5,0



Na podstawie 3 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
ActivLab, Essepatil Extra, 60 kapsułek
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
19,30 zł
275,71 zł / 1kg
+ 19,57 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Suplementy diety i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Fructaid Capsules 120 kapsułek2 113,00 zł/1kg
190,17 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
FlexActiv Extra Activlab Pharma proszek 30 saszetek2 017,25 zł/1kg
80,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
kapsułki adaptoLoges, 120 kapsułek1 168,38 zł/1kg
186,94 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
naturafit Omega 3 Extra 400/200 kapsułek, 80 kapsułek439,50 zł/1kg
131,85 zł
Sprzedawca: apohealth

Essetil Forte 600mg 30 kapsułek
292,15 zł/1kg
18,99 zł
Sprzedawca: The-Fast-Order

Activlab Pharma Essepatil EXTRA MAX 600 mg – Fosfolipidy Sojowe, 30 Kapsułek
632,50 zł/1l
25,30 zł
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Esseliv, 50 kapsułek
902,29 zł/1kg
63,16 zł
Sprzedawca: MANADA

Sylimaryna EXTRA 70 mg wsparcie wątroby i trawienia Activlab Pharma
330,80 zł/1kg
8,27 zł
Sprzedawca: Katomix

Psychobiotyk IBS Activlab Pharma Idealne Bakterie Suplementacyjne
1 169,33 zł/1kg
35,08 zł
Sprzedawca: MANADA

Hepatil 150mg 40 tabletek
2 299,50 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: The-Fast-Order

Hepaslimin, 30 tabletek
1 470,75 zł/1kg
58,83 zł
Sprzedawca: somnia24

Suplement diety wspomagający trawienie Doppelherz Artischocke Kurkuma, 30 kapsułek
223,20 zł/1kg
22,32 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Activlab Pharma FlexActiv Extra 30 x 11 g – Kolagen 10 g, Witamina C, Saszetki, Hydrolizat Kolagenowy, Porzeczkowo-Żurawinowy
160,48 zł/1l
52,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Hepativum 40 tabletek
1 298,67 zł/1kg
38,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Suplement diety Doppelherz Leber plus, 30 kapsułek
75,09 zł/1kg
24,78 zł
Sprzedawca: apohealth

Parazax Complex Forte - Naturalne wsparcie dla jelit i układu odpornościowego
10 276,87 zł/1kg
164,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: supersuplement

Activlab Creatine Capsules, 300 kapsułek
840,33 zł/1kg
126,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Ostrovit arginina BI9178
505,00 zł/1l
101,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

OstroVit Caffeine 200, 200 tabletek
265,00 zł/1l
53,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

OstroVit Vitamin C 90 tabletek
16 140,00 zł/1kg
16,14 zł
Sprzedawca: Katomix
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Nazwa produktu:
ActivLab, Essepatil Extra, 60 kapsułek
Rodzaj produktu:
suplement diety
Opis produktu:
Essepatil EXTRA to preparat zawierający fosfolipidy sojowe, służący do uzupełniania diety w substancje korzystnie wpływające na funkcjonowanie i regenerację wątroby.Wątroba to jeden z największych i najważniejszych narządów w organizmie. Pełni ona różnorodne funkcje, m.in. zapewnia odtruwanie organizmu dzięki metabolizowaniu i wydalaniu leków, narkotyków, alkoholu i obecnych w środowisku toksyn. Funkcje wątroby ulegają zaburzeniu w przypadku pogorszenia się stanu jej komórek. W celu zapewnienia prawidłowego ich funkcjonowania i regeneracji pomocne są fosfolipidy sojowe.Fosfolipidy sojowe są naturalnym składnikiem błon komórek wątrobowych – hepatocytów. Ułatwiają usuwanie z organizmu szkodliwych produktów przemiany materii, poprawiają trawienie tłuszczów i przyspieszają regenerację komórek wątroby.Uzupełnianie diety w fosfolipidy sojowe jest szczególnie polecane:
- po spożyciu ciężkostrawnych potraw
- po spożyciu alkoholu
- w okresie przyjmowania dużej ilości leków.
Wykaz składników:
Składniki: Fosfolipidy sojowe z lecytyny sojowej, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, otoczka (żelatyna, barwniki: dwutlenek tytanu, indygotyna), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.
Ilości składników:
2 kapsułki
Fosfolipidy sojowe 600 mg
Sugerowane dawkowanie:
2 kapsułki dziennie.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia.
Przeciwwskazania:
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.
Warunki przechowywania:
Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze poniżej 25 °C w sposób nie dla małych dzieci. Chronić przed światłem.
Nazwa firmy produkującej środek/Adres podmiotu:
Activlab Sp. z o.o. ul. Łany 6 32-700 Bochnia
Kraj lub miejsce pochodzenia:
Wyprodukowano w Unii Europejskiej.
Suplement diety (środek spożywczy) nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Celem suplementu diety jest uzupełnienie normalnej diety. Suplement diety nie ma właściwości leczniczych.
Dodatkowe informacje o produkcie znajdują się w ulotce załączonej do produktu bądź na jego opakowaniu.
- Lista składników
- Fosfolipidy sojowe z lecytyny sojowej, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, otoczka (żelatyna, gliceryna)
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 70 g
- Firma spożywcza
- ACTIVLAB
- Nazwa handlowa
- Suplement diety z choliną
- Producent
- Liczba sztuk
- 10
- Zalecany sposób podawania
- 2 kapsułki dziennie
- EAN
- 5903260902266
- Lista składników
- Fosfolipidy sojowe z lecytyny sojowej, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, otoczka (żelatyna, gliceryna)
- Alergeny
- Brak alergenów
- Waga
- 70 g
- Firma spożywcza
- ACTIVLAB
- Nazwa handlowa
- Suplement diety z choliną
- Producent
- Liczba sztuk
- 10
- Zalecany sposób podawania
- 2 kapsułki dziennie
- EAN
- 5903260902266
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Esseliv, 50 kapsułek
902,29 zł/1kg
63,16 zł
Sprzedawca: MANADA

Activlab Pharma Essepatil EXTRA MAX 600 mg – Fosfolipidy Sojowe, 30 Kapsułek
632,50 zł/1l
25,30 zł
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Sylimaryna EXTRA 70 mg wsparcie wątroby i trawienia Activlab Pharma
330,80 zł/1kg
8,27 zł
Sprzedawca: Katomix

HP DeskJet 2720e Bezprzewodowe All-in-One W kolorze Drukarka, Instant Ink; Kopiarka, skaner, Termiczny druk atramentowy, Drukowanie w kolorze, 4800 x 1200 DPI, Kopiowanie w kolorze, A4, Szary
2 555,28 zł
Sprzedawca: Technology-Germany

HOME DELUXE - Zestaw mebli łazienkowych - WANGEROOGE biały - Duży - zawiera umywalkę i kompletne akcesoria - Szerokość umywalki: ok. 60 cm I Meble łazienkowe umywalka Zestaw mebli łazienkowych
1 393,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

CYKORIA DO ZAPARZANIA500 g - LIMA
69,44 zł/1kg
34,72 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Kapsułki drenujące Allga Med, 30 kapsułek
1 103,55 zł/1kg
34,21 zł
Sprzedawca: apohealth

Hepaslimin, 30 tabletek
1 470,75 zł/1kg
58,83 zł
Sprzedawca: somnia24

Femibion 2, Ciąża, 56 tabletek + 56 kapsułek
1 079,90 zł/1l
107,99 zł
Sprzedawca: The-Fast-Order

Esseliv D3, 50 kapsułek
661,83 zł/1kg
39,71 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Psychobiotyk IBS Activlab Pharma Idealne Bakterie Suplementacyjne
1 169,33 zł/1kg
35,08 zł
Sprzedawca: MANADA

Parazytek 100ml
55 590,00 zł/1l
55,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Vitadote® Shilajit Pure Original - 100% Naturalna Żywica z Himalajów i Ałtaju - Mumio - 85+ Minerałów - Booster Energii - 30g
11 933,60 zł/1l
298,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vitadote

Diosmina 1000 mg Forte+, 30 tabletek
686,00 zł/1kg
28,48 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
27,44 zł
Sprzedawca: Katomix

Activlab Pharma Nefrolizyna Complex – Ekstrakty Roślinne na Drogi Moczowe, 30 Kapsułek
630,00 zł/1l
18,90 zł
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Organiczna spirulina w granulkach - 600 tabletek (500 mg) - 4000 mg w wysokiej dawce - Czysta spirulina z kontrolowanych upraw - Wegańska - TRUE NATURE®
698,47 zł/1kg
209,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Activlab Pharma Bustella 60 Kapsułek – Ekstrakty Roślinne, Sterole, Witaminy B5 i B6, Chmiel, Koniczyna i Kozieradka
618,33 zł/1l
37,10 zł
Sprzedawca: Activlab_Official_Store

Odkurzacz cyklonowy bezworkowy LEHMANN TYPHOON 2x HEPA, regulacja mocy, ultra system ssania
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Rower górski Licorne Bike Effect premium w rozmiarach 26, 27,5 i 29 cali - rower dla chłopców, dziewczynek, mężczyzn i kobiet - 21 biegów Shimano - rower męski
1 310,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE

Liver Complex Milk Thistle+Artichoke+Cholin Capsules 120 kapsułek
291 999,99 zł/1l
292,00 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Walizka RGL S-020 L Walizka materiałowa 4 kółka Rozszerzana Rozmiar: L Kolor: Granatowy
99,87 zł
Sprzedawca: Hurtowniawalizek

Suplement diety Doppelherz Leber plus, 30 kapsułek
75,09 zł/1kg
24,78 zł
Sprzedawca: apohealth

Hepativum 40 tabletek
1 298,67 zł/1kg
38,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Olej z ostropestu 500 ml - OLVITA OLVITA
80,78 zł/1l
40,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

PARAZAX complex 30 kapsułek oryginał
14 516,38 zł/1l
226,02 zł
Sprzedawca: WR-Products

Nature's Finest Kolagen Skincare w Proszku – Z Naticol® i Witaminą C
665,00 zł/1l
79,80 zł
Sprzedawca: Nutrisslim

CystiNorm - Naturalny suplement diety na pęcherz i drogi moczowe
5 652,00 zł/1l
237,30 zł
-11,22 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
226,08 zł
Sprzedawca: WR-Products

Bomann Kombi SBS, Wolnostojący, Typ amerykański, Czarny, Dotyk, LED, Na drzwiach
2 259,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Clatronic_pl_KD
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zadbaj o swoją wątrobę
Liczba sztuk 1Waga 0,06 kg
Świetnie – na regenerację zmęczonej wątroby. Wszystko poszło znakomicie. Z przyjemnością skorzystam ponownie.
Oceniono dnia 27 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 10Waga 0,07 kg
Oceniono dnia 15 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 10Waga 0,07 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller

Bestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłkaBestseller
Darmowa wysyłkaBestseller
Bestseller
Bestseller
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka

Fertilovit F 35 plus kapsułki dla kobiet po 35. roku życia pragnących mieć dzieci, 90 kapsułek
227,90 zł
Sprzedawca: apohealth
2 373,96 zł/1kg

Kapsułki Fertilovit M Plus na zaburzenia płodności u mężczyzn, 90 kapsułek
239,66 zł
Sprzedawca: apohealth
1 699,72 zł/1kg

Suplement diety wspomagający trawienie Kijimea Regularis, 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
115,24 zł
Sprzedawca: apohealth
115 239,99 zł/1l

Kapsułki Dr Wolz Colostrum Immune + Folic Acid, 125 kapsułek
82,17 zł
Sprzedawca: apohealth
632,08 zł/1kg

Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu Zestaw 3x 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
267,94 zł/1kg

Vita Elements Ashwagandha Zestaw 3x 180 Kapsułek Witanolidy Ekstrakt z Korzenia Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 459,65 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Magnezu Zestaw 3x 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
293,39 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
592,71 zł/1kg

Orthomol Immun pro - suplement diety z mikroelementami, inuliną i wyselekcjonowanymi mikroorganizmami - granulat/kapsułka, 30 porcji dziennych
292,49 zł
Sprzedawca: apohealth
479,49 zł/1kg

Orthomol junior C plus - z witaminą C jako wkład w prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego - smak malinowo-cytrynowy, 30 porcji dziennych
204,03 zł
Sprzedawca: apohealth
1 889,17 zł/1kg

Femarelle Recharge Capsules 56 kapsuek



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
110,93 zł
Sprzedawca: apohealth
2 263,88 zł/1kg

Kapsułki VitroCap N wybrane mikroelementy dla oczu, 90 kapsułek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
240,14 zł
Sprzedawca: apohealth
2 698,20 zł/1kg

BAYER Priorin EXTRA Suplement do włosów 60 kapsułek



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
122,10 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
814,00 zł/1kg

Vita Elements Ekstrakt z Pestek Winogron OPC 240 Kapsułek Antyoksydanty Polifenole Suplement Diety



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
116,29 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
818,94 zł/1kg

Impact Whey Protein - 1000 g, czekolada
193,19 zł
Sprzedawca: FIT1EU
184,69 zł/1l

Vita Elements Kompleks Witamin B 240 Tabletek 8 Witamin z Grupy B Suplement Diety



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 866,33 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Magnezu 180 Kapsułek Diglicynian Cytrynian Jabłczan Suplement Diety
116,29 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
704,79 zł/1kg

Vita Elements Premium Cytrynian Magnezu 365 Kapsułek Przyswajalność Funkcja Mięśni Suplement Diety
111,98 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
306,79 zł/1kg

KaRazym tabletki, 400 tabletek



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
516,92 zł
Sprzedawca: apohealth
1 936,03 zł/1kg

Vita Elements Kompleks Biotyna Selen Cynk 365 Tabletek Skóra Włosy Paznokcie Suplement Diety
103,35 zł
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe
1 781,90 zł/1kg