5,0



Na podstawie 1 opinii
Ciastka Mulino Bianco Abbraci z kremem i kakao
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
15,89 zł
44,14 zł / 1kg
+ 15,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Ciastka i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7







5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2





1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1

Więcej informacji o reklamie
Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco36,14 zł/1kg
13,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Belli Cantuccini alla Mandorla Toskańskie ciasto migdałowe 250g82,76 zł/1kg
20,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Ciastka Molinetti pełnoziarniste 800g - Mulino Bianco29,99 zł/1kg
24,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Kinder 8000500357347, 192 g, 136 kcal, 1777 kJ, 424 kcal, 19,6 g, 3,3 g44,83 zł/1kg
13,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pavesi Gocciole Chocolate 500g włoskie ciastka z czekoladą
22,29 zł/1kg
14,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka pistacjowe nadziewane Baiocchi 240g - Mulino Bianco
61,88 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka Ritornelli kakao i migdały 700 g
30,49 zł/1kg
24,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka Mulino Bianco Kekse Pan die Stelle: 100% świeże włoskie mleko • Bez oleju palmowego
54,24 zł/1kg
20,07 zł
Sprzedawca: Spielgeist

Mulino Bianco 8076809573252, Ciastko, Kakao, Orzech laskowy, 360 g, 509 kcal, 2130 kJ, 8 g
44,03 zł/1kg
14,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809572828, Ciastko, 350 g, 467 kcal, 1962 kJ, 7 g, 70 g
25,65 zł/1kg
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809585576, Ciastko, Malina, Jagodowy, Cherry, 300 g, 394 kcal, 1658 kJ, 5,6 g
59,32 zł/1kg
18,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809572897, Ciastko, Mleko, 350 g, 482 kcal, 2024 kJ, 6 g
24,05 zł/1kg
9,86 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Baiocchi Pistacchio 168g włoskie ciastka z kremem pistacjowym
64,35 zł/1kg
12,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809504676, Ciastko, Kremowy, Kakao, 700 g, 485 kcal, 2030 kJ, 7 g
32,86 zł/1kg
23,00 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore

Mulino Bianco Nascondini ciastka czekoladowe 330 g
34,86 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809572880, Ciastko, 350 g, 466 kcal, 1959 kJ, 6,5 g, 70,3 g
33,03 zł/1kg
11,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809580694, Ciastko, Figa, 300 g, Sztuczny kolor, Syntetyczny barwnik, Środek konserwujący, Organizm zmodyfikowany genetycznie (GMO), 413 kcal, 1735 kJ
53,30 zł/1kg
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Tarallucci, Ciastko, Naturalny, 800 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g
28,56 zł/1kg
22,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809518581, Ciastko, Naturalny, 700 g, 16 g, 460 kcal, 1933 kJ
29,84 zł/1kg
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka BisBawełnae 700g - Mulino Bianco
32,90 zł/1kg
23,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ciastka Mulino Bianco Abbraci z kremem i kakao
Idealne na śniadanie, jako przekąska, do kawy lub herbaty.
Producent: Barilla G. e R. Fratelli
Składniki: mąka pszenna, cukier, masło, olej słonecznikowy, świeże jaja, kakao 2,4%, 1,7% pasteryzowanej świeżej śmietany, odtłuszczone mleko w proszku, miód, sól, olej palmowy, emulgator: lecytyna sojowa, substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, mono-wodorofosforan potasu, wodorowęglan amonu), aromat waniliowy.
Informacja o alergenach: Ciastka Mulino Bianco Abbracci mogą zawierać śladowe ilości orzechów, orzechów drzewnych, sezamu i soi. Podkreślone składniki mogą powodować reakcje u osób z alergiami lub nietolerancjami pokarmowymi.
Wartości odżywcze w 100g
Wartość energetyczna: 2012 kJ / 480 kcal
Tłuszcz: 21 g
w tym tłuszcze nasycone: 9,0 g
Węglowodany: 64 g
w tym cukry: 24 g
Białko: 7 g
Błonnik: 3,5 g
Sól: 0,63 g
Ciastka kruche z kakao i świeżym masłem Abbracci 350g - Mulino Bianco
Mulino Bianco - tradycyjne, włoskie ciasteczkaKruche ciastka Mulino Bianco są przygotowywane na bazie tradycyjnego przepisu. Mulino Bianco Abbracci con Cacao e Panna Fresca to dwusmakowe herbatniki o niezwykle kruchej strukturze. Część ma smak kakao, zaś druga połowa - naturalny. Ciasteczka te są smażone na maśle, zgodnie z tradycyjną recepturą, dlatego mają wyjątkowy smak, którego nie da się podrobić. Kruche ciasteczka dostępne są w zamkniętym opakowaniu o wadze 350 gramów.
Kruche ciasteczka - zobacz, jak je podawaćMulino Bianco to przede wszystkim bardzo praktyczna przekąska. Możesz przechowywać je długo w odpowiednio zamkniętym, szczelnym opakowaniu. Sprawdzą się jako poczęstunek do kawy dla Twoich gości, również podczas przyjęć czy rodzinnych spotkań. Możesz też zabrać te włoskie ciastka ze sobą do pracy albo przygotować w formie przekąski dzieciom do szkoły. Mulino Bianco świetnie komponują się zwłaszcza z kawą, herbatą czy smacznym, świeżym kakao.
Włoskie ciasto Mulino Bianco, wypiekane według tradycyjnej recepturyTe włoskie ciastka sprowadzone są do Schroniska Bukowina ze starannie wyselekcjonowanego źródła, wprost z serca Włoch. Dzięki temu masz pewność, że smakują dokładnie tak, jak w swojej ojczyźnie. Lekkie herbatniki powstają według tradycyjnej, włoskiej receptury - w kraju, z którego pochodzą, są niezwykle popularną i chętnie wybieraną przekąską. Kruche ciasteczka mają prosty, naturalny skład. nie zawierają przede wszystkim oleju palmowego, co sprawia, że są o wiele zdrowsze niż tańsze zamienniki.
Skład: mąka pszenna 56,2%, cukier, masło, olej słonecznikowy, świeże jaja, świeże mleko pasteryzowane 2,2%, miód, sól, substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu), aromat wanilinowy. Może zawierać śladowe ilości orzechów, sezamu i soi.
Herbatniki Mulino Bianco Abbracci z kremem i kakao (saszetka 350 g) + kostka mydła
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- Skład: mąka pszenna 56,2%, cukier, masło, olej słonecznikowy, świeże jaja, świeże mleko pasteryzowane 2,2%, miód, sól, substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu), aromat wanilinowy. Może zawierać śladowe ilości orzechów, sezamu i soi. masa netto: 350gWartości odżywcze w 100 g: Energia 2012 kj/ 408 kcalTłuszcz 21 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 9 gWęglowodany 64 g w tym cukry 24 g Białko 7 gSól 0,63 gKraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Waga
- 360 g
- Firma spożywcza
- Barilla G. e R. Fratelli S.p.A. Via Mantova 166 43122 Parma, Italien
- Nazwa handlowa
- Shortbread
- Producent
- EAN
- 8076809579568
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Lista składników
- Skład: mąka pszenna 56,2%, cukier, masło, olej słonecznikowy, świeże jaja, świeże mleko pasteryzowane 2,2%, miód, sól, substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu), aromat wanilinowy. Może zawierać śladowe ilości orzechów, sezamu i soi. masa netto: 350gWartości odżywcze w 100 g: Energia 2012 kj/ 408 kcalTłuszcz 21 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 9 gWęglowodany 64 g w tym cukry 24 g Białko 7 gSól 0,63 gKraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Waga
- 360 g
- Firma spożywcza
- Barilla G. e R. Fratelli S.p.A. Via Mantova 166 43122 Parma, Italien
- Nazwa handlowa
- Shortbread
- Producent
- EAN
- 8076809579568
Pasuje również do tego

Pavesi Gocciole Chocolate 500g włoskie ciastka z czekoladą
22,29 zł/1kg
14,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka Ritornelli kakao i migdały 700 g
30,49 zł/1kg
24,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pióro Wycieraczki Aerotwin Podwójne 650/450Mm Vw, Audi, Skoda
86,70 zł
Sprzedawca: SamSerwisuje

Mulino Bianco 8076809572873, Ciastko, Naturalny, 350 g, Organizm zmodyfikowany genetycznie (GMO), Środek konserwujący, 486 kcal, 2036 kJ
26,20 zł/1kg
9,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka pistacjowe nadziewane Baiocchi 240g - Mulino Bianco
61,88 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809585576, Ciastko, Malina, Jagodowy, Cherry, 300 g, 394 kcal, 1658 kJ, 5,6 g
59,32 zł/1kg
18,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809573252, Ciastko, Kakao, Orzech laskowy, 360 g, 509 kcal, 2130 kJ, 8 g
44,03 zł/1kg
14,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
36,14 zł/1kg
13,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Canestrini z cukrem pudrem/Puderzucker 200 gr.
71,85 zł/1kg
14,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciasteczka czekoladowe Scacchieri Mulino Bianco 300 g
40,95 zł/1kg
15,15 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka Mulino Bianco Kekse Pan die Stelle: 100% świeże włoskie mleko • Bez oleju palmowego
54,24 zł/1kg
20,07 zł
Sprzedawca: Spielgeist

Mulino Bianco 8076809580694, Ciastko, Figa, 300 g, Sztuczny kolor, Syntetyczny barwnik, Środek konserwujący, Organizm zmodyfikowany genetycznie (GMO), 413 kcal, 1735 kJ
53,30 zł/1kg
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809573757, Ciastko, Czekolada, 330 g, 483 kcal, 2020 kJ, 7,6 g
39,47 zł/1kg
16,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Batticuori 350 g
36,59 zł/1kg
15,00 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore

Mulino Bianco Nascondini ciastka czekoladowe 330 g
34,86 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809572828, Ciastko, 350 g, 467 kcal, 1962 kJ, 7 g, 70 g
25,65 zł/1kg
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809572880, Ciastko, 350 g, 466 kcal, 1959 kJ, 6,5 g, 70,3 g
33,03 zł/1kg
11,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Coppenrath Wiedeńskie krążki biszkoptowe z kruchym miękiszem 200g
49,45 zł/1kg
13,46 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,89 zł
Sprzedawca: Katomix

Schulte ciasteczka z uszami wieprzowymi cienkie chrupiące ciasto francuskie 250g
48,96 zł/1kg
12,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Roshen Cukierki Toffi z Nadzieniem Mlecznym Toffee Słodka Chwila 1KG
37,13 zł/1kg
37,13 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Mulino Bianco Tarallucci, Ciastko, Naturalny, 800 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g
28,56 zł/1kg
22,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
56,50 zł/1kg
21,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809572897, Ciastko, Mleko, 350 g, 482 kcal, 2024 kJ, 6 g
24,05 zł/1kg
9,86 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809582803, Ciastko, Kawałeki czekolady, 300 g, 462 kcal, 1934 kJ, 7,3 g
43,22 zł/1kg
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka BisBawełnae 700g - Mulino Bianco
32,90 zł/1kg
23,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Flauti Cioccolato, 280 g, Środek konserwujący, Sztuczny kolor, Organizm zmodyfikowany genetycznie (GMO), 356 kcal, 1490 kJ, 15,2 g, 44,8 g
50,00 zł/1kg
16,00 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore

Mulino Bianco, krakery słone – pikantne i chrupiące, posypane grubą solą
27,34 zł/1kg
19,25 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Cyfrowa waga bagażowa Waga bagażowa z wyświetlaczem LCD Waga rybna Waga wisząca Waga ręczna Duży wyświetlacz LCD Waga podróżna do 50 kg Bagaż podróżny Czarny Retoo
9,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
91,58 zł/1kg
45,79 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Menzi Djuvec Ryż po bałkańsku z warzywami gotowy do spożycia wegański 800g
33,87 zł/1kg
27,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pyszne herbatniki
Ciastka są przyjemne do jedzenia. Z espresso. Świetne między posiłkami
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller

Rabat 5% od 2 szt.






Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Bestseller
Bestseller





Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
13,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,14 zł/1kg

Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
15,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
100,33 zł/1kg

KSM-66 Ashwagandha – podpora Odolnosti a Nervovej Sústavy – 150 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,30 zł
Sprzedawca: Nutrisslim
422,00 zł/1kg

Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,64 zł/1kg

Falcone Cantucci Mandorla z migdałami 800 g
57,94 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
56,61 zł/1kg

Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
137,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,56 zł/1kg

Ciastka rurki Cannoli Sicilani Mignon 160g - Domenico Mascolo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
20,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
102,35 zł/1kg

Krakersy z Kukurydzą i Ryżem Galbusera Zerograno Bezglutenowe 320 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19 990,00 zł/1kg

Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
90,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
451,65 zł/1kg

Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
94,03 zł/1kg

OREO Enrobed White, Ciastko, Biała czekolada, 532 kcal, 2228 kJ, 4,9 g, 70 g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
68,05 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
276,63 zł/1kg

Ciastka zbożowe Zuppalatte Spighe 250g - Colussi
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
30,73 zł/1kg

Oreo Choc Milk,264g
68,05 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
257,77 zł/1kg

OREO Vanilla, Ciastko, Mleko, 476 kcal, 1997 kJ, 5,3 g, 68 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
80,97 zł/1kg

Wicklein Meistersinger Tassenwichtel naturalne kruche ciasto 250g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
14,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
57,44 zł/1kg

Ciastka bezglutenowe Frollini Senza Glutine Gocce di Cioccolato 200g - Lazzaroni



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14 990,00 zł/1kg

Coppenrath domowe herbatniki Frankentaler z polewą i orzechami laskowymi 200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
61,30 zł/1kg

Balconi 8001585010707, 190 g, 1701 kJ, 406 kcal, 19 g, 2 g, 51 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
57,32 zł/1kg

Belli Cantuccini alla Mandorla Toskańskie ciasto migdałowe 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
20,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
82,76 zł/1kg

Ciastka owsiane z czekoladą 180g - Schronisko Bukowina
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
94,33 zł/1kg