5,0



Na podstawie 2 opinii
K18 - Damage Shield pH Protective Shampoo - Šampon pro zdravé vlasy 250ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
228,33 zł
913,32 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 1000 ml332,66 zł/1l
332,66 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Ybera GENOMA Shampoo Pro-Geno 500 ml - Wzmacniający szampon regenerujący221,98 zł/1l
110,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop

Więcej informacji o reklamie
LRP Kerium DS Anti-Dandruff Shampoo443,90 zł/1l
88,78 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Olaplex, No. 4C Bond Maintenance , Hair Shampoo, Clarifying, 250 ml442,52 zł/1l
110,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

K18 Peptide Prep pH Maintenance Szampon utrzymujacy pH, 250ml
2 356,20 zł/1l
589,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

K18 - Biomimetic Hairscience Peptide Prep Detox Shampoo 250ml
865,28 zł/1l
216,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

K18 Damage Shield pH Protective Shampoo szampon wzmacniający do włosów zniszczonych 930 ml
497,29 zł/1l
462,48 zł
Sprzedawca: somnia24

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Włosy zniszczone, Wszystkie kolory
402,60 zł/1l
106,33 zł
-5,68 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
100,65 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment kuracja wygładzająca i odbudowująca do włosów zniszczonych No.0 155 ml
1 500,00 zł/1kg
75,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

K18 AirWash Dry Shampoo 118 ml
2 852,63 zł/1l
336,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

TRESemmé - Purify & Hydrate Shampoo - Cleansing shampoo for oily hair 400ml
38,94 zł/1kg
38,94 zł
Sprzedawca: VISO

Szampon Lazartigue Lazartigue Clear Shampoo Oily Scalp 250ml
349,00 zł/1l
87,25 zł
Sprzedawca: somnia24

Pantene Miracle Anti Frizz Champú 250ml
131,45 zł/1kg
45,00 zł
-15%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
38,12 zł
Sprzedawca: Scentist

Kallos Hair Pro-Tox Shampoo 500 ml
22,86 zł/1l
11,43 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

LADOR - Damage Protector Acid Shampoo, 150 ml - Szampon do Włosów Zniszczonych
106,00 zł/1l
15,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Joico Defy Damage Protective Shampoo szampon wzmacniający do włosów zniszczonych 50 ml
500,60 zł/1l
25,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Valquer PH Neutral Shampoo 1000ml
68,60 zł/1l
68,60 zł
Sprzedawca: somnia24

Joico Defy Damage Protective Shampoo 300 ml
201,57 zł/1l
60,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Davines Naturaltech Rebalancing Shampoo 250 ml - Szampon do włosów przetłuszczających
633,68 zł/1l
158,42 zł
Sprzedawca: somnia24

Herbal Essences - Hydrate Coconut Shampoo - Hydratační šampon na vlasy 350ml
85,71 zł/1l
30,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Vyživující šampon
K18 - Damage Shield pH Protective Shampoo - Šampon pro zdravé vlasy 250ml Cosmetics. For women.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie pochodzą od najsławniejszych marek fryzjerskich. Szampony marki K18 z kolekcji zostały stworzone specjalnie dla kobiet mających włosy zniszczone.
K18 PH Maintainance Shampoo do pielęgnacji po zabiegu K18 Kuracja peptydowa, zoptymalizowana wartość pH, utrzymuje naturalną równowagę skóry głowy i włosów, odpowiednia do częstego stosowania, idealna w połączeniu z rutyną K18
- Model
- Damage Shield
- Waga
- 375 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- EAN
- 8585110007490858511000749
- Numer producenta
- 56199
- Model
- Damage Shield
- Waga
- 375 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- EAN
- 8585110007490858511000749
- Numer producenta
- 56199
Pasuje również do tego

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
6 235,20 zł/1l
311,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

K18 Damage Shield Protective Conditioner odżywka dla ochrony i blasku włosów 250 ml
724,59 zł/1kg
213,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

K18 - Biomimetic Hairscience Peptide Prep Detox Shampoo 250ml
865,28 zł/1l
216,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex, No.5 Bond Maintenance , Hair Conditioner, Repairing & Strengthening, 1000 ml
208,40 zł/1l
208,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

K18 Peptide Prep pH Maintenance Szampon utrzymujacy pH, 250ml
2 356,20 zł/1l
589,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

K18 - Molecular Repair Hair Oil 30ml
7 068,33 zł/1l
212,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

K18 Leave-In Molecular Repair Hair Mask 15 ml
12 030,67 zł/1l
180,46 zł
Sprzedawca: somnia24

