5,0



Na podstawie 17 opinii
Bestseller
Van Cleef & Arpels Thé Amara, Unisex, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Mięta, Różowy pieprz, Różowy, Drewno cashmeran, Drzewo cedrowe, Białe piżmo
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
808,63 zł
10 781,73 zł / 1l
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
Darmowa wysyłka
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Acqua di Parma Quercia, Letnie, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Cytryna, Petitgrain, Różowy pieprz, Lemon, Bergamot, Petitgrain, Pink Pepper, Drzewo cedrowe, Kardamon, Geranium7 352,00 zł/1l
735,20 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Bazylia, Cytryna, Mięta, Petitgrain, Rozmaryn, Lawenda (lavandin), Mandarynka, Bursztyn, Drzewo cedrowe, Białe piżmo11 263,60 zł/1l
1 126,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo1 723,87 zł/1l
129,29 zł
Sprzedawca: Inaris_International

Więcej informacji o reklamie
Jean Patou Joy Forever 50ml, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Galbanum, Mandarynka, Bergamot, Mandarin, Galbanum, Jaśmin, Kwiat pomarańczy, Brzoskwinia, Różowy11 774,00 zł/1l
588,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Van Cleef And Arpels Neroli Amara woda perfumowana spray 75ml
16 546,67 zł/1l
1 241,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Van Cleef & Arpels California Rêverie, Unisex, Letnie, 75 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Neroli, Frangipani, Jaśmin
7 808,27 zł/1l
585,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Van Cleef&Arpels Oud Blanc Woda perfumowana, 75ml
10 781,73 zł/1l
808,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Van Cleef & Arpels Encens Précieux, Unisex, 75 ml, Perfumy w płynie, Skóra, Mirra, Incense, Tytoń, Wanilia, Spray
6 932,40 zł/1l
519,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Van Cleef & Arpels Bois D'Iris, Unisex, 75 ml, Butelka jednorazowa, Sól morska, Orris, Ambra, Wetiwer
7 812,67 zł/1l
585,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Van Cleef&Arpels Collection Extraordinaire Ambre Imperial Woda perfumowana, 7.5 ml
10 116,00 zł/1l
75,87 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Precious Oud Woda perfumowana, 75ml
7 711,07 zł/1l
578,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Van Cleef & Arpels Bois Doré, Unisex, 75 ml, Butelka jednorazowa, Pieprz, Drzewo cedrowe, Wanilia, Tonkowiec wonny, Białe piżmo
10 781,73 zł/1l
808,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Van Cleef&Arpels Collection Extraordinaire Precious Oud Woda perfumowana, 7.5 ml
16 434,67 zł/1l
123,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 396,00 zł/1l
139,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Musc de Soie Woda perfumowana spray (75 ml)
11 314,93 zł/1l
848,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Chloé Atelier des Fleurs Iris woda perfumowana unisex 50 ml
5 597,60 zł/1l
279,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Chopard - Neroli a la Cardamome du Guatemala EDP 50ml
8 108,60 zł/1l
416,85 zł
-11,42 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
405,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Parfums de Marly Valaya Exclusif Parfém 75 ml UNISEX
18 546,67 zł/1l
1 391,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

French Avenue Jasmere 2026 – nowy zapach, 100 ml ekstraktu perfumowego – NOWOŚĆ
189,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Odpowiedni dla:
- Unisex
- Pojemność:
- 75 ml
- Rodzaj flakonu:
- Butelka jednorazowa
- Nuty zapachowe główne:
- Bergamotka, Mięta, Różowy pieprz
- Główne nuty zapachowe serca:
- Różowy
- Główne bazowe nuty zapachowe:
- Drewno cashmeran, Drzewo cedrowe, Białe piżmo
- Skład:
- ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 40-B) - PARFUM (FRAGRANCE) – AQUA (WATER) – HYDROXYCITRONELLAL – LIMONENE - ETHYLHEXYL SALICYLATE - BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE – CITRONELLOL – LINALOOL – GERANIOL – CITRAL - BENZYL ALCOHOL - CI 19140 (YELLOW 5) - CI 42090 (BLUE 1)
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
Nowe perfumy Thé Amara są jak olfaktoryczny spacer, niespieszna wycieczka po plantacjach herbaty wczesnym rankiem. Pieszczota pierwszych promieni słońca kontrastuje ze świeżością lekkiej bryzy, przynosząc ze sobą zapach jeszcze zielonych liści herbaty. Elementy te łączą się w doskonałej alchemii ... Thé Amara oddaje wyjątkowość tej cennej chwili i uwiecznia jej wspomnienie w emocjonalnie naładowanej kreacji. Jasne nuty bergamotki i mięty stanowią punkt wyjścia dla akordu herbaty, który jest zarówno zielony, jak i kwiatowy. Ich świeżość uzupełnia pikantny akcent różowego pieprzu, który tworzy wiecznie elegancki bukiet róży i słodkiego groszku. Perfumy ocieplają nuty kaszmiru i białego piżma, które tworzą miękką i otulającą bazę. Wreszcie, drzewo cedrowe nadaje tym wyjątkowym perfumom głębię i długotrwałą sygnaturę, która pobudza wyobraźnię i rozbudza wszystkie zmysły.
Van Cleef und Arpels - Thé Amara EDP 75 ml
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (szczegółowy skład znajduje się na odwrocie opakowania)
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 3386460143523
- Numer producenta
- JVA010A37
- Waga
- 0.1 kg
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (szczegółowy skład znajduje się na odwrocie opakowania)
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 3386460143523
- Numer producenta
- JVA010A37
Pasuje również do tego

Van Cleef And Arpels Neroli Amara woda perfumowana spray 75ml
16 546,67 zł/1l
1 241,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 028,50 zł/1l
102,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Philips Sonicare C3 Premium Plaque Control HX9044/17 Końcówki Usuwanie Płytki Nazębnej, 4 szt., Biały, Miękki, flexible rubber sides, 2 Series plaque control 2 Series plaque defense 3 Series gum health DiamondClean DiamondClean...
210,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Van Cleef & Arpels Ambre Impérial, Unisex, 75 ml, Bergamotka, Różowy, Cynamon, Bursztyn, Tonkowiec wonny, Spray
7 406,40 zł/1l
555,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
7 708,50 zł/1l
770,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Van Cleef&Arpels Oud Blanc Woda perfumowana, 75ml
10 781,73 zł/1l
808,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Van Cleef & Arpels Orchidèe Vanille, Unisex, Letnie, 75 ml, Butelka jednorazowa, Liczi, Mandarynka, Migdał, Różowy, Fioletowy
10 781,73 zł/1l
808,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Van Cleef & Arpels Bois D'Iris, Unisex, 75 ml, Butelka jednorazowa, Sól morska, Orris, Ambra, Wetiwer
7 812,67 zł/1l
585,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Van Cleef & Arpels Bois Doré, Unisex, 75 ml, Butelka jednorazowa, Pieprz, Drzewo cedrowe, Wanilia, Tonkowiec wonny, Białe piżmo
10 781,73 zł/1l
808,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Parfums de Marly Valaya Exclusif Parfém 75 ml UNISEX
18 546,67 zł/1l
1 391,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Van Cleef & Arpels California Rêverie, Unisex, Letnie, 75 ml, Butelka jednorazowa, Mandarynka, Neroli, Frangipani, Jaśmin
7 808,27 zł/1l
585,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
723,50 zł/1l
72,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dolce&Gabbana L'Imperatrice, Kobiety, 100 ml, ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 szt.
1 736,00 zł/1l
173,60 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 167,00 zł/1l
416,70 zł
Sprzedawca: Sykz

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
622,00 zł/1l
62,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 965,07 zł/1l
147,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Burberry London, Kobiety, 100 ml, Wiciokrzew, Różowy, Jaśmin, Piwonia, Tiare kwiat, Piżmo, Paczula, Drzewo sandałowe, Spray
2 550,60 zł/1l
255,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

