Zdrovit Skurcz, 56 tabletek

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
59,59 zł

25,73 zł-56%

367,57 zł / 1kg

+ 19,49 zł za wysyłkę

Nasze najlepszeoferty
Kremy do stóp i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla ArtroFlex Krem na stawy i mięśnie
ArtroFlex Krem na stawy i mięśnie
226,48 zł/100ml
237,30 zł
-10,82 zł
226,48 zł
Sprzedawca: WR-Products
Zdjęcie produktu dla Balsam do zmęczonych stóp RELAX
Balsam do zmęczonych stóp RELAX
231,60 zł/100ml
57,90 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
Zdjęcie produktu dla ARTODIP – Krem do intensywnej pielęgnacji stawów i mięśni – 50 ml
ARTODIP – Krem do intensywnej pielęgnacji stawów i mięśni – 50 ml
306,52 zł/100ml
153,26 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPremiumShop
Zdjęcie produktu dla Linoichtiol A+E, Krem ichtiolowy z witaminami A i E, 50g
Linoichtiol A+E, Krem ichtiolowy z witaminami A i E, 50g
284,14 zł/1kg
19,89 zł
Sprzedawca: 2soczewki_pl
Zdjęcie produktu dla OMEGA 3 DIET 100 perlas
OMEGA 3 DIET 100 perlas
52,05 zł/100ml
52,05 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Arnika Fußbalsam
Arnika Fußbalsam
8,70 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
21,74 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla Neutrogena Fucreme 100 ml
Neutrogena Fucreme 100 ml
61,05 zł/100ml
61,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Zdjęcie produktu dla Noreva Kerapil Emulsja 75 ml
Noreva Kerapil Emulsja 75 ml
124,33 zł/100ml
93,25 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla TRACTOPON 15% mocznik 75 ml
TRACTOPON 15% mocznik 75 ml
110,27 zł/100ml
82,70 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Pranarôm Circularom Circulatory Gel 100ml
Pranarôm Circularom Circulatory Gel 100ml
82,70 zł/100ml
82,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Eimermacher Maść końska 30ml
Eimermacher Maść końska 30ml
11,08 zł/100ml
5,54 zł
Sprzedawca: Shoproither
Zdjęcie produktu dla Olej z czarnuszki siewnej w kremie 110 ml
Olej z czarnuszki siewnej w kremie 110 ml
44,23 zł/100ml
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
48,65 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla Fussfit Creme 150 ml
Fussfit Creme 150 ml
26,09 zł/100ml
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
39,13 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Maść cynkowa Lichtenstein 10%, 100 g maści
Maść cynkowa Lichtenstein 10%, 100 g maści
321,85 zł/1kg
41,84 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Neprosport krem zielony 100 ml
Neprosport krem zielony 100 ml
52,33 zł/100ml
52,33 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla Krem z kasztanowca, 100 ml CRE
Krem z kasztanowca, 100 ml CRE
229,11 zł/1kg
54,30 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Ekaderm Mocznik 50% Krem z mocznikiem, 30 ml
Ekaderm Mocznik 50% Krem z mocznikiem, 30 ml
64,60 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
19,38 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Krem lanolinowy, 100 g CRE
Krem lanolinowy, 100 g CRE
44,59 zł/100ml
44,59 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla FUNSOL Spray, pojemność 200 ml
FUNSOL Spray, pojemność 200 ml
40,92 zł/100ml
81,83 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Traugel Gel na ból stawów
Traugel Gel na ból stawów
3 624,75 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
144,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IMPERIUM-HERBALS

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Nazwa produktu:

Zdrovit Skurcz, 56 tabletek

Rodzaj produktu:

suplement diety

Opis produktu:

Preparat magnezowy o specjalnie skomponowanym składzie.Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.Witamina B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, jak również przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Potas pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni oraz w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi. Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Wykaz składników:

Składniki: Diwęglan potasu/ substancje wypełniające: izomalt i mikrokrystaliczna celuloza/ tlenek magnezu/ octan DL-alfa tokoferylu (witamina E)/ substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych/ Chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6)/ otoczka (substancje zagęszczające: hydroksypropylometyloceluloza i hydroksypropyloceluloza, substancja wiążąca: talk, barwnik: E171).

Ilości składników:

Wartość odżywcza 4 tabletki

- witamina B6 4 mg (286% RWS*)

- witamina E 20 mg (167% RWS*)

- magnez 200 mg (53% RWS*)

- potas 300 mg (15% RWS*)

*RWS – referencyjna wartość spożycia

Sugerowane dawkowanie:

4 tabletki.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia.

Instrukcja użycia:

Popić wodą. Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.

Warunki przechowywania:

Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze poniżej 25 °C w sposób nie dla małych dzieci. Chronić przed światłem.

Nazwa firmy produkującej środek/Adres podmiotu:

Natur Produkt Pharma Sp. z o.o.ul. Podstoczysko 30,07-300 Ostrów Mazowiecka

Kraj lub miejsce pochodzenia:

Wyprodukowano w Unii Europejskiej.

Suplement diety (środek spożywczy) nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Celem suplementu diety jest uzupełnienie normalnej diety. Suplement diety nie ma właściwości leczniczych.

Dodatkowe informacje o produkcie znajdują się w ulotce załączonej do produktu bądź na jego opakowaniu.

Waga
70 g
Składniki
Zawarte w produkcie składniki to: magnez, witamina B6, wyciąg z kłącza imbiru, witamina E, ekstrakt z berberysu, L-arginina, L-karnityna, wyciąg z nasion ostropestu, L-karnozyna, wyciąg z lukrecji, L-glutation, wyciąg z zielonej herbaty, koenzym Q10, kurkumina.
Producent
NATUR PRODUKT PHARMA
EAN
5906204021016

Waga
70 g
Składniki
Zawarte w produkcie składniki to: magnez, witamina B6, wyciąg z kłącza imbiru, witamina E, ekstrakt z berberysu, L-arginina, L-karnityna, wyciąg z nasion ostropestu, L-karnozyna, wyciąg z lukrecji, L-glutation, wyciąg z zielonej herbaty, koenzym Q10, kurkumina.
Producent
NATUR PRODUKT PHARMA
EAN
5906204021016
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla balsam do masażu dōTERRA na ból mięśni Deep Blue Rub 120 ml
balsam do masażu dōTERRA na ból mięśni Deep Blue Rub 120 ml
215,17 zł/100ml
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
258,21 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Fine-experience
Zdjęcie produktu dla Sustafix Ortho Body Cream – Ziołowy krem ​​pielęgnacyjny do kolan, łokci, ramion i pleców – z olejkiem eukaliptusowym, olejem sezamowym i masłem shea
Sustafix Ortho Body Cream – Ziołowy krem ​​pielęgnacyjny do kolan, łokci, ramion i pleców – z olejkiem eukaliptusowym, olejem sezamowym i masłem shea
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
107,03 zł
Sprzedawca: Likasso
Zdjęcie produktu dla HondroFrost Joint Cream 50ml - Chłodzący krem przeciwbólowy do pielęgnacji stawów i mięśni z napięciem i bólem ruchowym
HondroFrost Joint Cream 50ml - Chłodzący krem przeciwbólowy do pielęgnacji stawów i mięśni z napięciem i bólem ruchowym
3 411,11 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
153,50 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PremiumHealth24
Zdjęcie produktu dla Veniselle - Krem kosmetyczny do pielęgnacji nóg, 50 ml Przeznaczony do użytku zewnętrznego. Idealny do masażu i codziennej pielęgnacji ciała.
Veniselle - Krem kosmetyczny do pielęgnacji nóg, 50 ml Przeznaczony do użytku zewnętrznego. Idealny do masażu i codziennej pielęgnacji ciała.
306,34 zł/100ml
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
153,17 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AltaShop
Zdjęcie produktu dla BALSAN balsam do pielęgnacji dłoni i stóp usuwający zrogowacenia, 500 ml
BALSAN balsam do pielęgnacji dłoni i stóp usuwający zrogowacenia, 500 ml
190,68 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
101,25 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla Żel rozmarynowy z żywokostem i konopiami FORTE 500 g
Żel rozmarynowy z żywokostem i konopiami FORTE 500 g
6,10 zł/100ml
30,48 zł
Sprzedawca: ADONIS
Zdjęcie produktu dla EMOLIENT CREAM opakowanie 2 x 500 gr
EMOLIENT CREAM opakowanie 2 x 500 gr
26,03 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
130,15 zł
Sprzedawca: Scentist
Zdjęcie produktu dla Pumeks do usuwania zrogowaceń K-Pro - kamień lawowy do pielęgnacji stóp (czarny)
Pumeks do usuwania zrogowaceń K-Pro - kamień lawowy do pielęgnacji stóp (czarny)
226,87 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
34,03 zł
Sprzedawca: Tadima-GmbH
Zdjęcie produktu dla Traugel Gel na ból stawów
Traugel Gel na ból stawów
3 624,75 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
144,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IMPERIUM-HERBALS
Zdjęcie produktu dla Gehwol Fusskraft Soft Feet Butter (100 ml)
Gehwol Fusskraft Soft Feet Butter (100 ml)
74,52 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
74,52 zł
Sprzedawca: Dermes
Zdjęcie produktu dla Scholl Fresh Step Schuhspray 150ml
Scholl Fresh Step Schuhspray 150ml
