Develey Tex Mex Salsa Sauce smaczny sos pomidorowy z chili 250ml

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

10,74 zł

34,65 zł / 1kg

+ 56,00 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

pt. 2 – śr. 7 października
Nasze najlepszeoferty
Sosy do potraw z grilla i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Block House Sos do steków z pomidorami i papryką 240 g
Block House Sos do steków z pomidorami i papryką 240 g
85,67 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
20,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Yildriz Hot Sauce 265g – Ostry sos przyprawowy dla intensywnego smaku
Yildriz Hot Sauce 265g – Ostry sos przyprawowy dla intensywnego smaku
347,51 zł/1kg
92,09 zł
Rabat 10% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah
Zdjęcie produktu dla Kühne sos currywurst z cebulą i owocowym curry 250ml
Kühne sos currywurst z cebulą i owocowym curry 250ml
39,16 zł/1l
9,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Sos Heinz Firecracker – ostry sos pomidorowo-chili 1000 ml
Sos Heinz Firecracker – ostry sos pomidorowo-chili 1000 ml
49,98 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
49,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Maggi Texicana salsa sos do maczania i przyprawiania 500ml
Maggi Texicana salsa sos do maczania i przyprawiania 500ml
35,24 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
17,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Develey 223454 Develey Spicy Burger Sauce 250,0 ml
Develey 223454 Develey Spicy Burger Sauce 250,0 ml
261,56 zł/1l
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
65,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Develey 184862, Sos do burgerów, 250 ml
Develey 184862, Sos do burgerów, 250 ml
42,80 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
10,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Develey French Fries Sauce kremowy łagodny delikatnie pikantny do maczania 250ml
Develey French Fries Sauce kremowy łagodny delikatnie pikantny do maczania 250ml
42,80 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
10,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Salsa Mexicana Casera – pikantna, owocowa, klasyczna, wyrazista, delikatna – 250 ml
Salsa Mexicana Casera – pikantna, owocowa, klasyczna, wyrazista, delikatna – 250 ml
18,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Sos salsa do nachos 90 g - Jak w kinie
Sos salsa do nachos 90 g - Jak w kinie
38,78 zł/1kg
3,49 zł
Sprzedawca: Crunchysnack_pl
Zdjęcie produktu dla Maggi Currywurst Sauce owocowo-pikantny z subtelną nutą ciepła 500ml
Maggi Currywurst Sauce owocowo-pikantny z subtelną nutą ciepła 500ml
35,08 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
17,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Develey BBQUE Chilli & Horseradish Sauce 400 ml
Develey BBQUE Chilli & Horseradish Sauce 400 ml
74,95 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Heinz Hot Chili, Sos chili, 220 ml, 459 kJ, 108 kcal, 2,3 g, 25 g
Heinz Hot Chili, Sos chili, 220 ml, 459 kJ, 108 kcal, 2,3 g, 25 g
66,95 zł/1l
14,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Händlmaier Sos chilli z ostrymi papryczkami chilli Vegan 200ml
Händlmaier Sos chilli z ostrymi papryczkami chilli Vegan 200ml
41,50 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bild Zoom
Kuehne sos chilli ostry aromatyczny z chilli 250ml
38,80 zł/1l
9,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Tabasco Chipotle Pepper Sauce scharfe Würzsauce 150ml
Tabasco Chipotle Pepper Sauce scharfe Würzsauce 150ml
265,67 zł/1l
39,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Sos paprykowy Heinz Spicy z chili i cebulą Opakowanie 1000 ml
Sos paprykowy Heinz Spicy z chili i cebulą Opakowanie 1000 ml
49,98 zł/1l
49,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Sos salsa Homann
Sos salsa Homann
37,05 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
111,16 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Luvat – Delikatess Remoulade – 12 x 875 ml
Luvat – Delikatess Remoulade – 12 x 875 ml
50,19 zł/1kg
526,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Zdjęcie produktu dla Ostry sos chili 250ml
Ostry sos chili 250ml
71,60 zł/1l
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Sos Develey Tex Mex Salsa – pyszny sos pomidorowo-chili 250 ml

Przegląd produktu
Sos Develey Tex Mex Salsa z pomidorami i chili 250 ml przenosi typowy smak kuchni Tex Mex prosto na talerz i zachwyca pikantnym połączeniem owocowych pomidorów i delikatnej ostrości chili. Idealnie nadaje się jako dip, dodatek lub do doprawiania pikantnych potraw.