TOM FORD Noir De Noir, Unisex, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., WATER\AQUA\EAU, FRAGRANCE (PARFUM), LINALOOL, BENZYL BENZOATE, GERANIOL, LIMONENE,...
10 326,40 zł/1l
1 032,64 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo
4 320,00 zł/1l
432,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Scentiva

Xerjoff Torino23 EDP 50 ml UNISEX
10 650,00 zł/1l
532,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

BDK Parfums Gris Charnel Edp Spray
8 888,80 zł/1l
888,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Creed Love in White Woda perfumowana, 75 ml
12 351,33 zł/1l
926,35 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Nasomatto Black Afgano, Unisex, 30 ml, Butelka jednorazowa, Spray, Alcohol Denat., Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl, Cinnamal, Benzyl..., 1 szt.
19 552,00 zł/1l
586,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Yves Saint Laurent Black Opium 50ml edp
7 018,00 zł/1l
350,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Xerjoff Torino 21 woda perfumowana 100ml
8 323,90 zł/1l
832,39 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

TOM FORD Soleil Blanc, Unisex, 30 ml, Alcohol Denat., Fragrance (parfum), Water\aqua\eau, Limonene, Tocopherol, Linalool, Benzyl...
17 442,00 zł/1l
523,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jo Malone Nectarine Blossom & Honey Woda kolońska, 100 ml
4 260,50 zł/1l
435,49 zł
-9,44 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
426,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Miodowy, Rabarbar, Różowy, White rose, Labdanum, Skóra, Piżmo, Wanilia, Wetiwer
1 196,70 zł/1l
119,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Rose Rouge Woda Perfumowana, 75ml
9 111,47 zł/1l
683,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 22 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wyjątkowy zapach
Amara od Van Cleef and Arpels to naprawdę wyjątkowy, pikantny i wielowarstwowy zapach, który naprawdę lubię nosić. Zarówno zamówienie, jak i dostawa za pośrednictwem tej platformy były doskonałe - i przy bardzo dobrym stosunku ceny do wydajności. Z przyjemnością zamówię ponownie.
Oceniono dnia 22 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Trochę dłuższa dostawa. Ale gdy otrzymałem "świeże" perfumy (nie siedzące gdzieś w magazynie przez długi czas), satysfakcja :-)
Mam już kilka Van Cleef&Arpels. Ten letni zapach też jest śliczny. Nietypowy. Zmienia się z czasem, ewoluuje. Poznaje się coraz więcej składników ♥.
Oceniono dnia 22 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Van Cleef The Amara
Absolutnie przypadł mi do gustu. Lekki zapach, trochę pikantny, trochę słodki. Idealny
Oceniono dnia 21 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa perfum
Wszystko idealnie
Oceniono dnia 16 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wspaniały zapach
Doskonały wybór i obsługa
Oceniono dnia 2 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny
Zapach jest bardzo przyjemny
Oceniono dnia 14 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zapierający dech w piersiach zapach!
Jestem bardzo zadowolony!
Oceniono dnia 5 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Oryginał..świetnie
Tak, doskonały
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 201,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 017,70 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
542,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 025,11 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
488,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 889,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
301,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 016,20 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 083,40 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
541,74 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 834,80 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
178,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 385,33 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
600,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 013,00 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(91)Liczba wystawionych ocen: 91
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 001,00 zł/1l

Comme Des Garcons Blackpepper, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Drzewo cedrowe, Pieprz, Agarwood, Paczula, Tonkowiec wonny, Piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
573,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 735,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,29 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 723,87 zł/1l

TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kardamon, Jaśmin, Skóra, Ambra, Moss, Paczula



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(74)Liczba wystawionych ocen: 74
642,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 421,70 zł/1l

VERSET Woda perfumowana dla kobiet Radiance 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
113,08 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 130,80 zł/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal edp 100ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(107)Liczba wystawionych ocen: 107
132,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE