4,0



Na podstawie 4 opinii
Hofgut Niemieckie śliwki Mirabelki słodzone pestkowymi owocami słodkie 720ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
17,50 zł
24,31 zł / 1l
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Konserwy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Spreewaldhof kompot jabłkowy sos jabłkowy słodzony z kawałkami 360g34,17 zł/1kg
12,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Lazzaris Amarena wiśnie kandyzowane w syropie słodkie owocowe 450g116,80 zł/1kg
82,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Korniszony Kühne 55/6011,10 zł/1kg
111,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Hengstenberg Sticksi zioła pikantne korniszony w słoiku 670g27,24 zł/1kg
19,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut Delikatess kapusta czerwona klasyczna gotowa do spożycia w słoiku 720ml
9,37 zł/1l
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut śliwkowy pół owocowy słodki owocowy słodzony w szklance 720ml
15,76 zł/1l
11,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus Dunst Wiśnie Morello bez pestki 850ml
36,32 zł/1l
30,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kompot jabłkowy Hofgut z małymi kawałkami, lekko słodzony 370ml
18,84 zł/1l
6,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut młody groszek bardzo drobny i marchewka wstępnie ugotowana w słoiku 720ml
13,68 zł/1l
9,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus agrest słodzony w słoiku owocowy słodko-kwaśny 720ml
27,18 zł/1l
19,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus jabłka wiśniowe z szypułką lekko słodzone 425ml
28,24 zł/1l
12,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Bałkańskie pikantne i pyszne danie z ryżu 400g
34,80 zł/1kg
13,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Bami Goreng
39,02 zł/1kg
15,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus śliwki półowocowe słodzone drobnoowocowe 720ml
21,33 zł/1l
15,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Korniszony z solonym koperkiem
50,11 zł/1kg
18,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kühne Śląskie ogórkowe kąski 370ml
61,62 zł/1kg
11,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Korniszony Kühne zioła ATG 110g
122,36 zł/1kg
13,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kapary Dittmann nonpareils
107,75 zł/1kg
107,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Niemieckie śliwki mirabelki słodzone pestką, owocowe i słodkie 720ml
Niemieckie śliwki mirabelki pokrojone w plasterki i pozbawione pestek są idealne jako dodatek do ciast i tortów, deserów lub samodzielnie. Doskonale smakują również na ciepło lub na zimno w twarogu.
I.Schroeder KG (GmbH & Co.)Am Sandtorkai 3720457 Hamburg- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.72 l
- Lista składników
- Śliwki mirabelki z pestką, woda pitna, cukier. Uwaga: bez laktozy, bezglutenowy, wegetariański, wegański, bez wzmacniaczy smaku, bez konserwantów, słodzony.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna 308 kj 73 kcal Węglowodany: 17g w tym cukier: 14g Białko: 0,5g Tłuszcz: 0,5g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: <0,1g Sól: 0,03g
- Firma spożywcza
- I.Schroeder KG (GmbH & Co.)Am Sandtorkai 37 20457 Hamburg
- Nazwa handlowa
- Śliwki mirabelki
- Producent
- I.Schroeder KG
- Numer producenta
- 883771
- EAN
- 4306205364623
- Przechowywanie i użytkowanie
- Chłodny i suchy
- Zawartość
- 0.72 l
- Lista składników
- Śliwki mirabelki z pestką, woda pitna, cukier. Uwaga: bez laktozy, bezglutenowy, wegetariański, wegański, bez wzmacniaczy smaku, bez konserwantów, słodzony.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość kaloryczna 308 kj 73 kcal Węglowodany: 17g w tym cukier: 14g Białko: 0,5g Tłuszcz: 0,5g w tym nasycone kwasy tłuszczowe: <0,1g Sól: 0,03g
- Firma spożywcza
- I.Schroeder KG (GmbH & Co.)Am Sandtorkai 37 20457 Hamburg
- Nazwa handlowa
- Śliwki mirabelki
- Producent
- I.Schroeder KG
- Numer producenta
- 883771
- EAN
- 4306205364623
Pasuje również do tego

Hofgut agrest słodzony owocowy słodki w słoiku Good food 720ml
19,83 zł/1l
14,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Plasterki owocowe Diamond fruity mango lekko słodzone 425g
17,78 zł/1kg
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kompot jabłkowy Hofgut z małymi kawałkami, lekko słodzony 370ml
18,84 zł/1l
6,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut śliwkowy pół owocowy słodki owocowy słodzony w szklance 720ml
15,76 zł/1l
11,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut Delikatess kapusta czerwona klasyczna gotowa do spożycia w słoiku 720ml
9,37 zł/1l
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut młody groszek bardzo drobny i marchewka wstępnie ugotowana w słoiku 720ml
13,68 zł/1l
9,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

GymBeam - FIT Kurczak curry z ryżem (danie gotowe) 420 g
99,41 zł/1kg
48,71 zł
Sprzedawca: LAVONIO

ReadyWise – zapasy awaryjne: mięso i ryż – 80 porcji
2 171,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Hofgut sos jabłkowy drobno przecierany i słodzony w słoiku good food 720ml
11,71 zł/1l
8,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus jabłka wiśniowe z szypułką lekko słodzone 425ml
28,24 zł/1l
12,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Djuvec Ryż po bałkańsku z warzywami gotowy do spożycia wegański 800g
33,87 zł/1kg
27,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Westphalian gulasz z soczewicy rafinowany z octem 800g
26,92 zł/1kg
21,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

COMPO SANA® Zielona ziemia do roślin i palm - 20 litrów
2,25 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: Vayox

Hofgut Junge duży bób białe nasiona Good Food 720ml
14,87 zł/1l
10,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut młody groszek i marchewka młode i delikatne wstępnie ugotowane 370ml
20,35 zł/1l
7,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fasolka szparagowa Hofgut młoda i delikatna cięta w słoiku 720ml
11,40 zł/1l
8,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Passata al pomodoro 400gr Mutti
16,72 zł/1l
6,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
49,15 zł/1kg
55,78 zł
Sprzedawca: somnia24

COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
11,15 zł/1l
55,75 zł
Sprzedawca: somnia24

Hofgut salsefia czarna świeżo zbierana Good Food 580ml
21,21 zł/1l
12,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus Dunst morele obrane pół drobnych łagodnych owoców 850ml
20,39 zł/1l
17,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Spreewaldhof kompot jabłkowy sos jabłkowy słodzony z kawałkami 360g
34,17 zł/1kg
12,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg Mildessa Łagodna kapusta kiszona w praktycznej torebce 400g
36,49 zł/1kg
12,77 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
103,13 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Smażony ryż Menzi
49,77 zł/1kg
19,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut sos jabłkowy drobno przecierany i słodzony w słoiku good food 370ml
14,76 zł/1l
5,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fabbri - Amarena Fabbri (wiśnie) - 230g
295,52 zł/1kg
67,97 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Fasolka szparagowa Hofgut żółta młoda i drobno wstępnie ugotowana 720ml
11,40 zł/1l
8,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
25%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
25%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 6 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 18 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 18 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 23 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kiełbaski Böklunder Knacker 8 sztuk odsączone waga 720g słoik 1400g
49,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,83 zł/1kg

Pomodoro San Marzano 400 g pomidory bez skórki – La Carmela



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
9,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
23,20 zł/1l

Jürgen Langbein krab do zup, past i sosów gourmet quality 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
43,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
87,78 zł/1kg

La Comtesse Hiszpańskie serca karczochów
29,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
58,76 zł/1kg

Metten Chrupiące kiełbaski wiedeńskie 690g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
31,68 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
96,00 zł/1kg

Meica 6 małych chrupek



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
25,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
103,16 zł/1kg

Rosso Gargano 8033837720027, Pomidor, 400 g, Puszka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
4,76 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,90 zł/1l

Zimmermann 4 Typowe białe kiełbasy monachijskie ATG 250g Classic 530g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
22,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,09 zł/1l

Meica 6 parówek wegetariańskich bezmięsna alternatywa 200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
17,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
87,95 zł/1kg

Pomidory koktajlowe Mutti Pomodorini w soku pomidorowym 2500g
38,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,60 zł/1l

Hofgut Junge duży bób białe nasiona Good Food 720ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
10,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
14,87 zł/1l

Lazzaris Amarena wiśnie kandyzowane w syropie słodkie owocowe 450g
82,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
116,80 zł/1kg

Passata al pomodoro 400gr Mutti



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
6,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
16,72 zł/1l

Mutti Sos do pizzy o smaku świeżych pomidorów 400g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,97 zł/1l

Hesco klarowna zupa wołowa wysokoskoncentrowana zupa w puszce 850ml
98,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
115,31 zł/1l

Maggi Fix do mintaja w śmietanie ziołowej ze szczypiorkiem 33g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
164,85 zł/1kg

Maggi Ofen Spirelli do mamy



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
126,51 zł/1kg

Maggi dla smakoszy Zupa krem z pora z naturalnymi składnikami 51g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
7,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
152,16 zł/1kg

Maggi Ravioli in pikanter Soße



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
20,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,15 zł/1kg

Dreistern Soljanka z wędzoną wieprzowiną i dodatkowymi korniszonami 1200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
29,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
24,43 zł/1kg