5,0



Na podstawie 1 opinii
Zwitsal - Żel do prania bez mydła - 700ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
71,00 zł
101,43 zł / 1l
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Żele pod prysznic i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Mustela Delikatny Żel Oczyszczający Dla Noworodków 500ml83,98 zł/1l
41,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Sanex Douchegel - Dermo Nawilżający 500 ml170,00 zł/1l
85,00 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Więcej informacji o reklamie
Linola Radioderm Shower Care 200 ml375,40 zł/1l
75,08 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
GRANATAPFEL, płyn do mycia ciała, 265 ml134,23 zł/1l
35,57 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Żel pod prysznic Tonicita 750ml - Dermomed
12,36 zł/1l
9,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Zwitsal Żel do mycia bez mydła (700 ml)
194,90 zł/1l
174,86 zł
-38,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
136,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Zwitsal Żel do mycia bez mydła 400 ml
319,72 zł/1l
166,32 zł
-38,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
127,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Żel pod prysznic MONOI 1000 ml
66,50 zł
Sprzedawca: somnia24

Dermolaval Żel pod prysznic + szampon, 200 ml
65,95 zł
Sprzedawca: apohealth

Żel pod prysznic Sebamed 1000ml
148,90 zł/1l
148,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Żel Pod Prysznic Inecto Argan 500 Ml
33,80 zł/1l
16,90 zł
Sprzedawca: ALG-Outlet

Sebamed Frische Dusche 50 ml
50,95 zł/1kg
6,42 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Linola Żel pod prysznic i do mycia, 100 ml
396,20 zł/1l
39,62 zł
Sprzedawca: apohealth

Sulfoderm M Balsam pod prysznic 200 ml
234,30 zł/1l
46,86 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Avena Kinesia Reparador żel pod prysznic bez mydła 750ml
73,33 zł/1l
55,00 zł
Sprzedawca: somnia24

Dermomed Żel pod prysznic Migdałowy 750 ml
12,36 zł/1l
9,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Żel pod prysznic Argan 1L - Dermomed
12,97 zł/1l
12,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Żel pod prysznic Palmolive 250 ml, odświeżający
2 387,00 zł/1l
153,51 zł
-34,16 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS
![Zdjęcie produktu dla [500 ml] Balsam do mycia S&M, [Schülke]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/4ceda2d59e01d8eb82d780d9af19f9e1.webp)
[500 ml] Balsam do mycia S&M, [Schülke]
153,40 zł/1kg
103,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sebamed Oczyszczający olejek pod prysznic 500ml
224,86 zł/1l
112,43 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Żel do mycia Zwitsal z odżywczymi składnikami, takimi jak witamina E, został opracowany specjalnie do mycia ciała i twarzy dziecka.
- Waga
- 700 g
- Zawartość
- 700 ml
- Składniki
- Nie podano informacji
- Producent
- Zwitsal
- EAN
- 8720181144493
- Waga
- 700 g
- Zawartość
- 700 ml
- Składniki
- Nie podano informacji
- Producent
- Zwitsal
- EAN
- 8720181144493
Pasuje również do tego

Tous Baby 100 ml, Dzieci, 100 ml, Butelka jednorazowa
1 117,40 zł/1l
111,74 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Szampon Zwitsal 700 ml
101,43 zł/1l
71,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Lionelo Thermup Go podgrzewacz do butelek dla niemowląt, przenośny wielofunkcyjny sterylizator do butelek dla niemowląt, podgrzewacz do żywności dla niemowląt i utrzymywanie ciepła, szary
115,20 zł
Sprzedawca: MATFEL

Lionelo Bianka Wózek wielofunkcyjny 3w1, spacerówka, fotelik, gondola, regulacja, koła 360° , daszek XXL - beżowy
1 640,92 zł
Sprzedawca: egenta-shop

moovkee Wanienka dla niemowląt ze stojakiem 80 cm, szara, składana, z termometrem, poduszką do kąpieli i systemem drenażowym, wanienka dla niemowląt
319,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Amzteam-pro

Sztuczne drzewko świąteczne ALIGHTUP, wysokość 213 cm, 870 gałęzi wykonanych z materiału PVC, białe wierzchołek
55,57 zł/1kg
305,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

FableKids MIKA fotelik samochodowy czarny | 76-150 cm | Od 15 miesięcy | ECE R129/03
290,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

OLEJEK DO WŁOSÓW AMLA 100 ml - DABUR
220,80 zł/1l
22,08 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Przenośny laktator, wolnostojący laktator elektryczny do karmienia piersią, 4 tryby, 12 poziomów ssania, cichy, zintegrowany akumulator z pojemnikiem na mleko 180 ml
201,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone

Bujaczek dla niemowląt bujaczek dla niemowląt 5 prędkości bluetooth bujaczek dla niemowląt zdalnie sterowany bujaczek z moskitierą, różowy
313,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin

Babynest kokon dla noworodka 90 x 50 cm - Ręcznie robione przytulne gniazdo kokonowe wykonane z bawełny sowa jasnoszara
426,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Aspirator do nosa Airmed's Vac. Klinicznie przetestowany, bezpieczny i delikatny. Kompatybilny ze wszystkimi odkurzaczami.
89,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Reshape_Healthcare

Bujak elektryczny MoMi PEARL beżowy
449,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MoMi

ZEE BAMBI Łóżeczko niemowlęce dziecięce 120x60 cm kaszmir 2w1 z barierką ochronną regulacja wysokości 3 poziomy gryzak ochronny
609,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ZeebraKindermobel

Avene Cicalfate, Regenerujący krem do rąk, 100 ml
55,67 zł
Sprzedawca: VISO

Łóżeczko dostawne Moby-System LUNA 3w1 - szare
408,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HyperMotion

roba mata do przewijania 'Heartbreaker' 85 x 75 cm, miękka mata do przewijania, powlekana PU, szara
139,24 zł
Sprzedawca: conquestgmbh

3w1 Gniazdko dla niemowląt XXL Gniazdko dla niemowląt 3-częściowy zestaw – super miękkie gniazdko z poduszką z warkoczami i poduszką pod głowę, gniazdko dla niemowląt zestaw dla noworodków, gniazdko dla niemowląt
319,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LuMali

Lionelo Aurora 3w1 - leżaczek, kołyska, łóżeczko wolnostojące - z materacem, z gondolą, płynna regulacja wysokości - do 9 kg - cappuccino
499,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

MERIDEN ASPIRO BABY Elektryczny aspirator do nosa Usuwacz śluzu z nosa
110,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERIDEN

Ładowalny aspirator do nosa dla niemowląt Nizi InnovaGoods
100,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lionelo Pascal babywippe babyschauke babynest baby wippe kinder schaukel bouncer Grau
297,12 zł
Sprzedawca: T3S_Shop

Odżywka dla niemowląt Zwitsal 200 ml
120,00 zł/1l
24,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Lekka huśtawka dla niemowląt Bioby z bluetooth, z naturalnym ruchem kołysania w 5 prędkościach, z pilotem, moskitierą
299,99 zł
-11,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
288,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin

Walizka z twardą skorupą FCH, zestaw walizek podróżnych, zestaw na wózek, 3 szt., z płynnie obracającymi się kółkami 360°, ABS
405,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

FableKids MIKA fotelik samochodowy dla niemowlątRóżowy | 76-150 cm | Od 15 miesięcy | ECE R129/03
290,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

ULWEHOME Meble kuchenne Zestaw mebli kuchennych Kuchnia Wenecja 220cm | szafka • regał • blat • aneks kuchenny | Antracyt 2,2 m
1 099,00 zł
Sprzedawca: UlweHome

Flexot® F-2045 | Walizka 20 cali, rozmiar M, bagaż podręczny, walizka podróżna, walizka na kółkach z teleskopową rączką, walizka z twardą obudową, wytrzymała, kółka obracające się o 360°, zamek szyfrowy
152,29 zł
Sprzedawca: mdmw-shop24

WÓZEK SPACEROWY SPACERÓWKA - MoMi ESTELLE CZARNY - MAŁY LEKKI WALIZKA
329,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MoMi
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Otrzymałem przesyłkę, jeśli wysłałeś ją szybko, ale to logo, które dostałem na nowym produkcie, jest naprawdę super, nie wiesz, czy… Dzięki za moje zamówienie
Otrzymałem przesyłkę, jeśli tak szybko ją wysłałeś, ale to logo, które dostałem na nowym produkcie, będzie świetnie wyglądać – nie wiesz, czy tak? Dzięki za zamówienie – najlepszy balsam dla moich dzieci, w 100%
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

3 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (3 x 250 ml)
79,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
105,33 zł/1l

Marbert Żel do pielęgnacji ciała Bath & Body Classic Żel do kąpieli i pod prysznic



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
94,19 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
200,40 zł/1kg

Versace Pour Homme Dylan Blue Żel pod prysznic, 250ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
91,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
365,60 zł/1l

Delikatny peeling pod prysznic do ciała, zapach neroli i jaśminu
80,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
534,47 zł/1l

Naturalne masło CEYLON MANGO
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło kokosowe z pierwszego tłoczenia NEROLI JASMINE
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
222,70 zł/1l

Naturalne masło LEMONGRASS MANDARIN
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło PINK GRAPEFRUIT
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

5 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
119,20 zł/1l

Naturalne masło WILD MANGOSTEEN
44,54 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,19 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 687,60 zł/1l

3 x Balea MED - Żel pod prysznic 5% Urea 2w1 Prysznic + Szampon (3 x 300 ml)
129,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
143,33 zł/1l

Sisley Eau de Campagne, Olej, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 125 ml, Butelka, Bergamotka, Jaśmin, Cytryna
286,34 zł
-7,79 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
278,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 228,40 zł/1l

Dior Homme Żel pod prysznic, 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
222,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 112,20 zł/1l

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
245,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 227,50 zł/1l

Żel pod prysznic Iris 5L - Dermomed



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
58,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,78 zł/1l

Sisley Soir De Lune Perfumowany żel do kąpieli i pod prysznic, 200ml
243,27 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
810,90 zł/1kg

Molton Brown Gel Molton Brown Re-Charge Black Pepper Bodywash Refill 400ml
198,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
495,72 zł/1l

Byredo Gypsy Water, Żel pod prysznic, 225 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna
209,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
931,20 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic M.Brown Coastal Cypress & Sea Fennel
164,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
411,67 zł/1l

Air-Val Paw Patrol Żel + Szampon 2in1, 400 ml
38,52 zł
Sprzedawca: Bambule
96,30 zł/1l