Już tylko 4 sztuki w tej cenie
THERAMID C-Tetra E.F. 30 ml – intensywna kuracja z witaminą C
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
162,50 zł
541,67 zł / 100ml
+ 11,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Kremy przeciwzmarszczkowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Beauty of Joseon 8809738316412, Unisex, 30 ml159,97 zł/100ml
47,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
NUTRASKIN Serum z witaminą C - 10 ml683,40 zł/100ml
68,34 zł
Sprzedawca: Nutralash

Więcej informacji o reklamie
Odmładzający krem odżywczy do skóry z bakuchiolem383,06 zł/100ml
191,53 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
bedrop Beauty – skoncentrowane serum przeciwstarzeniowe236,92 zł
-10,83 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
226,09 zł
Sprzedawca: WR-Products

THERAMID Hapca Filler 30 ml - Intensywna terapia nawilżająco-przeciwzmarszczkowa z HA
667,97 zł/100ml
200,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

The Potions Przeciwzmarszczkowe serum z koenzymem Q10, 20ml
421,35 zł/100ml
84,27 zł
Sprzedawca: somnia24

Intensywny koncentrat przeciwstarzeniowy Celyoung 30 ml
142,15 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Intensywny krem przeciwzmarszczkowy z witaminą C i retinolem Verdichtungscreme C-Vital (Verdichtungscreme) 50 ml
331,50 zł/100ml
165,75 zł
Sprzedawca: VISO

Kruterhof Intensive Serum 30 ml
338,93 zł/100ml
101,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

COSRX Vitamin C 23 Serum 20 g
1 121,58 zł/1kg
127,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Dr Scheller Przeciwzmarszczkowe intensywne serum arganowe, 30 ml
1 249,00 zł/1l
37,47 zł
Sprzedawca: taleoo

Biomed Biotox Serum do twarzy 30 ml
530,73 zł/100ml
159,22 zł
Sprzedawca: apohealth

Noreva Iklen+ Serum 30 ml
19 572,00 zł/100ml
205,80 zł
-10,08 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
195,72 zł
Sprzedawca: apohealth

Serum kolagenowe 50 ml
500,68 zł/100ml
250,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Missha Ujędrniająco-rozjaśniające serum z witaminą C, 30ml
1 134,50 zł/1kg
90,76 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Q+A - Vitamin C Brightening Serum 30ml
193,30 zł/100ml
57,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Serum przeciwzmarszczkowe z retinolem Byphasse 50 ml
65,22 zł/100ml
32,61 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

PLANTSCRIPTION serum korygujące zmarszczki 50 ml
788,50 zł/100ml
394,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Serum z witaminą C 30 ml
5 723,33 zł/1l
171,70 zł
Sprzedawca: somnia24

