Bestseller
Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
13,37 zł
36,14 zł / 1kg
+ 15,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Ciastka i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Ciastka Molinetti pełnoziarniste 800g - Mulino Bianco29,99 zł/1kg
24,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Mulino Bianco 8076809542005, Ciastko, Naturalny, 700 g, 465 kcal, 1950 kJ, 7,8 g32,10 zł/1kg
22,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Mulino Bianco 8076809518581, Ciastko, Naturalny, 700 g, 16 g, 460 kcal, 1933 kJ29,84 zł/1kg
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Mulino Bianco 8076809573252, Ciastko, Kakao, Orzech laskowy, 360 g, 509 kcal, 2130 kJ, 8 g44,03 zł/1kg
14,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809585576, Ciastko, Malina, Jagodowy, Cherry, 300 g, 394 kcal, 1658 kJ, 5,6 g
59,32 zł/1kg
18,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka pistacjowe nadziewane Baiocchi 240g - Mulino Bianco
61,88 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809580694, Ciastko, Figa, 300 g, Sztuczny kolor, Syntetyczny barwnik, Środek konserwujący, Organizm zmodyfikowany genetycznie (GMO), 413 kcal, 1735 kJ
53,30 zł/1kg
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka Mulino Bianco Abbraci z kremem i kakao
44,14 zł/1kg
15,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pavesi Gocciole Chocolate 500g włoskie ciastka z czekoladą
22,29 zł/1kg
14,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Baiocchi Pistacchio 168g włoskie ciastka z kremem pistacjowym
64,35 zł/1kg
12,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Nascondini ciastka czekoladowe 330 g
34,86 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Chicche 200g włoskie ciastka kakaowe z kremem
70,95 zł/1kg
14,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809572880, Ciastko, 350 g, 466 kcal, 1959 kJ, 6,5 g, 70,3 g
33,03 zł/1kg
11,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Gemme Albicocca 200 g
73,95 zł/1kg
14,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka kruche Pannocchie 350g - Mulino Bianco
39,97 zł/1kg
14,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Tenerezze kruche ciasteczka z kremem cytrynowym
77,95 zł/1kg
15,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809514842, Ciastko, Orzech laskowy, Kakao, 400 g, 187 kcal, 781 kJ, 400 g
48,97 zł/1kg
19,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Batticuori 350 g
36,59 zł/1kg
15,00 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore

Ciastka Mulino Bianco Kekse Pan die Stelle: 100% świeże włoskie mleko • Bez oleju palmowego
54,24 zł/1kg
20,07 zł
Sprzedawca: Spielgeist

Mulino Bianco 8076809571517, Ciastko, 280 g, 382 kcal, 1599 kJ, 7,8 g, 45 g
57,06 zł/1kg
17,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ciastka jabłkowe Cuor Di mela 300g - Mulino Bianco
Pyszne kruche ciastka z dżemem jabłkowym i miodem włoskiej marki Mulino Bianco. Opakowanie 300 g. Nie zawierają oleju palmowego w składzie.
Ciastka jabłkowe Cuor Di mela 300g - Mulino Bianco
Pyszne kruche ciastka z dżemem jabłkowym i miodem włoskiej marki Mulino Bianco. Opakowanie 300 g. Nie zawierają oleju palmowego w składzie.
- Zawartość
- 0.3 l
- Lista składników
- Składniki: Mąka pszenna, dżem jabłkowy 23,7% (przecier jabłkowy 18,4%, syrop glukozowo-fruktozowy, dekstroza, sok jabłkowy 3%, cukier, substancja żelująca: pektyna, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), cukier , olej słonecznikowy , syrop glukozowy , jabłko 3,3%, masło , świeże jajka , odtłuszczone mleko w proszku , syrop fruktozowo-glukozowy , skrobia modyfikowana , błonnik pszenny , substancje spulchniające(wodorowęglan amonu, wodorowęglan sodu, winian monopotasu), ocet jabłkowy , sól , aromaty , cynamon Wartość odżywcza w 100g: Wartość energetyczna 1719kJ/409kcal Tłuszcz 13g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 3,3g Węglowodany 66g w tym cukry 31g Białko 5,5g Sól 0,28g Masa netto: 300g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznych Data ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Waga
- 370 g
- Firma spożywcza
- Mulino Bianco
- Nazwa handlowa
- Ciastka jabłkowe Cuor Di mela 300g - Mulino Bianco
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 8076809580670
- Zawartość
- 0.3 l
- Lista składników
- Składniki: Mąka pszenna, dżem jabłkowy 23,7% (przecier jabłkowy 18,4%, syrop glukozowo-fruktozowy, dekstroza, sok jabłkowy 3%, cukier, substancja żelująca: pektyna, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), cukier , olej słonecznikowy , syrop glukozowy , jabłko 3,3%, masło , świeże jajka , odtłuszczone mleko w proszku , syrop fruktozowo-glukozowy , skrobia modyfikowana , błonnik pszenny , substancje spulchniające(wodorowęglan amonu, wodorowęglan sodu, winian monopotasu), ocet jabłkowy , sól , aromaty , cynamon Wartość odżywcza w 100g: Wartość energetyczna 1719kJ/409kcal Tłuszcz 13g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 3,3g Węglowodany 66g w tym cukry 31g Białko 5,5g Sól 0,28g Masa netto: 300g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznych Data ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Waga
- 370 g
- Firma spożywcza
- Mulino Bianco
- Nazwa handlowa
- Ciastka jabłkowe Cuor Di mela 300g - Mulino Bianco
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 8076809580670
Pasuje również do tego

