3,0



Na podstawie 1 opinii
Waga:
5000 g- 1000 g
- 5000 g
- 12000 g
Mieszanka Roślin Okrywowych – 10 Gatunków (5 kg na 800 m2) - Organifer
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
232,99 zł
46,60 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Nasiona roślin i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Paczka Nasion Roślin Doniczkowych – 13 Odmian - Organifer232,99 zł/1kg
232,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer

Więcej informacji o reklamie
80 sztuk kolorowych tęczowych nasion kwiatów Rośliny ogrodowe Wielokolorowe Unikalne16 580,00 zł/1kg
33,16 zł
Sprzedawca: A_und_G

Więcej informacji o reklamie
5000 nasion facelii pszczoły łąka kwiat facelia tanacetifolia dziki kwiat nawóz Tausendschön magnes dla pszczół625,38 zł/1kg
8,13 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

Więcej informacji o reklamie
SAFLAX - Mieszanka malwy - 100 Nasiona - Alcea rosea1 960,00 zł/1kg
19,60 zł
Sprzedawca: SAFLAX

Mieszanka Kwiatów Polnych – Bioróżnorodność – 62 odmiany (1kg na 500 m2) - Organifer
579,99 zł/1kg
579,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer

Mieszanka Kwiatów Ciętych – Kolor – 32 odmiany (500 g na 250 m2) - Organifer
715,98 zł/1kg
357,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer

Wilczomlecz, mieszanka 00919
6,89 zł
Sprzedawca: Eoshop

Mieszanka nasion barwinka - Torseed
144,50 zł/1kg
2,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mieszanka Kwiatów dla Motyli i Pszczół – Nektar – 40 odmian (1kg na 500 m2) - Organifer
559,99 zł/1kg
559,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer

Mieszanka nasion bylin 1g - Torseed
389,00 zł/1kg
3,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Paczka Nasion Słonecznika – 10 Odmian - Organifer
202,99 zł/1kg
202,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer

Zestaw Nasion Kwiatów Ciętych – 20 Odmian - Organifer
258,99 zł/1kg
258,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer

Nasiona dziewanny pospolitej - Torseed
144,50 zł/1kg
2,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mieszanka nasion Penstemon - Torseed
179,50 zł/1kg
3,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Nasiona mieszanki jednorocznej Sukhorn 1g - Torseed
289,00 zł/1kg
2,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Filodendron drzewiasty (Thaumatophyllum bipinnatifidum) – 20 nasion
1 909,00 zł/1kg
19,09 zł
Sprzedawca: Onszaden

Monstera (Monstera deliciosa) – 5 nasion
1 909,00 zł/1kg
19,09 zł
Sprzedawca: Onszaden

Nasiona Mieszanka Roślin Powój Pnący 5 G
0,55 zł/1kg
2,74 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA

Nasiona tunbergii pnącej - Torseed
134,50 zł/1kg
2,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Nasiona Rącznik pospolity czerwonolistny 6g - Torseed
399,00 zł/1kg
3,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Więcej o produkcie


Opis i dane produktu
Organifer Mieszanka Roślin Okrywowych to zróżnicowana kompozycja 10 różnych gatunków roślin z 7 odrębnych rodzin roślin. Ta mieszanka nasion, zawierająca zielone nawozy i rośliny okrywowe, jest starannie opracowana, aby optymalnie poprawić i wzmocnić Twoją glebę.
Odżywianie Życia Glebowego
Uprawa tej mieszanki roślin okrywowych znacząco zwiększa zawartość materii organicznej w glebie, co poprawia jej ogólną jakość. Głębokie systemy korzeniowe odżywiają życie glebowe na różnych poziomach głębokości, co skutkuje zdrowszą i bardziej żyzną glebą. Ponadto, Mieszanka Roślin Okrywowych zwiększa populację ch ryzobakterii i grzybów mikoryzowych, co prowadzi do lepszej dostępności składników odżywczych dla upraw.
Poprawa Struktury i Odporności Gleby
Ta mieszanka zielonego nawozu przyczynia się do poprawy struktury gleby, rozbijając zwarte warstwy gleby i tworząc małe kanały i pęknięcia w glebie. Poprawiona struktura gleby zapewnia więcej miejsca na cyrkulację powietrza, infiltrację wody i wzrost korzeni. Głębokie systemy korzeniowe wybranych gatunków roślin pomagają odprowadzać nadmiar wody, promując lepszą infiltrację wody. Ponadto poprawia się kapilarność gleby, co czyni wilgoć bardziej dostępną w okresach suchych. Nadziemna roślinność upraw działa jako naturalna bariera przeciw erozji gleby, co jest kluczowe dla zachowania żyznej warstwy wierzchniej i zapobiegania degradacji gleby.
Zwiększenie Materii Organicznej
Wprowadzenie tej mieszanki zielonego nawozu do gleby wiosną skutkuje znacznym wzrostem zawartości materii organicznej. To zwiększa żyzność gleby, dostarczając składniki odżywcze uprawom i poprawiając strukturę gleby, co prowadzi do większej przestrzeni na wzrost korzeni i lepszej aeracji gleby. Materia organiczna poprawia zdolność gleby do zatrzymywania wody, co pomaga w okresach suchych i zmniejsza potrzebę stosowania nawozów syntetycznych. Ponadto przyciąga korzystne mikroorganizmy glebowe, poprawiając zdrowie gleby i pobieranie składników odżywczych. Zwiększenie zawartości materii organicznej sprzyja płodnej, zdrowej i bardziej odpornej glebie, co ostatecznie prowadzi do poprawy plonów upraw.
SkładJapońska Owsica: Avena strigosa (16%)
Gryka: Fagopyrum esculentum (6%)
Rzepik: Camelina sativa (2%)
Niger: Guizotia abyssinica (1%)
Facelia: Phacelia tanacetifolia (3%)
Koniczyna Aleksandryjska: Trifolium alexandrinum (6%)
Wysoki Słonecznik: Helianthus annuus (1%)
Żyto Ozime: Secale cereale (26%)
Wyka: Vicia spp. (26%)
Len: Linum usitatissimum (13%)
Mieszanka Certyfikowana przez NAK
Mieszanka Roślin Okrywowych jest starannie opracowana i certyfikowana przez NAK, co zapewnia najwyższą jakość. Organifer stawia surowe wymagania co do zdolności kiełkowania i szczególnie co do jakości nasion w aspekcie ich czystości, aby maksymalizować liczbę nasion, które skutecznie kiełkują. Gwarantujemy najlepszy materiał startowy dla Twoich upraw.
Cechy
Odżywia życie glebowe i zwiększa populację ch mikroorganizmów.
Tłumi wzrost chwastów i redukuje występowanie chorób przenoszonych przez glebę.
Ostateczna mieszanka roślin okrywowych – zielony nawóz z 10 gatunków z 7 rodzin roślin.
Promuje zdrową strukturę gleby i optymalizuje warunki wzrostu.
Zwiększa zawartość materii organicznej w glebie.
Poprawia infiltrację wody i drenaż, jednocześnie wzmacniając działanie kapilarne.
Zapewnia bioróżnorodność lokalnej flory i fauny, wspierając bardziej zróżnicowany ekosystem.
Mieszanka umożliwiająca szybką kiełkowalność i skuteczne zakorzenienie na wszystkich rodzajach gleb.
Zachęca do zdrowego wzrostu korzeni na różnych poziomach głębokości i chroni przed erozją gleby.
Zmniejsza potrzebę stosowania nawozów syntetycznych i poprawia żyzność gleby.
Skutkuje wyższymi plonami upraw i naturalnie odpornymi roślinami.
Szybka Kiełkowalność i Skuteczne Zakorzenienie
Ta ostateczna mieszanka gwarantuje szybką kiełkowalność i skuteczne zakorzenienie na wszystkich rodzajach gleb.
Z poprawionym drenażem i ulepszoną strukturą gleby, Twoje uprawy będą kwitły. Te korzyści prowadzą do bardziej żyznej i produktywnej gleby, co skutkuje lepszymi plonami upraw.
Dawkowanie
6 – 6.5 g/m²
60 – 65 kg/ha
Aplikacja
– Okres siewu: od lipca do października
– Nadaje się do wszystkich rodzajów gleb
Instrukcje siewu
1. Przygotowanie gleby: Przekop glebę na głębokość około 30 cm. Usuń chwasty i wyrównaj glebę, aby stworzyć dobrze przygotowane łóżko siewne.
2. Siew krawędzi: Zacznij od szerokiego siewu zewnętrznych krawędzi pola.
3. Wzór siewu: Zasiej raz wzdłuż długości i raz w poprzek szerokości pola.
4. Lekkie grabienie: Delikatnie zagrab nasiona w glebę na głębokość około 0,5 cm.
5. Utwierdzanie gleby: Przejdź się lub przejedź wałem po zasianym obszarze, aby zapewnić doskonały kontakt między glebą a nasionami.
6. Podlewanie: Jeśli w ciągu 48 godzin nie spadnie deszcz, delikatnie podlej i utrzymuj wilgotność gleby w nadchodzących tygodniach, aby uzyskać najlepsze wyniki.
*Do siewu ręcznego
- Waga
- 5000 g
- Model
- Deckfruchtmischung – 10 Sorten
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 8719958992863
- Producent
- Organifer
- Waga
- 5000 g
- Model
- Deckfruchtmischung – 10 Sorten
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 8719958992863
- Producent
- Organifer
Pasuje również do tego

SAFLAX - Drzewo Truskawkowe - 50 Nasiona - Arbutus unedo
1 960,00 zł/1kg
19,60 zł
Sprzedawca: SAFLAX

5000 nasion facelii pszczoły łąka kwiat facelia tanacetifolia dziki kwiat nawóz Tausendschön magnes dla pszczół
625,38 zł/1kg
8,13 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

Mieszanka Roślin Okrywowych – 10 Gatunków (12 kg na 2000 m2) - Organifer
30,42 zł/1kg
364,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer

Mieszanka Roślin Okrywowych – 10 Gatunków (1 kg na 150 m2) - Organifer
159,99 zł/1kg
159,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer

3000 nasion koniczyny różowej (Trifolium incarnatum) – koniczyna różowa, koniczyna pszczela, łąka kwiatowa
320,83 zł/1kg
7,70 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

Nawóz wapniowo-magnezowy Dolomit 10kg
1,29 zł/1l
12,86 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Ogrodzenie z siatki drucianej 1 m x 25 m, rozmiar oczek 19 mm
11,54 zł/1m
288,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EinsPreis

Apifonda pasza dla pszczół 12,5 kg (5 x 2,5 kg) karton ciasto paszowe dla pszczół
10,30 zł/1kg
132,41 zł
Sprzedawca: Paulik_Dienstleistungen

Borówka syberyjska - Honeyberry - Lonicera caerulea kamtschatica 30 cm
19,67 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
5,48 zł/1kg
136,97 zł
Sprzedawca: boni-shop

Zestaw 4 drzewek owocowych – 1 Jabłoń, 1 Grusza, 1 Wiśnia, 1 Śliwa – Wysokość 70/100 cm – Doniczka 11 cm – Mix A
200,60 zł
Sprzedawca: Schramas

Pakiet lasu żywnościowego - 20 roślin owocowych - na 15m2 dzikiego zbioru! - Permakultura - Ogród warzywny - Pakiet korzyści
579,60 zł
Sprzedawca: Schramas

MaXpeedingrods 3000W 3300W Generator prądu z falownikiem Generator benzynowy Generator awaryjny Przenośny 21kg
2 658,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: maXpeedingrodsOfficialStore

Zestaw 2 wsporników do paneli słonecznych NuaSol | PV & solar, dach pokryty dachówką, profil aluminiowy
420,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Gartenbauperlit 20l spulchnia podłoże siewne
1,31 zł/1l
26,15 zł
Sprzedawca: DomoDomo

SWAREY S500 Przenośna elektrownia Power Station 518Wh/144000mAh Generator słoneczny Generator słoneczny Ładowarka baterii Power Bank z panelami słonecznymi 100W Systemy solarne Ładowarka słoneczna Ogniwo słoneczne Power Box Power Bank
1 600,00 zł
-50,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 550,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SWAREY-Official

Aga Tunel foliowy MR4003CH 3x2x2 m
233,71 zł
Sprzedawca: Aga24

Ergonomiczny 7-strefowy materac z zimnej pianki | 140 x 200 cm | 11 cm | H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
318,50 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: TBFurnitureGmbH

Przenośna elektrownia 500W (szczytowa 1000W) Powerstation 518Wh/144000mAh Generator słoneczny Generator słoneczny Magazyn energii z panelami słonecznymi 100W Systemy solarne Ładowarka słoneczna Ogniwo słoneczne Pojemnik na baterie Ładowarka Powerbank Type-C/USB do zasilania awaryjnego / kempingu / awaryjnego / podróży / CPAP / samochodów kempingowych / domu
1 600,00 zł
-50,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 550,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SWAREY-Official

Akumulatorowa kosy spalinowa 700 W bezszczotkowa – 2 akumulatory 5200 mAh – 3 ostrza i teleskopowy trzonek – szerokość cięcia 26 cm / 12 000 obr./min
571,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LUMIDRA

Obornik bydlęcy granulowany 20 kg odpowiedni do upraw ekologicznych
8,16 zł/1kg
204,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: boni-shop

kanister-vertrieb® 4 sztuki kanistrów o pojemności 20 litrów, kanistry kempingowe na wodę, kolor naturalny, wraz z etykietą (4x20knn)
129,68 zł
Sprzedawca: wilai_GmbH

Elektrownia balkonowa 2000W Bifacial fotowoltaiczny szklany / szklany system słoneczny kompletny zestaw WIFI Inteligentny mini system PV 2000 watów
3 790,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Styczna miodarka AREBOS | ręczna 4 plastry / 4-ramkowa miodarka
930,00 zł
-80,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
850,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Elektrownia balkonowa 2000W Bifacial z magazynem Anker Kompletny zestaw fotowoltaiczny szkło/szkło WIFI Inteligentny mini system PV 2000 watów
6 590,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Mieszanka do Wertykulacji – Nasiona Trawy – Nawóz – Kondycjoner Gleby (15 kg – na 450 m2) - Organifer
15,80 zł/1kg
236,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer

Biovita Perlit Ogrodniczy Do Podłoży Naturalny Zatrzymujący Wodę 1l
5,42 zł/1l
5,42 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Elektrownia balkonowa "Brusson" z uchwytem 800W + falownik + kabel 10m
2 829,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: premiumxl

Citrus limon Lunario 140–170 cm – prawdziwe drzewo cytrynowe – cytryna czterosezonowa, owocująca przez cały rok, śródziemnomorska roślina doniczkowa
325,23 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
100%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 5 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Paczka Nasion Roślin Doniczkowych – 13 Odmian - Organifer
232,99 zł
Sprzedawca: Organifer
232,99 zł/1kg

500 nasion ślaz dziki Malva sylvestris pszczeli kwiat pastwiskowy mrozoodporny



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
13,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel
3 387,50 zł/1kg

SAFLAX - Garden to go - Prawdziwa Nawłoć - 100 Nasiona - Z doniczką, pokrywą klimatyczną i podłożem do uprawy - Solidago virgaurea
42,80 zł
Sprzedawca: SAFLAX
535,00 zł/1kg

SAFLAX - Garden to go - Krzew Herbaciany Mate - 10 Nasiona - Z doniczką, pokrywą klimatyczną i podłożem do uprawy - Ilex paraguariensis
42,80 zł
Sprzedawca: SAFLAX
535,00 zł/1kg

10 sztuk Dozownik nasion - Ręczne narzędzie do siewu z 5 regulowanymi poziomami, wielokrotnego użytku do nasion roślin
70,30 zł
Sprzedawca: Zanjo24
368,06 zł/1kg

R0739 Goździk Brodaty Mix 1G Nasiona Kwiatów Różnobarwne Goździki
12,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
4 330,00 zł/1kg

SAFLAX - King Protea - 5 Nasiona - Z podłożem uprawowym wolnym od zarazków - Protea cynaroides



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
22,60 zł
Sprzedawca: SAFLAX
753,33 zł/1kg

5000 nasion stokrotki (Bellis perennis) – stokrotka, kwiat dla pszczół, kwiaty ogrodowe



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
10,27 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel
12 082,35 zł/1kg

Nasiona Rącznik pospolity czerwonolistny 6g - Torseed



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
3,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
399,00 zł/1kg

Nasiona rącznika pospolitego o zielonych liściach 6g - Torseed



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
3,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
49,88 zł/1kg

Nasiona Asarina pnącze - mix 20szt - Torseed



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
3,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
199,50 zł/1kg

Mieszanka nasion barwinka - Torseed



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
2,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
144,50 zł/1kg

SAFLAX - Świat Pierwotny - Sekwoja - 60 Nasiona - Z podłożem uprawowym wolnym od zarazków - Metasequoia glyptostroboides
22,60 zł
Sprzedawca: SAFLAX
753,33 zł/1kg

SAFLAX - Dłoń Wentylatora Washingtonia - 12 Nasiona - Washingtonia robusta
19,60 zł
Sprzedawca: SAFLAX
1 960,00 zł/1kg

SAFLAX - Garden in the bag - Madagaskar - Palma - 10 Nasiona - Z podłożem uprawowym w praktycznej, samorozkładającej się torbie - Pachypodium lamerei
27,70 zł
Sprzedawca: SAFLAX
307,78 zł/1kg

SAFLAX - Garden in the bag - Torebka Pasterza - 1000 Nasiona - Z podłożem uprawowym w praktycznej, samorozkładającej się torbie - Capsella bursa-pastoris
27,70 zł
Sprzedawca: SAFLAX
307,78 zł/1kg

SAFLAX - Garden in the bag - Jagoda Goji - 200 Nasiona - Z podłożem uprawowym w praktycznej, samorozkładającej się torbie - Lycium chinensis
27,70 zł
Sprzedawca: SAFLAX
307,78 zł/1kg

SAFLAX - Garden in the bag - Peyotl Cactus - 20 Nasiona - Z podłożem uprawowym w praktycznej, samorozkładającej się torbie - Lophophora williamsii
27,70 zł
Sprzedawca: SAFLAX
307,78 zł/1kg

SAFLAX - Garden in the bag - Królowa Nocy - 40 Nasiona - Z podłożem uprawowym w praktycznej, samorozkładającej się torbie - Selenicerus grandiflorus
27,70 zł
Sprzedawca: SAFLAX
307,78 zł/1kg

SAFLAX - Garden in the bag - Zioła - Mexican Nana Mint - 500 Nasiona - Z podłożem uprawowym w praktycznej, samorozkładającej się torbie - Mentha spicata Nane
27,70 zł
Sprzedawca: SAFLAX
307,78 zł/1kg