Institut Esthederm Intensive Retinol Serum 15 ml
3 323,20 zł/100ml
498,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
THERAMID C-Tetra E.F. to intensywna kuracja z witaminą C, stworzona w celu poprawy wyglądu skóry i jej zdrowia. Dzięki zaawansowanej formule zawierającej stabilizowaną witaminę C, preparat ten skutecznie przeciwdziała oznakom starzenia, wyrównuje koloryt skóry oraz redukuje przebarwienia. Działa jako silny przeciwutleniacz, który neutralizuje działanie wolnych rodników, co przyczynia się do ochrony skóry przed szkodliwym wpływem środowiska.
Korzyści dla skóry:
Redukcja oznak starzenia: Pomaga wygładzić drobne zmarszczki i linie, poprawiając elastyczność skóry.
Wyrównanie kolorytu: Zmniejsza widoczność przebarwień i plam pigmentacyjnych.
Ochrona antyoksydacyjna: Neutralizuje wolne rodniki, chroniąc skórę przed stresem oksydacyjnym.
Rozświetlenie: Dodaje blasku i świeżości, nadając skórze promienny wygląd.
Sposób użycia:
Na oczyszczoną skórę twarzy nałóż kilka kropli preparatu, delikatnie wmasowując go w skórę aż do całkowitego wchłonięcia. Stosuj rano, przed aplikacją kremu nawilżającego i ochronnego. Unikaj kontaktu z oczami. Zaleca się stosowanie produktu regularnie, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- Aqua (Water), Ascorbyl Tetraisopalmitate, Propanediol, Ascorbyl Glucoside, Glycerin, Tricaprylin, Methylpropanediol, Glycine Soja (Soybean) Seed Extract, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Methylsilanol Pectinate, Ferulic Acid, Lecithin, Sclerotium Gum, Pullulan, Xanthan Gum, Silica, Sodium Hydroxide, Sodium Citrate, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate
- Producent
- THERAMID
- EAN
- 8436585434497
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- Aqua (Water), Ascorbyl Tetraisopalmitate, Propanediol, Ascorbyl Glucoside, Glycerin, Tricaprylin, Methylpropanediol, Glycine Soja (Soybean) Seed Extract, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Methylsilanol Pectinate, Ferulic Acid, Lecithin, Sclerotium Gum, Pullulan, Xanthan Gum, Silica, Sodium Hydroxide, Sodium Citrate, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate
- Producent
- THERAMID
- EAN
- 8436585434497
Pasuje również do tego

THERAMID A-Retinoate 30 ml - Retinoidowy zabieg przeciwstarzeniowy
749,97 zł/100ml
224,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LaRoseCare

THERAMID Hapca Filler 30 ml - Intensywna terapia nawilżająco-przeciwzmarszczkowa z HA
667,97 zł/100ml
200,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

THERAMID Derma Peptides 30 ml – Odmładzająca terapia peptydowa 35%
541,67 zł/100ml
162,50 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

THERAMID Clinical Vitamin A 30 ml – Kuracja restrukturyzująca z witaminą A
575,00 zł/100ml
172,50 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

THERAMID Copper peptide 30 ml - Terapia z peptydami miedzi
1 332,07 zł/100ml
399,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

THERAMID Azid 30 ml – Rozjaśniająca terapia z kwasem azelainowym 15% zmniejszająca zaczerwienienia
578,33 zł/100ml
173,50 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
105,98 zł/100ml
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Yorbay 150cm sztuczna choinka jodłowa ze stojakiem do dekoracji świątecznych wielokrotnego użytku (choinka ze śniegiem)
119,45 zł/1kg
716,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
453,27 zł/100ml
67,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
963,61 zł/1kg
79,98 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

THERAMID -Smoothing Treatment 30 ml - Zabieg przeciwstarzeniowy z kwasami AHA/PHA
5 899,67 zł/1l
176,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Choinka Yorbay Choinka ze stojakiem 120 cm, ze sztucznym śniegiem
131,84 zł/1kg
1 081,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Femibion 2, Ciąża, 56 tabletek + 56 kapsułek
1 079,90 zł/1l
107,99 zł
Sprzedawca: The-Fast-Order

Hp 15-Fd0611Ng 39,6Cm (15,6 ) N100 4Gb 128Gb
1 746,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Odkurzacz akumulatorowy Aiibot 8w1, bezprzewodowy, 37000 Pa, 500 W, wymienny akumulator, 50 min, ręczny 5w1, system filtrów, pojemność 1,6 L
429,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

THERAMID Lino 8 30 ml - Kuracja antyoksydacyjna z witaminami
5 303,33 zł/1l
159,10 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Sztuczne drzewko świąteczne FairyTrees, 180 cm, odmiana świerka nordmanna, z drewnianą podstawą | Sztuczny świerk z zielonym pniem | Produkt zgodny z normami UE
1 694,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Sztuczne drzewko świąteczne ALIGHTUP, wysokość 213 cm, 870 gałęzi wykonanych z materiału PVC, białe wierzchołek
55,57 zł/1kg
305,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Dual Barrier Creamy Toner kremowy tonik z ceramidami 150ml
69,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Makita Adventskalender 24 Türchen
525,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bieżnia o mocy 1400 W, z nachyleniem, głośnikiem Bluetooth do bieżni, regulacją 1-12 km / h z funkcją APP, ekranem LCD do domu / biura
722,11 zł
Sprzedawca: mindsupply

