Ice Dive to chłodny, energiczny zapach dla aktywnych mężczyzn od marki Adidas. Dezodorant w sprayu jest dopełnieniem zapachu z serii Ice Dive. Odświeża i niweluje nieprzyjemny zapach przez wiele godzin.
Adidas Ice Dive Dezodorant, 150ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
18,70 zł
93,50 zł / 1kg
+ 21,60 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
wt. 6 – czw. 8 października
Nasze najlepszeoferty
Dezodoranty i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Więcej informacji o reklamie
Adidas Ice Dive 150ml, Mężczyźni, Dezodorant, Dezodorant w spreju, Spray, 150 ml, 48 h
229,20 zł/1l
68,76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
Adidas Fresh Endurance Antyperspirant w sprayu, 150ml
64,60 zł/1l
10,53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-7%
9,69 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Adidas Invisible Control 50 ml antyperspirant w kulce
437,20 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
21,86 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Adidas Pure Game Dezodorant, 150ml
84,75 zł/1kg
16,95 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Adidas Control Antyperspirant w kulce, 50 ml
221,67 zł/1kg
13,30 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Adidas Men Antyperspirant Fresh Cool&Dry, 150 ml
120,00 zł/1kg
24,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Adidas Pro Invisible Antyperspirant w sprayu, 150ml
76,00 zł/1l
11,40 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Adidas Sport Fresh 50 ml dezodorant w kulce męski
437,20 zł/1l
21,86 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Adidas Fresh Endurance Antyperspirant, 250ml
54,50 zł/1kg
16,35 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ice Dive to chłodny, energiczny zapach dla aktywnych mężczyzn od marki Adidas. Dezodorant w sprayu jest dopełnieniem zapachu z serii Ice Dive. Odświeża i niweluje nieprzyjemny zapach przez wiele godzin.
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(471)Liczba wystawionych ocen: 471
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Hugo Boss Hugo Man 150 ml dezodorant w sprayu dla mężczyzn
303,07 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
58,97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-22%
45,46 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Relaxdays – wieszaki na spodnie z tworzywa sztucznego, zestaw 10 sztuk, regulowane zaciski, obrotowy metalowy haczyk, wymiary: 14 x 36 x 3 cm, kolor czarny
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
97,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays
Podwójna płyta grzewcza na podczerwień TZS First Austria | Przenośna płyta grzewcza, 2500 W | Grillowanie, ogród, na zewnątrz, w pomieszczeniach *Towar z wady*
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(276)Liczba wystawionych ocen: 276
513,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Lampki choinkowe z pierścieniem, 400LED lampki choinkowe 2m x16 girland, z 8 trybami pamięci timera do choinki wewnętrznej jodły
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(29)Liczba wystawionych ocen: 29
148,91 zł
3% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion
CORSAIR Geh Mini-ITX 2000D AIRFLOW Black
1 009,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: mbosmart
Pokemon Prismatische Entwicklungen Top Trainer Box KP8.5 DE
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(47)Liczba wystawionych ocen: 47