Mulino Bianco 8076809580694, Ciastko, Figa, 300 g, Sztuczny kolor, Syntetyczny barwnik, Środek konserwujący, Organizm zmodyfikowany genetycznie (GMO), 413 kcal, 1735 kJ
53,30 zł/1kg
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809585576, Ciastko, Malina, Jagodowy, Cherry, 300 g, 394 kcal, 1658 kJ, 5,6 g
59,32 zł/1kg
18,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Prasa do wycierania Leifheit Profi XL z kółkami i wycieraczką podłogową
208,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Ciastka pistacjowe nadziewane Baiocchi 240g - Mulino Bianco
61,88 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka Mulino Bianco Abbraci z kremem i kakao
44,14 zł/1kg
15,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809573252, Ciastko, Kakao, Orzech laskowy, 360 g, 509 kcal, 2130 kJ, 8 g
44,03 zł/1kg
14,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Tenerezze kruche ciasteczka z kremem cytrynowym
77,95 zł/1kg
15,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Chicche 200g włoskie ciastka kakaowe z kremem
70,95 zł/1kg
14,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Baiocchi Pistacchio 168g włoskie ciastka z kremem pistacjowym
64,35 zł/1kg
12,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Nascondini ciastka czekoladowe 330 g
34,86 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka kruche Pannocchie 350g - Mulino Bianco
39,97 zł/1kg
14,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Werther’s® Original 176056 Werther’s® Original Blissful Caramel Bites Cookie Bonbons 140,0 g
469,00 zł/1kg
65,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Mulino Bianco 8076809572897, Ciastko, Mleko, 350 g, 482 kcal, 2024 kJ, 6 g
24,05 zł/1kg
9,86 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pavesi Gocciole Chocolate 500g włoskie ciastka z czekoladą
22,29 zł/1kg
14,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809518581, Ciastko, Naturalny, 700 g, 16 g, 460 kcal, 1933 kJ
29,84 zł/1kg
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka Molinetti pełnoziarniste 800g - Mulino Bianco
29,99 zł/1kg
24,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Tarallucci, Ciastko, Naturalny, 800 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g
28,56 zł/1kg
22,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka Ritornelli kakao i migdały 700 g
30,49 zł/1kg
24,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka Mulino Bianco Kekse Pan die Stelle: 100% świeże włoskie mleko • Bez oleju palmowego
54,24 zł/1kg
20,07 zł
Sprzedawca: Spielgeist

Mulino Bianco 8076809571517, Ciastko, 280 g, 382 kcal, 1599 kJ, 7,8 g, 45 g
57,06 zł/1kg
17,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Gemme Albicocca 200 g
73,95 zł/1kg
14,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

Mulino Bianco Canestrini z cukrem pudrem/Puderzucker 200 gr.
71,85 zł/1kg
14,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809572880, Ciastko, 350 g, 466 kcal, 1959 kJ, 6,5 g, 70,3 g
33,03 zł/1kg
11,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809572873, Ciastko, Naturalny, 350 g, Organizm zmodyfikowany genetycznie (GMO), Środek konserwujący, 486 kcal, 2036 kJ
26,20 zł/1kg
9,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809514842, Ciastko, Orzech laskowy, Kakao, 400 g, 187 kcal, 781 kJ, 400 g
48,97 zł/1kg
19,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809542005, Ciastko, Naturalny, 700 g, 465 kcal, 1950 kJ, 7,8 g
32,10 zł/1kg
22,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller

Rabat 5% od 2 szt.






Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Bestseller
Bestseller





Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
13,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,14 zł/1kg

Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
15,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
100,33 zł/1kg

KSM-66 Ashwagandha – podpora Odolnosti a Nervovej Sústavy – 150 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,30 zł
Sprzedawca: Nutrisslim
422,00 zł/1kg

Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,64 zł/1kg

Falcone Cantucci Mandorla z migdałami 800 g
57,94 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
56,61 zł/1kg

Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
137,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,56 zł/1kg

Ciastka rurki Cannoli Sicilani Mignon 160g - Domenico Mascolo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
20,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
102,35 zł/1kg

Krakersy z Kukurydzą i Ryżem Galbusera Zerograno Bezglutenowe 320 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19 990,00 zł/1kg

Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
90,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
451,65 zł/1kg

Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
94,03 zł/1kg

OREO Enrobed White, Ciastko, Biała czekolada, 532 kcal, 2228 kJ, 4,9 g, 70 g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
68,05 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
276,63 zł/1kg

Ciastka zbożowe Zuppalatte Spighe 250g - Colussi
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
30,73 zł/1kg

Oreo Choc Milk,264g
68,05 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
257,77 zł/1kg

OREO Vanilla, Ciastko, Mleko, 476 kcal, 1997 kJ, 5,3 g, 68 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
80,97 zł/1kg

Wicklein Meistersinger Tassenwichtel naturalne kruche ciasto 250g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
14,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
57,44 zł/1kg

Ciastka bezglutenowe Frollini Senza Glutine Gocce di Cioccolato 200g - Lazzaroni



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14 990,00 zł/1kg

Coppenrath domowe herbatniki Frankentaler z polewą i orzechami laskowymi 200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
61,30 zł/1kg

Balconi 8001585010707, 190 g, 1701 kJ, 406 kcal, 19 g, 2 g, 51 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
57,32 zł/1kg

Belli Cantuccini alla Mandorla Toskańskie ciasto migdałowe 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
20,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
82,76 zł/1kg

Ciastka owsiane z czekoladą 180g - Schronisko Bukowina
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
94,33 zł/1kg