5,0



Na podstawie 12 opinii
Bioxcin Forte Serum przeciw silnemu wypadaniu włosów - 96% zawartości ziół
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
104,48 zł
+ 45,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Sera do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Nioxin | Serum przeciw wypadaniu włosów 70ml - Wzmacnia cebulki włosów - Zmniejsza wypadanie włosów297,13 zł/100ml
207,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
OWAY Nocturnal Nocturnal Hair Remedy serum przeciw wypadaniu włosów 100 ml3 340,00 zł/1l
334,00 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
L'Oréal | Serum przeciw wypadaniu włosów | 2x90 ml1 488,83 zł/1l
267,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Olaplex Hair Perfector No.3 100ml + Revlon Uniq One All in One 10 w 1 150ml491,96 zł/1l
122,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Kerastase Genesis Serum do włosów, 90ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
3 133,33 zł/1l
282,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Bioxcin serum kolagenowo-biotynowe do włosów – przeciw wypadaniu, pojemność 100 ml
1 945,10 zł/1l
194,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Ducray Neoptide Expert Serum na porost i przeciw wypadaniu, 2 x 50 ml
244,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Fanola Kryształki w płynie nabłyszczające włosy, 100ml
429,90 zł/1l
42,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella SP Balance Scalp Energy Serum 100 ml
1 650,90 zł/1l
165,09 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Aminexil Advanced, Leave In Scalp Treatment Serum, 90 ml
137,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Foligain - Triple Action Formula For Thinning Hair 59ml
1 366,67 zł/1kg
164,00 zł
Sprzedawca: VISO

Seboradin Forte Ampułki przeciw wypadaniu włosów, 14 x 5.5 ml
12 676,36 zł/1l
69,72 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Kérastase Nutritive 8H Magic Night Serum 90 ml
3 677,56 zł/1l
330,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Morfose Keratin Serum Serum chroniące i nabłyszczające włosy 75 ml
420,33 zł/1kg
37,83 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Olaplex, No.9 Bond Protector, Antioxidants, Hair Serum, For Nourishing, 90 ml
1 432,11 zł/1l
128,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Peptyd miedziowy (GHK-Cu i AHK-Cu) – serum na porost włosów – 30 ml – Hairgenetix
6 966,67 zł/1l
209,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hairgenetix

KÉRASTASE Genesis Homme Anti-Fall Serum Serum wzmacniające 90 ml
3 088,67 zł/1l
277,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Gerovital Anti-Hair Loss Leave-In Serum z Procapilem i organicznym kapigenem - wzmacnia cebulki włosów i zmniejsza ich wypadanie, 150 ml
196,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ANWEN Grow Us Tender Herbal Warming Scalp Tonic 150 ml - Grow Us Tender Ziołowa wcierka rozgrzewająca
264,27 zł/1l
39,64 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Bioxcin Forte Serum do skóry głowy przeciw silnemu wypadaniu włosów 3x50 ml
Serum przeciw silnemu wypadaniu włosów Bioxcin Forte do skóry głowy, to innowacyjny produkt dedykowany osobom zmagającym się z problemem łysienia.
Dzięki aktywnej formule ziołowej BioComplex B11 zawierającej wyciąg ze skrzypu polnego, pokrzywy, rumianku, krwawnika pospolitego oraz drzewa karobowe, a także specjalnie połączonych fito-ekstraktów, zasilanych technologią liposomową, skutecznie hamuje wypadanie włosów oraz stymuluje porost nowych. Dodatkowo intensywnie regeneruje i pielęgnuje skórę głowy oraz przywraca gęste i lśniące włosy.
W przeprowadzonych badaniach klinicznych potwierdzono zmniejszenie wypadania włosów o 48% już po pierwszym miesiącu regularnego stosowania. *
Cechy produktu:
- Serum do skóry głowy dedykowany osobom z problemem wzmożonego wypadania włosów.
- Przeciwdziała wypadaniu włosów, stymuluje porost nowych, odżywia, wzmacnia, rewitalizuje słabe cebulki, dodaje sprężystości, połysku oraz objętości.
- Odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów.
- Zawiera:
- Opatentowany, ziołowy BioComplex B11 sprawiający, że włosy stają się mocniejsze, zdrowsze, gęstsze, a także dzięki odpowiedniemu odżywieniu mieszków włosowych, następuję zahamowanie procesu ich wypadania.
- Procyjanidynę, która stymuluje porost włosów, poprawia krążenie krwi w obrębie mieszka włosowego, wzmacnia delikatne naczynia krwionośne oraz reguluje florę bakteryjną skóry.
- Poprzez zastosowanie technologii liposomalnej efekty widoczne już są po pierwszym miesiącu regularnego stosowania.
- Posiada 96% serum ziołowego.
- Skuteczność potwierdzona w badaniach klinicznych.
- Formuła opracowana w Niemczech.
- Nie zawiera parabenów, ftalanów ani barwników.
- Przebadany dermatologicznie.
- Pojemność: 3×50 ml.
Jak używać:
- Umyj włosy i dokładnie osusz je ręcznikiem. Dla uzyskania jeszcze lepszych rezultatów użyj szamponu Bioxcin Forte.
- Następnie nałóż serum na skórę głowy w miejsca dotknięte problemem wypadania włosów i delikatnie wmasuj je okrężnymi ruchami przynajmniej przez minutę, aż obszar zostanie dokładnie pokryty produktem.
- Nie spłukuj do następnego mycia włosów.
- W celu osiągnięcia najlepszych efektów stosuj go regularnie, aż do uzyskania satysfakcjonujących rezultatów.
Badania kliniczne:
Testy skuteczności dowiodły, że serum Bioxcin Forte stosowany w sposób ciągły i regularny skutecznie hamuje wypadanie włosów, stymuluje porost nowych, rewitalizuje słabe cebulki, a także dodaje sprężystości, połysku oraz objętości.
Na podstawie przeprowadzonych badań ch, wśród użytkowników zaobserwowano:
- 100% zmniejszenie wypadania włosów,
- 93% mocniejsze włosy,
- 83% grubsze włókna włosa.
Testy bezpieczeństwa dowiodły, że serum Bioxcin Forte zostało przebadane dermatologicznie przez Dermatest Laboratories i ma wartości ph odpowiednie dla skóry głowy.
* Randomizowane, kontrolowane placebo badanie przeprowadzone przez Uniwersytet w Pawii dotyczące szamponu i surowicy Bioxcin przez 6 miesięcy.
Skład (INCI):
Biocomplex B11 (Urtica Urens Leaf Extract, Urtica Dioica Root Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Achillea Millefolium Extract, Ceratonia Siliqua Fruit Extract, Equisetum Arvense Leaf Extract), Panthenol, Sodium Hydroxymethylglycinate, Propylene Glycol, Polysorbate 20, Menthol, Mel, Vitis Vinifera Seed Extract, Peg-35 Castor Oil, Alcohol, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Niacinamide, Pyridoxine Hcl, Cyanocobalamin, Tocopherol, Olea Europaea Leaf Extract, Ficus Carica Leaf Extract, Retinyl Palmitate, Inositol, Calcium Pantothenate, Linoleic Acid, Biotin, Lecithin.
Bioxcin DG Forte Serum LP 3X50 ml - Temat: Pielęgnacja włosów
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- Biocomplex B11 (Urtica Urens Leaf Extract, Urtica Dioica Root Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Achillea Millefolium Extract, Ceratonia Siliqua Fruit Extract, Equisetum Arvense Leaf Extract), Panthenol, Sodium Hydroxymethylglycinate, Propylene Glycol, Polysorbate 20, Menthol, Mel, Vitis Vinifera Seed Extract, Peg-35 Castor Oil, Alcohol, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Niacinamide, Pyridoxine Hcl, Cyanocobalamin, Tocopherol, Olea Europaea Leaf Extract, Ficus Carica Leaf Extract, Retinyl Palmitate, Inositol, Calcium Pantothenate, Linoleic Acid, Biotin, Lecithin.
- Producent
- Bioxcin
- Liczba sztuk
- 3
- EAN
- 8680512630173
- Numer producenta
- 19216168
- Waga
- 500 g
- Zawartość
- 150 ml
- Składniki
- Biocomplex B11 (Urtica Urens Leaf Extract, Urtica Dioica Root Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Achillea Millefolium Extract, Ceratonia Siliqua Fruit Extract, Equisetum Arvense Leaf Extract), Panthenol, Sodium Hydroxymethylglycinate, Propylene Glycol, Polysorbate 20, Menthol, Mel, Vitis Vinifera Seed Extract, Peg-35 Castor Oil, Alcohol, Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Niacinamide, Pyridoxine Hcl, Cyanocobalamin, Tocopherol, Olea Europaea Leaf Extract, Ficus Carica Leaf Extract, Retinyl Palmitate, Inositol, Calcium Pantothenate, Linoleic Acid, Biotin, Lecithin.
- Producent
- Bioxcin
- Liczba sztuk
- 3
- EAN
- 8680512630173
- Numer producenta
- 19216168
Pasuje również do tego