Najważniejsze cechy sosu
Smak jest owocowo-pikantny z przyjemną nutą chili, która zapewnia lekką ostrość i podkreśla typowy charakter Tex Mex. Konsystencja jest lekko kremowa z drobnymi kawałkami, dzięki czemu sos wygląda wyjątkowo autentycznie i łatwo się rozprowadza. Zrównoważona receptura łączy aromat pomidorów z pikantną głębią i sprawia, że sos ma wszechstronne zastosowanie. Poręczna butelka o pojemności 250 ml umożliwia łatwe i czyste dozowanie w codziennym użytkowaniu. Dzięki gotowej do spożycia konsystencji jest natychmiast gotowy do użycia i można go elastycznie stosować.

Wskazówki dotyczące stosowania sosu
Ten sos Tex Mex Salsa doskonale pasuje do nachos, chipsów tortilla lub przekąsek, zapewniając pikantny i lekko ostry akcent. W tacos, burritos lub wrapach wnosi świeżość i aromat. W kuchni można go używać do wzbogacania potraw mięsnych, warzywnych lub ryżowych, nadając im typowo meksykański charakter. Szczególnie podczas wieczorów przy grillu lub spotkań towarzyskich zapewnia urozmaicenie i intensywny smak.

Często zadawane pytania dotyczące sosu „
” Wiele osób zastanawia się, jak ostry jest ten sos. Jego ostrość jest lekka do średniej i zapewnia pikantność, nie dominując jednak nad potrawą. Często pojawia się również pytanie, czy sos nadaje się wyłącznie jako dip, podczas gdy można go równie dobrze wykorzystać do gotowania lub jako bazę do innych sosów. Równie ważna jest konsystencja, która jest lekko grudkowata i zapewnia autentyczne doznania smakowe typowe dla salsy.

Develey Senf & Feinkost GmbHOttobrunner Str. 45
82008 Unterhaching/Monachium


Odpowiedzialny podmiot działający na rynku spożywczym (UE)
Develey Senf & Feinkost GmbH
D-82001 Unterhaching/Monachium

Nazwa żywności
Sos pomidorowy z chili

Wykaz składników
Składniki: Woda pitna, 23% przecier pomidorowy, cukier, 7% papryka słodka, ocet spirytusowy¹, cebula, 3% chili jalapeño, skrobia modyfikowana, sól kuchenna, sok z buraków, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), przyprawy, ekstrakt przypraw (z CELERY). (¹ dla AT: ocet spirytusowy winny/ dla CH: ocet stołowy)

Średnie wartości odżywcze na 100 ml (nieprzygotowane)
Wartość kaloryczna w kJ 418,00
Wartość kaloryczna w kcal 99,00
Tłuszcz w g 0,30
Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe w gtłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe w g 0,10
Węglowodany w g 21,60
Węglowodany, w tym cukier w g 18,80
Białko w g 1,00
Sól w g 2,30

Deklarowane dodatki
Nie zawiera żadnych deklarowanych dodatków

Właściwości odżywcze
Bez laktozy

Zawarte alergeny
Seler i produkty z niego wytwarzane

Przechowywanie i użytkowanie
chłodny i suchy
Zawartość
0.25 l
Lista składników
Woda pitna, 23% przecier pomidorowy, cukier, 7% słodka papryka, ocet spirytusowy¹, cebula, 3% chili jalapeño, skrobia modyfikowana, sól kuchenna, sok z buraków, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), przyprawy, ekstrakt przypraw (z CELERY). (¹ dla AT: ocet spirytusowy winny/ dla CH: ocet stołowy)
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość kaloryczna: 99 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 418 kilodżuli (kJ) Węglowodany: 21,6 g Węglowodany, w tym cukier: 18,8 g Tłuszcz: 0,3 g Tłuszcz, w tym tłuszcze nasycone: 0,1 g Błonnik: - g Białko: 1 g Sól: 2,3 g
Waga
310 g
Firma spożywcza
Develey Senf & Feinkost GmbHOttobrunner Str. 45 82008 Unterhaching/München
Nazwa handlowa
Sos pomidorowy i chili
Producent
Develey Senf & Feinkost
Numer producenta
8872
EAN
4006824008723

