Makaron Gran Spaghetto n 104 500g - Voiello

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

8,89 zł

17,78 zł / 1kg

+ 9,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

wt. 6 – śr. 7 października
Łap promocję, póki trwa!
Makarony i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krótki makaron, 500 g, 12 min, Włochy
La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krótki makaron, 500 g, 12 min, Włochy
11,71 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
5,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Ziti Tagliati n36 500g - Rummo
Makaron Ziti Tagliati n36 500g - Rummo
19,78 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
9,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla La Molisana Orecchiette pugliesi n.30, Orecchiette, Krótki makaron, 500 g, 11 min, Włochy
La Molisana Orecchiette pugliesi n.30, Orecchiette, Krótki makaron, 500 g, 11 min, Włochy
12,74 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
6,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Rummo Spaghetti n.3 włoski makaron długi 500g
Rummo Spaghetti n.3 włoski makaron długi 500g
13,47 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
6,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Mezze Penne Rigate 500g - Voiello
Makaron Mezze Penne Rigate 500g - Voiello
21,78 zł/1kg
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron spaghetti Linguine 500g - Voiello
Makaron spaghetti Linguine 500g - Voiello
21,98 zł/1kg
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Linguide Rigate 500g - Voiello
Makaron Linguide Rigate 500g - Voiello
20,98 zł/1kg
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron spaghetti Gran 500g - Voiello
Makaron spaghetti Gran 500g - Voiello
21,58 zł/1kg
10,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron grube Spaghetti Bucatini n9 500g - Barilla
Makaron grube Spaghetti Bucatini n9 500g - Barilla
12,06 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
6,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Barilla Makaron Fusilli Bezglutenowy 400 g
Barilla Makaron Fusilli Bezglutenowy 400 g
27,47 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Barilla La Collezione Mafaldine Hartweizengrieß Pasta Nudeln 500g
Barilla La Collezione Mafaldine Hartweizengrieß Pasta Nudeln 500g
26,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
13,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Makaron Gran Penna Ruvida 500g - Voiello
Makaron Gran Penna Ruvida 500g - Voiello
17,98 zł/1kg
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Rustiche N.251 500g - Granoro
Makaron Rustiche N.251 500g - Granoro
15,74 zł/1kg
7,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Dedicato Strascinati N.92 500g - Granoro
Makaron Dedicato Strascinati N.92 500g - Granoro
13,98 zł/1kg
6,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron  Fusilli 500g - Voiello
Makaron Fusilli 500g - Voiello
21,78 zł/1kg
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Lasagnoni 87 500g - Divella
Makaron Lasagnoni 87 500g - Divella
25,37 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
13,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Rigatoni 500g - Maccaroneria Gragnano
Makaron Rigatoni 500g - Maccaroneria Gragnano
35,81 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron  Gigantoni 500g - Garofalo
Makaron Gigantoni 500g - Garofalo
22,29 zł/1kg
11,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Gnocchetti Sardi n. 63 500g - Rummo
Makaron Gnocchetti Sardi n. 63 500g - Rummo
12,29 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
6,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Cavatelli Murgiani N. 137 500g - Granoro
Makaron Cavatelli Murgiani N. 137 500g - Granoro
13,98 zł/1kg
6,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

[SO] Makaron Gran Spaghetto n 104 500g - Voiello Makaron Gran Spaghetto nr 104, 500g marki Voiello, to doskonały wybór dla miłośników włoskiej kuchni, którzy cenią sobie najwyższą jakość i tradycyjny smak. Wyprodukowany z najlepszych odmian pszenicy durum, gwarantuje doskonałą konsystencję i idealnie al dente smak po ugotowaniu. Spaghetti to klasyka włoskiej kuchni, uniwersalne danie, które doskonale komponuje się zarówno z prostymi sosami, jak i bardziej wymyślnymi, bogatymi w składniki potrawami. Pakowane w dedykowanej, 500-gramowej paczce, jest wystarczające na sycący posiłek dla całej rodziny lub romantyczną kolację we dwoje. Voiello, z wieloletnią tradycją w produkcji makaronów, dostarcza produkt, którego jakość jest doceniana przez entuzjastów kuchni włoskiej na całym świecie. Skład: Masa netto: 500g Wartości odżywcze w 100g: Energia 1521kj/ 359kcal Tłuszcz 2g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0.4g Węglowodany 69,7g w tym cukry 3.5g Błonnik 3g Białko 14g Sól 0.013g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:

Pyszny makaron Voiello jest wytwarzany w 100% z włoskiej pszenicy Aureo, która jest najwyższej jakości ze względu na zawartość białka i siłę glutenu. Szorstki i żujący, przechwytuje sosy i nigdy więcej nie pozwala im uciec, dla
Lista składników
Skład: Masa netto: 500g Wartości odżywcze w 100g: Energia 1521kj/ 359kcal Tłuszcz 2g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0.4g Węglowodany 69,7g w tym cukry 3.5g Błonnik 3g Białko 14g Sól 0.013g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
500 g
Firma spożywcza
Voiello
Nazwa handlowa
Makaron Gran Spaghetto n 104 500g - Voiello
Producent
BARILLA G. E R. FRATELLI
Numer producenta
24xVoiellospaghettin.104500g
EAN
8076810500520

Lista składników
Skład: Masa netto: 500g Wartości odżywcze w 100g: Energia 1521kj/ 359kcal Tłuszcz 2g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0.4g Węglowodany 69,7g w tym cukry 3.5g Błonnik 3g Białko 14g Sól 0.013g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
500 g
Firma spożywcza
Voiello
Nazwa handlowa
Makaron Gran Spaghetto n 104 500g - Voiello
Producent
BARILLA G. E R. FRATELLI
Numer producenta
24xVoiellospaghettin.104500g
EAN
8076810500520
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla La Molisana Orecchiette pugliesi n.30, Orecchiette, Krótki makaron, 500 g, 11 min, Włochy
La Molisana Orecchiette pugliesi n.30, Orecchiette, Krótki makaron, 500 g, 11 min, Włochy
12,74 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
6,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Mezze Penne Rigate 500g - Voiello
Makaron Mezze Penne Rigate 500g - Voiello
21,78 zł/1kg
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Rummo Spaghetti n.3 włoski makaron długi 500g
Rummo Spaghetti n.3 włoski makaron długi 500g
13,47 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
6,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Garofalo 8000139001314, Tagliatelle, Krótki makaron, 500 g, 7 min, 351 kcal, 1489 kJ
Garofalo 8000139001314, Tagliatelle, Krótki makaron, 500 g, 7 min, 351 kcal, 1489 kJ
14,79 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla La Molisana 8004690106600, Farfalle, Krótki makaron, 500 g, Brąz, 10 min
La Molisana 8004690106600, Farfalle, Krótki makaron, 500 g, Brąz, 10 min
12,49 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
6,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Gofrownica elektryczna Gofrownica do lodów z rożkiem Gofrownica z nieprzywierającą powłoką 1200W Czarna
Gofrownica elektryczna Gofrownica do lodów z rożkiem Gofrownica z nieprzywierającą powłoką 1200W Czarna
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
158,02 zł
Sprzedawca: Easybuy
Zdjęcie produktu dla La Molisana 8004690051573, Spaghetti, Makaron długi, 500 g, 11 min, Włochy
La Molisana 8004690051573, Spaghetti, Makaron długi, 500 g, 11 min, Włochy
10,75 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
5,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla La Molisana 8004690101513, Spaghetti, Makaron długi, 500 g, Brąz, 13 min
La Molisana 8004690101513, Spaghetti, Makaron długi, 500 g, Brąz, 13 min
11,35 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
5,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Langbein kostki do zupy z homara
Langbein kostki do zupy z homara
126,40 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
6,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Makaron Radiatori n73 500g - La Molisana
Makaron Radiatori n73 500g - La Molisana
11,35 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
5,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Linguide Rigate 500g - Voiello
Makaron Linguide Rigate 500g - Voiello
20,98 zł/1kg
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron spaghetti Linguine 500g - Voiello
Makaron spaghetti Linguine 500g - Voiello
21,98 zł/1kg
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krótki makaron, 500 g, 12 min, Włochy
La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krótki makaron, 500 g, 12 min, Włochy
11,71 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
5,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Divella 81 - Mafaldine, Mafaldine, Makaron długi, 500 g, 8 min, 355 kcal, 1508 kJ
Divella 81 - Mafaldine, Mafaldine, Makaron długi, 500 g, 8 min, 355 kcal, 1508 kJ
17,02 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
9,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krótki makaron, 500 g, Brąz, 13 min
La Molisana 8004690053195, Rigatoni, Krótki makaron, 500 g, Brąz, 13 min
10,76 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
5,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Barilla Makaron Fusilli Bezglutenowy 400 g
Barilla Makaron Fusilli Bezglutenowy 400 g
27,47 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
8,49 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 54
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Barilla Spaghetti Al Bronzo Długi makaron z semoliny z pszenicy durum 400g
Barilla Spaghetti Al Bronzo Długi makaron z semoliny z pszenicy durum 400g
14,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
5,80 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega
Zdjęcie produktu dla Makaron grube Spaghetti Bucatini n9 500g - Barilla
Makaron grube Spaghetti Bucatini n9 500g - Barilla
12,06 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
6,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Słoik Weck 12-częściowy/1szt. w kształcie mini tulipana 220 ml
Słoik Weck 12-częściowy/1szt. w kształcie mini tulipana 220 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
131,58 zł
Sprzedawca: Fuduu-Shop
Zdjęcie produktu dla Makaron Mafaldine 500g - Rummo
Makaron Mafaldine 500g - Rummo
20,73 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
10,57 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron spaghetti Gran 500g - Voiello
Makaron spaghetti Gran 500g - Voiello
21,58 zł/1kg
10,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla La Molisana Fusilli n.28, Fusilli, Krótki makaron, 500 g, 10 min, Włochy
La Molisana Fusilli n.28, Fusilli, Krótki makaron, 500 g, 10 min, Włochy
10,76 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
5,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Ditaloni Rigati n42 500g - La Molisana
Makaron Ditaloni Rigati n42 500g - La Molisana
13,51 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
