Pielęgnacja włosów LEGANZA, przetestowana przez włoskich fryzjerów, pomaga rozwiązać różne problemy z włosami. Formuły wzbogacone o jedne z najcenniejszych naturalnych składników przywracają włosom zdrowie i piękno!
Nowy system koloryzacji 7 Oils Color oparty jest na innowacyjnej technologii koloryzacji olejkami. Unikalna kremowa formuła zawiera pigmenty koloru rozpuszczone w kombinacji siedmiu organicznych, w 100% czystych i naturalnych olejków. Olejki te przenoszą pigmenty bezpośrednio do struktury włosa, zapewniając intensywny kolor i promienny połysk.
7 Oils Colour - Specjalny wybór siedmiu cennych olejków:
o lejek arganowyolejek makadamiaolejek z awokadoolejek z masła sheaolejek jojobaoliwa z oliwekolejek migdałowy
Zastosowanie:
Nosić rękawice ochronne i pelerynę.
Nałożyć równomiernie na czyste, wilgotne włosy.
Rozprowadzić obficie na włosach i skórze głowy.
Po upływie czasu aplikacji dokładnie spłukać wodą, aż woda będzie czysta.
Uwaga dla bardzo jasnych lub mocno rozjaśnionych włosów: M...
Leganza Balsam koloryzujący Dark Cherry 51, 150 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
50,88 zł
339,20 zł / 1l
+ 27,01 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
czw. 8 – wt. 13 października
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe produkty do pielęgnacji włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Więcej informacji o reklamie
Redken Hydrating Curl Cream krem do stylizacji do włosów kręconych 250 ml
622,08 zł/1l
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
155,52 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej informacji o reklamie
Balsam koloryzujący Leganza popielaty blond 94, 150 ml
264,80 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,72 zł
Sprzedawca: Inaris_International
Więcej informacji o reklamie
Balsam koloryzujący Leganza Coffee Latte 71, 150 ml
252,53 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
37,88 zł
Sprzedawca: Inaris_International
Więcej informacji o reklamie
Leganza Colour Balm Shimmering Blonde 92, 150 ml
252,53 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
37,88 zł
Sprzedawca: Inaris_International
Balsam koloryzujący Leganza ciemny mahoń 61, 150 ml
794,40 zł/1l
39,72 zł
Sprzedawca: Inaris_International
Leganza Farbbalsam Kastanie 32, 50 ml
252,53 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
GLOVIS Thickener Spray zagęszczający włosy 100 ml - DARK BLOND
560,00 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
84,00 zł
Sprzedawca: FiberSpa
Odżywka Novex My Curls 300ml
26,17 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Bingospa Bierhefeextrakt 30% 100 ml
422,50 zł/1l
42,25 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Odżywka regenerująca Shea Moisture 384ml
187,76 zł/1l
72,10 zł
Sprzedawca: HairCosmetics
Skoncentrowana kuracja przeciwłupieżowa Broaer Treatment 12 x 10 ml
1 125,42 zł/1l
135,05 zł
Sprzedawca: somnia24
Murmelin Emulsion Arlberger 60 ml
616,83 zł/1l
37,01 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Odżywka do włosów Shea Moisture Coconut & Hibiscus (354 ml)
214,69 zł/1l
76,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal
Pilopeptan balsam przeciw wypadaniu włosów 100 ml
1 554,90 zł/1l
155,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe
Dekoloryzator - Środek do usuwania koloru z włosów - 3 x 110 ml DeColor
317,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
52,01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-32%
34,87 zł
Sprzedawca: Naturalne
REF Root Concealers 100 ml (Dark Blonde)
609,50 zł/1l
60,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Pielęgnacja włosów LEGANZA, przetestowana przez włoskich fryzjerów, pomaga rozwiązać różne problemy z włosami. Formuły wzbogacone o jedne z najcenniejszych naturalnych składników przywracają włosom zdrowie i piękno!
Nowy system koloryzacji 7 Oils Color oparty jest na innowacyjnej technologii koloryzacji olejkami. Unikalna kremowa formuła zawiera pigmenty koloru rozpuszczone w kombinacji siedmiu organicznych, w 100% czystych i naturalnych olejków. Olejki te przenoszą pigmenty bezpośrednio do struktury włosa, zapewniając intensywny kolor i promienny połysk.
7 Oils Colour - Specjalny wybór siedmiu cennych olejków:
o lejek arganowyolejek makadamiaolejek z awokadoolejek z masła sheaolejek jojobaoliwa z oliwekolejek migdałowy
Zastosowanie:
Nosić rękawice ochronne i pelerynę.
Nałożyć równomiernie na czyste, wilgotne włosy.
Rozprowadzić obficie na włosach i skórze głowy.
Po upływie czasu aplikacji dokładnie spłukać wodą, aż woda będzie czysta.
Uwaga dla bardzo jasnych lub mocno rozjaśnionych włosów: Może powodować bardzo intensywny odcień koloru.
Zalecany czas aplikacji:
Jasny blond: 40 minut
Ciemny blond: 40 minut
Pokrycie siwych włosów: 45 minut
Włosy rozjaśnione: 30 minut
Jasny brąz: 40 minut
Brąz: 45 minut
Test alergiczny przed użyciem:
Nałożyć niewielką ilość balsamu na obszar oczyszczony alkoholem w zgięciu ramienia. Jeśli po 24 godzinach nie wystąpi zaczerwienienie ani podrażnienie, produkt można bezpiecznie stosować.
