GC MI Paste Plus Truskawkowa pasta do zębów, 40 g pasta do zębów
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
113,15 zł
1 885,83 zł / 1kg
+ 19,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Pasty do zębów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Pasta do zębów wybielająca SPLAT BIOCALCIUM 100ml189,90 zł/1l
18,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Pasta do zębów Biorepair Wrażliwe Zęby 75ml269,90 zł/1kg
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Pasta do zębów Biomed Gum Health 100 g124 916,67 zł/1kg
15,89 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
GC Tooth Mousse Strawberry Cream, pasta do zębów 40 g2 231,25 zł/1l
89,25 zł
Sprzedawca: apohealth

Truskawkowa pasta do zębów ( Toothpaste) 60 g
440,17 zł/1kg
26,41 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Desensin Plus Pasta do zębów 125ml
542,40 zł/1l
67,80 zł
Sprzedawca: somnia24

Naturalna pasta do zębów o smaku truskawkowym 50 g
866,60 zł/1l
43,33 zł
Sprzedawca: Emerosa

WYBIELAJĄCA pasta do zębów 75ml
675,20 zł/1l
50,64 zł
Sprzedawca: somnia24

Dentiblanc Extrafresh Pasta do zębów 100ml
573,40 zł/1l
61,77 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
57,34 zł
Sprzedawca: Scentist

Pasta do zębów Colgate Herbal (2 x 75 ml)
365,48 zł/1kg
91,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Elgydium Whiteness Pasta do zbw Cytrynowa wieo 75ml
517,73 zł/1l
38,83 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Pasta do zębów - Mięta pieprzowa 75ml
178,80 zł/1l
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Wybielająca pasta do zębów Parodontax 75 ml
686,27 zł/1l
51,47 zł
Sprzedawca: somnia24

Aloesowa pasta do zębów Dent mięta 100 ml
196,90 zł/1l
19,69 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Pearls&Dents ekskluzywna pasta do zębów 100
293,00 zł/1l
29,30 zł
Sprzedawca: apohealth

Pasta do zębów Gingilacertm 75ml
840,53 zł/1l
63,04 zł
Sprzedawca: somnia24

Pasta do zbw Colgate Max White Purple 75ml
326,53 zł/1l
24,49 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Pasta do zębów o smaku melona 60 g
484,67 zł/1kg
29,08 zł
Sprzedawca: VISO

Salviagalen F Madaus pasta do zębów z fluorem, 75 ml
311,64 zł/1kg
38,02 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- wysokiej jakości medyczna pielęgnacja jamy ustnej
- do pielęgnacji dziąseł i zębów
- krem do stosowania na zęby
- wyrób medyczny z apteki
- Producent: Dent-O-Care Dentalvertriebs GmbH, Niemcy (produkt oryginalny z Niemiec)
- PZN: 9517354
- Waga
- 60 g
- Składniki
- wysokiej jakości medyczna pielęgnacja jamy ustnej
- Producent
- Dent-O-Care Dentalvertriebs GmbH, Deutschland
- EAN
- 4150095173540
- Numer producenta
- 09517354
- Waga
- 60 g
- Składniki
- wysokiej jakości medyczna pielęgnacja jamy ustnej
- Producent
- Dent-O-Care Dentalvertriebs GmbH, Deutschland
- EAN
- 4150095173540
- Numer producenta
- 09517354
Pasuje również do tego

GC Tooth Mousse Strawberry Cream, pasta do zębów 40 g
2 231,25 zł/1l
89,25 zł
Sprzedawca: apohealth

Zagroda dla żółwia Drewniane terrarium 965x610x330mm
411,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ucohome

Narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel w kształcie litery L - ATOM - tkanina Monolith, wiele kolorów Ecru Lewy
4 559,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaiser_Mobel

Carrefour 904786, Rower miejski, Dzieci, Męski, Wyprostowany, Aluminium, Czarny, Zielony
509,00 zł
Sprzedawca: KUBISPORT

GC Tooth Mousse Vanilla, krem 40 g
1 579,54 zł/1kg
102,67 zł
Sprzedawca: apohealth

GC Tooth Mousse Melon wspomagający higienę jamy ustnej, żel 40 g
1 604,22 zł/1kg
102,67 zł
Sprzedawca: apohealth

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Hansaplast, Maść do gojenia ran, 20g (PRODUKT Z NIEMIEC)
778,33 zł/1kg
23,35 zł
Sprzedawca: apohealth

GUM 6058934, 30 m
65,68 zł/1m
28,90 zł
Sprzedawca: apohealth

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Curaprox Zestaw Black is White Pasta 90ml + Szczoteczka 1 sztuka
774,19 zł/1kg
120,00 zł
Sprzedawca: Zahnco24

