTENOWA160 g - ZWERGENWIESE
67,56 zł/1kg
10,81 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Zwergenwiese Zwiebelschmelz 150g
Zwergenwiese Zwiebelschmelz 150g
130,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
19,59 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Zwergenwiese Rucola-Tomate Streich 180g
Zwergenwiese Rucola-Tomate Streich 180g
96,56 zł/1kg
17,38 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Zwergenwiese Paprika-Chili Streich 180g
Zwergenwiese Paprika-Chili Streich 180g
96,56 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,38 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
PASTA SŁONECZNIKOWA Z 4 RODZAJAMI PIEPRZU BEZGLUTENOWA BIO 180 g - ZWERGENWIESE
Zwergenwiese 4-Pfeffer Streich 180g
67,78 zł/1kg
12,20 zł
Sprzedawca: taleoo
PASTA SŁONECZNIKOWA Z MANGO I CURRY BEZGLUTENOWA BIO 180 g - ZWERGENWIESE
Zwergenwiese Mango Curry Streich 180g
67,67 zł/1kg
12,18 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Zwergenwiese Rote-Bete-Meerrettich Streich 180g
Zwergenwiese Rote-Bete-Meerrettich Streich 180g
59,33 zł/1kg
10,68 zł
Sprzedawca: taleoo
PASTA WEGAŃSKA A'LA PASZTETOWA BEZGLUTENOWA BIO 140 g - ZWERGENWIESE
Zwergenwiese Bio Wie Leberwurst 140g
99,43 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Ekologiczny krem z czosnku niedźwiedziego – wegański przysmak o pikantno-korzennym aromacie

Odkryj pyszny ekologiczny krem z czosnkiem niedźwiedzim marki Zwergenwiese i daj się przekonać jego wyjątkowemu smakowi. Połączenie wysokiej jakości nasion słonecznika i cierpkiego, pikantnego czosnku niedźwiedziego sprawia, że ten krem jest wegańskim przysmakiem, którego nie powinno zabraknąć na żadnym stole śniadaniowym.

Naturalny i wegański – przyjemność bez kompromisów

Pasta z czosnku niedźwiedziego jest produkowana ze starannie wyselekcjonowanych składników pochodzących z kontrolowanych upraw ekologicznych. Firma Zwergenwiese przywiązuje szczególną wagę do wegańskiej receptury, która nie zawiera produktów pochodzenia zwierzęcego. Dzięki temu możesz bez obaw delektować się tą pyszną pastą.

Słoik można poddać recyklingowi lub ponownie wykorzystać w gospodarstwie domowym.

Wszechstronny i pyszny – na każdą okazję

Pasta z czosnku niedźwiedziego nadaje się nie tylko jako pyszna pasta do smarowania chleba i bułek, ale także jako wyśmienity dodatek do warzyw, sałatek, kanapek lub makaronów. Jej cierpko-pikantny aromat nadaje potrawom wyjątkowy charakter i zapewnia prawdziwą rozkosz dla podniebienia. Każdy miłośnik czosnku niedźwiedziego powinien koniecznie spróbować tej pasty.

Po prostu ciesz się smakiem – zawsze i wszędzie

Pasta z czosnku niedźwiedziego jest nie tylko niesamowicie smaczna, ale także praktyczna w użyciu. Kremowa konsystencja pozwala na łatwe smarowanie, a poręczny format sprawia, że jest idealnym towarzyszem w podróży. Dzięki temu możesz cieszyć się tym wegańskim przysmakiem zawsze i wszędzie.

Dzięki swojemu cierpko-pikantnemu smakowi i kremowej konsystencji pasta do smarowania chleba firmy Zwergenwiese zachwyca zarówno dorosłych, jak i dzieci. Spróbuj sam i daj się przekonać jej wyjątkowemu smakowi! Kamelur oferuje pastę z czosnku niedźwiedziego w pojedynczych słoiczkach lub w praktycznym opakowaniu zawierającym 6 sztuk.



PASTA SŁONECZNIKOWA Z CZOSNKIEM NIEDŹWIEDZIM BEZGLUTENOWA180 g - ZWERGENWIESE

Delikatna, kremowa pasta słonecznikowa z dodatkiem aromatycznego czosnku niedźwiedziego. Pasta produkowana z ekologicznych składników, bez sztucznych dodatków i barwników. Idealnie nadaje się do kanapek, dipów i sosów.

