5,0



Na podstawie 1 opinii
10 szt. Uszy ucho wołowe suszony naturalny gryzak przysmak dla psa PREMIUM
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
56,97 zł
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Nasze najlepszeoferty
Przekąski dla psów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Animille, naturalne przysmaki dla psów: suszone łapy kurczaka, 100g49,90 zł/1kg
4,99 zł
Sprzedawca: Animille_com

Więcej informacji o reklamie
Uszy wieprzowe 5 szt. ucho wieprzowe suszony naturalny gryzak Animille12,99 zł
Sprzedawca: Animille_com

Więcej informacji o reklamie
Kiełbaski wołowe, naturalny przysmak dla psa, Mersjo, 500g39,98 zł/1kg
19,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Więcej informacji o reklamie
Animille, suszone skóra wołowa, 500g – naturalna przekąska dla psów. Suszone smakołyki dla psów40,58 zł/1kg
20,29 zł
Sprzedawca: Animille_com

Przysmak dla psa gryzak naturalny ucho wieprzowe Premium 10 szt PETITTO
32,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Petmex Ucho Wieprzowe Naturalny Przysmak Gryzak Dla Psa 100szt.
279,98 zł
-10,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
269,97 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Naturalny przysmak dla psa PETITTO Ucho królicze nadziewane kaczką 500G
46,21 zł/1kg
24,49 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Dokas 180gx7 suszone uszy królika
2 225,28 zł/1kg
400,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Petmex Łapki Królicze Z Futrem 500g Gryzak Naturalny Przysmak Dla Psa
43,25 zł/1kg
27,14 zł
-17%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,49 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Petmex Szprotkki Suszone 500g Naturalny Przysmak Dla Psa
106,39 zł/1kg
54,26 zł
Sprzedawca: Unizoo

Petmex Ucho Wołowe 50szt. Gryzak Naturalny Przysmak Dla Psa
212,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo

Przysmak dla psa naturalny PETITTO Suszona skóra wołowa 1kg
24,74 zł/1kg
44,96 zł
-44%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Naturalny przysmak dla psa PETITTO ŻWACZE i ŻOŁĄDKI WOŁOWE suszone 1KG
30,59 zł/1kg
30,90 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

4DOGS Tchawica Wołowa ok. 30 cm Naturalny Gryzak Przysmak dla Psa - 1 sztuka
8,49 zł
Sprzedawca: 4DogsOriginal

Uniszki Ucho Cielęce Naturalny Przysmak Gryzak Dla Psa 10szt.
121,26 zł/1kg
27,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Petmex Uszy Królika Z Futrem 500g Gryzak Naturalny Przysmak Dla Psa
61,57 zł/1kg
38,91 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
33,25 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Petmex Ucho Wołowe z Futrem 20szt. Gryzak Naturalny Przysmak Dla Psa
105,26 zł
Sprzedawca: Unizoo

Petmex Żwacz Wołowy Gryzak Naturalny Przysmak Dla Psa 2,5kg
45,88 zł/1kg
114,71 zł
Sprzedawca: Unizoo