CURAPROX 73340431 CURAPROX Interdentalbürsten-Aufsätze CPS 08 Prime, 8 St.
1 154,25 zł/1kg
46,17 zł
Sprzedawca: apohealth

RevitaLash Advanced, Odżywka do rzęs, Kobiety, 1 szt., Aqua, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Disodium Phospahte,..., 2 ml
13 750,00 zł/100ml
275,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BunkerBV

RevitaLash Revitabrow Advanced, Serum do brwi, Kobiety, 1 szt., Aqua, Disodium Phosphate, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphensin,..., 3 ml
10 633,00 zł/100ml
318,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Oral-B Vitality Pro, Dorosły, Obrotowa szczoteczka do zębów, Codzienna pielęgnacja, Delikatny, Czarny, 2 min, Bateria
249,40 zł/1kg
112,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Rower dziecięcy Dino Bikes 412UL zielony 12" chłopcy
385,00 zł
Sprzedawca: KUBISPORT

VASAGLE Regał kuchenny, regał stojący, 40 x 60 x 167 cm, szaro-czarny
374,00 zł
-25,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
349,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

2 sztuki Wygodna poduszka wspierająca kark | Ergonomiczna poduszka do spania | Wysokiej jakości rdzeń poduszki - Poduszka na pościel 74 x 47 cm
95,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ZTJKTRADEMICRO

Philips C3 Premium Plaque Defence HX9044/33 Końcówki Usuwanie Płytki Nazębnej, 4 szt., Czarny, Guma, 31 mm, 62 mm, 220 mm
171,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Garderoba Fortuna Lai, przenośny system półek, 8-sześcienna szafa z tworzywa sztucznego z 1 drążkiem na ubrania, szafa do sypialni, biała, 136 x 69 x 50 cm
501,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Remzetta

Mata ochronna pod krzesło biurowe Relaxdays, 90 x 90 cm, podkładka podłogowa z PVC do podłóg laminowanych, parkietu i płytek, antypoślizgowa, przezroczysta
127,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Hp 15-Fd0611Ng 39,6Cm (15,6 ) N100 4Gb 128Gb
1 745,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

ULWEHOME Meble kuchenne Zestaw mebli kuchennych Kuchnia Wenecja 220cm | szafka • regał • blat • aneks kuchenny | Antracyt 2,2 m
1 099,00 zł
Sprzedawca: UlweHome

Vichy Creme Vichy Capital Soleil UV-Age Daily Cream SPF 50+ 80ml
15 642,00 zł/100ml
156,42 zł
Sprzedawca: apohealth

VASAGLE zestaw 2 krzeseł do jadalni, krzesła kuchenne, krzesło do jadalni, metalowa rama, salon, kuchnia, vintage brązowo-czarny LDC092B01V1
289,00 zł
Sprzedawca: homerci

BULLRICH Kapsułki z glinką leczniczą, 48 kapsułek
268,20 zł/1l
26,82 zł
Sprzedawca: apohealth

RevitaLash Double-Ended Volume Set, Czarny, 11 ml, Kobiety, Paraben, Volumising Primer Ingredients: Aqua / Water/ Eau, Glyceryl Stearate, C18-36 Acid Triglyceride,..., 1 szt.
9 914,55 zł/1l
109,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: THE-SMART-VALUE-SHOP

RAUSCH 11875, 200 ml, Szampon, Naturalny, Unisex, Wypadanie włosów, Wszystkie kolory
380,85 zł/1l
76,17 zł
Sprzedawca: apohealth

ApaCare & Repair żel do remineralizacji zębów 30ml z hydroxyapatytem
2 415 000,06 zł/1kg
48,30 zł
Sprzedawca: apohealth
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Pasta Do Zębów Wybielająca 1400 Ppm Fluoru Dla Dorosłych Essenta Whitening Action 75Ml
25,52 zł
Sprzedawca: EDANTI
340,27 zł/1l

Crest 3D White Radiant Mint Zahnpasta, 3,3 uncji (93 g), opakowanie 3 sztuki
309,97 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
1 239,88 zł/1l

Splat Professional Sensitive Pasta do zębów 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
199,90 zł/1l

Pasta do zębów SPLAT PASTA BIOMED CITRUS FRESH 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
139,90 zł/1l

Biomed Sensitive Pasta do zębów wrażliwych 100 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
17,79 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,89 zł
Sprzedawca: Lemonbite
138,90 zł/1l

Pasta do zębów wybielająca SPLAT BIOMED SuperWhite 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
133 250,00 zł/1kg

Biomed Wybielająca pasta do zębów z węglem bez fluoru 100 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,29 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
139,90 zł/1l