Odkurzacz cyklonowy bezworkowy LEHMANN TYPHOON 2x HEPA, regulacja mocy, ultra system ssania
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Anua Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Soothing Serum 30 ml
325,57 zł/100ml
97,67 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Blender ręczny LEHMANN CHOWMEI Mikser ręczny ze stali nierdzewnej ,Trzepaczka do mieszania, hak do mieszania ZESTAW 6w1 wielofunkcyjny, złote ostrze
124,90 zł
-5,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Grill kontaktowy Tefal OptiGrill GC705D
702,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

FunLife F1 – składany bieżnia do chodzenia, 3-w-1, z uchwytem, prędkość 1–8 km/h, kompaktowa i cicha, idealna do domu, biura i pracy zdalnej
549,99 zł
Sprzedawca: FunLife
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

TimeWise Repair Volu-Firm basic set



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
864,56 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
288,19 zł/100ml

NUTRABROW Wzmacniacz brwi 2.0 - 5 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
365,51 zł
Sprzedawca: Nutralash
7 310,20 zł/100ml

TimeWise „Zestaw cudownych kosmetyków” Do skóry normalnej/suchej 4 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
670,94 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
670,94 zł/100ml

TimeWise „Miracle Set” dla skóry mieszanej/tłustej



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
670,94 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
670,94 zł/100ml

NUTRASKIN Serum z witaminą C - 30 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
182,64 zł
Sprzedawca: Nutralash
608,80 zł/100ml

NUTRASKIN Serum z witaminą C - 10 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
68,34 zł
Sprzedawca: Nutralash
683,40 zł/100ml

2 x Mary Kay TimeWise Repair Day Cream Volu-Firm z ekonomicznym zestawem SPF 30



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
517,83 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
517,83 zł/100ml

Babor Doctor Babor Lifting Collagen-Peptide Booster Cream 50ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
316,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
63,23 zł/100ml

Odmładzający krem odżywczy do skóry z bakuchiolem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
191,53 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
383,06 zł/100ml

Vichy Neovadiol Longevity Pro Volumen Creme 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
312,54 zł
Sprzedawca: apohealth
625,08 zł/100ml

Koreański serum do twarzy przeciwstarzeniowe z witaminą C i niacynamidem, 50 ml. Działa przeciw przebarwieniom i zmarszczkom, zawiera stabilizowaną witaminę C, rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry
147,96 zł
Sprzedawca: BasketGuru
295,92 zł/100ml

Korean Blossom Crema do twarzy, koreańska, przeciwstarzeniowa, nawilżająca, do stosowania rano i wieczorem, 50 ml - koreańska pielęgnacja skóry, redukuje głębokie zmarszczki, nawilża i odżywia.
147,96 zł
Sprzedawca: BasketGuru
295,92 zł/100ml

MARY KAY Serum do twarzy Mary Kay Clinical Solutions Retinol 0.5 Serum 29ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
355,28 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
12 251,03 zł/1kg

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe Volu-Firm Repair – zaawansowane serum liftingujące 29 ml
341,77 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
11 785,17 zł/1l

Mary Kay Advanced Lifting Volu-Firm Serum 29ml
337,72 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 164,55 zł/100ml

MARY KAY Serum przeciwzmarszczkowe TimeWise Replenishing C + E 44 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
328,26 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
746,05 zł/100ml

Pianka oczyszczająca TRUE TURMERIC
138,08 zł
-7,27 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,81 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
87,21 zł/100ml

Tonik do skóry BIAŁA MIĘTA
129,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
129,17 zł/100ml

Maseczka do twarzy na noc NEEM & TEA TREE
129,17 zł
-6,80 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
122,37 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
407,90 zł/100ml