NIVEA Baby Gute Nacht, Przetestowane dermatologicznie, Neutralnym pH

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

57,22 zł

57,22 zł / 1kg

+ 6,15 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

sob. 3 – czw. 8 października
Nasze najlepszeoferty
Szampony i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Szampon Linola, 200 ml
Szampon Linola, 200 ml
376,30 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
75,26 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Sebamed Szampon na każdy dzień 400 ml
Sebamed Szampon na każdy dzień 400 ml
108,90 zł/1l
43,56 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Neutralny szampon, 250 ml, Bezzapachowy, Hipoalergiczny, Testowany dermatologicznie, Neutralna wartość pH
Neutralny szampon, 250 ml, Bezzapachowy, Hipoalergiczny, Testowany dermatologicznie, Neutralna wartość pH
270,32 zł/1l
89,25 zł
-24%
67,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla DERMASENCE Adtop Medicinal Szampon łagodzący i przeciwłupieżowy, 200 ml Szampon
DERMASENCE Adtop Medicinal Szampon łagodzący i przeciwłupieżowy, 200 ml Szampon
380,65 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
76,13 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Nivea Baby Łagodny szampon 500 ml
Nivea Baby Łagodny szampon 500 ml
37,06 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
22,90 zł
-19%
18,53 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Penaten 7741854, 400 ml, Przetestowane dermatologicznie
Penaten 7741854, 400 ml, Przetestowane dermatologicznie
144,75 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
57,90 zł
Sprzedawca: TR8
Zdjęcie produktu dla Bübchen 480275, 230 ml, Przetestowane dermatologicznie, Neutralnym pH
Bübchen 480275, 230 ml, Przetestowane dermatologicznie, Neutralnym pH
107,17 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
24,65 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Bübchen 480277, 230 ml, Przetestowane dermatologicznie, Neutralnym pH
Bübchen 480277, 230 ml, Przetestowane dermatologicznie, Neutralnym pH
107,17 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
24,65 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Bübchen 4065331000026, 200 ml, Przetestowane dermatologicznie
Bübchen 4065331000026, 200 ml, Przetestowane dermatologicznie
155,00 zł/1l
31,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Zdjęcie produktu dla Sanftes Szampon Sebamed Baby 150 ml
Sanftes Szampon Sebamed Baby 150 ml
773,60 zł/1l
116,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe
Zdjęcie produktu dla Mustela 3504105028442, 200 ml, Hipoalergiczny, Przetestowane dermatologicznie, Testowane pediatrycznie
Mustela 3504105028442, 200 ml, Hipoalergiczny, Przetestowane dermatologicznie, Testowane pediatrycznie
192,20 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
38,44 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Mustela Stelatopia, 150 ml, Przetestowane dermatologicznie
Mustela Stelatopia, 150 ml, Przetestowane dermatologicznie
352,93 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
52,94 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Zdjęcie produktu dla Mustela Gentle Shampoo 200ml, 200 ml, Przetestowane dermatologicznie
Mustela Gentle Shampoo 200ml, 200 ml, Przetestowane dermatologicznie
192,20 zł/1l
38,44 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Mádara Baby & Kids Hafer- und Lindenshampoo 200 ml
Mádara Baby & Kids Hafer- und Lindenshampoo 200 ml
313,95 zł/1l
62,79 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Sebamed Szampon   200ml
Sebamed Szampon 200ml
500,40 zł/1l
100,08 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Sebamed Anti-Schuppen-Shampoo 400ml
Sebamed Anti-Schuppen-Shampoo 400ml
313,82 zł/1l
125,53 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Weleda Calendula Shampoo & Douchecreme
Weleda Calendula Shampoo & Douchecreme
858,70 zł/1l
210,05 zł
-124,18 zł
85,87 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda
Zdjęcie produktu dla Isdin Baby Naturals Nutraisdin Baby Shampoo Gel 200ml
Isdin Baby Naturals Nutraisdin Baby Shampoo Gel 200ml
426,00 zł/1l
85,20 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla No.23 - Szampon Wrażliwy 200ml
No.23 - Szampon Wrażliwy 200ml
313,95 zł/1l
62,79 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Schauma szampon i balsam dla dzieci o zapachu malinowym ph neutralne 250ml
Schauma szampon i balsam dla dzieci o zapachu malinowym ph neutralne 250ml
74,48 zł/1l
18,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Typ produktu:
2w1 Szampon i Żel pod prysznic
Odpowiedni do rodzaju włosów:
Do wszystkich włosów
Główne składniki:
Migdał
Sugerowana płeć:
Chłopak, dziewczyna
Przetestowane dermatologicznie:
Tak
Typ dozownika:
Butelka
Neutralnym pH:
Tak
Odpowiedni do rodzaju skóry:
Skóra uniwersalna
Skład:
Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Panthenol, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Lavandula Angustifolia Flower Extract, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Potassium Sorbate, Sodium Chloride, Citric Acid, Hydrogenated Coconut Acid, Pantolactone, Sodium Benzoate, Parfum


