4,0



Na podstawie 1 opinii
Steinhaus agrest słodzony w słoiku owocowy słodko-kwaśny 720ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
19,57 zł
27,18 zł / 1l
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Konserwy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Korniszony Kühne 75/8011,85 zł/1kg
118,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Hengstenberg Knax ostre i pikantne korniszony w słoiku wegańskie 670g53,56 zł/1kg
19,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Sałatka selerowa Kühne słodko-pikantna w smaku gotowa do spożycia 370ml28,00 zł/1l
10,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Saupiquet pasztet z tuńczyka o smaku czosnkowym 115g210,17 zł/1kg
24,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut agrest słodzony owocowy słodki w słoiku Good food 720ml
19,83 zł/1l
14,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut śliwkowy pół owocowy słodki owocowy słodzony w szklance 720ml
15,76 zł/1l
11,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus śliwki półowocowe słodzone drobnoowocowe 720ml
21,33 zł/1l
15,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut sos jabłkowy drobno przecierany i słodzony w słoiku good food 720ml
11,71 zł/1l
8,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut Feine Cornichons chrupiące z pikantnymi ziołami w słoiku 720ml
17,26 zł/1l
12,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus Dunst czereśnie owocowe duszone 850ml
26,86 zł/1l
22,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg Sticksi zioła pikantne korniszony w słoiku 670g
27,24 zł/1kg
19,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ogórki kiszone Kühne 330g
76,53 zł/1kg
14,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sałatka ogórkowa Hofgut słodko-pikantna według klasycznej receptury 720ml
12,69 zł/1l
9,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Gotowa do spożycia soczewica gulaszowa
28,20 zł/1kg
22,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kühne Śląskie ogórkowe kąski 370ml
61,62 zł/1kg
11,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ogórek z przyprawami Sweety 670g
22,58 zł/1l
16,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Korniszony słodko-kwaśne 680g
39,53 zł/1kg
26,88 zł
Sprzedawca: taleoo

Korniszony Kühne zioła ATG 110g
122,36 zł/1kg
13,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Korniszony z solonym koperkiem
50,11 zł/1kg
18,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Jabłko z czerwoną kapustą Kühne 720ml
20,91 zł/1kg
13,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Steinhaus Agrest w syropie w słoiku – owocowy, słodko-kwaśny, 720 ml
Wskazówka: Agrest świetnie nadaje się na kompot, dodatek do ciast lub do produkcji dżemów! Agrest dostarcza dużo witaminy C, kwasu foliowego, potasu i błonnika. Ponadto twarda skórka zawiera cenne wielonienasycone kwasy tłuszczowe.
Steinhaus und Co. Konserven GmbHHildegardstraße 842897 Remscheid-Lennep- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Zawartość
- 0.72 l
- Lista składników
- Agrest, woda, syrop glukozowo-fruktozowy, cukier
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 292 kj Energia kcal 69 kcal Tłuszcz 0,1 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,1 gM Węglowodany 14,3 gM Węglowodany, w tym cukier 11,7 gM Białko 0,5 gM Sól 0,1 gM
- Alergeny
- Brak alergenów
- Firma spożywcza
- Steinhaus und Co. Konserven GmbHHildegardstraße 8, 42897 Remscheid-Lennep
- Nazwa handlowa
- Agrest, słodzony
- Producent
- Steinhaus & Co. Konserven GmbH
- Numer producenta
- 21280
- EAN
- 4001091011605
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu
- Zawartość
- 0.72 l
- Lista składników
- Agrest, woda, syrop glukozowo-fruktozowy, cukier
- Informacja o wartościach odżywczych
- Energia kj 292 kj Energia kcal 69 kcal Tłuszcz 0,1 gM Tłuszcz, w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0,1 gM Węglowodany 14,3 gM Węglowodany, w tym cukier 11,7 gM Białko 0,5 gM Sól 0,1 gM
- Alergeny
- Brak alergenów
- Firma spożywcza
- Steinhaus und Co. Konserven GmbHHildegardstraße 8, 42897 Remscheid-Lennep
- Nazwa handlowa
- Agrest, słodzony
- Producent
- Steinhaus & Co. Konserven GmbH
- Numer producenta
- 21280
- EAN
- 4001091011605
Pasuje również do tego

Hofgut agrest słodzony owocowy słodki w słoiku Good food 720ml
19,83 zł/1l
14,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Meica parówki drobiowe w skórce extra delikatne 6 sztuk 180g
82,11 zł/1kg
14,78 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt GOLDHASE, 200 g, Czekolada mleczna, 1 szt., 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
466,95 zł/1kg
93,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Hofgut salsefia czarna świeżo zbierana Good Food 580ml
21,21 zł/1l
12,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut Niemieckie śliwki Mirabelki słodzone pestkowymi owocami słodkie 720ml
24,31 zł/1l
17,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus Kaiserkirschen wiśnie w słoiku czerwone bez pestek 720ml
31,60 zł/1l
22,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut śliwkowy pół owocowy słodki owocowy słodzony w szklance 720ml
15,76 zł/1l
11,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut sos jabłkowy drobno przecierany i słodzony w słoiku good food 720ml
11,71 zł/1l
8,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus Dunst morele obrane pół drobnych łagodnych owoców 850ml
20,39 zł/1l
17,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kompot jabłkowy Hofgut z małymi kawałkami, lekko słodzony 370ml
18,84 zł/1l
6,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fasolka szparagowa Hofgut młoda i delikatna cięta w słoiku 720ml
11,40 zł/1l
8,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Smażony ryż Menzi
49,77 zł/1kg
19,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut Delikatess kapusta czerwona klasyczna gotowa do spożycia w słoiku 720ml
9,37 zł/1l
6,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus śliwki półowocowe słodzone drobnoowocowe 720ml
21,33 zł/1l
15,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut młody groszek bardzo drobny i marchewka wstępnie ugotowana w słoiku 720ml
13,68 zł/1l
9,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Plasterki owocowe Diamond fruity mango lekko słodzone 425g
17,78 zł/1kg
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Hofgut Junge duży bób białe nasiona Good Food 720ml
14,87 zł/1l
10,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Morele Golden Crown połówki owoców obrane, lekko słodzone 850ml
11,59 zł/1l
9,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Groszek do pieczenia Leimer 200g
32,70 zł/1kg
6,54 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zimmermann organiczne białe kiełbaski monachijskie 4 sztuki ATG 250g puszka 597g
61,54 zł/1kg
40,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus Dunst czereśnie owocowe duszone 850ml
26,86 zł/1l
22,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus Dunst Wiśnie Morello bez pestki 850ml
36,32 zł/1l
30,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hofgut Fasolka szparagowa młoda i drobno gotowana 720ml
12,12 zł/1l
8,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus jabłka wiśniowe z szypułką lekko słodzone 425ml
28,24 zł/1l
12,00 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Erasco 128479009 Serbische Bohnensuppe Eintopf 750,0 ml
65,34 zł/1kg
52,27 zł
Sprzedawca: somnia24

Ipae-Progarden Adige, Biały, Polipropylen (PP), Kształt kwadratowy, 4 x noga, 440 mm, 440 mm
79,99 zł
Sprzedawca: homerci

Organiczny bezglutenowy bulion warzywny
91,84 zł/1kg
11,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mikser ręczny Philips HR 3741/00
157,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Erasco zupa krem kurkowy ze śmietaną naturalnie pyszna 390ml
48,18 zł/1l
18,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Steinhaus Dunst truskawki drobne owoce lekko słodzone 2650ml
26,52 zł/1l
70,27 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
100%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kiełbaski Böklunder Knacker 8 sztuk odsączone waga 720g słoik 1400g
49,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,83 zł/1kg

Pomodoro San Marzano 400 g pomidory bez skórki – La Carmela



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
9,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
23,20 zł/1l

Metten Chrupiące kiełbaski wiedeńskie 690g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
32,04 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
97,09 zł/1kg

La Comtesse Hiszpańskie serca karczochów
29,97 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
58,76 zł/1kg

Meica 6 małych chrupek



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
25,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
103,16 zł/1kg

Jürgen Langbein krab do zup, past i sosów gourmet quality 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
43,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
87,78 zł/1kg

Rosso Gargano 8033837720027, Pomidor, 400 g, Puszka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
4,76 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,90 zł/1l

Zimmermann 4 Typowe białe kiełbasy monachijskie ATG 250g Classic 530g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
22,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
0,09 zł/1l

Jensen's pasztet z gęsi z gęsiną i wątróbką gęsią 80g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
9,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
117,50 zł/1kg

Hofgut Junge duży bób białe nasiona Good Food 720ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
10,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
14,87 zł/1l

Meica 6 parówek wegetariańskich bezmięsna alternatywa 200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
17,59 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
87,95 zł/1kg

Maggi Ravioli in pikanter Soße



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
20,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
26,15 zł/1kg

Maggi dla smakoszy Zupa krem z pora z naturalnymi składnikami 51g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
7,76 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
152,16 zł/1kg

Lazzaris Amarena wiśnie kandyzowane w syropie słodkie owocowe 450g
82,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
116,80 zł/1kg

Maggi Ofen Spirelli do mamy



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
5,44 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
126,51 zł/1kg

Pomidory koktajlowe Mutti Pomodorini w soku pomidorowym 2500g
38,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,60 zł/1l

Passata al pomodoro 400gr Mutti



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
6,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
16,72 zł/1l

Mutti Sos do pizzy o smaku świeżych pomidorów 400g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,97 zł/1l

Ślimaki z winnicy La Comtesse ca2Dtz



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
58,70 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
489,17 zł/1kg

Dreistern Soljanka z wędzoną wieprzowiną i dodatkowymi korniszonami 1200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
29,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
24,43 zł/1kg