4,7



Na podstawie 7 opinii
3x Syrop do SodaStream Cola bez cukru 440ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
Jednorazowe
66,99 zł
50,75 zł / 1l
+ 12,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
10h 15m 03s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Syropy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe54,68 zł/1l
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Więcej informacji o reklamie
Herbapol syrop suplement diety cola z witaminami C,D, B6 i cynkiem 420mlJednorazowe11,61 zł/1kg
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

SodaStream Xtreme Energy Syrup 6x440ml Koncentrat napoju energetycznegoJednorazowe
45,49 zł/1l
120,09 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 0,3 kcal, 1 kJJednorazowe
83,15 zł/1kg
41,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

3x Syrop do SodaStream Schwip Schwap Bez Cukru 440 mlJednorazowe
53,02 zł/1l
69,99 zł
Sprzedawca: esiteo

3x Syrop do SodaStream Classics Pomarańcza 440mlJednorazowe
47,72 zł/1l
62,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Syrup Isotonic 6x440ml Syrop do napojów grejpfrutowo-pomarańczowyJednorazowe
40,15 zł/1l
105,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream 1524207490, Syrop do saturowania, Szary, Czerwony, Cola, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
54,52 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do SodaStream Cola bez cukru 440ml + Rockstar Original Zero 440MLJednorazowe
63,63 zł/1l
55,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Zestaw 8 syropów Sodastream + torebka Bolero 6 sztJednorazowe
363,61 zł/1l
159,99 zł
Sprzedawca: esiteo

3x Syrop do SodaStream MirindaJednorazowe
53,02 zł/1l
69,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream 1924220490, Syrop do saturowania, Czarny, Złoto, Pomarańczowy, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
79,52 zł/1l
34,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Zestaw syropów Sodastream 8 smaków 440ml Zero cukru plus napoje BoleroJednorazowe
45,45 zł/1l
159,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorazowe
65,89 zł/1l
28,99 zł
Sprzedawca: esiteo

3x Syrop do SodaStream PepsiJednorazowe
56,05 zł/1l
73,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop Sodastream Zero 7UP Pepsi Cola y, 440 ml, 5 filiżanekůJednorazowe
51,36 zł/1l
113,00 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop Sodastream Pepsi Mirinda 7UP Lipton , 440 ml, 6 filiżanekůJednorazowe
49,24 zł/1l
129,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Zestaw syropów FruttaMax SodaStream 6 rodzajów syropów do napojów do ekspresów do wody gazowanejJednorazowe
42,55 zł/1l
119,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop do SodaStream Izotonik 440ml + Schwip Schwap Cola Orange 440mlJednorazowe
59,08 zł/1l
51,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop SodaStream Pomarańcza Mango zero cukru 440 MLJednorazowe
27,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
3x SYROP SODASTREAM COLA BEZ CUKRU
koncentrat do saturatora SodaStream pozwoli Ci na zrobienie od 9 litrów Coli Bez cukru. Syrop może być również stosowany do rozpuszczania w wodzie, co zagwarantuje niepodrabiany smak.
Zawartość zestawu: 3x syrop 440 ML
Jak używać?
3 Proste Kroki
- Zabąbelkuj świeżą, zimną wodę w ekspresie SodaStream.
- Przechyl butelkę SodaStream pod lekkim kątem i dodaj kilka kropelek syropu do zabąbelkowanej wody.
- Potrząśnij delikatnie butelką, żeby wymieszać dobrze smak i …orzeźwij się bąbelkami!
Zagęszczony napój o smaku Cola bez cukru. Napój o obniżonej wartości energetycznej. Zawiera substancje słodzące
Składniki: woda, barwnik (karmel amoniakalny siarczynowy), kwas (kwas fosforowy, kwas cytrynowy), aromat, substancja słodząca (cyklaminian sodu, acesulfam K, sukraloza), kofeina (0,2%), regulator kwasowości (cytrynian trisodowy).
Wartość odżywcza (rozcieńczony zgodnie z instrukcją)
- Wartość energetyczna
w 100 ml - 3 kJ /1 kcal, w 250 ml1 - 6 kj /2 kcal, (% na 250 ml **) - (0%)
- Tłuszcz
w 100 ml - 0g, w 250 ml1 - 0g, (% na 250 ml **) - (0%)
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone
w 100 ml - 0g, w 250 ml1 - 0g, (% na 250 ml **) - (0%)
- Węglowodany
w 100 ml - 0 g, w 250 ml1 - 0 g
- w tym cukry
w 100 ml - 0 g, w 250 ml1 - 0 g, (% na 250 ml **) - (0%)
- Białko
w 100 ml - 0 g, w 250 ml1 - 0 g
- Sól
w 100 ml - <0,01g, w 250 ml1 - 0,04g, (% na 250 ml **) - (<1%)
**Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
1)250 ml = 1 porcja. Zawiera około 36 porcji
Instrukcja: Napełnij zakrętkę koncentratu do wewnętrznej środkowej linii, wlej do szklanki o pojemności 250 ml i uzupełnij wodą gazowaną.
Najlepiej spożyć przed: patrz na zakrętkę lub spód opakowania
- Smak
- Cola
- Zawartość
- 1.32 l
- Lista składników
- Składniki znajdują sie w opisie
- Informacja o wartościach odżywczych
- Informacja o wartościach odżywczych znajduje się w opisie
- Waga
- 1500 g
- Firma spożywcza
- Sodastream
- Nazwa handlowa
- Sodastream
- Producent
- Zakres dostawy
- 2
- EAN
- 5905701111862
- Smak
- Cola
- Zawartość
- 1.32 l
- Lista składników
- Składniki znajdują sie w opisie
- Informacja o wartościach odżywczych
- Informacja o wartościach odżywczych znajduje się w opisie
- Waga
- 1500 g
- Firma spożywcza
- Sodastream
- Nazwa handlowa
- Sodastream
- Producent
- Zakres dostawy
- 2
- EAN
- 5905701111862
Obowiązek informacyjny zgodnie z niemiecką Ustawą o opakowaniach
Pasuje również do tego

SodaStream 1524207490, Syrop do saturowania, Szary, Czerwony, Cola, 440 ml, 9 l, 1 szt.Jednorazowe
54,52 zł/1l
23,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Xtreme Energy Syrup 6x440ml Koncentrat napoju energetycznegoJednorazowe
45,49 zł/1l
120,09 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream syrop cola bez cukru 440ml 6-pak bezcukrowy bezkofeinowyJednorazowe
45,45 zł/1l
119,99 zł
Sprzedawca: esiteo

SodaStream Pepsi Max, Pepsi, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 0,3 kcal, 1 kJJednorazowe
83,15 zł/1kg
41,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Szklany czajnik Ecosa z ustawieniem temperatury | 40°C - 100°C | 1,8 L | 2200 W | Wyświetlacz LCD | Oświetlenie LED | Wysokiej jakości stal nierdzewna
126,86 zł
Sprzedawca: Enstore

Grill gazowy Louisiana Grills 22009, BBQ, kompaktowy wózek do grillowania, z 3 palnikami i pokrywą
995,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

SodaStream 1047200490, Butelka karbonizowana, Przezroczysty, 0,6 l, 2 szt., CE, 205 mm
71,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gJednorazowe
65,89 zł/1l
28,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
21,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo

Zestaw 2 poduszek 80x80 cm Wypełnienie: 1500 gramów pierza, pierze gęsie 100% naturalne Poszewka poduszki: 100% bawełna Poduszka pierzasta 80 x 80 cm
239,00 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion

Dyon Enter 32 Pro-X2, 80 cm (31.5"), 1366 x 768 px, HD, LED, Smart TV, Czarny
1 200,86 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: NovaMBSmart

SodaStream Crystal 3.0, Metal, Stal nierdzewna, Czarny, SodaStream 60 L PINK, 155 mm, 260 mm, 440 mm
500,00 zł
Sprzedawca: Bellerofonte

Philips 32PHS6009/12, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
1 871,72 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: NovaMBSmart

LAMBERTZ Kompozycja herbatników 1,0 kg
122,89 zł/1kg
122,89 zł
Sprzedawca: somnia24

SodaStream Schwip Schwap, Schwip Schwap, 440 ml, Butelka do wyciskania, CE, 10 kcal, 44 kJJednorazowe
59,07 zł/1l
25,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentratJednorazowe
54,68 zł/1l
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Syrop do napojów SodaStream o smaku coli pozwala przygotować do 9 l 440 ml napojuJednorazowe
37,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Maxxworld moskitiera z magnetycznym zamknięciem Moskitiera przeciw owadom 90 x 210 cm
47,51 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Pulsoksymetr Pulsoksymetr palcowy z 1,5-calowym wyświetlaczem LED HD i modułem MCU Monitor nasycenia tlenem Tlenomierz krwi
71,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

3x Syrop do SodaStream Pepsi Max Bez Cukru 440 mlJednorazowe
58,33 zł/1l
76,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Lenovo V15 82QY00NDGE - 39,6cm/15,6" FHD, Intel Celeron N4500, 4GB RAM, 128GB
Używany
1 099,55 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Kukurydza do popcornu Premium Butterfly 1 kg | Hopser Funfood
22,51 zł/1kg
22,51 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood

Antar AT51006, 136 kg, Możliwość złożenia, Aluminium, Czarny, Walker
579,00 zł
Sprzedawca: Rehavibe

ANTTEQ AB32D1 Telewizor 32 cale (TV 80 cm), Dolby Audio, LED, potrójny tuner DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, USB, cyfrowe wyjście audio, w tym tryb hotelowy
965,10 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Razor Power Core E90, Klasyczna hulajnoga, Czarny, Zielony, 16 km/h, 54 kg, 8 lat(a), Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS)
797,00 zł
-32,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
765,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Scood

Wkrętarka akumulatorowa | Zestaw wiertarko-wkrętarek akumulatorowych 21V | z 2 akumulatorami 2000mAh | Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa | Moment obrotowy 35Nm | 2 prędkości | Oświetlenie LED | Poziomica
109,00 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion

4x Syrop do SodaStream Pepsi Max Bez Cukru 440mlJednorazowe
56,81 zł/1l
99,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Solidny Grill Gazowy El Fuego Deluxe 7 Palników Podwója Pokrywa+Reduktor
2 199,00 zł
-100,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
2 099,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SwiatGrili

Codziennie herbata cytrynowa w proszku do przygotowania napoju 400g 6-pak
83,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

SodaStream 1132120410, Ładowarka saturatora, Niebieski, Różowy, 60 l, SodaStream DUO, Pudełko
112,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta


































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 86% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
86%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
14%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 27 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
W końcu udało mi się zdobyć syrop SodaStream o smaku Cola Zero!
Zawartość 2,64 l
Ponieważ nie toleruję dwutlenku węgla, muszę polegać na tego rodzaju syropach. Syrop SodaStream to jedyny, który mi smakuje!
Oceniono dnia 21 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Produkt bardzo dobry
Zawartość 2,64 l
Jestem bardzo zadowolony, ponieważ sam można określić poziom słodyczy.
Oceniono dnia 30 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Syrop Sodastream
Zawartość 1,32 l
Drogie, dobre, ale drogie. Żadna oszczędność w porównaniu z zakupem gotowej lemoniady w butelce PET.
Oceniono dnia 25 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 2,64 l
Oceniono dnia 23 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 2,64 l
Oceniono dnia 21 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 2,64 l
Oceniono dnia 8 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1,32 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku Red Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
11,33 zł/1kg

Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,12 zł/1l

Syrop glukozowy 5kg - Schronisko Bukowina
58,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,80 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
88,75 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
59,17 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
54,68 zł/1l

Syrop barmański słony karmel 700ml - Rioba



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,84 zł/1l

Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
27,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,70 zł/1l

SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI APERITIVO500 ml - HOLLINGER



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,63 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Syrop z czarnej porzeczki 1L
32,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
32,39 zł/1l

Płynny syrop glukozowy 300 ml – Schronisko Bukowina
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,63 zł/1l