Szampon Bioxcin Forte 3x 300 ml Oferta krótkoterminowa - Pielęgnacja przeciw wypadaniu włosów
106,52 zł/1l
95,87 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Bioxcin DG Forte Szampon 300 ml
69,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Mielle Rosemary Mint 2 oz 59 ml
1 392,71 zł/1l
82,17 zł
Sprzedawca: somnia24

Bioxcin Forte, Szampon, Mężczyźni, Do wszystkich włosów, Wypadanie włosów, Przeciw wypadaniu włosów, Odżywianie, Ochrona, Wzmacniający, Butelka, Karob, Rumiankowy, Pokrzywa
323,59 zł/1kg
323,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Bioxcin Black Garlic, czarny czosnek, B11, przeciw wypadaniu włosów, 300ml
45,73 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Bioxcin Keratin & Argan Oil - regenerujący olejek do pielęgnacji włosów - efekt przeciw puszeniu się włosów
49,93 zł
Sprzedawca: mk-tronic

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Walcik z mikroigłami, 540 igieł, stymulacja wzrostu włosów i brody, kuracja przeciw wypadaniu włosów, urządzenie do pielęgnacji skóry (3,0 mm)
71,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone

BIOXCIN Szampon do Włosów Kolagen i Biotyna 300ml
152,43 zł/1l
45,73 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Bioxcin Keratin & Argan Odżywka regenerująca w sprayu 150 ml
49,93 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Vitadote® Shilajit Pure Original - 100% Naturalna Żywica z Himalajów i Ałtaju - Mumio - 85+ Minerałów - Booster Energii - 30g
11 933,60 zł/1l
298,34 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Vitadote

Apple EarPods (USB-C), Przewodowa, Połączenia/muzyka, Zestaw słuchawkowy, Biały
119,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

Krzesło obrotowe TRESKO fioletowe krzesło gabinetowe krzesło obrotowe krzesło sportowe krzesło biurowe krzesło do biurka
175,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Esencja Olejowa Do Włosów Suchych I Zniszczonych Sesa 50 Ml
239,80 zł/1l
11,99 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

3x Szampon Czosnkowy 500 ml Bioblas, Bezzapachowy, Przeciw Wypadaniu Włosów Kobiety Mężczyźni
51,70 zł/1l
77,55 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Femibion 2, Ciąża, 56 tabletek + 56 kapsułek
1 079,90 zł/1l
107,99 zł
Sprzedawca: The-Fast-Order

beurer 9175556 beurer MP 41 Maniküre & Pediküre-Set 10-tlg.
191,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Bioxcin serum kolagenowo-biotynowe do włosów – przeciw wypadaniu, pojemność 100 ml
1 945,10 zł/1l
194,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Bomann WA 7175, Od przodu, 7 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
3 384,99 zł
-2 288,69 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 096,30 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Clatronic_pl_KD

Blackview Tab 3 Tablet dla dzieci Android 13 Tablet dla dzieci 7-calowy wyświetlacz 4 GB pamięci RAM 32 GB pamięci ROM, 3280 mAh, Tablet dla dzieci z przenośnym uchwytem i odporną na upadki pokrywą Preinstalowany iKids/Google Play
305,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Bioxcin Kwas Hialuronowy, Pantenol - Nawilżające Serum Odbudowujące 30ml
49,93 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Uchwyt do telewizora Uniwersalny uchwyt ścienny do telewizora o wadze do 35 kg i przekątnej od 13 do 42 cali
32,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Wella SP Balance Scalp Energy Serum 100 ml
1 650,90 zł/1l
165,09 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Oleanderhof Gadżety Sportowe Pomysł na prezent Kobiety Mężczyźni Kaptur LED z latarką czołową (zdejmowany) (WM1582-czarny)
72,78 zł
Sprzedawca: BrickTakeoverShop

Pokrywa toalety Deska sedesowa Deska sedesowa z nadrukiem Miękkie, uniwersalne okucia Pokrywa toalety 17" Deska sedesowa Łatwa instalacja i czyszczenie Retoo
26,89 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Kokon niemowlęcy Totsy Baby 50x90 cm – gniazdko dla noworodka, 100% bawełna, szare gwiazdki na białym tle
203,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Revlon RVDR5222E, Czarny, Różowy, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
148,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Ejaazi, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Orange, Citruses, Lavender, Myrtle and Cardamom, Pepper, Lily-of-the-Valley, Cinnamon Leaf and Patchouli, Ambroxan, Woodsy Notes, Amber, Cedar, Vetiver and Oakmoss
620,50 zł/1l
62,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wkrętarka akumulatorowa | Zestaw wiertarko-wkrętarek akumulatorowych 21V | z 2 akumulatorami 2000mAh | Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa | Moment obrotowy 35Nm | 2 prędkości | Oświetlenie LED | Poziomica
109,00 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion

Legami VEP0045, Długopis żelowy, Różowy, Różowy, Plastik, Okrągły, 8 mm
10,02 zł
Sprzedawca: KKboty
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 31 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry
Dobry
Oceniono dnia 14 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 22 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 2 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 21 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 16 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 5 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 6 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Nioxin | Serum przeciw wypadaniu włosów 70ml - Wzmacnia cebulki włosów - Zmniejsza wypadanie włosów
207,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
297,13 zł/100ml

Alfaparf SDL Essential Oil 12x13ml
474,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
3 044,81 zł/1l

Goldwell DS RR Intensive Care Serum 18ml
16,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
943,89 zł/1l

OWAY Nocturnal Nocturnal Hair Remedy serum przeciw wypadaniu włosów 100 ml
334,00 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
3 340,00 zł/1l

Nanoplastia Felps Resistance Omega Zero 1000ml
540,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
540,99 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Maska 250ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Olejek 10w1 90ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
273,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
365,32 zł/1l

L'Oréal | Serum przeciw wypadaniu włosów | 2x90 ml
267,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 488,83 zł/1l

Oway Silk'N Glow Serum Aksamitne serum do włosów, 50 ml
228,00 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
4 560,00 zł/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Aminexil Advanced, Leave In Scalp Treatment Serum, 90 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
137,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

L'Oréal SteamPod Ochronne serum wygładzające 50 ml



2,6Średnia ocena: 2,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
127,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
2 559,80 zł/1l

Olaplex Hair Perfector No.3 100ml + Revlon Uniq One All in One 10 w 1 150ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(216)Liczba wystawionych ocen: 216
122,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
491,96 zł/1l

Loreal Super Dust 2x7g
119,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
8 570,71 zł/1l

Biolage Professional Hair Spa Full Rescue Serum 50ml - Serum przeciw wypadaniu włosów
106,94 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
2 138,80 zł/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Serum, For Repairing, 250 ml



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
102,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
411,96 zł/1l

KWAS SALICYLOWY 2 & CENTELLA ASIATIC 3% serum do skóry trądzikowej 30 ml



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
73,00 zł
Sprzedawca: skinChemists_London
2 433,33 zł/1l

Sérum Protein Chonps 300 Ml - Natureza Cosmeticos
155,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
519,97 zł/1l

NEOGEN DERMALOGY Real Niacinamide 15% Serum - wielofunkcyjne serum z niacynamidem (30ml)
156,71 zł
Sprzedawca: BYSARAH
5 223,67 zł/1l

Nioxin Scalp Recovery - Serum do skóry głowy swędzącej i łuszczącej się 100ml
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
869,90 zł/1l

I.C.O.N. ELIXIR Serum zapobiegające wypadaniu włosów 100ml
185,46 zł
Sprzedawca: mk-tronic
1 854,60 zł/1l

Sebastian Professional Taming Elixir 140 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
78,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
564,14 zł/1l