3,0



Na podstawie 2 opinii
Woda perfumowana Shahrazad 50ml Ard Al Zaafaran
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
84,62 zł
1 692,40 zł / 1l
+ 64,44 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Aroosat al Emarat woda perfumowana spray 100ml1 245,00 zł/1l
124,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Ard Al Zaafaran - Sayaad Al Quloob woda perfumowana 100ml995,00 zł/1l
99,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Woda perfumowana Al Bashiq 100 ml1 940,00 zł/1l
194,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Woda toaletowa Aswad 100 ml - Ard Al Zahrat845,00 zł/1l
84,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Ard Al Zaafaran Perfume Shahrazad EDP 100ml
1 004,80 zł/1l
100,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Perfumes - Mayar EDP 100ml
1 033,00 zł/1l
103,30 zł
Sprzedawca: Tersorte

Ard Al Zaafaran Perfumes Qidwah EDP 85ml
942,90 zł/1l
94,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Woda perfumowana Oud Al Sayad 100 ml - Ard Al Zaafaran - Unisex
1 424,50 zł/1l
142,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Ard Al Zaafaran Anoud woda perfumowana unisex 100 ml
923,10 zł/1l
92,31 zł
Sprzedawca: Tersorte

Al Haramain Jameela Woda perfumowana, 100ml
823,40 zł/1l
82,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Rasasi Oud Al Jathibiyah woda perfumowana unisex 100 ml
995,40 zł/1l
105,27 zł
-5,73 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,54 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Ard Al Zaafaran Ajeeb woda perfumowana spray 100ml
899,90 zł/1l
89,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Ard Al Zaafaran Dirham Oud Woda perfumowana 100 ml Spray
1 145,00 zł/1l
114,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Ard Al Zaafaran Riqqa EDP 100ml
1 543,30 zł/1l
154,33 zł
Sprzedawca: Tersorte

Ard Al Zaafaran Zahoor Francee EDP 100ml
1 270,40 zł/1l
127,04 zł
Sprzedawca: Ramadan24_de

Asdaaf Durrat Al Oud woda perfumowana unisex 100 ml
813,10 zł/1l
81,31 zł
Sprzedawca: Tersorte

Ard Al Zaafaran Perfume Ghality EDP 100ml
988,20 zł/1l
98,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Al Haramain Areej Al Oud woda perfumowana unisex 100 ml
780,00 zł/1l
78,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Marka: Ard Al Zaafaran
- Zawartość: 50ml
- Nuty głowy: Przyprawy, nuty zielone, ozon
- Nuty serca: kwiat pomarańczy, frezja, heliotrop, jaśmin, irys
- Nuty bazy: Popiół, bursztyn, balsamiczny, bób tonka, piżmo, skóra, wanilia
- Rekomendacja: dla kobiet
- Flakon z rozpylaczem
- Kraj produkcji: Zjednoczone Emiraty Arabskie
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Alcohol Denat, Parfum (Fragrance), Water (Aqua), Linalool, Limonene, Geraniol, Citronellol, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal. Należy pamiętać, że listy składników produktów są regularnie aktualizowane. Najbardziej aktualna lista składników znajduje się na opakowaniu produktu.
- Producent
- Husar24 Hanna Stefania Brückner
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 6423080730256
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Alcohol Denat, Parfum (Fragrance), Water (Aqua), Linalool, Limonene, Geraniol, Citronellol, Benzyl Alcohol, Amyl Cinnamal. Należy pamiętać, że listy składników produktów są regularnie aktualizowane. Najbardziej aktualna lista składników znajduje się na opakowaniu produktu.
- Producent
- Husar24 Hanna Stefania Brückner
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 6423080730256
Pasuje również do tego

Ard Al Zaafaran Perfume Shahrazad EDP 100ml
1 004,80 zł/1l
100,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,00 zł/1l
102,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
917,50 zł/1l
91,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Szafran, Bursztyn, Benzoina, Tonkowiec wonny
1 995,00 zł/1l
199,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 972,27 zł/1l
147,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 132,50 zł/1l
413,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
723,50 zł/1l
72,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
969,80 zł/1l
96,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
75,71 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: FragraDE

Lattafa Yara Moi, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.
732,10 zł/1l
73,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
104,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
774,30 zł/1l
77,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Perfumes - Hayaati Gold Elixir EDP 100ml
564,10 zł/1l
56,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Ansaam Gold EDP 100ml
1 076,20 zł/1l
107,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml
1 004,00 zł/1l
100,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Mayar EDP 100ml
1 033,00 zł/1l
103,30 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Perfumes - Confidential Private Gold EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml
1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
50%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
50%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 25 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 3 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 4% od 2 szt.
5% zniżkiBestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłkaBestseller
Bestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
5% zniżkiBestseller
Rabat 3% od 2 szt.

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 040,11 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 401,10 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 035,67 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,20 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,15 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,50 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 097,60 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,71 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 034,20 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
179,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 389,47 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 132,10 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 018,60 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,40 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 725,33 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(132)Liczba wystawionych ocen: 132
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(494)Liczba wystawionych ocen: 494
260,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 600,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
277,46 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 774,60 zł/1l