Waga
0.15 kg
Zawartość
0.15 l
Producent
ROSAIMPEX
EAN
3800010505796
Waga
0.15 kg
Zawartość
0.15 l
Producent
ROSAIMPEX
EAN
3800010505796
Pasuje również do tego
Balsam koloryzujący Leganza ciemny mahoń 61, 150 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
37,88 zł
Sprzedawca: Inaris_International
uniwersalny rozdrabniacz kuchenny o mocy 250 W, krajalnica do warzyw z misą ze stali nierdzewnej o pojemności 1,5 litra - MULTIMINCER PRO
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(453)Liczba wystawionych ocen: 453
65,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-23%
49,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise
Apple Pencil do iPada 1. generacji 2022 MQLY3ZM/A Apple
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(62)Liczba wystawionych ocen: 62
568,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Bomann TSG 7404, Blat, Kompaktowy, Biały, Czarny, Przyciski, LED
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25
1 019,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Clatronic_pl_KD
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2414)Liczba wystawionych ocen: 2414
99,55 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-7,17 zł
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Bestseller
Ergonomiczny materac z zimnej pianki 90 x 200 cm - komfort leżenia H3 - wysokość 11 cm, oddychający z pokrowcem nadającym się do prania - wyprodukowany w Niemczech
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(1907)Liczba wystawionych ocen: 1907
364,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Fakir Starky WDA 700 Bezprzewodowy odkurzacz na mokro/sucho Biały
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(69)Liczba wystawionych ocen: 69
1 140,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Balsam koloryzujący Leganza Pearl 91, 150 ml
172,53 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
38,35 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-32%
25,88 zł
Sprzedawca: Inaris_International
Materac dmuchany Air Bed Ultra Plush Queen, z wbudowanym kompresorem, jednoosobowy 203x152x46 cm Intex 64428
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(202)Liczba wystawionych ocen: 202
346,21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-74,72 zł
271,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS
Bestseller
Biurko, Białe, 90X40X72 Cm, Płyta Wiórowa Lumarko!
3,2Średnia ocena: 3,2 z 5(27)Liczba wystawionych ocen: 27
196,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL
Masażer wibracyjny InnovaGoods 5 w 1 z podczerwienią - zwalcza cellulit i ujędrnia skórę - 5 wymiennych nasadek
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(95)Liczba wystawionych ocen: 95
137,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Fastryga z uniwersalną taśmą (300 x 145 cm, wzór: Felicitas) – zasłona z woalu żakardowego o przezroczystym, koronkowym wyglądzie, przepuszczająca światło, łatwa w pielęgnacji
41,61 zł/1m
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(144)Liczba wystawionych ocen: 144
60,33 zł
Sprzedawca: Bestlivings
Kambukka Etna, Czarny, Silikon, Stal nierdzewna, 9 h, 18 h, 0,5 ml
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
125,26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(20)Liczba wystawionych ocen: 20
15,61 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA
Blender ręczny TURBO 1200W LEHMANN CHOPSUI mikser, blender ze stali nierdzewnej trzepaczka,, trzepaczka zestaw 9w1, tarcze do ścierania ziemniaków
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(791)Liczba wystawionych ocen: 791
154,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Odkurzacz akumulatorowy Authmic, 60000 Pa/55 minut pracy/pojemnik 1,8L, bezprzewodowy, z wyświetlaczem, szczotka zapobiegająca splątywaniu włosów, bardzo cichy, idealny do sierści zwierząt, dywanów, podłóg i samochodów
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(673)Liczba wystawionych ocen: 673
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(423)Liczba wystawionych ocen: 423
4 335,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: G-Electronics
etérea Topper Jersey Prześcieradło z gumką 90x200 - 100x200 cm – 100% bawełna, zachowuje swój kształt i jest łatwe w pielęgnacji – antracyt
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
55,06 zł
Sprzedawca: magita
Ekspres do kawy De'Longhi z Cappuccinatore Nespresso Lattissima One EN510.W 19 bar biały
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(204)Liczba wystawionych ocen: 204
811,92 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Philips 3000 series HD9252/90 Ovi Mini, Frytkownica na gorące powietrze, 4,1 l, 0,8 kg, Rapid Air, 200 °C, Pojedyńczy
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(70)Liczba wystawionych ocen: 70
963,22 zł
Sprzedawca: Dragtek-com
TABWEE T20 Tablet z Androidem 16, 10,1 cala, 24+256 GB z akcesoriami, Tablet PC, Face ID, Widevine L1, 5G WiFi, Gemini AI, 8 MP + 5 MP, GPS
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(294)Liczba wystawionych ocen: 294
469,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: BVODEShop
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Zestaw narzędzi do przedłużania włosów V Light:
1 290,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
-100,00 zł
1 190,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FEROTRADE
59 500,00 zł/1l
Krem do stylizacji No.Breaker (Bonding & Styling Leave-In Cream) 145 ml
103,54 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
714,07 zł/1l
Kuracja wygładzająca Keratin Therapy Lisse Design
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
213,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 156,70 zł/1kg
OWAY Bungee Fiber Pasta do włosów 50 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
3 161,60 zł/1l
Główka fryzjerska 80% ludzkich włosów z zaciskiem biurkowym i akcesoriami do stylizacji - Główka fryzjerska - Główka fryzjerska do ćwiczeń - Brązowa - 60 cm
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
259,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SassyGoods
317,01 zł/1kg
OLIVIA GARDEN Expert Blowout Hitze Nylgard - Borsten od 65 mm
139,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
139 989,99 zł/1l
Tresemmé | Spray termoochronny - 236 ml - Z keratyną i olejkiem marula - Pielęgnacja włosów - Do wszystkich rodzajów włosów
43,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl