Bade'e Al Oud Amethyst 100g Lattafa Frankincense
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
125,00 zł
1 250,00 zł / 1kg
+ 64,44 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kadzidła i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Oud Dalua Bukhur 50g Ard Al Zaafaran Weihrauch
2 116,60 zł/1kg
105,83 zł
Sprzedawca: Ramadan24_de

Kadzidło do palenia Incensera, 500 gr z Etiopii, Erytrea Boswellia papyrifera, żywica kadzidłowca, czyste naturalne kadzidło, kadzidło kościelne
562,48 zł/1l
281,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Biała szałwia - środek rozgrzewający 20-30 g (wiązka)
1 009,67 zł/1kg
30,29 zł
Sprzedawca: MateMundo

Reminiscence Rose Tentation woda perfumowana spray 100ml
4 448,20 zł/1l
444,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Kadzidełka Satya Opium -- 15 g
445,88 zł/1l
111,47 zł
Sprzedawca: Abato_Versand

Kadzidełka Satya Sacred Lama - 180 sztuk
110,50 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Kadzidełka w sztyfcie Satya Musk -- 15 g
445,88 zł/1l
111,47 zł
Sprzedawca: Abato_Versand

Frankincense 400, 60 St KAP
1 515,00 zł/1kg
81,81 zł
Sprzedawca: apohealth

Kadzidełka Aromafume Copal - opakowanie 3 szt. - 40 G
4 724,75 zł/1kg
188,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Glemo

KADZIDŁO PALO SANTO 100 g - MOHANI
646,40 zł/1kg
64,64 zł
Sprzedawca: Tersorte

Kadzidło germańskie - kadzidło Wotana 60ml
522,83 zł/1l
31,37 zł
Sprzedawca: taleoo

Palnik do kadzidełek Organic Goodness Patchouli - opakowanie 6 szt. - 72g
201,11 zł/1kg
14,48 zł
Sprzedawca: TradeConcept

Olejek eteryczny Frankincense z Indii - 10 ml
5 346,00 zł/1l
53,46 zł
Sprzedawca: SoZoLeRose

Aromafume Kadzidełka Mirra - opakowanie 3 szt. - 40 G
4 724,75 zł/1kg
188,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Glemo

Kadzidło Satya Mirra - 15 G
445,88 zł/1l
174,99 zł
-63,52 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
111,47 zł
Sprzedawca: Abato_Versand

Palo Santo - Kadzidło 100 g
617,90 zł/1kg
61,79 zł
Sprzedawca: MateMundo

Holy Smokes - Hawkweed 25g
31,37 zł/1kg
31,37 zł
Sprzedawca: taleoo

Dyfuzor zapachowy drzewo sandałowe i kadzidło 200 ml
480,50 zł/1l
106,13 zł
-10,03 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
96,10 zł
Sprzedawca: VISO

Kadzidło Patchouli Pakiet sześciokątny - zestaw 3 szt. - 20 G
1 633,25 zł/1kg
195,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Glemo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Marka: Lattafa
- Ilość: 100g
- Kształt: Kulki
- Zapach: orientalny
- Pachnie jak perfumy o tej samej nazwie.
- Miejsce pochodzenia: Zjednoczone Emiraty Arabskie
- Waga
- 100 g
- Producent
- Zawartość
- 100 l
- EAN
- 6290360597515
- Waga
- 100 g
- Producent
- Zawartość
- 100 l
- EAN
- 6290360597515
Pasuje również do tego

Khamrah 100g Lattafa Weihrauch
850,00 zł/1kg
85,00 zł
Sprzedawca: Ramadan24_de

Ramz Lattafa 100g Lattafa Weihrauch
1,06 zł/1l
105,83 zł
Sprzedawca: Ramadan24_de

Lattafa Bakhoor Haya 100gr
1 058,30 zł/1l
105,83 zł
Sprzedawca: Ramadan24_de

Mayar 100g Lattafa Weihrauch
1 058,30 zł/1kg
105,83 zł
Sprzedawca: Ramadan24_de

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
945,00 zł/1l
94,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Bakhoor Yara
1 612,50 zł/1l
64,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 030,50 zł/1l
103,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kadzidełko, Kadzidełko kwiatowe, Kadzidełko stożkowe, Kadzidełko wieżowe, Kadzidełko mosiężne lotosowe, Kadzidełko na węgiel drzewny
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
735,56 zł/1kg

Palnik na kadzidło, uchwyt na kadzidło, miska na kadzidło, palnik na kadzidło ze stopu miedzi, uchwyt na kadzidło, wewnętrzny palnik na kadzidło
70,30 zł
Sprzedawca: Zanjo24
606,03 zł/1kg

Mini palnik do kadzideł na trzech nogach z rzeźbionego stopu miedzi w chińskim stylu do aromaterapii do użytku w pomieszczeniach
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
769,77 zł/1kg

KADZIDEŁKA INDYJSKIE BIAŁA SZAŁWIA (10 szt.) 16 g - YOUR CANDLE
17,61 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
1 100,62 zł/1kg