16,22 zł/100ml
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
24,33 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Dr Sacher's krem nagietkowy z olejkiem z rokitnika, 250 ml kremu
Dr Sacher's krem nagietkowy z olejkiem z rokitnika, 250 ml kremu
16,24 zł/100ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
40,61 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Holzhacker | HIRSCHTALG FUSSCREME 75ml | RIVIERA | Austriacki
Holzhacker | HIRSCHTALG FUSSCREME 75ml | RIVIERA | Austriacki
68,87 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
51,65 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Balsam ochronny Linola 100 ml
Balsam ochronny Linola 100 ml
79,00 zł/100ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
79,00 zł
Sprzedawca: Zahnco24
Zdjęcie produktu dla Bielenda Foot Remedy S.O.S Serum kuracja do ekstremalnie zniszczonej skóry stóp 40% mocznik, 50ml
Bielenda Foot Remedy S.O.S Serum kuracja do ekstremalnie zniszczonej skóry stóp 40% mocznik, 50ml
178,90 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
17,89 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Zdjęcie produktu dla Farmona podologic therapy pasta barierowa do st??p z hiperkeratoz?? 300 ml
Farmona podologic therapy pasta barierowa do st??p z hiperkeratoz?? 300 ml
15,33 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
45,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
Zdjęcie produktu dla Cavilon Skin Protection Spray 28ml 3m
Cavilon Skin Protection Spray 28ml 3m
759,93 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
212,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe
Zdjęcie produktu dla Ekaderm Mocznik 50% Krem z mocznikiem, 30 ml
Ekaderm Mocznik 50% Krem z mocznikiem, 30 ml
64,60 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
19,38 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Rohde Deer Tallow Cream, krem 100 ml
Rohde Deer Tallow Cream, krem 100 ml
383,28 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
45,61 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Excellent Pro | Bonder No Acid – 11 ml – bezkwasowy – optymalna przyczepność – preparat do przygotowania paznokci
Excellent Pro | Bonder No Acid – 11 ml – bezkwasowy – optymalna przyczepność – preparat do przygotowania paznokci
46,01 zł
-66%
15,31 zł
Sprzedawca: Katomix
Zdjęcie produktu dla Eveline Cosmetics Revitalum – krem do stóp, nawilżenie, ukojenie
Eveline Cosmetics Revitalum – krem do stóp, nawilżenie, ukojenie
20,74 zł/100ml
20,74 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline
Zdjęcie produktu dla Krauterhof, el z ywokostem lekarskim, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Krauterhof, el z ywokostem lekarskim, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
20,48 zł/100ml
51,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7
Zdjęcie produktu dla SCHRUNDEN SALBE, 125 ml SAL
SCHRUNDEN SALBE, 125 ml SAL
285,91 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
39,17 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla GEHWOL FUSSKRAFT Soft Feet Butter 100 ml z granatem
GEHWOL FUSSKRAFT Soft Feet Butter 100 ml z granatem
152,02 zł/100ml
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
152,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Hondrofrost Forte, krem - 100 ml
Hondrofrost Forte, krem - 100 ml
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
149,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Intact27
Zdjęcie produktu dla Alpa Pedik deo puder do stóp 100 g
Alpa Pedik deo puder do stóp 100 g
95,10 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,51 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Neutrogena Norwegian Formula odżywczy krem do stóp, 100 ml
Neutrogena Norwegian Formula odżywczy krem do stóp, 100 ml
37 266,67 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
27,95 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla CAREMED Urea 10% ekstra alkaliczny krem do stóp, 150 ml kremu
CAREMED Urea 10% ekstra alkaliczny krem do stóp, 150 ml kremu
262,78 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
50,98 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla GEHWOL Roztwór zmiękczający do paznokci, roztwór 15 ml
GEHWOL Roztwór zmiękczający do paznokci, roztwór 15 ml
629,25 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
33,35 zł
Sprzedawca: apohealth

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Eveline Cosmetics Revitalum – krem do stóp, nawilżenie, ukojenie – Karton 40 szt.
Eveline Cosmetics Revitalum – krem do stóp, nawilżenie, ukojenie – Karton 40 szt.
499,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics
16,65 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Eveline Cosmetics Revitalum – krem do stóp, nawilżenie, regeneracja – Karton 40 szt.
Eveline Cosmetics Revitalum – krem do stóp, nawilżenie, regeneracja – Karton 40 szt.
484,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Eveline_Cosmetics
16,15 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Kedma FOOT CREAM 100g
Kedma FOOT CREAM 100g
30,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
30,00 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla ArtroFlex Krem na stawy i mięśnie
ArtroFlex Krem na stawy i mięśnie
237,30 zł
-10,82 zł
226,48 zł
Sprzedawca: WR-Products
226,48 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Chłodzący balsam do stóp ZIELONA MIĘTA
Chłodzący balsam do stóp ZIELONA MIĘTA
115,80 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
46,32 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Odświeżająca mgiełka do stóp ZIELONA MIĘTA
Odświeżająca mgiełka do stóp ZIELONA MIĘTA
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
84,63 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
84,63 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Żel Hondroine – do pielęgnacji stawów, poprawy mobilności i dbałości o ciało – 50 ml
Żel Hondroine – do pielęgnacji stawów, poprawy mobilności i dbałości o ciało – 50 ml
166,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AltaShop
332,60 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Veniselle - Krem kosmetyczny do pielęgnacji nóg, 50 ml Przeznaczony do użytku zewnętrznego. Idealny do masażu i codziennej pielęgnacji ciała.
Veniselle - Krem kosmetyczny do pielęgnacji nóg, 50 ml Przeznaczony do użytku zewnętrznego. Idealny do masażu i codziennej pielęgnacji ciała.
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
153,17 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: AltaShop
306,34 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Balsam do zmęczonych stóp RELAX
Balsam do zmęczonych stóp RELAX
57,90 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
231,60 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Deslix 50 ml – krem do pielęgnacji nóg i żył – wspomaga krążenie krwi
Deslix 50 ml – krem do pielęgnacji nóg i żył – wspomaga krążenie krwi
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
153,26 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: MyPremiumShop
306,52 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Farmona podologic therapy pasta barierowa do st??p z hiperkeratoz?? 300 ml
Farmona podologic therapy pasta barierowa do st??p z hiperkeratoz?? 300 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
45,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
15,33 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla ARTODIP – Krem do intensywnej pielęgnacji stawów i mięśni – 50 ml
ARTODIP – Krem do intensywnej pielęgnacji stawów i mięśni – 50 ml
153,26 zł
Darmowa wysyłka
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: MyPremiumShop
306,52 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Relax Forte – krem pielęgnacyjny do stawów zapewniający komfort mięśni i kolan – 50 ml
Relax Forte – krem pielęgnacyjny do stawów zapewniający komfort mięśni i kolan – 50 ml
154,08 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PremiumHealth24
3 081,60 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla ArthroNeo – krem do pielęgnacji stawów zapewniający komfort mięśni i stawów – 50 ml
ArthroNeo – krem do pielęgnacji stawów zapewniający komfort mięśni i stawów – 50 ml
152,72 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 054,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Levikose - krem pielęgnacyjny zapewniający komfort nóg na co dzień - 50 ml
Levikose - krem pielęgnacyjny zapewniający komfort nóg na co dzień - 50 ml
153,26 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: MyPremiumShop
306,52 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Arthrolon – krem do pielęgnacji stawów zapewniający komfort mięśni i kolan – 50 ml
Arthrolon – krem do pielęgnacji stawów zapewniający komfort mięśni i kolan – 50 ml
153,26 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 065,20 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla JointFlex – krem pielęgnacyjny do stawów zapewniający komfort kolanom i mięśniom – 50 ml
JointFlex – krem pielęgnacyjny do stawów zapewniający komfort kolanom i mięśniom – 50 ml
153,26 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 065,20 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla STEPLEX – krem do pielęgnacji stawów i poprawy ruchomości – 50 ml
STEPLEX – krem do pielęgnacji stawów i poprawy ruchomości – 50 ml
165,81 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 316,20 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla HondroFrost Joint Cream 50ml - Chłodzący krem przeciwbólowy do pielęgnacji stawów i mięśni z napięciem i bólem ruchowym
HondroFrost Joint Cream 50ml - Chłodzący krem przeciwbólowy do pielęgnacji stawów i mięśni z napięciem i bólem ruchowym
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
153,50 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PremiumHealth24
3 411,11 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Farmona Professional Zmiękczający krem-maska do stóp z kwasami, 150 ml
Farmona Professional Zmiękczający krem-maska do stóp z kwasami, 150 ml
36,99 zł
-2%
35,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
23,99 zł/100ml