6,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 871
382,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla La Molisana 8004690110003, Krótki makaron, 500 g, Brąz, 14 min
La Molisana 8004690110003, Krótki makaron, 500 g, Brąz, 14 min
13,74 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
6,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kellogg's Coco Pops Płatki śniadaniowe 330g - Chrupiące płatki ryżowe z czekoladą
Kellogg's Coco Pops Płatki śniadaniowe 330g - Chrupiące płatki ryżowe z czekoladą
110,52 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
36,47 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Palnik gazowy do chwastów Wiltec do 1850°C o mocy 80 kW, palnik płomieniowy do chwastów, chwastobójczy 85 cm, palnik dachowy z wężem 5 m
Palnik gazowy do chwastów Wiltec do 1850°C o mocy 80 kW, palnik płomieniowy do chwastów, chwastobójczy 85 cm, palnik dachowy z wężem 5 m
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 53
152,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WilTec
Zdjęcie produktu dla Rummo Lenta Lavorazione Spaghetti nr 3, opakowanie 1000 g (makaron)
Rummo Lenta Lavorazione Spaghetti nr 3, opakowanie 1000 g (makaron)
32,81 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
32,81 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Mąka Semola Rimacinata 1kg - De Cecco
Mąka Semola Rimacinata 1kg - De Cecco
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,10 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron włoski Linguine n13 500g - Rummo spaghetti płaskie pszenica durum
Makaron włoski Linguine n13 500g - Rummo spaghetti płaskie pszenica durum
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Diatalini senza glutine 400g - Barilla
Makaron Diatalini senza glutine 400g - Barilla
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
10,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10 470,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Dedicato Nuvole Classica N.96 500g - Granoro
Makaron Dedicato Nuvole Classica N.96 500g - Granoro
8,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
16,24 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g
Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
7,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Divella Spaghetti Ristorante Nr. 8 - 500 gr.
Divella Spaghetti Ristorante Nr. 8 - 500 gr.
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,38 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
8,76 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g
Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10,58 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Zitoni Napoletani n10 500g - La Molisana
Makaron Zitoni Napoletani n10 500g - La Molisana
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,10 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron włoski Antichi Poder Tartufo 250g - Antichi Poderi Toscani
Makaron włoski Antichi Poder Tartufo 250g - Antichi Poderi Toscani
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
95,56 zł/1kg
MAKARON PROTEINOWY (Z GROSZKU ZIELONEGO) ŚWIDERKI BIO 250 g - BIO PLANET
MAKARON PROTEINOWY (Z GROSZKU ZIELONEGO) ŚWIDERKI250 g -PLANET
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,29 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
57,16 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Liguori Spaghetti No.3, 500g – Włoskie spaghetti z semoliny z pszenicy durum, al dente
Liguori Spaghetti No.3, 500g – Włoskie spaghetti z semoliny z pszenicy durum, al dente
74,99 zł
-28%
53,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
107,18 zł/1kg
MAKARON (SEMOLINOWY TRÓJKOLOROWY) DISNEY AUTA BIO 300 g - DALLA COSTA
Dalla Costa Disney Cars, Krótki makaron, 300 g, Zielony, Pomarańczowy, Żółty, 7 min, 9 min, 354 kcal
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,97 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
46,57 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Conchiglie Rigate n42 500g - Rummo
Makaron Conchiglie Rigate n42 500g - Rummo
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
5,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,67 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Makaron Farfalle n. 85 Integrale 500g - Rummo
Makaron Farfalle n. 85 Integrale 500g - Rummo
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
18,61 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Radiatori n137 500g - Rummo
Makaron Radiatori n137 500g - Rummo
6,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Paccheri Rigati n150 500g - Rummo
Makaron Paccheri Rigati n150 500g - Rummo
14,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,20 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron pasta mista n. 74 500g - Rummo
Makaron pasta mista n. 74 500g - Rummo
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,15 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Rummo Spaghetti n.3 włoski makaron długi 500g
Rummo Spaghetti n.3 włoski makaron długi 500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
6,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,47 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron ryżowy Farmer Brand o szerokości 3 mm, 400 g
Makaron ryżowy Farmer Brand o szerokości 3 mm, 400 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,62 zł
-48%
8,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,40 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Divella Farfalle al Pomodoro e Spinach Nr 85 Tomate und Spinat 500g
Divella Farfalle al Pomodoro e Spinach Nr 85 Tomate und Spinat 500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg