4,3



Na podstawie 4 opinii
Khadlaj - Karus Amber Gold EDP 100ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
92,52 zł
925,20 zł / 1l
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
VERSET Ceix for Him edp 100ml1 256,40 zł/1l
125,64 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Więcej informacji o reklamie
Ajmal Oudesire EDP 100 ml UNISEX7 340,80 zł/1l
734,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Lattafa Perfumes - Fakhar Gold EDP 100ml1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Więcej informacji o reklamie
Lattafa Perfumes - With Poudree Musk EDP 100ml1 092,50 zł/1l
109,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Khadlaj - Hareem Al Sultan EDP 75ml
1 462,40 zł/1l
109,68 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Khadlaj - Karus Oud Fire EDP 100ml
924,70 zł/1l
92,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Khadlaj Karus Oud Secret Musk woda perfumowana unisex 100 ml
876,00 zł/1l
87,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Khadlaj - Le Prestige Bold EDP 100ml
1 583,70 zł/1l
158,37 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Khadlaj - Le Prestige Royal EDP 100ml
1 082,50 zł/1l
108,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Khadlaj - Empire Regent EDP 100ml
903,00 zł/1l
90,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Khadlaj - Khadlaj Oud Noir EDP 100ml
1 021,40 zł/1l
102,14 zł
Sprzedawca: somnia24

Khadlaj - Empire Crown EDP 100ml
954,50 zł/1l
95,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Khadlaj - Shiyaaka Women EDP 100ml
741,00 zł/1l
74,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 965,07 zł/1l
147,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Khadlaj - Shiyaaka Gold EDP 100ml
955,70 zł/1l
95,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 396,50 zł/1l
139,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Khadlaj Fursan White woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
800,00 zł/1l
80,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Khadlaj - Le Prestige King EDP 100ml
1 047,40 zł/1l
104,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Karus Amber Gold marki Khadlaj to kwiatowa woda perfumowana dla kobiet i mężczyzn. Przepyszna mieszanka warstw ujawnia wyjątkowy i mocny zapach, który podbije Twoje serce z każdym powąchaniem. Słodko-kwaśny akord czarnej porzeczki i wyrafinowane nuty ziemniaka witają Cię w świeżym uścisku, nasyconym akordami jaśminu, róży i narcyza. Połączenie paczuli, drzewa agarowego, eterycznego kadzidła i drzewno-czekoladowego benzoesu pozostawi niezatarty ślad na Twojej skórze. Doświadcz ponadczasowego luksusu dla siebie, otul się czarującym zapachem i oczekuj, że nie pozostaniesz niezauważony!
Khadlaj - Karus Amber Gold EDP 100ml Standard package. Unisex.
Przedstawiamy Karus Amber Gold marki Khadlaj Perfumes, wodę perfumowaną, która emanuje ekstrawagancją i wyrafinowaniem. Ta wspaniała mieszanka nut to podróż przez warstwy bogactwa, uchwycenie esencji elegancji i luksusu w każdej kropli.
Woda perfumowana marki Khadlaj została stworzona dla kobiet i mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.
- Waga
- 1 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Khadlaj
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 6291107975849
- Numer producenta
- 2035621
- Waga
- 1 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Khadlaj
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 6291107975849
- Numer producenta
- 2035621
Pasuje również do tego

Ahmed Al Maghribi Kaaf EDP 100 ml UNISEX
1 256,50 zł/1l
125,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Szafran, Bursztyn, Benzoina, Tonkowiec wonny
1 995,00 zł/1l
199,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Khadlaj - Karus Oud Fire EDP 100ml
924,70 zł/1l
92,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 396,50 zł/1l
139,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Armaf Club de Nuit Intense Woman Woda perfumowana, 105ml
976,67 zł/1l
102,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Art of Arabia III EDP 100ml
1 386,90 zł/1l
138,69 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: FragraDE

French Avenue Royal Blend Sequoia woda perfumowana unisex 100 ml
1 682,60 zł/1l
168,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

French Avenue Obsidian czyste perfumy unisex 100 ml
1 670,50 zł/1l
167,05 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Armaf Odyssey Aqua Edition EDP 100 ml M
1 127,60 zł/1l
112,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Perfumes - Alhambra Avant EDP 100ml
674,60 zł/1l
67,46 zł
Sprzedawca: BEBELUC

French Avenue Amber Empire czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
1 649,90 zł/1l
164,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
75,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa 6290360591544, Kobiety, 100 ml
1 056,00 zł/1l
105,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Riiffs Momento czyste perfumy unisex 100 ml
1 100,00 zł/1l
110,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop

Ahmed Al Maghribi Laathani Extrait de Parfum 80 ml (unisex)
3 236,00 zł/1l
258,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Khadlaj Karus Oud Secret Musk woda perfumowana unisex 100 ml
876,00 zł/1l
87,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 545,00 zł/1l
154,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.
923,80 zł/1l
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 122,33 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: Tersorte

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 965,07 zł/1l
147,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Dynasty woda perfumowana unisex 100 ml
1 095,50 zł/1l
109,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
819,00 zł/1l
81,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Spectre Ghost EDP 80 ml M
1 812,50 zł/1l
145,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Miodowy, Rabarbar, Różowy, White rose, Labdanum, Skóra, Piżmo, Wanilia, Wetiwer
1 196,70 zł/1l
119,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

French Avenue Vulcan Sable 100ml EDP
1 236,50 zł/1l
123,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
25%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
25%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wspaniały zapach
Ciepły, bursztynowy zapach. Przypomina mi trochę Toma Forda Noir w suszeniu! Absolutna rekomendacja
Oceniono dnia 4 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jagoda
Spodziewałem się bardziej owocowego zapachu.
Oceniono dnia 15 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 8 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Kilian Fiévre Verte woda perfumowana Refill 100 ml
1 201,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 017,70 zł/1l

PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
542,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 025,11 zł/1l

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
488,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 889,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
301,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 016,20 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 083,40 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Sisley Soir de Lune, Kobiety, 50 ml, Spray



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
541,74 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 834,80 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
178,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 385,33 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
600,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 013,00 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(91)Liczba wystawionych ocen: 91
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 001,00 zł/1l

Comme Des Garcons Blackpepper, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Drzewo cedrowe, Pieprz, Agarwood, Paczula, Tonkowiec wonny, Piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
573,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 735,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,29 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 723,87 zł/1l

TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kardamon, Jaśmin, Skóra, Ambra, Moss, Paczula



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(74)Liczba wystawionych ocen: 74
642,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 421,70 zł/1l

VERSET Woda perfumowana dla kobiet Radiance 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
113,08 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 130,80 zł/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal edp 100ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(107)Liczba wystawionych ocen: 107
132,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE