2,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
100% owoców - miąższ z rokitnika 180g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
17,90 zł
99,44 zł / 1kg
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Sery w plastrach i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Wiberg AcetoPlus ocet wiśniowy preparat owocowy butelka 500ml204,78 zł/1l
102,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Kühne ocet winno-korzenny z 5% kwasowością 750ml14,11 zł/1l
10,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
MUTTI Ocet pomidorowy 6% 500ml36,38 zł/1l
18,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Organiczny ocet z dojrzałych owoców granatu Wiberg 500ml87,44 zł/1l
43,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ananas plastry w syropie 227g Konshurt
17,58 zł/1kg
3,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Ser w plastrach ostry provolone 80 g - Brazzale
87,38 zł/1kg
6,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Piątnica Serek Twój Smak Naturalny 135 g
42,29 zł/1kg
5,92 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Mlekovita ser Favita 18% tł. 270g (24szt.)
28,41 zł/1kg
7,67 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ser Toblacher Stangenkäse, ok. 500 g - Mleczarnia Drei Zinnen
125,28 zł/1kg
62,64 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Violife Plastry o smaku gouda 1kg
52,97 zł/1kg
54,56 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Hochland Ser żółty śmietankowy w plastrach 135 g
60,40 zł/1kg
9,06 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Ser kozi Dan.Ser twardy 150 g
135,50 zł/1kg
21,68 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Oryginalna Turecka Chałwa Kakaowa Metin 350G Tahini Helva Słodkość
71,43 zł/1kg
41,93 zł
-40%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,00 zł
Sprzedawca: Bazary_Swiata

Philadelphia Serek ze szczypiorkiem kremowy serek kanapkowy 125 g
65,36 zł/1kg
10,09 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,15 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Serek kozi waniliowy Danmis 100 g
9,13 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Apetina serek kremowy z jogurtem typu islandzkiego Skyr 125g
49,71 zł/1kg
6,96 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Marynowana amla w oleju Priya Amla 300 g – kwaśno-pikantny dodatek do ryżu
34,64 zł/1kg
15,59 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Świeży ser z regionu Tyrolu Południowego z ziołami, 150 g - Mila
178,93 zł/1kg
26,84 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Przesyłki zwrotne na paletach 25 szt. artykułów gospodarstwa domowego Wenko i szklanek do picia Kanars
514 129,98 zł/1kg
514,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sympathischerladen

Mieszanka serów o średniej dojrzewalności (krowie/owcze), ok. 3 kg - Villa Corona
129,49 zł/1kg
388,46 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Miąższ z rokitnika Annes Feinste zachwyca delikatną konsystencją i wyjątkowym smakiem, ponieważ składa się w 100% z owoców i zawiera tylko naturalny cukier z owoców.
Wskazówki dotyczące obchodzenia się i przechowywania:
Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 dni.
- Lista składników
- 100% owoców rokitnika**z certyfikowanej produkcji ekologicznej
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na podstawie 100 gWielkość porcji: 20Energia kJ / kcal: 210 kJ / 54 kcalTłuszcz: 4,1 gw tym nasycone kwasy tłuszczowe: <0,1 gWęglowodany: 2,0 gw tym cukier: 2,0 gBłonnik: <0,5 gBiałko: 0,8 gSól: 0,03 gWartości odżywcze określone na podstawie: Obliczenia
- Waga
- 180 g
- Firma spożywcza
- ANNES FEINSTE
- Nazwa handlowa
- 100% owoców - miąższ z rokitnika 180g
- Producent
- Annes Feinste
- EAN
- 4003740033556
- Lista składników
- 100% owoców rokitnika**z certyfikowanej produkcji ekologicznej
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na podstawie 100 gWielkość porcji: 20Energia kJ / kcal: 210 kJ / 54 kcalTłuszcz: 4,1 gw tym nasycone kwasy tłuszczowe: <0,1 gWęglowodany: 2,0 gw tym cukier: 2,0 gBłonnik: <0,5 gBiałko: 0,8 gSól: 0,03 gWartości odżywcze określone na podstawie: Obliczenia
- Waga
- 180 g
- Firma spożywcza
- ANNES FEINSTE
- Nazwa handlowa
- 100% owoców - miąższ z rokitnika 180g
- Producent
- Annes Feinste
- EAN
- 4003740033556
Pasuje również do tego

Grashoff Dżem rokitnikowy z dzikiej róży extra owocowy słodki 250g
91,84 zł/1l
22,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Konfitura z rokitnika 250g - Schronisko Bukowina
83,96 zł/1l
20,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

SAFLAX - Rokitnik Zwyczajny - 40 Nasiona - Hippophae rhamnoides
1 960,00 zł/1kg
19,60 zł
Sprzedawca: SAFLAX

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Schwartau specjały z żurawiny klasycznej z dziczyzną 330g
84,06 zł/1kg
27,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

100% owoców - miąższ dzikiej róży 190g
80,58 zł/1l
15,31 zł
Sprzedawca: taleoo

100% owoców - miąższ aronii 190g
53,64 zł/1l
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo

Półka pod pralkę Półka pod toaletę 160 x 47 cm Półka łazienkowa Półka pod toaletę Półka łazienkowa Otwarte półki Łatwa w montażu Wielofunkcyjna Biała, Retoo
49,89 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Kinder Brioss, 270 g, 10 szt.
54,23 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ławka do przedpokoju SoBuy z siedziskiem i miejscem do przechowywania, idealna do przedpokoju i garderoby, może również służyć jako ławka przy łóżku, kolor biały, model FSR35-W
409,95 zł
-23,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
386,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sobuy

Biała czekolada w pastylkach Callebaut W2, 400 g
105,80 zł/1kg
52,90 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Zestaw 2 szt. zasłon zewnętrznych z woalu, beżowych, wodoodpornych, przezroczystych, z pętelkami na rzepy; montaż bez konieczności demontażu karnisza; do ogrodu, tarasu, balkonu, pergoli; szer. x wys.: 132 x 213 cm
60,30 zł/1m
128,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion
![Zdjęcie produktu dla [400 g] BAMBOO TREE – papier ryżowy, okrągły, średnica 22 cm, do sajgonek / Bahn Trang My Tho / z Wietnamu](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/26a86b2b38f5c014f6e0be47ebb92b4a.webp)
[400 g] BAMBOO TREE – papier ryżowy, okrągły, średnica 22 cm, do sajgonek / Bahn Trang My Tho / z Wietnamu
70,10 zł/1kg
28,04 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Odcedzony owoc dzikiej róży Darbo
60,87 zł/1kg
27,39 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4023300901903, B, 304 kcal, 82 g, 82 g
79,48 zł/1kg
39,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Odkurzacz bez worków Lehmann Typhoon 4000W, turboszczotka, filtr HEPA
444,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: QualiFind

Szklany czajnik Ecosa z ustawieniem temperatury | 40°C - 100°C | 1,8 L | 2200 W | Wyświetlacz LCD | Oświetlenie LED | Wysokiej jakości stal nierdzewna
126,86 zł
Sprzedawca: Enstore

Mango plastry w syropie 420g/230g MARIMAX
14,06 zł/1kg
6,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

ProfiCare PC-TVL 3152, Wentylator stojący, Antracyt, Podłoga, Czujnik, 12 h, Prąd przemienny
Używany
334,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro

Werz 1485, Płatki prosa, 250 g, Naturalny
66,76 zł/1kg
16,69 zł
Sprzedawca: taleoo

Filtr wody Waterdrop, zamiennik Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1, kompatybilny z Brita® Marella® (12 szt.)
119,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WaterdropDirect

Buty On Cloud 5 98901
822,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

WISFOR Wieszak na płaszcze bambusowy, wolnostojący wieszak na płaszcze, wieszak na płaszcze w kształcie drzewa, z 10 haczykami/3 półkami
167,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
411,00 zł
Sprzedawca: Crownseller

Adler AD 3040, Czarny, Szary, Plastik, Ready, Plastik, 1200 W, 220 - 240 V
138,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: avenido

SONGMICS Wieszak na ubrania 2 półki metalowa rama oszczędność miejsca
253,49 zł
-35,72 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
217,77 zł
Sprzedawca: Lumarko

wielofunkcyjna sofa rozkładana 6 w 1 150 cm, rozkładane podwójne łóżko ze zdejmowanym oparciem, schowkami i 2 poduszkami, nowoczesny lniany futon
1 399,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Oliwka europejska - 2 szt - Olea europaea - Wysokość 90-100cm - ⌀21cm
305,70 zł
Sprzedawca: Bloomique
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
100%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 23 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
To jest zbyt płynne!
Myślałem, że miąższ rokitnika jest gęsty (coś w rodzaju dżemu), a nie płynny. Trochę się rozczarowałem.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Naturalnie wędzone plastry sera scamorza 80 g - Brazzale
6,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
0,00 zł/1l

Ser w plastrach ostry provolone 80 g - Brazzale
6,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
87,38 zł/1kg

Plastry sera Asiago PDO 80 g - Brazzale
6,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
81,13 zł/1kg