Petmex Żwacz Wołowy Gryzak Naturalny Przysmak Dla Psa 500g
56,84 zł/1kg
34,77 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
28,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Skład analityczny:100% ucho wołowe, białko surowe: 79,23%, tłuszcz surowy: 15,59%, popiół surowy: 3,33%, wilgotność: 10%
Oferując nasze suszone uszy wołowe swojemu psu, zapewnisz mu pyszną i zdrową przekąskę!
Naturalne Gryzaki z Uszami Wołowymi - Idealna Przekąska Dla Twojego Psa
Nasze gryzaki z uszami wołowymi to produkt stworzony z pasją i troską o zdrowie Twojego psa. Każdy krok w procesie produkcji jest ściśle kontrolowany, aby zapewnić najwyższą jakość i bezpieczeństwo.
Surowiec z Najlepszych Źródeł
Wybieramy tylko najlepsze surowce do produkcji naszych gryzaków. Uszy królicze pochodzą od zaufanych dostawców, którzy zapewniają, że zwierzęta są hodowane w naturalnych warunkach, wolnych od antybiotyków i sztucznych hormonów wzrostu. Dzięki temu gwarantujemy, że Twój pies dostaje przysmak najwyższej jakości.
Bezpieczny Proces Produkcji
Nasze gryzaki są wytwarzane w zgodzie z najwyższymi standardami higieny i bezpieczeństwa. Surowe uszy królicze są starannie przetwarzane i suszone, aby zachować ich naturalny smak i wartość odżywczą. Wszystkie nasze instalacje produkcyjne są regularnie kontrolowane, aby zapewnić, że produkty wychodzące z naszej fabryki są bezpieczne dla spożycia przez psy.
Pełna Kontrola Jakości
Kontrolujemy każdy etap produkcji, począwszy od surowca, przez proces wytwarzania, aż po gotowy produkt. Przeprowadzamy rygorystyczne testy, aby upewnić się, że nasze gryzaki są doskonałej jakości i spełniają nasze wysokie standardy.
ZALETY GRYZAKA
Naturalność: Gryzaki z uszami wołowymi są naturalnym przysmakiem, co oznacza, że nie zawierają sztucznych dodatków ani konserwantów. Są to po prostu suszone ucho wołowe, co sprawia, że są bezpieczne i zdrowe dla psa.
Bogate w białko: Uszy wołowe są bogatym źródłem białka, co jest istotne dla budowy i naprawy mięśni u psa.
Stymulacja żucia: Gryzaki wymagają pracy ze strony psa, ponieważ musi on żuć, by je zjeść. To stymuluje żuchwę i pomaga w utrzymaniu zdrowych zębów i dziąseł.
Rozrywka: Dzięki długiemu procesowi gryzienia, gryzaki z uszami wołowymi mogą dostarczyć psu długotrwałej rozrywki. To świetny sposób na zajęcie psa, szczególnie gdy potrzebujesz chwili spokoju.
Łatwość w trawieniu:Gryzaki z uszami wołowymi są zwykle łatwostrawne, co jest ważne dla psów o wrażliwym żołądku.
Pomoc w utrzymaniu higieny jamy ustnej: Żucie gryzaków może pomóc w usuwaniu osadów z zębów, co przyczynia się do utrzymania zdrowia jamy ustnej u psa.
Bezpieczeństwo: W przeciwieństwie do niektórych innych gryzaków, gryzaki z uszami wołowymi są zazwyczaj mniej ryzykowne, jeśli chodzi o ryzyko zadławienia się czy rozerwania.
GRYZAKI Z USZÓW
Króliczych z futrem
Króliczych bez futra
Wołowych
Bez zbędnego plastiku: Jesteśmy świadomi wpływu plastiku na środowisko, dlatego nasze opakowanie jest ekologiczne i nie zawiera zbędnego plastiku. Troszczymy się o naszą planetę!
Nasze REKOMENDACJE
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, unikać bezpośredniego działania promieni słonecznych i czynników zewnętrznych.
Najlepiej podawać psu między posiłkami i powinien mieć cały czas dostęp do świeżej, czystej wody.
Należy jednak pamiętać, że każdy pies jest inny, i nie wszystkim psom mogą odpowiadać gryzaki z suszonych uszów. Zawsze warto obserwować reakcję swojego psa na nowy przysmak.
- Wymiary
- 17 cm
- Waga
- 300 g
- Zawartość wilgoci
- 10%
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa uzupełniająca
- Określone gatunki zwierząt
- psy
- Dodatki
- brak
- Liczba sztuk
- 10
- EAN
- 5903919091945
- Producent
- RF-deer
- Numer zezwolenia
- PL 24058302
- Wymiary
- 17 cm
- Waga
- 300 g
- Zawartość wilgoci
- 10%
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa uzupełniająca
- Określone gatunki zwierząt
- psy
- Dodatki
- brak
- Liczba sztuk
- 10
- EAN
- 5903919091945
- Producent
- RF-deer
- Numer zezwolenia
- PL 24058302
Pasuje również do tego

