4,6



Na podstawie 17 opinii
Włókno kokosowe Coco Peat 0-10mm 5l - Biovita
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
13,41 zł
2,68 zł / 1l
+ 14,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
11h 15m 41s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Ziemia do kwiatów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
KOTARBAU® Naturalna i wolna od torfu ziemia kokosowa do roslin i terrariów 2 x 500 g - 10 litrów ziemi doniczkowej z wlókna kokosowego7,43 zł/1l
74,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KOTARBAU

Więcej informacji o reklamie
Blok ziemi kokosowej sprasowana ziemia doniczkowa z włókien kokosowych 5 kg13,60 zł/1kg
67,99 zł
Sprzedawca: Floordirekt

Więcej informacji o reklamie
Podłoże do warzyw i ziół - Podłoże glebowe Sobex 50 L1,41 zł/1kg
31,11 zł
Sprzedawca: S-Garden

Więcej informacji o reklamie
COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów2,25 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox

Biovita Perlit Ogrodniczy Do Podłoży Naturalny Zatrzymujący Wodę 1l
5,42 zł/1l
5,42 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Podłoże glebowe dla storczyków i Orchidaceae 5 litrów
4,78 zł/1l
23,90 zł
Sprzedawca: Vayox

Ziemia do palm juk i dracen 5l - Biovita
1,45 zł/1l
7,26 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Gartenbauperlit 20l spulchnia podłoże siewne
1,31 zł/1l
26,15 zł
Sprzedawca: DomoDomo

COMPO 1142022004 COMPO SANA® Grünpflanzenerde 5,0 l
36,10 zł/1kg
71,47 zł
Sprzedawca: somnia24

BioBizz Light-Mix Erde 50L Organizm do uprawy
1,27 zł/1l
63,34 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

Włókno kokosowe 5L (0–10)
3,14 zł/1l
15,71 zł
Sprzedawca: S-Garden

COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
28,26 zł/1kg
55,67 zł
Sprzedawca: somnia24

Ziemia do Monstery i Filodendronów Bigos 8L Profesjonalne podłoże
2,70 zł/1l
23,49 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,61 zł
Sprzedawca: DomoDomo

BioBizz Coco-Mix 50 L - Blumenerde
1,27 zł/1l
63,34 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

Podłoże ziemia do storczyków 5 litrów Eko-Ziem
2,37 zł/1l
11,86 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Romberg 24091205, Coconut soil, 1 szt., 105 mm, 200 mm, 50 mm, 666 g
37,47 zł/1kg
23,98 zł
Sprzedawca: VISO

granulat ceramiczny - keramzyt 8-16mm 2L do Growbox Grow Hydroponics Substrate
5,52 zł/1l
11,04 zł
Sprzedawca: BrickBloom

Podłoże do storczyków - Podłoże glebowe do uprawy storczyków egzotycznych Sobex 5 litrów
1,63 zł/1l
8,13 zł
Sprzedawca: S-Garden

OraGarden Premium Monstera Soil 3 litry
68,28 zł/1l
204,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Biovita włókno kokosowe 10mm 5l
Biovita włóknokokosowe 10mm, pH 5,5-6,5 to naturalny produkt otrzymywany przez mielenie łupin orzecha kokosowego i włókien kokosowych. Nie zawiera sztucznych dodatków. Może być stosowany jako samodzielne podłoże lub jako dodatek do innych podłoży. Po zmieszaniu z glebą rozluźnia ją i napowietrza. Włókno kokosowe nie dostarcza zbyt wielu składników odżywczych, dlatego podczas uprawy roślin zaleca się łączenie go z nawozem organicznym.
Zalety:
- Włókno kokosowe Biovita to wysokiej jakości i skuteczny produkt, który gwarantuje zdrowy i bujny wzrost roślin.
- Produkt jest łatwy w użyciu, więc każdy może z łatwością zastosować go w swoim ogrodzie lub na działce.
- Dobrze wchłania wodę (reguluje bilans wodny, włókna kokosowe zachowują się jak gąbka), a także dobrze absorbuje składniki odżywcze wraz z wodą i stopniowo je uwalnia.
- Znajduje zastosowanie jako podłoże w terrariach i akwariach do hodowli zwierząt egzotycznych.
Parametry:
- Marka: Biovita
- Materiał wykonania: włókno kokosowe
- Pojemność: 5 litrów
- WARTOŚĆ PH: 5,5 - 6,5
- Zastosowanie: podłoże dla roślin, kwiatów
Doskonałe wchłanianie wody: Włókna kokosowe zachowują się jak gąbka, skutecznie wchłaniając wodę i regulując równowagę wodną. Zapewniają roślinom stały dostęp do wilgoci, co sprzyja zdrowemu wzrostowi.
Wszechstronne zastosowanie: Włókna kokosowe są wykorzystywane w różnych zastosowaniach, w tym jako podłoże w terrariach, akwariach i pomieszczeniach dla zwierząt egzotycznych, ponieważ mogą utrzymywać wilgoć i oddychalność.
Włókno kokosowe Coco Peat 0-10mm 5l - Biovita Włókno kokosowe Coco Peat 0-10mm 5l od Biovita to wysokiej jakości podłoże ogrodnicze, idealne do różnorodnych zastosowań w ogrodnictwie i uprawie roślin. Produkt ten wyróżnia się wysoką zdolnością do magazynowania wody, co wspomaga utrzymanie optymalnego poziomu wilgotności wokół korzeni roślin. Dzięki strukturalnym właściwościom włókna kokosowego, Coco Peat zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza, co sprzyja rozwoju korzeni i lepszym przyrostom roślinnym. Produkt jest w pełni naturalny i co czyni go odpowiednim wyborem dla ekologicznych i zrównoważonych upraw. Włókno kokosowe jest wolne od patogenów i nasion chwastów, co eliminuje potencjalne ryzyko zakażeń i kontaminacji w środowisku uprawy. Opakowanie 5 litrów jest poręczne i łatwe w przechowywaniu, co umożliwia wygodną aplikację w małych i średnich ogrodach oraz balkonowych donicach. Zastosowanie Coco Peat w swoich uprawach pomoże nie tylko zwiększyć efektywność nawodnienia, ale również pozytywnie wpłynie na ogólną kondycję i zdrowie roślin. Wybierając Coco Peat od Biovita, wybierasz jakość, którą zachwyci się każdy profesjonalny ogrodnik i miłośnik roślin.
- Waga
- 2.5 kg
- Zawartość
- 5 l
- Model
- Kokosnussfaser für Pflanzen und Blumen
- Powierzchnia
- 0.005 m²
- EAN
- 5907813163456
- Numer producenta
- GSHB_domodomo_5907813163456
- Producent
- Waga
- 2.5 kg
- Zawartość
- 5 l
- Model
- Kokosnussfaser für Pflanzen und Blumen
- Powierzchnia
- 0.005 m²
- EAN
- 5907813163456
- Numer producenta
- GSHB_domodomo_5907813163456
- Producent
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Bio2 Biovita Perlit Ogrodniczy 10L Naturalny Spulchniacz Dodatek Do Podłoża
22,99 zł
Sprzedawca: Martom

Biovita Perlit Ogrodniczy Do Podłoży Naturalny Zatrzymujący Wodę 1l
5,42 zł/1l
5,42 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Gartenbauperlit 20l spulchnia podłoże siewne
1,31 zł/1l
26,15 zł
Sprzedawca: DomoDomo

BioBizz Worm Humus 40L organiczny nawóz do podłoży uprawowych
109,79 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

Ziemia do palm juk i dracen 5l - Biovita
1,45 zł/1l
7,26 zł
Sprzedawca: DomoDomo

COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów
2,25 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox

Sól Epsom 3 kg Sól gorzka Siarczan magnezu Sól do kąpieli Kąpiel stóp Peeling Ogród GiDeli
18,68 zł/1kg
56,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Nawóz wapniowo-magnezowy Dolomit 10kg
1,29 zł/1l
12,86 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Podłoże glebowe dla storczyków i Orchidaceae 5 litrów
4,78 zł/1l
23,90 zł
Sprzedawca: Vayox

Trixie 76158
56,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

BioBizz Light-Mix Erde 50L Organizm do uprawy
1,27 zł/1l
63,34 zł
Sprzedawca: BestBrandShop

Kora Sortowana PRIMO 20L (10-20 mm) – Ściółka Ogrodowa Wysokiej Jakości
0,90 zł/1l
17,92 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Nawóz do roślin doniczkowych Biohumus 1 l
8,35 zł/1kg
10,02 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Bio3 Biovita Coco Chips Chipsy Kokosowe 5L Podłoże Zrębki Włókno Do Roślin Kwiatów
11,86 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Termometr Długopis do żywności Termometr do żywności Sonda Termometr do pieczeni
29,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

COMPO 1142022004 COMPO SANA® Grünpflanzenerde 5,0 l
36,10 zł/1kg
71,47 zł
Sprzedawca: somnia24

Gimi Glory Suszarka do prania 18 M 167722
71,78 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Bananowiec - 3 szt - Musa basjoo - Wysokość 25-40cm - ⌀9cm
91,65 zł
Sprzedawca: Bloomique

Vactidy Robot odkurzający W15 3 w 1 Robot odkurzający na mokro i sucho ze stacją odkurzającą, 10000Pa, 180 min, ogromny pojemnik 4 l
869,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VactidyDE

Fontanna dla kota Bezprzewodowa fontanna dla kota z czujnikiem
215,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

COMPO 1161122004 COMPO SANA® Orchideenerde 5,0 l
12,00 zł/1l
59,99 zł
Sprzedawca: somnia24

Poduszka z mikrofibry - Poduszka do wszystkich pozycji spania 80x80
199,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Drewniany stojak na kwiaty BALIA
142,69 zł
-6,69 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
136,00 zł
Sprzedawca: TEXTILOMANIE

Monstera deliciosa, ok. 50 cm – Pyszna monstera, roślina pokojowa, zielona roślina idealna do salonu, biura, stylu "urban jungle" oraz do dekoracji wnętrz
41,53 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Bluszcz - Scindapsus pictus arguraeus, doniczka 12 cm
32,29 zł
Sprzedawca: Exotenherz

Uchwyt samochodowy na telefon komórkowy uchwyt samochodowy na telefon komórkowy z przyssawką do samochodu
65,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Kabel USB do USB Type-C kabel ładujący 1m Kabel ładujący USB 3.0 1m Kabel do szybkiego ładowania 5V/2.4A kabel do szybkiego ładowania szybki kabel w nylonowym oplocie
334,70 zł/1m
33,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

KOTARBAU® 2 szt. Podpora Kokosowa do Roślin ⌀ 2,5 x 100 cm Podpórka z Włókna Kokosowego Palik do Kwiatów
26,71 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Łóżko tapicerowane Merax 140x200 cm z zagłówkiem o regulowanej wysokości i 4 szufladami, funkcjonalne łóżko podwójne z aksamitu ze stelażem z listew dla dorosłych i młodzieży
1 148,99 zł
-134,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 014,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 82% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
82%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 12% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
12%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
6%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry w użyciu
Model Vermiculit für den Gartenbau natürlich
Pokrywanie powierzchni roślin doniczkowych - przeciw inwazji komarów grzybowych! Dobry w użyciu i pomaga!
Oceniono dnia 12 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wermikulit
Model Vermiculit für den Gartenbau natürlich
Jakość pasuje do wszystkiego
Oceniono dnia 28 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Model Kokosnussfaser für Pflanzen und Blumen
Oceniono dnia 28 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Model Vermiculit für den Gartenbau natürlich
Oceniono dnia 2 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Model Vermiculit für den Gartenbau natürlich
Oceniono dnia 10 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Model Vermiculit für den Gartenbau natürlich
Oceniono dnia 3 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Model Kokosnussfaser für Pflanzen und Blumen
Oceniono dnia 31 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Model Vermiculit für den Gartenbau natürlich
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

KOTARBAU® Naturalna i pozbawiona torfu ziemia kokosowa do roslin i terrariów 6 x 500 g - 30 litrów ziemi doniczkowej z wlókna kokosowego



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
99,63 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
0,03 zł/1l

COMPO SANA Podłoże do kaktusów 5 litrów COMPO



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
21,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,89 zł
Sprzedawca: Vayox
3,98 zł/1l

KOTARBAU® Naturalna i wolna od torfu ziemia kokosowa do roslin i terrariów 2 x 500 g - 10 litrów ziemi doniczkowej z wlókna kokosowego



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
74,27 zł
Sprzedawca: KOTARBAU
7,43 zł/1l

Blok ziemi kokosowej sprasowana ziemia doniczkowa z włókien kokosowych 5 kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
67,99 zł
Sprzedawca: Floordirekt
13,60 zł/1kg

Olej lniany 100% naturalny impregnat do drewna 2l ORYGINALNY + gratis
64,95 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
0,00 zł/1l

Kulki nawadniające - 8 szt. Gardłowa 21043



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
70,48 zł
Sprzedawca: QIKtech
251,71 zł/1l

Ziemia podłoże do storczyków z korą naturalna 4L storczyk orchidea
33,00 zł
Sprzedawca: Ekado24
8,25 zł/1l

Ziemia do kwiatów i sadzonek 6L podłoże doniczkowe balkon ogród
25,00 zł
Sprzedawca: Ekado24
4,17 zł/1l

Seramis specjalny granulat podłoża dla kaktusów i sukulentów 2500ml
21,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
8,72 zł/1l

Gleba hydrożelowa do kwiatów Kulki żelowe 25 000 szt
37,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
189,95 zł/1kg

COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(99)Liczba wystawionych ocen: 99
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox
2,25 zł/1l

COMPO SANA Podłoże dla roślin zielonych i palm 20 litrów COMPO



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox
2,25 zł/1l

COMPO SANA Podłoże do bonsai 5 litrów COMPO



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,89 zł
Sprzedawca: Vayox
3,98 zł/1l

Dr.Soil naturalne podłoże dla mięsożerców w worku o pojemności 1 litra



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l

Dr.Soil Garden Perlite do spulchniania i osuszania zagęszczonych gleb w workach o pojemności 1 litra



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
21,41 zł
Sprzedawca: DrSoil
21,41 zł/1l

Dr.Soil Volcanic Lava w workach o pojemności 1 litra



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l

Dr.Soil naturalne podłoże dla kaktusów i sukulentów w worku o pojemności 1 litra



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l

Kompost Dr.Soil do wzbogacania gleb ubogich w składniki odżywcze w worku o pojemności 1 litra
21,41 zł
Sprzedawca: DrSoil
21,41 zł/1l

Podłoże Dr.Soil Natural w workach o pojemności 1 litra
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l

Podłoże glebowe dla roślin cytrusowych w workach o pojemności 1 litra
25,70 zł
Sprzedawca: DrSoil
25,70 zł/1l