4,5



Na podstawie 59 opinii
Rave - Now Women EDP 100ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
69,95 zł
699,50 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
9h 07m 47s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Clive Christian No. 1 For Women Parfém 50 ml W34 210,40 zł/1l
1 710,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Clive Christian X Feminine Perfumy, 100 ml13 370,90 zł/1l
1 337,09 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
VERSET Ceix for Him edp 100ml1 256,40 zł/1l
125,64 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Więcej informacji o reklamie
Roja, 51, Parfum, For Women, 50 ml21 537,60 zł/1l
1 076,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Yara Candy, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Czarna porzeczka, Mandarynka, Gardena
890,00 zł/1l
89,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
917,50 zł/1l
91,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
1 391,80 zł/1l
139,18 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
104,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Miodowy, Rabarbar, Różowy, White rose, Labdanum, Skóra, Piżmo, Wanilia, Wetiwer
1 196,70 zł/1l
119,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Perfumes - Mayar Natural Intense EDP 100ml
868,70 zł/1l
86,87 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Ajwad Pink To Pink, Kobiety, 60 ml
1 004,17 zł/1l
60,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Haya EDP 100ml
1 199,90 zł/1l
119,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Lattafa Badee Al Oud Noble Blush, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Mleko, 1 szt.
1 100,00 zł/1l
110,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Lattafa Hayaati Florence Woda perfumowana, 100 ml
644,50 zł/1l
64,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Victoria, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Neroli, Wanilia
862,90 zł/1l
86,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
jpg Lattafa Rave Now edp 100ml (Pink) Lattafa 6290360593685
Nazwa produktu:Rave Now Women woda perfumowana spray 100ml
Marka:Lattafa
Pojemność:100ml
Sensacja zapachowa marki Lattafa została wydana w 2023 roku.
Rave Now Women jest przeznaczony dla pań ceniących sobie symfonię zapachów, które pięknie się łączą podkreślając urodę i klasę noszącej.
Woda perfumowana Rave Now Women oferuje zachwycającą mieszankę pudrowo-słodkich aromatów. Nuty głowy pękają soczystą świeżością czerwonych owoców i pomarańczy, nadając energetyczny i podnoszący na duchu ton. Wraz z ewolucją zapachu, nuty serca ujawniają delikatny bukiet konwalii, miękkiej pianki marshmallow i urzekającego jaśminu, tworząc lekką i romantyczną chmurkę. Nuty bazy Rave Now Pink uzupełniają zapach ciepłą i zmysłową mieszanką mchu, wanilii i piżma. Całość podkreśla czarujący różowy flakonik, który zachęca do jak najczęstszego użytku. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na specjalne wydarzenie, czy po prostu chcesz podkreślić swoją codzienną obecność, ta esencja jest idealnym wyborem.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: czerwone owoce, pomarańcza
Nuta serca: pianka marshmallow, konwalia, jaśmin
Nuta bazy: wanilia, piżmo, mech
Sensacja zapachowa marki Lattafa została wydana w 2023 roku. /Rave Now Women jest przeznaczony dla pań ceniących sobie symfonię zapachów, które pięknie się łączą podkreślając urodę i klasę noszącej. /
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: czerwone owoce, pomarańcza
Nuta serca: pianka marshmallow, konwalia, jaśmin
Nuta bazy: wanilia, piżmo, mech
Rave Now Women to słodka woda perfumowana dla kobiet, które wiedzą, czego chcą i nie boją się błyszczeć. Przyjazne nuty dzikich jagód i słodkiej pomarańczy przekształcają się w pyszną fuzję słodkich, puszystych akordów pianki marshmallow zmieszanych z delikatnym jaśminem i konwalią. Urok tej urzekającej esencji zapachowej potęguje obecność wanilii, piżma i mchu w bazie zapachu. Obudź swoją wewnętrzną boginię z Rave Now Women, gdzie każda kropla pachnie jak triumf kobiecości i elegancji. Zapach został wprowadzony na rynek w 2023 roku.
- Marka: Rave
- Odpowiednie dla: Kobiety
- Ilość: 100ml
- Typ: Woda perfumowana
- Nutygłowy: czerwone owoce, pomarańcza
- Nuty serca: Prawoślaz, konwalia, jaśmin
- Nuty bazy: Wanilia, mech, piżmo
- Miejsce pochodzenia: Zjednoczone Emiraty Arabskie
Rave - Now Women EDP 100ml Standard package. For women.
Woda perfumowana Now Women marki Rave została stworzona specjalnie dla kobiet. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
Lattafa Parfum Rave Now Women Pink woda perfumowana 100 ml inspiruje żywym, kobiecym zapachem. Nutę głowy otwiera mieszanka owocowych cytrusów, które natychmiast dodają świeżości i energii. To orzeźwiające otwarcie sprawia, że zapach jest żywy i musujący. W sercu Rave Now Women Pink rozwija się kwiatowy bukiet jaśminu i róży, nadając zapachowi elegancką i delikatną nutę. Te kwiatowe aromaty doskonale współgrają z owocowymi niuansami nuty głowy i tworzą zrównoważone, uwodzicielskie doznanie. Nuta bazy dopełnia perfumy ciepłymi, zmysłowymi akcentami piżma i wanilii, nadając zapachowi długotrwałą obecność. Lattafa Parfum Rave Now Women Pink jest idealny dla kobiet, które szukają żywego, ale eleganckiego zapachu. Nuty głowy: czerwone owoce, pomarańcza. Nuty serca: prawoślaz, konwalia, jaśmin. Nuty bazy: wanilia, mech, piżmo
Woda perfumowana Now Women została stworzona wyłącznie dla kobiet. Opakowanie zawiera 100 ml wybranego zapachu.
Rave Now Women woda perfumowana 100 ml spray
- Model
- Now Women
- Waga
- 0.12 kg
- Rodzaj zapachu
- owocowy
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Lattafa Rave Now Women Woda perfumowana, 100 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 6290360593685
- Numer producenta
- 2028308
- Model
- Now Women
- Waga
- 0.12 kg
- Rodzaj zapachu
- owocowy
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Lattafa Rave Now Women Woda perfumowana, 100 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- KobietyUnisex
- EAN
- 6290360593685
- Numer producenta
- 2028308
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
917,50 zł/1l
91,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara Candy, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Czarna porzeczka, Mandarynka, Gardena
890,00 zł/1l
89,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
104,02 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
774,30 zł/1l
77,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
1 391,80 zł/1l
139,18 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
969,80 zł/1l
96,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Paris Corner Marshmallow Blush woda perfumowana dla kobiet 100 ml
123,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Qaed Al Fursan, Unisex, 90 ml, Perfumy w płynie, Bergamot, Raspberry, Apple, Black birch, Jasmine, Patchouli, Rose, Floral and Woody, Vanilla, Oakmoss and Rich Musk
726,11 zł/1l
65,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lattafa Victoria, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Neroli, Wanilia
862,90 zł/1l
86,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
723,50 zł/1l
72,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Sublime EDP 100ml
1 263,50 zł/1l
126,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Miodowy, Rabarbar, Różowy, White rose, Labdanum, Skóra, Piżmo, Wanilia, Wetiwer
1 196,70 zł/1l
119,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lattafa Badee Al Oud Noble Blush, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Mleko, 1 szt.
1 100,00 zł/1l
110,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Lattafa Perfumes - Nebras EDP 100ml
1 038,90 zł/1l
103,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Haya EDP 100ml
1 199,90 zł/1l
119,99 zł
Sprzedawca: Indizio

Lattafa Peace & Love, Kobiety, 100 ml
1 279,00 zł/1l
127,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Yara Moi, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.
732,10 zł/1l
73,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Perfumy w płynie, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
996,67 zł/1l
59,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Ansaam Gold EDP 100ml
1 076,20 zł/1l
107,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,00 zł/1l
102,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 972,27 zł/1l
147,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 71% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
71%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 15% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
15%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
8%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
2%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
3%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Rave Now - Zapach beztroskiej radości życia
Rave Now to kwiatowy wir pełen lekkości i uroku. Kwiatowy, ale nigdy nie przytłaczający. Słodki, ale nigdy ciężki. Ten zapach bawi się zmysłowością i uwodzi figlarną lekkością, która po prostu wprawia w dobry nastrój. Pieści skórę jak delikatna wiosenna bryza, dyskretna, ale zawsze obecna. Zapach, który nie tylko przyjemnie się wącha, ale który również przekazuje nastrój - czystą radość życia, szczyptę zabawy i pragnienie więcej. Rave Now jest zabawny, ale nie krzykliwy. Wywołuje uśmiech bez wymuszania go. Noszenie go sprawia, że czujesz się radośnie, lekko i po prostu komfortowo we własnej skórze. Ponieważ Rave Now to nie tylko zapach - to uczucie. Uczucie wolności, lekkości i dobrego humoru.
Oceniono dnia 1 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobrze
Pachnie bardzo ładnie, owocowo. Jest to odpowiednik Burberry Her, ale o bardziej intensywnym zapachu
Oceniono dnia 19 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bajeczny
Każda kobieta naprawdę potrzebuje tego zapachu - absolutne marzenie
Oceniono dnia 10 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
m
pachnie truskawkami
Oceniono dnia 29 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wspaniały zapach na lato
Pachnie przepysznie truskawkami. Im dłużej utrzymuje się na skórze, tym bardziej podąża w kierunku truskawkowych/śmietankowych cukierków. Po prostu świetny, uwielbiam go!
Oceniono dnia 21 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
piękny, trwa długo
wszystko dobrze
Oceniono dnia 13 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny zakup
Absolutnie świetnie pachnące perfumy. Podsycany przez media społecznościowe! Nie zawiodłem się!
Oceniono dnia 28 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Gourmand Edbeermilkshake
Pachnie bardzo dobrze. Kupię ponownie. Bardzo przyjemny, gourmand, słodki, pudrowy, pyszny
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
1 039,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 398,30 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
543,06 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 034,00 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
302,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 020,70 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
489,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 896,80 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
601,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 030,80 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,93 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,18 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 131,80 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 015,80 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(131)Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(157)Liczba wystawionych ocen: 157
959,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 599,70 zł/1l