Animille, uszy królika pokryte futrem, 1 kg suszonych przysmaków dla psów, produkt monobiałkowy
49,56 zł/1kg
49,56 zł
Sprzedawca: Animille_com

Przysmak dla psa HILTON patyczki kurczak z ryżem 500g
21,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Petstyle Living pałeczki do żucia z kurczakiem i wołowiną - przekąska dla psów - 100 sztuk
119,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Petstyleliving

Przysmaki dla psów - Kabanosy z kaczką i ryżem, zdrowy suplement diety, naturalne miękkie przysmaki idealne dla małych i dużych zwierząt 500g
29,98 zł/1kg
19,98 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

Dokas 70gx9 Minis Duck Breast Dog
982,43 zł/1kg
68,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Przysmak Dla Psa – Batonik Proteinowy Z Kozą 75G | Bult Bar
228,93 zł/1l
17,17 zł
Sprzedawca: VISO

KIWI WALKER Lyofilizowane smakołyki Królik - smakołyk dla psa i kota - 75 g
29,50 zł
Sprzedawca: VISO

Przysmak dla kota GimCat Malt-Soft Paste EXTRA pasta odkłaczająca 200 g
133,87 zł/1kg
30,79 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

AniForte przekąska na stawy dla psów 300g - Z omułkiem zielonowargowym na stawy i kości, wysoka zawartość mięsa, bezzbożowa funkcjonalna przekąska
989,10 zł/1kg
296,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Pedigree DentaStix 112 sztuk (16x180g) Medium Średnie Rasy Gryzak Dla Psów
42,52 zł/1kg
114,80 zł
Sprzedawca: Unizoo

Przysmak Trixie Dropsy czekoladowe 200g
78,75 zł/1l
15,75 zł
Sprzedawca: STREFA

Kły wołu 12 cm - 500 g ok. 18 szt. - Naturalny gryzak dla psów - 100% wołowiny - Pielęgnacja zębów i aktywność - Suszony produkt do żucia
289,08 zł/1kg
144,54 zł
Sprzedawca: mascota

Napój Rinti kaczka 185ml
48,11 zł/1kg
10,97 zł
Sprzedawca: STREFA

Alpha Spirit Połowa nogi wieprzowej, Przekąski, Pies, Uniwersalne, Wieprzowina, 150 g
64,48 zł/1kg
10,64 zł
Sprzedawca: VISO

Przysmak Prospera Plus kawałki wołowiny 230g
97,07 zł/1kg
23,20 zł
Sprzedawca: VISO

Przysmaki dla psów i kotów Kiwi Walker liofilizowany tuńczyk 105 g
33,40 zł
Sprzedawca: VISO

YOWUP! kieszonka jogurtowa dla psów, 115 g
529,48 zł/1kg
60,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Przysmak Prospera Plus Kanapka z kurczakiem, węzłami 230g
100,87 zł/1l
23,20 zł
Sprzedawca: VISO

Suszona ryba suszona ryba 100g
12,39 zł
Sprzedawca: palkar

3 sztuki á 12,5 cm - Garden Bites Fruity Friends - wegetariańskie gryzaki dentystyczne z kawałkami owoców
152,32 zł/1kg
42,65 zł
Sprzedawca: VISO

Vitakraft 23029, Przekąski, Pies, Dorosły, Wieprzowina, Wołowina, Drób, 12 g
1,20 zł/1l
2,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Przysmak Perrito jagnięcina, miękkie paski 100g
121,51 zł/1kg
12,88 zł
Sprzedawca: STREFA

Uszy królika z futrem 4DOGS - 10 sztuk
10,97 zł
Sprzedawca: 4DogsOriginal

Virbac VeggieDent FR3SH S 15szt. Gryzaki Dentystyczne Dla Psów Małych Ras Na Czyste Zęby
145,16 zł/1kg
36,29 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Przysmak 8w1 Przysmaki w kształcie skrzydełek o potrójnym smaku, 6 szt.
214,16 zł/1kg
24,20 zł
Sprzedawca: VISO

