5,0



Na podstawie 1 opinii
MIXSOON Bean Eye Cream 20ml - Krem pod oczy o działaniu nawilżającym
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
155,45 zł
777,25 zł / 100ml
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy pod oczy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
Bestseller




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(41)Liczba wystawionych ocen: 41




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2









5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3






5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1






5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1

Więcej informacji o reklamie
Remescar Eye & Dark Circles Corrector 8ml15 673,00 zł/100ml
156,73 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
La Mer – odmładzający krem pod oczy5 005,33 zł/100ml
750,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Haut Chemists Serum pod oczy z kwasem hialuronowym 15ml457,87 zł/100ml
68,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: skinChemists_London

Więcej informacji o reklamie
Eucerin Anti-Pigment Eye Care Cienie pod oczami 15 ml13 121,00 zł/100ml
139,29 zł
-8,08 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
131,21 zł
Sprzedawca: apohealth

Beauty of Joseon 8809738316146, Serum do oczu, 30 ml, Unisex, Rozjaśniający, Skóra uniwersalna, Tubka
223,00 zł/100ml
66,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Krem pod Oczy z retinolem Numbuzin No.9 NAD Retinol Volumetox Eye 10ml
59,99 zł
Sprzedawca: ISEI

Krem pod oczy (Eye Cream) 15ml
3 640,67 zł/100ml
546,10 zł
Sprzedawca: VISO

Pyunkang yul Concentrated Eye Cream 25 ml - Skoncentrowany krem pod oczy
211,60 zł/100ml
52,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

FARMSTAY Ceramide Firming Facial Eye Cream 50 ml- Ujędrniający krem pod oczy z ceramidami
110,98 zł/100ml
55,49 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Q+A Retinol Eye Cream, Krem pod oczy z retinolem, 15 ml
519,87 zł/100ml
77,98 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Payot My Payot Krem pod oczy o działaniu energetyzującym, 1,5 ml *Próbka
70,00 zł/100ml
3,50 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Filorga Pielęgnujący krem pod oczy, 15ml
2 506,67 zł/100ml
376,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Friseurtotal

Dr Sebagh Ujędrniający krem pod oczy, 15ml
8 512,50 zł/1kg
170,25 zł
Sprzedawca: somnia24

SVR Ampoule Refresh, Koncentrat pod oczy, 15ml
888,40 zł/100ml
133,26 zł
Sprzedawca: somnia24

MIXSOON PDRN Collagen – serum pod oczy 20 ml, serum ujędrniające
3 845,00 zł/1l
80,17 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
76,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Guinot, Guinot, Anti-Ageing, Eye Cream, 15 ml
382,28 zł/1kg
191,14 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Krem pod oczy o działaniu odmładzającym Sesgen 32 (Eye Contour Cream) 15 ml
2 390,13 zł/100ml
358,52 zł
Sprzedawca: VogueVista

Krem pod oczy z witaminą C Q+A (Eye Cream) 15 ml
353,27 zł/100ml
52,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Dermacol Intensywnie liftingujący krem pod oczy, 15ml
2 129,50 zł/1kg
42,59 zł
Sprzedawca: VISO