  • 5 sztuk na 200 ml
  • Kąpiel i szampon
  • Relaksująca kąpiel na noc
  • Bez łez
  • Z kojącym zapachem
  • Olejek migdałowy i witaminy B5, C, E
Waga
1000 g
Zawartość
200 ml
Składniki
Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Methyl Cocoyl Tourate
Producent
EAN
4006000034119
Numer producenta
ROlga_119*5_1,3_KK24

Waga
1000 g
Zawartość
200 ml
Składniki
Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Methyl Cocoyl Tourate
Producent
EAN
4006000034119
Numer producenta
ROlga_119*5_1,3_KK24
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Fisher-Price Mobilny miś marzeń 3 w 1
Fisher-Price Mobilny miś marzeń 3 w 1
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 65
190,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Nivea Baby Łagodny szampon 500 ml
Nivea Baby Łagodny szampon 500 ml
37,06 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
22,90 zł
-19%
18,53 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Johnson's Baby Classic Shampoo 300ml
Johnson's Baby Classic Shampoo 300ml
35,13 zł/1l
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
10,54 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla Samsung QE75Q60DAUXXN, 190,5 cm (75"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Tytan
Samsung QE75Q60DAUXXN, 190,5 cm (75"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Tytan
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 541
6 431,50 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: LVS-Handel
Zdjęcie produktu dla reer 81100, Pilnik, Przyciski, Biały, Bateria, AAA, Pudełko
reer 81100, Pilnik, Przyciski, Biały, Bateria, AAA, Pudełko
155,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Tommee Tippee 5010415916495, Szary, Biały, Bateria, Wbudowana bateria, Pudełko, 1 szt.
Tommee Tippee 5010415916495, Szary, Biały, Bateria, Wbudowana bateria, Pudełko, 1 szt.
147,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Butelka do picia Nuk Mini-Me Sip Cup - odporna na gryzienie
Butelka do picia Nuk Mini-Me Sip Cup - odporna na gryzienie
100,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Zdjęcie produktu dla Butelka do picia ze stali nierdzewnej Nuk Mini-Me Flip Cup -
Butelka do picia ze stali nierdzewnej Nuk Mini-Me Flip Cup -
174,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Zdjęcie produktu dla schleich 99175, Harry PotterTM, Magical Creatures, Advent Calendar, 6 lat(a), Wielobarwny
schleich 99175, Harry PotterTM, Magical Creatures, Advent Calendar, 6 lat(a), Wielobarwny
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
243,91 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Pampers Baby-Dry - Paw Patrol Edition - rozmiar 6 (13 kg-18 kg) - 164 pieluszki - opakowanie miesięczne
Pampers Baby-Dry - Paw Patrol Edition - rozmiar 6 (13 kg-18 kg) - 164 pieluszki - opakowanie miesięczne
461,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Butelka do picia Nuk Mini-Me Flip Cup - odporna na gryzienie
Butelka do picia Nuk Mini-Me Flip Cup - odporna na gryzienie
114,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Zdjęcie produktu dla Butelka do picia ze stali nierdzewnej Mini-Me Sip Cup
Butelka do picia ze stali nierdzewnej Mini-Me Sip Cup
177,99 zł
Sprzedawca: SmartSprzedazNet
Zdjęcie produktu dla Butelka do picia Nuk Mini-Me Sip Cup - odporna na gryzienie
Butelka do picia Nuk Mini-Me Sip Cup - odporna na gryzienie
100,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Zdjęcie produktu dla reer 76093, Zabawki do kąpieli, Chłopak, dziewczyna, 0,5 lat(a), Silikon, Czarny, Biały, Żółty
reer 76093, Zabawki do kąpieli, Chłopak, dziewczyna, 0,5 lat(a), Silikon, Czarny, Biały, Żółty
62,38 zł
Sprzedawca: TR8
Zdjęcie produktu dla Vitakraft 58554, Przekąski, Kot, Dorosły, Wołowina, Kurczak, 240 g, Bez cukru
Vitakraft 58554, Przekąski, Kot, Dorosły, Wołowina, Kurczak, 240 g, Bez cukru
82,72 zł/1kg
24,71 zł
-2%
23,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Butelka do picia Nuk Mini-Me Flip Cup - odporna na gryzienie
Butelka do picia Nuk Mini-Me Flip Cup - odporna na gryzienie
110,99 zł
Sprzedawca: SmartSprzedazNet
Zdjęcie produktu dla Open Food 4002221049154, 1 kcal, 0,2 g, 0,1 g, 31 kJ
Open Food 4002221049154, 1 kcal, 0,2 g, 0,1 g, 31 kJ
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Maybelline Lifter Liner Konturówka do ust 009 Peaking, 1.2 g
Maybelline Lifter Liner Konturówka do ust 009 Peaking, 1.2 g
3 333,00 zł/1kg
66,66 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Nuk 10225331
Nuk 10225331
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
568,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla Zewa 836290 Toilettenpapier Ultra Senses 4-lagig 16 Rollen
Zewa 836290 Toilettenpapier Ultra Senses 4-lagig 16 Rollen
127,20 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla VITALmaxx – elektroniczny aparat do leczenia ukąszeń owadów | 1,95 W | 2 programy | Skoncentrowany impuls cieplny bez substancji chemicznych | Biały
VITALmaxx – elektroniczny aparat do leczenia ukąszeń owadów | 1,95 W | 2 programy | Skoncentrowany impuls cieplny bez substancji chemicznych | Biały
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
109,04 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH
Zdjęcie produktu dla Tommee Tippee 5010415916488, Beżowy, Brązowy, Bateria, Wbudowana bateria, Pudełko, 1 szt.
Tommee Tippee 5010415916488, Beżowy, Brązowy, Bateria, Wbudowana bateria, Pudełko, 1 szt.
181,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Pokémon Affiti-EX, Gra karciana, Strona kolekcjonerska, 6 lat(a), 30 min
Pokémon Affiti-EX, Gra karciana, Strona kolekcjonerska, 6 lat(a), 30 min
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
226,34 zł
Sprzedawca: TCC-SHOP
Zdjęcie produktu dla Torebka na mleko matki Medela Easypour 210 ml 25 szt
Torebka na mleko matki Medela Easypour 210 ml 25 szt
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
30,22 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla Geek & Gorgeous Jelly Joker 150 ml - Delikatny żel do mycia twarzy
Geek & Gorgeous Jelly Joker 150 ml - Delikatny żel do mycia twarzy
75,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Zdjęcie produktu dla Braun Silk-épil 9 Silk·épil 9, Złoto, Biały, 40 pęset(y), MicroGrip, Stal, 50 min
Braun Silk-épil 9 Silk·épil 9, Złoto, Biały, 40 pęset(y), MicroGrip, Stal, 50 min
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
641,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop
Zdjęcie produktu dla Butelka Nuk PP Perfect Match 260 ml + smoczek silikonowy
Butelka Nuk PP Perfect Match 260 ml + smoczek silikonowy
100,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Zdjęcie produktu dla Medicube Collagen Jelly Cream 110 ml
Medicube Collagen Jelly Cream 110 ml
84,72 zł/100ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 39
93,19 zł
Sprzedawca: Tersorte
Zdjęcie produktu dla Pokemon Kids Big Gift Październik 2024 45902
Pokemon Kids Big Gift Październik 2024 45902
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
680,56 zł
Sprzedawca: MarketX
Zdjęcie produktu dla Byrokko Shine Brown Beta Carotene Żelki Wzmacniające Opaleniznę 150g
Byrokko Shine Brown Beta Carotene Żelki Wzmacniające Opaleniznę 150g
56,67 zł/100ml
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
85,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Ziołowy szampon przeciwłupieżowy Tresan 6 ziół i pirocton olaminy 300 ml
Ziołowy szampon przeciwłupieżowy Tresan 6 ziół i pirocton olaminy 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml
Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml
Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
Zdjęcie produktu dla Szampon Nabłyszczający Do Włosów Z Olejkami Szlachetnymi 300 Ml Numero
Szampon Nabłyszczający Do Włosów Z Olejkami Szlachetnymi 300 Ml Numero
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
35,82 zł
Sprzedawca: EDANTI
119,40 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny
Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
63,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml
Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač
Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 614
1 119,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
317,72 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml
Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
41,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
50,71 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Tresemmé | Szampon przeciw łamaniu się włosów - 828 ml - Wzmacniający - Szampon przeciw łamaniu się włosów - Pielęgnacja włosów
Tresemmé | Szampon przeciw łamaniu się włosów - 828 ml - Wzmacniający - Szampon przeciw łamaniu się włosów - Pielęgnacja włosów
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l
Zdjęcie produktu dla L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml
L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Tresemmé | Szampon - Keratin Smooth - 828 ml - Wygładzający - Z ochroną termiczną - Bez parabenów - Pielęgnacja włosów
Tresemmé | Szampon - Keratin Smooth - 828 ml - Wygładzający - Z ochroną termiczną - Bez parabenów - Pielęgnacja włosów
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml
Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm
Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Fanola No Yellow szampon 3x350ml
Fanola No Yellow szampon 3x350ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
101,99 zł
-3,00 zł
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
282,83 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Shampoing:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Sodium Lauroyl Methyl..., 83 mm
Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Shampoing:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Sodium Lauroyl Methyl..., 83 mm
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
91,99 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Loreal Pro Longer Szampon 300ml + Loreal Pro Longer Odżywka 200ml NOWOŚĆ
Loreal Pro Longer Szampon 300ml + Loreal Pro Longer Odżywka 200ml NOWOŚĆ
111,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
373,30 zł/1l
A pink bottle of Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo.
Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo suchych i zniszczonych 1000 ml
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
86,99 zł/1l