Vital Snackies – zdrowe przysmaki dla psów
30,99 zł
Sprzedawca: Ghoda

Sanal Cat Hairball Bites Cup
262,05 zł/1kg
23,06 zł
Sprzedawca: VISO

Nobby STARSNACK Grillowany kurczak zawijany L, 144 g
208,19 zł/1kg
29,98 zł
Sprzedawca: VISO
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 25 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 0,3 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Petstyle Living Twisted Stick z kurczakiem



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
119,15 zł
Sprzedawca: Petstyleliving

Pedigree Mega Box Schmackos 790g
122,84 zł
Sprzedawca: superbrandshop
155,49 zł/1kg

PEDIGREE® RANCHOS™ przysmaki dla psów o smaku kurczaka, 7 sztuk x 70g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
76,37 zł
Sprzedawca: Unizoo

Pedigree Denta Stix, Dorosły, Labrador Retriever, Maxi (26 - 44 kg), Wołowina, Kurczak, 2,16 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
63,12 zł
Sprzedawca: Unizoo
29,22 zł/1kg

Pedigree Dentastix 56szt. 1440g Przysmak Dentystyczny z Kurczakiem i Wołowiną Dla Psów Średnich Ras



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
52,22 zł
Sprzedawca: Unizoo
33,05 zł/1kg

Beeztees 779100, Przekąski, Pies, Kurczak



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
16,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
40,27 zł/1kg

Vitakraft 23029, Przekąski, Pies, Dorosły, Wieprzowina, Wołowina, Drób, 12 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
2,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
1,20 zł/1l

Vitakraft 23009, Przekąski, Pies, Dorosły, Wołowina, 12 g, Bez cukru



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
2,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
2 990,00 zł/1l

Przysmaki dla psa HILL'S HypoAllergenic - 220 g
42,71 zł
Sprzedawca: Teosmart
194,14 zł/1kg

MACED 100% naturalna wołowina 500 g
46,27 zł
Sprzedawca: Unizoo
0,46 zł/1kg

Maced Sushi Kaczka I Ryba 500G Przysmak Miękki Dla Psa
39,74 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,46 zł
Sprzedawca: Unizoo
68,92 zł/1kg

Animille, naturalne przysmaki dla psów: suszone łapy kurczaka, 1000g. Idealne jako naturalna przekąska dla psów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
22,19 zł
Sprzedawca: Animille_com
22,19 zł/1kg

Animille, naturalne przysmaki dla psów: suszone łapy kurczaka, 2000g. Idealne jako naturalna przekąska do żucia



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
44,88 zł
Sprzedawca: Animille_com
22,44 zł/1kg

Animille, kaczuszki dla psów, 500g, naturalne przysmaki do żucia dla psów, suszone przekąski dla psów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
14,29 zł
Sprzedawca: Animille_com
28,58 zł/1kg

Animille, naturalne przysmaki dla psów: suszone łapy kurczaka, 200g. Idealne jako naturalna przekąska dla psów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
9,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
49,95 zł/1kg

Animille, naturalne przysmaki dla psów: suszone łapy kurczaka, 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
4,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
49,90 zł/1kg

Animille, uszy królika pokryte futrem, 1 kg suszonych przysmaków dla psów, produkt monobiałkowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
49,56 zł
Sprzedawca: Animille_com
49,56 zł/1kg

Animille 20 sztuk 950g Naturalne suszone świńskie uszy dla psów - Zdrowy gryzak bez konserwantów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,99 zł
Sprzedawca: Animille_com
17,50 zł/1l

Uszy wieprzowe 5 szt. ucho wieprzowe suszony naturalny gryzak Animille



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,99 zł
Sprzedawca: Animille_com

Animille 1 sztuka 45g Naturalne suszone świńskie uszy dla psów - Zdrowy gryzak bez konserwantów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,53 zł
-53%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
3,99 zł
Sprzedawca: Animille_com