K18 Peptide Prep pH Maintenance Shampoo 930 ml
39,41 zł/100ml
366,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
208,85 zł/1l
208,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

K18 Damage Shield Protective Conditioner odżywka dla ochrony i blasku włosów 930 ml
397,65 zł/1l
369,81 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

K18 Professional Molecular Repair Mgiełka molekularna, 150ml
1 812,07 zł/1l
271,81 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Włosy zniszczone, Wszystkie kolory
402,60 zł/1l
106,33 zł
-5,68 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
100,65 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Olaplex Nº.5 Bond Maintenance, Unisex, Profesjonalna odżywka do włosów, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Włosy puszące się, Wszystkie kolory, Nawilżający, Odżywiający, Naprawa, Świecący, Wzmacniający, 250 ml
316,72 zł/1l
79,18 zł
Sprzedawca: Glampact

K18 Peptide Prep Detox Szampon detoksykujący, 930ml
365,33 zł/1kg
438,40 zł
Sprzedawca: somnia24

K18 Damage Shield pH Protective Shampoo szampon wzmacniający do włosów zniszczonych 930 ml
497,29 zł/1l
462,48 zł
Sprzedawca: somnia24

Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
354,77 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner 1000 ml
299,00 zł/1l
299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Zestaw 8 sztuk sensorycznych zabawek do ściskania – SQUISHRA, truskawka i przyjaciele
120,85 zł
-6,04 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
114,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Lalique Perles de Lalique Woda perfumowana, 100ml
1 200,50 zł/1l
120,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Olaplex Nº.6 Bond Smoother, Środek wygładzający włosy, 100 ml, Unisex, Kręconych włosów, Niesforne włosy, Przeciw puszeniu się, Wygładzający, Buteleczka z pompką
795,00 zł/1l
79,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kerastase Genesis Serum do włosów, 90ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
3 133,33 zł/1l
282,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

K18 AirWash Dry Shampoo 118 ml
2 852,63 zł/1l
336,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

FunLife F1 – składany bieżnia do chodzenia, 3-w-1, z uchwytem, prędkość 1–8 km/h, kompaktowa i cicha, idealna do domu, biura i pracy zdalnej
549,99 zł
Sprzedawca: FunLife

Olaplex Nº.6 Bond Smoother, Środek wygładzający włosy, 100 ml, Unisex, Kręconych włosów, Włosy puszące się, Przeciw puszeniu się, Wygładzający, Buteleczka z pompką
935,00 zł/1l
93,50 zł
Sprzedawca: VISO

Mielle Rosemary Mint 2 oz 59 ml
1 393,22 zł/1l
82,20 zł
Sprzedawca: somnia24

Bosch 4242001235159, Tabletki do czyszczenia, 6 szt.
743,54 zł/1kg
96,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Szklany czajnik Ecosa z ustawieniem temperatury | 40°C - 100°C | 1,8 L | 2200 W | Wyświetlacz LCD | Oświetlenie LED | Wysokiej jakości stal nierdzewna
126,86 zł
Sprzedawca: Enstore

Hoover Zeegma Zonder Base Jet Bezworkowy z zestawem nasadek Czarny 900W Odkurzacz podłogowy Moc szczytowa 4000 W
659,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 30 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny szampon
Zawartość 0,25 l
Produkt jest bardzo ekonomiczny, wystarczy bardzo niewiele. Włosy bardzo dobrze się po nim układają, mogę nawet obejść się bez odżywki. Dobry do suchych, farbowanych włosów.
Oceniono dnia 26 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,25 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

FOLTENE PHARMA Szampon wzmacniający do przerzedzających się włosów dla kobiet 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
95,76 zł
-33%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,69 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
227,46 zł/1kg

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Kevin Murphy Plumping.Wash Densifying Shampoo 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
341,01 zł
Sprzedawca: PolisElectro
341,01 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
256,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
273,39 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
194,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
65,00 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Matrix Total Results Mega Sleek szampon 1000ml + odżywka 1000ml + 2x pompka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
179,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
90,00 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,50 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
199,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,27 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(616)Liczba wystawionych ocen: 616
1 122,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
318,31 zł/1l

Matrix TR High Amplify szampon 1000ml + odżywka 1000ml
142,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
139,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
70,00 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
180,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
241,32 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
257,96 zł/1l

Pantovigar szampon dla kobiet wzmacniający zdrowe włosy, 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
56,37 zł
Sprzedawca: apohealth
281,85 zł/1kg

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
45,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
55,54 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l