SKŁADNIKI

Masa netto: 180g

Wartość odżywcza w 100g:
Wartość energetyczna: 1291 kJ/313 kcal

Tłuszcz: 30 g

w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 2,8 g

Węglowodany: 4,5 g

w tym cukry: 2,2 g

Błonnik: 2,6 g

Białko: 4,9 g

Sól: 1,3 g

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA
Po otwarciu przechowywać w temperaturze 6 -8° C i spożyć w ciągu kilku dni.

Producent - nazwa i adres: ZWERGENWIESE NATURKOST GMBH, LANGACKER 1, D-24887 SILBERSTEDT



Delikatna, kremowa pasta do kanapek oraz świetna baza do dipów lub sosów. Produkt wegański.

VeganerBrotaufstrich aus Sonnenblumenkernen und Bärlauch.
Przechowywanie i użytkowanie
przechowywać w suchym miejscu
Zawartość
0.1 l
Lista składników
Woda, ziarno słonecznika* (20 %), olej słonecznikowy*, pasternak*, sok z cytryny* z koncentratu soku z cytryny*, czosnek niedźwiedzi* (8 %), cebula*, oliwa z oliwek*, sól , skrobia ziemniaczana* (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Informacja o wartościach odżywczych
W 100 g Wartość energetyczna: 1291 kJ/313 kcal Tłuszcz: 30 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 2,8 g Węglowodany: 4,5 g w tym cukry: 2,2 g Błonnik: 2,6 g Białko: 4,9 g Sól: 1,3 g
Waga
180 g
Firma spożywcza
ZWERGENWIESE NATURKOST GMBH, LANGACKER 1, D-24887 SILBERSTEDT
Nazwa handlowa
PASTA SŁONECZNIKOWA Z CZOSNKIEM NIEDŹWIEDZIM BEZGLUTENOWA 180 g - ZWERGENWIESE
Producent
Zwergenwiese
Numer producenta
23001
EAN
4019736008828

Przechowywanie i użytkowanie
przechowywać w suchym miejscu
Zawartość
0.1 l
Lista składników
Woda, ziarno słonecznika* (20 %), olej słonecznikowy*, pasternak*, sok z cytryny* z koncentratu soku z cytryny*, czosnek niedźwiedzi* (8 %), cebula*, oliwa z oliwek*, sól , skrobia ziemniaczana* (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Informacja o wartościach odżywczych
W 100 g Wartość energetyczna: 1291 kJ/313 kcal Tłuszcz: 30 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 2,8 g Węglowodany: 4,5 g w tym cukry: 2,2 g Błonnik: 2,6 g Białko: 4,9 g Sól: 1,3 g
Waga
180 g
Firma spożywcza
ZWERGENWIESE NATURKOST GMBH, LANGACKER 1, D-24887 SILBERSTEDT
Nazwa handlowa
PASTA SŁONECZNIKOWA Z CZOSNKIEM NIEDŹWIEDZIM BEZGLUTENOWA 180 g - ZWERGENWIESE
Producent
Zwergenwiese
Numer producenta
23001
EAN
4019736008828
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Zwergenwiese Schnittlauch Streich 180g
Zwergenwiese Schnittlauch Streich 180g
96,56 zł/1kg
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,38 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
PASTA KREMOWA Z POMIDORAMI CHERRY I BAZYLIĄ BEZGLUTENOWA BIO 140 g - ALLOS
PASTA KREMOWA Z POMIDORAMI CHERRY I BAZYLIĄ BEZGLUTENOWA140 g - ALLOS
108,71 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
15,22 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
PASTA SŁONECZNIKOWA Z RUKOLĄ I GORCZYCĄ BEZGLUTENOWA BIO 180 g - ZWERGENWIESE
PASTA SŁONECZNIKOWA Z RUKOLĄ I GORCZYCĄ BEZGLUTENOWA180 g - ZWERGENWIESE
59,06 zł/1kg
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,63 zł
Sprzedawca: taleoo
MIESZANKA NA GOFRY I NALEŚNIKI BEZGLUTENOWA BIO 200 g - BAUCK HOF
MIESZANKA NA GOFRY I NALEŚNIKI BEZGLUTENOWA200 g - BAUCK HOF
51,45 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
10,29 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Zwergenwiese Basilikum Streich 180g
Zwergenwiese Basilikum Streich 180g
96,56 zł/1kg
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,38 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Ferrero Kinder Creamy Milk and Crunchy 19 gr
Ferrero Kinder Creamy Milk and Crunchy 19 gr
738,95 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
14,04 zł
Sprzedawca: Heartforcards
Zdjęcie produktu dla Zwergenwiese Streich Mediterran 180g
Zwergenwiese Streich Mediterran 180g
12 200,00 zł/1kg
12,20 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Zwergenwiese Zwergen Streich 180g
Zwergenwiese Zwergen Streich 180g
96,56 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
17,38 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla TESA 56171-00003-11, Rękodzieło, Dekoracja, Płynny, 10 m, 50 mm, 1 szt.
TESA 56171-00003-11, Rękodzieło, Dekoracja, Płynny, 10 m, 50 mm, 1 szt.
2,00 zł/1m
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
24,29 zł
-17%
19,98 zł
Sprzedawca: TR8
PASTA SŁONECZNIKOWA Z CHRZANEM BEZGLUTENOWA BIO 180 g - ZWERGENWIESE
PASTA SŁONECZNIKOWA Z CHRZANEM BEZGLUTENOWA180 g - ZWERGENWIESE
67,78 zł/1kg
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,20 zł
Sprzedawca: taleoo
PASTA SŁONECZNIKOWA Z ZIOŁAMI I POMIDORAMI BEZGLUTENOWA BIO 180 g - ZWERGENWIESE
Zwergenwiese Kräuter Tomate Streich 180g
59,06 zł/1kg
10,63 zł
Sprzedawca: taleoo
PASTA KREMOWA Z AWOKADO BEZGLUTENOWA BIO 140 g - ALLOS
PASTA KREMOWA Z AWOKADO BEZGLUTENOWA140 g - ALLOS
108,00 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
15,12 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla PASTA KREMOWA ARRABBIATA BEZGLUTENOWA140 g - ALLOS
PASTA KREMOWA ARRABBIATA BEZGLUTENOWA140 g - ALLOS
104,86 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
14,68 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy 45 %, 190 g
Krem pistacjowy 45 %, 190 g
157,63 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 49
29,95 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop
Zdjęcie produktu dla Organiczny czosnek niedźwiedzi do smarowania
Organiczny czosnek niedźwiedzi do smarowania
103,08 zł/1kg
13,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Zwergenwiese Tomate-Olive Streich 180g
Zwergenwiese Tomate-Olive Streich 180g
67,67 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,18 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Zwergenwiese Aubergine Streich 180g
Zwergenwiese Aubergine Streich 180g
59,06 zł/1kg
10,63 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Zwergenwiese Brotzeit Streich 180g
Zwergenwiese Brotzeit Streich 180g
67,78 zł/1kg
12,20 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Organiczny hummus
Organiczny hummus
101,78 zł/1kg
18,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Zwergenwiese Zwiebelschmelz 150g
Zwergenwiese Zwiebelschmelz 150g
130,60 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
19,59 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
PASTA KREMOWA Z GROSZKIEM I MASALA BEZGLUTENOWA BIO 140 g - ALLOS
Allos 378184, 140 g, Słoik, Zielony, Kolendra, Niemcy, 346 kcal
90,21 zł/1kg
12,63 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Krem czekoladowy Twix 200 g
Krem czekoladowy Twix 200 g
66,59 zł/1kg
22,64 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Schwartau Specialities Marmolada z gorzkiej pomarańczy wegańska 350g
Schwartau Specialities Marmolada z gorzkiej pomarańczy wegańska 350g
59,14 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
20,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Darbo kompot z dzikiej żurawiny naturalny czysty delikatny cierpki smak 400g
Darbo kompot z dzikiej żurawiny naturalny czysty delikatny cierpki smak 400g
71,67 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
28,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Nabio Bruschetta Tomate (135 g)
Nabio Bruschetta Tomate (135 g)
82,07 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,08 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla PASTA SŁONECZNIKOWA DLA DZIECI BEZGLUTENOWA50 g - ZWERGENWIESE
PASTA SŁONECZNIKOWA DLA DZIECI BEZGLUTENOWA50 g - ZWERGENWIESE
88,80 zł/1kg
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,44 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Nabio pasta do smarowania papryka feta z oliwkami (135 g)
Nabio pasta do smarowania papryka feta z oliwkami (135 g)
81,78 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
11,04 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Rapunzel 1400880, Cukier kokosowy, Płynny, Naturalny, Plastikowa butelka, 250 g, 317 kcal
Rapunzel 1400880, Cukier kokosowy, Płynny, Naturalny, Plastikowa butelka, 250 g, 317 kcal
74,48 zł/1kg
18,62 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Pesto - Czosnek niedźwiedzi bez sera 125ml
Pesto - Czosnek niedźwiedzi bez sera 125ml
130,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
16,25 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Organiczne orzechy nerkowca do smarowania papryką
Organiczne orzechy nerkowca do smarowania papryką
103,52 zł/1l
12,94 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Novi Crema, Masło orzechowe, Orzech laskowy, 200 g, Mleko, Orzechy, Gluten, Hazelnuts ( 45%), sugar, low-fat cocoa (9%), skimmed milk powder, cocoa butter
Novi Crema, Masło orzechowe, Orzech laskowy, 200 g, Mleko, Orzechy, Gluten, Hazelnuts ( 45%), sugar, low-fat cocoa (9%), skimmed milk powder, cocoa butter
27,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
138,45 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pasta z orzechów laskowych 900g Brat.pl
Pasta z orzechów laskowych 900g Brat.pl
90,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
34,96 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pasta pistacjowa 500g Brat.pl
Pasta pistacjowa 500g Brat.pl
77,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
155,38 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sycylijska Pasta Pistacjowa Włoskie Świeże Naturalne Pistacje 100% 200G
Sycylijska Pasta Pistacjowa Włoskie Świeże Naturalne Pistacje 100% 200G
63,77 zł
Sprzedawca: PHRoyal
1 275,40 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Miseczki waflowe Hellma do smarowania Dekoracyjne i pyszne
Miseczki waflowe Hellma do smarowania Dekoracyjne i pyszne
214,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
164,65 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pasta migdałowa 900g Brat.pl
Pasta migdałowa 900g Brat.pl
64,59 zł
-9%
58,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pasta z orzechów laskowych 500g Brat.pl
Pasta z orzechów laskowych 500g Brat.pl
52,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
69,77 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pasta z nerkowców 900g
Pasta z nerkowców 900g
53,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
59,43 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pasta orzechowa zestaw 3 x 900g
Pasta orzechowa zestaw 3 x 900g
51,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
51 490,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Bautzen musztarda do smarowania z jajkiem, kremowa, łagodna i zrównoważona 200ml
Bautzen musztarda do smarowania z jajkiem, kremowa, łagodna i zrównoważona 200ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
11,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
55,15 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Krem pistacjowy z czekoladą z pistacji sycylijskich Crema al pistacchio 190g - Gusto Etna
Krem pistacjowy z czekoladą z pistacji sycylijskich Crema al pistacchio 190g - Gusto Etna
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
49,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Heartforcards
259,32 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Krem Pistacjowy 300g
Krem Pistacjowy 300g
40,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
40 890,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Rydze solone 720ml GórWit
Rydze solone 720ml GórWit
42,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
59,01 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Masło pistacjowe Pisti 200 g
Masło pistacjowe Pisti 200 g
28,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
142,25 zł/1l
PASTA PISTACJOWA PISTACJE SUROWE 170G TARGROCH
Pasta Pistacjowa Pistacje Surowe 170G Targroch
35,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
211,12 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Chałwa pistacjowa bez cukru 300g TAR-GROCH
Chałwa pistacjowa bez cukru 300g TAR-GROCH
33,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
61,65 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pasta z orzechów laskowych 300g TAR-GROCH
Pasta z orzechów laskowych 300g TAR-GROCH
32,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
60,61 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Pasta z pistacji ekstra gładka 200g
Pasta z pistacji ekstra gładka 200g
37,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
37 290,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pasta waniliowa 50g
Pasta waniliowa 50g
36,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
36 290,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pasta migdałowa CRUNCH 500g
Pasta migdałowa CRUNCH 500g
40,39 zł
-15%
33,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
33 990,00 zł/1l