Przechowywanie i użytkowanie
chłodny i suchy
Zawartość
0.25 l
Lista składników
Woda pitna, 23% przecier pomidorowy, cukier, 7% słodka papryka, ocet spirytusowy¹, cebula, 3% chili jalapeño, skrobia modyfikowana, sól kuchenna, sok z buraków, substancja zagęszczająca (guma ksantanowa), przyprawy, ekstrakt przypraw (z CELERY). (¹ dla AT: ocet spirytusowy winny/ dla CH: ocet stołowy)
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość kaloryczna: 99 kilokalorii (kcal) Wartość kaloryczna: 418 kilodżuli (kJ) Węglowodany: 21,6 g Węglowodany, w tym cukier: 18,8 g Tłuszcz: 0,3 g Tłuszcz, w tym tłuszcze nasycone: 0,1 g Błonnik: - g Białko: 1 g Sól: 2,3 g
Waga
310 g
Firma spożywcza
Develey Senf & Feinkost GmbHOttobrunner Str. 45 82008 Unterhaching/München
Nazwa handlowa
Sos pomidorowy i chili
Producent
Develey Senf & Feinkost
Numer producenta
8872
EAN
4006824008723
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Develey French Fries Sauce kremowy łagodny delikatnie pikantny do maczania 250ml
Develey French Fries Sauce kremowy łagodny delikatnie pikantny do maczania 250ml
42,80 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
10,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Develey Sour Cream Sauce kremowy, łagodny sos do maczania 875ml
Develey Sour Cream Sauce kremowy, łagodny sos do maczania 875ml
35,68 zł/1l
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
31,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Sos koktajlowy Develey – kremowy, owocowy, klasyczny, delikatny, pyszny – 875 ml
Sos koktajlowy Develey – kremowy, owocowy, klasyczny, delikatny, pyszny – 875 ml
36,02 zł/1l
31,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
351,27 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
52,69 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
186,80 zł/1kg
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
93,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Develey 185069, Sos z kwaśnej śmietany, 250 ml
Develey 185069, Sos z kwaśnej śmietany, 250 ml
42,96 zł/1l
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
10,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Whole Curry G.Ketchup D.800ml
Whole Curry G.Ketchup D.800ml
18,57 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
18,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mieszanka do wypieku chleba żytniego mieszanego Küchenmeister 1 kg na dwa bochenki po 750 g każdy
Mieszanka do wypieku chleba żytniego mieszanego Küchenmeister 1 kg na dwa bochenki po 750 g każdy
9,50 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
9,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Sos słodko-kwaśny 240g marki Lee Kum Kee Sos słodko-kwaśny Asia Sauce Sweet & Sour
Sos słodko-kwaśny 240g marki Lee Kum Kee Sos słodko-kwaśny Asia Sauce Sweet & Sour
145,33 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
34,88 zł
Sprzedawca: SpiritsFlavour
Zdjęcie produktu dla Develey Original Curry Ketchup fruchtig wuerzig mild 500ml
Develey Original Curry Ketchup fruchtig wuerzig mild 500ml
31,46 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
15,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kabanos exclusive wieprzowy 105 g Tarczyński
Kabanos exclusive wieprzowy 105 g Tarczyński
100,18 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,02 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
56,50 zł/1kg
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
21,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Tefal Plancha Booster CB641810, Czarny, Prostokątny, 1300 cm², 1,2 m, 152 mm, 641 mm
Tefal Plancha Booster CB641810, Czarny, Prostokątny, 1300 cm², 1,2 m, 152 mm, 641 mm
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 55
1 297,66 zł
Sprzedawca: G-Electronics
Zdjęcie produktu dla Wypiekacz do chleba MEDION (550 W, do 1000 g, 19 programów pieczenia, 3 poziomy przyrumienienia, funkcja utrzymywania ciepła, zaprogramowany czas MD 11011)
Wypiekacz do chleba MEDION (550 W, do 1000 g, 19 programów pieczenia, 3 poziomy przyrumienienia, funkcja utrzymywania ciepła, zaprogramowany czas MD 11011)
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 170
738,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart
Zdjęcie produktu dla Sos ogórkowy z chrupiącymi kawałkami warzyw Develey 875ml
Sos ogórkowy z chrupiącymi kawałkami warzyw Develey 875ml
40,42 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
35,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Develey Original Mayonnaise cremig mild im Geschmack 500ml
Develey Original Mayonnaise cremig mild im Geschmack 500ml
42,16 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
21,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Arebos 4252023110389, Czarny, 2 szt.
Arebos 4252023110389, Czarny, 2 szt.
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 147
230,00 zł
-20,00 zł
210,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS
Zdjęcie produktu dla Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 724
1 347,00 zł
-348,00 zł
999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH
Zdjęcie produktu dla Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 2192
79,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP
Zdjęcie produktu dla Maggi Texicana salsa sos do maczania i przyprawiania 500ml
Maggi Texicana salsa sos do maczania i przyprawiania 500ml
35,24 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
17,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Develey 184862, Sos do burgerów, 250 ml
Develey 184862, Sos do burgerów, 250 ml
42,80 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
10,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Develey 223454 Develey Spicy Burger Sauce 250,0 ml
Develey 223454 Develey Spicy Burger Sauce 250,0 ml
261,56 zł/1l
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
65,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Zdjęcie produktu dla Develey Sweet Chilli Sauce pikantny słodki w butelce 875ml
Develey Sweet Chilli Sauce pikantny słodki w butelce 875ml
28,99 zł/1kg
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
31,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Block House Sos do steków z pomidorami i papryką 240 g
Block House Sos do steków z pomidorami i papryką 240 g
85,67 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
20,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Maggi Currywurst Sauce owocowo-pikantny z subtelną nutą ciepła 500ml
Maggi Currywurst Sauce owocowo-pikantny z subtelną nutą ciepła 500ml
35,08 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
17,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Maggi Texicana Salsa extra Ostry sos do maczania i przyprawiania 500ml
Maggi Texicana Salsa extra Ostry sos do maczania i przyprawiania 500ml
35,24 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
17,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Salsa Mexicana Casera – pikantna, owocowa, klasyczna, wyrazista, delikatna – 250 ml
Salsa Mexicana Casera – pikantna, owocowa, klasyczna, wyrazista, delikatna – 250 ml
18,66 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Develey 3312221004 Develey American Style Hotdog Senf 250,0 ml, 1 St.
Develey 3312221004 Develey American Style Hotdog Senf 250,0 ml, 1 St.
34,65 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
10,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Santa Maria Salsa Dip gęsty pikantny sos meksykański średni 250g
Santa Maria Salsa Dip gęsty pikantny sos meksykański średni 250g
44,36 zł/1kg
11,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Develey 184628, Sos z kwaśnej śmietany, 250 ml
Develey 184628, Sos z kwaśnej śmietany, 250 ml
10,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Recenzje klientów

Na podstawie 2 opinii
Oceniono dnia 5 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 21 kwietnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Block House Sos do steków z pomidorami i papryką 240 g
Block House Sos do steków z pomidorami i papryką 240 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
20,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,67 zł/1l
Zdjęcie produktu dla REMIA Sweet Dalton Smokey Honey Sauce 6er Pack (6x450ml Flasche) + usy Block + usy Block
REMIA Sweet Dalton Smokey Honey Sauce 6er Pack (6x450ml Flasche) + usy Block + usy Block
219,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah
81,11 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kuehne Made for Meat Sos grillowy z wędzonej papryki rauchig pikant 235ml
Kuehne Made for Meat Sos grillowy z wędzonej papryki rauchig pikant 235ml
12,34 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,51 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Musztarda żółta Mississippi Barbecue do grillowania i maczania 266 ml
Musztarda żółta Mississippi Barbecue do grillowania i maczania 266 ml
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
46,88 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Kühne sos currywurst z cebulą i owocowym curry 250ml
Kühne sos currywurst z cebulą i owocowym curry 250ml
9,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,16 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos chilli sriracha 730ml - Flying Goose
Sos chilli sriracha 730ml - Flying Goose
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
28,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,58 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos Sriracha Mayo Chili - Majonezowy 455G
Sos Sriracha Mayo Chili - Majonezowy 455G
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
23,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,41 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Salomon White BBQ Sauce Wegański kremowy sos barbecue nieschłodzony 2000ml
Salomon White BBQ Sauce Wegański kremowy sos barbecue nieschłodzony 2000ml
79,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
39,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Develey French Fries Sauce kremowy łagodny delikatnie pikantny do maczania 250ml
Develey French Fries Sauce kremowy łagodny delikatnie pikantny do maczania 250ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
10,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
42,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos ogórkowy z chrupiącymi kawałkami warzyw Develey 875ml
Sos ogórkowy z chrupiącymi kawałkami warzyw Develey 875ml
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
35,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,42 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Develey paprykowy sos relish z drobnymi kawałkami warzyw 875ml
Develey paprykowy sos relish z drobnymi kawałkami warzyw 875ml
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
35,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,42 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos miętowy Le Clou Delikatnie zbalansowany sos miętowy o kremowej konsystencji 200 g
Sos miętowy Le Clou Delikatnie zbalansowany sos miętowy o kremowej konsystencji 200 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
39,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
198,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Fuchs Foodservice BBQ Chicken mieszanka przypraw opakowanie 1300g
Fuchs Foodservice BBQ Chicken mieszanka przypraw opakowanie 1300g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
82,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
63,55 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Develey Sour Cream Sauce kremowy, łagodny sos do maczania 875ml
Develey Sour Cream Sauce kremowy, łagodny sos do maczania 875ml
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
31,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
35,68 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Sos chilli sriracha 455ml - Flying Goose
Sos chilli sriracha 455ml - Flying Goose
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
23,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
51,63 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Develey BBQUE Chilli & Horseradish Sauce 400 ml
Develey BBQUE Chilli & Horseradish Sauce 400 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,98 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
74,95 zł/1l
Zdjęcie produktu dla BBQUE Barbecue Smoker Sauce z drewna bukowego o delikatnym aromacie dymu wędzarniczego 400ml
BBQUE Barbecue Smoker Sauce z drewna bukowego o delikatnym aromacie dymu wędzarniczego 400ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
74,37 zł/1l
Zdjęcie produktu dla BBQUE Barbecue Oryginalny klasyczny dymny sos barbecue w czystej postaci 400ml
BBQUE Barbecue Oryginalny klasyczny dymny sos barbecue w czystej postaci 400ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
29,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
74,37 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Develey FoodTrip Sos sezamowy z dodatkiem sosu sojowego, delikatnie doprawiony, 300 ml
Develey FoodTrip Sos sezamowy z dodatkiem sosu sojowego, delikatnie doprawiony, 300 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
43,82 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Develey FoodTrip Sos Sweet Chili Owocowa słodycz Opakowanie 300 ml
Develey FoodTrip Sos Sweet Chili Owocowa słodycz Opakowanie 300 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
6,02 zł/1kg