SKIN1004 Madagascar Centella Probio-Cica Bakuchiol Krem pod oczy 20 ml
1 625,00 zł/1kg
61,75 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
MIXSOON Bean Eye Cream to krem pod oczy stworzony z myślą o delikatnej skórze wokół oczu. Jego głównym składnikiem są ekstrakty z fermentowanych ziaren soi, które znane są ze swoich właściwości odżywczych i regenerujących. Krem ten został opracowany, aby nawilżać, wygładzać i uelastyczniać skórę, jednocześnie redukując widoczność drobnych zmarszczek i cieni pod oczami.
Korzyści dla skóry:
- Nawilżenie: Dzięki głębokiemu nawilżeniu, krem pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu wilgoci w skórze, co zapobiega jej przesuszeniu i uczuciu napięcia.
- Wygładzenie: Regularne stosowanie kremu przyczynia się do wygładzenia skóry wokół oczu, redukując widoczność drobnych linii i zmarszczek.
- Rozjaśnienie cieni: Składniki aktywne pomagają w rozjaśnieniu cieni pod oczami, co sprawia, że spojrzenie staje się bardziej wypoczęte i świeże.
- Ochrona: Krem wzmacnia barierę ochronną skóry, co pomaga w walce z negatywnym wpływem czynników zewnętrznych, takich jak zanieczyszczenia czy promieniowanie UV.
- Regeneracja: Ekstrakt z fermentowanych ziaren soi przyspiesza procesy regeneracyjne skóry, poprawiając jej ogólną kondycję i elastyczność.
Sposób użycia:
- Krok 1: Po oczyszczeniu twarzy i tonizacji, nałóż niewielką ilość kremu na opuszki palców.
- Krok 2: Delikatnie wklep krem w skórę wokół oczu, rozpoczynając od wewnętrznego kącika i przesuwając się w stronę zewnętrznego kącika oka.
- Krok 3: Stosuj krem rano i wieczorem, aby uzyskać najlepsze rezultaty.
MIXSOON Bean Eye Cream to doskonały wybór dla osób poszukujących delikatnej, ale skutecznej pielęgnacji skóry wokół oczu, której efektem jest zdrowy, promienny wygląd.
Odkryj moc rewitalizującego kremu Bean Eye Cream, który przywraca jędrność i blask okolicom oczu. Ten wyjątkowy produkt łączy sfermentowaną fasolę (BIOME5X™/) z ekstraktem kalusa hibiskusa, stymulując produkcję kolagenu i poprawiając elastyczność skóry. Doskonały dla wszystkich rodzajów skóry, skutecznie przeciwdziała zmarszczkom oraz zwiotczeniu skóry. Intensywnie nawilża, poprawia strukturę oraz elastyczność skóry. Jego lekka, nietłusta formuła zapewnia odświeżające i komfortowe uczucie. Produkt wegański, przeszedł testy pod kątem podrażnienia skóry.
Sposób użycia: Nałóż niewielką ilość produktu na skórę wokół oczu i delikatnie wklep.
- Waga
- 50 g
- Zawartość
- 20 ml
- Składniki
- Water, Hydrogenated Poly(C6-14 Olefin), Glycerin, Dimethicone, Propanediol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Cetearyl Alcohol, Niacinamide, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, 1,2-Hexanediol, Panthenol, Glyceryl Stearate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Polyglyceryl-3 Distearate, Carbomer, Hydrogenated Lecithin, Tromethamine, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Glyceryl Stearate Citrate, Hibiscus Syriacus Callus Culture Extract, Lactobacillus/Panax Ginseng Root Extract Ferment Filtrate, Lactobacillus/Rice Ferment, Lactobacillus/Soybean Ferment Extract, Saccharomyces/Coix Lacryma-Jobi Ma-Yuen Seed Ferment Filtrate, Saccharomyces/Potato Extract Ferment Filtrate, Tocopherol
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8809732912320
- Waga
- 50 g
- Zawartość
- 20 ml
- Składniki
- Water, Hydrogenated Poly(C6-14 Olefin), Glycerin, Dimethicone, Propanediol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Cetearyl Alcohol, Niacinamide, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, 1,2-Hexanediol, Panthenol, Glyceryl Stearate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Polyglyceryl-3 Distearate, Carbomer, Hydrogenated Lecithin, Tromethamine, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Glyceryl Stearate Citrate, Hibiscus Syriacus Callus Culture Extract, Lactobacillus/Panax Ginseng Root Extract Ferment Filtrate, Lactobacillus/Rice Ferment, Lactobacillus/Soybean Ferment Extract, Saccharomyces/Coix Lacryma-Jobi Ma-Yuen Seed Ferment Filtrate, Saccharomyces/Potato Extract Ferment Filtrate, Tocopherol
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 8809732912320
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

MIXSOON - Bean Essence, 50 ml - Wygładzająca esencja do twarzy
793,25 zł/1kg
95,19 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Beauty of Joseon 8809738316146, Serum do oczu, 30 ml, Unisex, Rozjaśniający, Skóra uniwersalna, Tubka
223,00 zł/100ml
66,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Medicube AGE-R Booster Pro Pink Edition
770,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Cybertec24

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
963,61 zł/1kg
79,98 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Medicube Collagen Jelly Cream 50 ml
737,84 zł/1kg
81,90 zł
Sprzedawca: BYSARAH

lekka kołdra puchowa, 135x200 cm, 90% puchu / 10% pierza, kołdra, sleepling
284,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sleepling

Anua Rice 70 Glow Milky Toner 250 ml
95,00 zł
Sprzedawca: KCBeautyShop

Skye Decor, Luxe - White, Gold, szafka pod telewizor, biały, 180 x 50 x 30 cm
622,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Beauty of Joseon 8809738310960, Kobiety, 150 ml, Skóra uniwersalna, Nawilżający, Odżywiający, Butelka, 1 szt.
33,33 zł/100ml
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Skye Decor, Luxe - antracyt, czarny, szafka pod TV, antracyt, 180 x 50 x 30 cm
618,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Skin1004 Madagascar, Ampułka, Serum do twarzy, 100% ekstrakt z Centella Asiatica, Dla ukojenia skóry wrażliwej i trądzikowej, 100ml
789,00 zł/1l
78,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
99,98 zł/100ml
51,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

SKIN1004 Madagascar Centella Tone Brightening Capsule Ampoule 50 ml
895,20 zł/1l
47,24 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
44,76 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Medicube Deep Vitamin C Capsule Cream 55 g
420,09 zł/1kg
89,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Beauty of Joseon 8809968130246, Maska łagodząca, Kobiety, Skóra uniwersalna, Rozjaśniający, Odżywiający, Kojąca, Krem, 150 ml
370,33 zł/1l
55,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

SKIN1004 Centella Tone Brightening Ampoule, Kobiety, Skóra mieszana, Skóra sucha, Skóra normalna, 100 ml
799,90 zł/1l
79,99 zł
Sprzedawca: ISEI

Sofa w kształcie L MODENA STUDIO narożnik tkanina Poso beżowy prawy
2 939,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaiser_Mobel

Beauty of Joseon 8809875906477, Unisex, 30 ml
1 566,33 zł/1l
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Medicube Collagen Overnight Wrapping Peel Off 75 ml
1 090,67 zł/1l
81,80 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Uwielbiam tę markę
Bardzo dobre produkty kosmetyczne
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

JUVENA JUVELIA, Krem pod oczy, Kobiety, Uniwersalne, Regeneracja, Wygładzający, Słoiczek, 15 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
209,34 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 395,60 zł/100ml

Remescar Eye & Dark Circles Corrector 8ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
156,73 zł
Sprzedawca: apohealth
15 673,00 zł/100ml

Bobbi Brown Extra Repair Eye Cream - uzupełnienie



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
280,42 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 869,47 zł/100ml

Embryolisse, Soin Regard Lift-Intense, Hyaluronic Acid, Hydrating, Day & Night, Eye Cream, 15 ml
138,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
926,60 zł/100ml

Embryolisse Lait Creme Concentre 75ml + Embryolisse Lait Creme Concentre 30ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
95,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
91,42 zł/100ml

Serum pod oczy na dzień i na noc SAL & SAFFRON
111,35 zł
-5,86 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
105,49 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
527,45 zł/100ml

Dior Prestige Le Concentre Yeux Creme 15 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
892,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 947,07 zł/100ml

Estée Lauder Revitalizing Supreme+, Balsam do oczu, Przeciw cieniom, Krem przeciwzmarszczkowy, Nawilżający, Odżywiający, Wygładzający, Słoiczek, 15 ml, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
343,32 zł
Sprzedawca: Parfumart
2 288,80 zł/100ml

Guerlain Imperial Orchids krem pod oczy i do ust



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
795,32 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 976,60 zł/100ml

Intensywny krem pod oczy Aqua Mineral 24K
195,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
6 500,00 zł/1kg

Valmont V-Lift regenerační oční krém proti vráskám, váčkům a tmavým kruhům 15 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
696,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 644,00 zł/100ml

Re-Plasty Age Recovery Eye Bandage 15 ml



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
817,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 453,27 zł/100ml

Valmont Vital Contour Eyes Cream Rewitalizujący krem pod oczy 15 ml
684,56 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 563,73 zł/100ml

Mary Kay TimeWise Age Minimize 3D krem pod oczy, Augencreme 14 g
251,71 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
25 171,00 zł/100ml

La Mer – odmładzający krem pod oczy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
750,80 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 005,33 zł/100ml

Haut Chemists Serum pod oczy z kwasem hialuronowym 15ml
68,68 zł
Sprzedawca: skinChemists_London
457,87 zł/100ml

Estée Lauder Resilience Multi-Effect Tri-Peptide, Krem pod oczy, Kobiety, Uniwersalne, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Nawilżający, Odżywiający, Wygładzający, Słoiczek, Water\Aqua\Eau, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Butylene Glycol, Dimethicone, Glycerin,...



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
232,36 zł
Sprzedawca: Parfumart
1 549,07 zł/100ml

Serum pod oczy GREEN CAVIAR 15 ml
60,04 zł
Sprzedawca: skinChemists_London

Caudalie Resveratrol-Lift Ujędrniający krem-żel pod oczy
355,49 zł
Sprzedawca: VogueVista
2 369,93 zł/100ml

Skin Chemists Rose Lavander Krem do twarzy 15 ml
55,72 zł
Sprzedawca: skinChemists_London
371,47 zł/100ml